Jump to content

"אורי מלמיליאן למכבי"

idan

Recommended Posts

מי זה האוהדים הללו? אותם אלו שמינו את קאנן?

כנראה.

כמה שטויות בכתבה אחת אלוהים.

נראה לכם שמלמיליאן בכלל יעזוב את הכוח? ועוד אם יעלו ליגה? פחחחחחח

לא צריך אף מאמן, יש לנו את הניהול הכי טוב בארץ, ואני בטוח שאם קאנן לא יסכים להמשיך,לוני יעמיד צוות מקצועי במבנה חדש, שבתוכו יקחו את תפקיד המאמן,דריקס,טבק,האחים ברומר, ומרגלית {בלי לפגוע רק להמחשה}

כי כמו תמיד, אצל לוני , כל דבר מתחלק ל17 נושאים והניהול לא חלק מהם.

אני כבר לא מאמין שאני אומר את זה, אבל רק אולי אם נרד ליגה, לוני יקום וישאיר אותנו לבד, כל הטרמפיסטים ישברו ואז נישאר רק אלו שבאמת עושים משהו, ונרים את הקבוצה מחדש עם אנשים ישרים.

עדיף שנתיים של חורבן ובנייה מהיסוד עם אנשים נקיים מאשר להמשיך את הגוויעה הזאת עם הליצנים האלו, כמו בשיר של ביאליק"על השחיטה"

רק חורבן יביא תקומה.

אני כבר לא מאמין שאני אומר את זה, אבל רק אולי אם נרד ליגה, לוני יקום וישאיר אותנו לבד, כל הטרמפיסטים ישברו ואז נישאר רק אלו שבאמת עושים משהו, ונרים את הקבוצה מחדש עם אנשים ישרים.

עדיף שנתיים של חורבן ובנייה מהיסוד עם אנשים נקיים מאשר להמשיך את הגוויעה הזאת עם הליצנים האלו, כמו בשיר של ביאליק"על השחיטה"

רק חורבן יביא תקומה.

אבל אמרת את זה גם בעונה שעברה ואז הגיע "הפיוס" ועכשיו שוב חזרנו לחורבן?

ואם יגיע משקיע אז שוב יהיה פיוס ויציאה לדרך חדשה?

ובכלל, במידה ונרד ליגה, למה אתה חושב שמשהו ישתנה בצורת הניהול? הרי לוני מאוד טיפש והוא יפיל את הכל כצפוי על הצד המקצועי ואולי גם עלינו האוהדים, לא חושב שאתה צודק בעניין הזה.

הדבר היחיד שיכול לעזור למכבי זה משקיע חדש.

ד"א, מה אתה אומר על סולומון? היית לוקח אותו למכבי רק כדי להיפטר מלוני?

(לעצם העניין, אני כן)

רק חורבן יביא תקומה.

חזרנו לחורבן?

חורבן קודם כל מביא חורבן. התקומה שתבוא או לא תבוא אח"כ מוטלת בספק, ואז אף אחד לא יהיה מוכן להגיד "טעיתי, החרבתי יותר מדי ועכשיו כבר אי אפשר לשקם".

את אותה התקומה שאפשר לעשות אחרי חורבן אפשר לעשות גם מתוך מצב ביניים.

לא רוצים חורבן!

הרצון לתקומה יביא תקומה.

תפסיקו להתחבא מאחורי אמרות שנשמעות כאילו נלקחו מסרט הוליוודי.

http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=75947&bz=7

גם בוואן פורסמה תגובת האוהדים

השם החם בשער 11 נכון להיום (רביעי) הוא אורי מלמיליאן. במשחק הקרוב נגד מכבי נתניה יניפו האוהדים שלטים הקוראים להרציקוביץ' ודריקס למנות את מלמיליאן למאמנה הבא של הקבוצה.

:( :wub:

איזה טיפשים שם בוואן זה פשוט לא יאמן

מה קשור אורי מלמיליאן!@?#

אם כבר להביא מאמן זה רק מאמן על רמה ולא סתם אחד שמאמן מהליגה השנייה ולא סתם הוא מאמן בליגה השנייה ועוד את הכח!

אוהדים שמנצלים את הבמה שנותנים להם כדי לגבב שטויות ולפרסם אותן בפהרסיה הם אנשים קטנים.

מאכזבים אותי כל פעם מחדש.

אז הנה, שוב, אני אוהד מכבי תל אביב, אותי אתם לא מייצגים.

(לעצם העניין, אני כן)

למה? לזרז ולהעמיק את החורבן?

ורק אני חושב שזה אירוני שעונות חלפו, שנה עברה, אבל אנחנו עברנו רק מ"לא משנה מי ישחק, כל עוד אין מאמן", ל"לא משנה מי יאמן, כל עוד אין שחקנים", וזה לא שהיה שינוי מהותי בשחקנים או משהו. למעשה רק גורם אחד נשאר קבוע.

ומה קרה לסמל האישי שלך? לא היה לך רוסי כזה? זאת נוסטלגיה! :wubyellow3:

בימים אלו שצסק"א חוגגת, אתה יכול להבין. :wubyellow3:

אבל אמרת את זה גם בעונה שעברה ואז הגיע "הפיוס" ועכשיו שוב חזרנו לחורבן?

ואם יגיע משקיע אז שוב יהיה פיוס ויציאה לדרך חדשה?

ובכלל, במידה ונרד ליגה, למה אתה חושב שמשהו ישתנה בצורת הניהול? הרי לוני מאוד טיפש והוא יפיל את הכל כצפוי על הצד המקצועי ואולי גם עלינו האוהדים, לא חושב שאתה צודק בעניין הזה.

הדבר היחיד שיכול לעזור למכבי זה משקיע חדש.

(לעצם העניין, אני כן)

אני מוכן לקחת כל אחד, כולל בן אדם שההווה שלו ישר והעבר עקום, במקום לוני וליצניו.

אבל כמו שצבר אמר, שקרנים אני לא רוצה.

אני מוכן לקחת כל אחד, כולל בן אדם שההווה שלו ישר והעבר עקום, במקום לוני וליצניו.

אבל כמו שצבר אמר, שקרנים אני לא רוצה.

גם אני לא רוצה שקרנים, אבל לנסות עם סולומון אין לי בעיה.

אני מכוון יותר בכיוון של אלי דריקס מאשר לוני.

כל עוד אלי שם, אין מה לדבר על הצלחה.

לא צריך אף מאמן, יש לנו את הניהול הכי טוב בארץ, ואני בטוח שאם קאנן לא יסכים להמשיך,לוני יעמיד צוות מקצועי במבנה חדש, שבתוכו יקחו את תפקיד המאמן,דריקס,טבק,האחים ברומר, ומרגלית {בלי לפגוע רק להמחשה}

כי כמו תמיד, אצל לוני , כל דבר מתחלק ל17 נושאים והניהול לא חלק מהם.

רