Jump to content

אז אולי בכל זאת יש תקווה?

barak

Recommended Posts

פיליפ סולומון חזר הבוקר ארצה מפריז, ואמר: "אפגש עם לוני הרציקוביץ′ במהלך סוף השבוע ו99% שאהיה במכבי ת"א, יש פיתרון לפרשה שלי"

קישור (אשר גולדברג)

אז יש פיתרון לבעיה?

אני מניח שהזמן יעשה את שלו...

חח אפילו אברהם גרנט לא עומד בקצב של כל הספינים האלו,

אבל אל תדאגו הוא יחזור לפרסם ידיעות בלעדיות אצל אופירה,גולדברג ואפרת מהר מאוד אחרי שיהיה בעלים..

אבל ברצינות עכשיו - כנראה שיהיו ביתר חזקה,חיפה למרות כל השחקנים שיעזבו חזקה,הפועל אולי עם תקציב של 10 מליון ליש"ט חזקה, מכבי יאמר נתניה חזקה, אפילו קרית שמונה מגדילה את התקציב ליותר ממה שלוני מתכנן לנו לעונה הבאה, אנחנו חייבים מישהו שיוכל להעמיד לפחות 10\12 מליון דולר וניהול נכון אחרת אין מה לחפש גם בשנים הקרובות,

כי עם ה20 מליון במקרה הטוב של לוני והניהול ה"גאוני" שלו ושל דריקס אנחנו נמשיך להיות סתם קבוצה במרכז טבלה.

ולמה שלא יהיה נכון?

כל הכתבות שלהם בחודשים האחרונים היו נכונים...

אמרתי לכם כבר שהכל יסתדר רק חכו.

זכרתי שמישהו אמר משהו כזה...

כנראה שעם הוא אומר הוא יודע..

צריך לחכות ולצפות לטובבב

מה שיהיה יהיה

אל תצפו ליותר מדי, בסך הכל הכל לטובה =]

יהיה טוב אנחנו מכבי בטח שיהיה טוב

צודק.

דיי כבר כל יומיים אנחנו מתלהבים מפתחים ציפיות ונשבר הלב מחדש,

לא רוצה לפתח ציפיות!

אבל אי אפשר שלא..

בוא למכבי סלומון תנקה את כל החוות סוסים המגעילה הזאת של דריקס ולוני תביא משמעת ויראת כבוד למועדון ותעיף את כל השחקנים הפרימדונות האלו! :)

בוא למכבי סלומון תנקה את כל החוות סוסים המגעילה הזאת של דריקס ולוני תביא משמעת ויראת כבוד למועדון ותעיף את כל השחקנים הפרימדונות האלו! :wubyellow3:

בוא, רק תבוא ותביא את כל הכנופייה המשוחתת שלך יחד איתך, תהפוך את מכבי לעסק להלבנת הון, מקום מקלט לכל פושעי צרפת, ואולי אף יעד לעבודת הרמאות הבאה שלך, רק העיקר שאתה לוני.

אני מעדיף עונה בינונית ביותר עם לוני (שזה מה שיהיה במקרה טוב), מאשר לצאת להרפתקה מאוד מסוכנת ועוד יותר נודפת סירחון, שלא רק תבייש את שם המועדון, אלא תזהם אותו לעד.

גם אם לא ימצאו פתרון הוא לא חייב ללנוי כלום לוני כבר חתם איתו על חוזרה אז עכשיו בין אם לוני רוצה או לא סולומון יהיה במכבי כל עוד מכבי לא יפרו את ההסכם ואז כבר סולומון יוכל לתבוע אותם{בגלל זה מכבי עדיין לא יצאו בהצהרה לביטול העיסקה}

אני לא מבין מה אתם מתלהבים מסולומון?

אני דווקא חושב שהוא יכול להרוס את מכבי,כן הוא יביא שחקנים גדולים ומאמנים ענקיים אבל לכו תדעו מה יהיה בעוד שנתיים שלוש,הוא פתאום יכול לקחת את הרגליים ואתה הכסף וללכת הביתה ,אני לא מוצא סיבה שעבריין כמו סולומון יבוא לקבוצת כדורגל בישראל ולא יעשה עבירות פליליות שבסוף גם הקבוצה תדפק.

הוא יסחוב אותנו יחד איתו למטה

אני לא מבין מה אתם מתלהבים מסולומון?

אני דווקא חושב שהוא יכול להרוס את מכבי,כן הוא יביא שחקנים גדולים ומאמנים ענקיים אבל לכו תדעו מה יהיה בעוד שנתיים שלוש,הוא פתאום יכול לקחת את הרגליים ואתה הכסף וללכת הביתה ,אני לא מוצא סיבה שעבריין כמו סולומון יבוא לקבוצת כדורגל בישראל ולא יעשה עבירות פליליות שבסוף גם הקבוצה תדפק.

הוא יסחוב אותנו יחד איתו למטה

הוא חתם על חוזה לשלוש שנים שבהם מחוייב לתת כל עונה לפחות 10 מליון דולר,

אם הוא יביא עכשיו שחקנים אני לא מאמין שהם יחתמו על יום משלוש שנים , ככה שהתרחיש שתיארת לא יכול לקרות. אין לך מה לדאוג בקטע הזה.

למרות שאם הוא יהפוך את מכבי למכבסה להלבנת כספים אנחנו יכולים להדפק אחושרמוטה עד כדי פירוק הקבוצה..

למרות שאם הוא יהפוך את מכבי למכבסה להלבנת כספים אנחנו יכולים להדפק אחושרמוטה עד כדי פירוק הקבוצה..

אבל למי אכפת? העיקר שאין לוני! גם אם כל העסק הזה הוא תרמית אחת גדולה מה זה משנה? בקבוצה יכולה ללכת לעזאזל, העיקר שלוני הולך!

אתם כ"כ עסוקים בלהציב את עזיבת לוני כפתרון האולטימטיבי שאתם לא מסתכלים מעבר לכך. אותו דבר שנעשה אגב עם קלינגר. המטרה היא הצלת מכבי, עזיבת לוני היא כלי, רק כלי. אם הוא לא משרת את אותה מטרה אז הוא לא שווה דבר.

אבל למי אכפת? העיקר שאין לוני! גם אם כל העסק הזה הוא תרמית אחת גדולה מה זה משנה? בקבוצה יכולה ללכת לעזאזל, העיקר שלוני הולך!

אתם כ"כ עסוקים בלהציב את עזיבת לוני כפתרון האולטימטיבי שאתם לא מסתכלים מעבר לכך. אותו דבר שנעשה אגב עם קלינגר. המטרה היא הצלת מכבי, עזיבת לוני היא כלי, רק כלי. אם הוא לא משרת את אותה מטרה אז הוא לא שווה דבר.

מה למי אכפת???? אתה לא ראית מה קרה למכבי יפו? לפיורנטינה? בגלל בעיות תקציב פיורנטינה ירדה שתי ליגות (הבעלים קנה משחק, ואח"כ לא היה לו איך לשלם - מזכיר חבר קרוב של סולומון...) , ויפו פורקה בגלל בעיות ניהול, דבר שגם יכול להיווצר במכבי אם וכאשר סולומון לא יהיה מרוצה מהמצב ויעזוב באמצע.

ואני הראשון שירצה בעזיבת לוני, וכמו כולם גם אני חולם ומפנטז על ניהול ברמה אירופאית עם תקציב ענק ושחקנים מהטובים באירופה.

אם הוא יוכיח את עצמו אז בכיף, אבל אני לא יודע אם שווה לקחת את הסיכון.

פרשיית האפדרין השאירה כתם גדול מדי על המועדון, והורדת 4 נק' לא קרובות אפילו למה שיכול לקרות לנו אם יהיה פנצ'ר בעסקת סולומון, ואני מקווה שהתקשורת לא גרמה לי להיות פחדן יתר על המידה.

הצבתם את לוני כמטרה היחידה, ושכחתם מכל מה שמסביב.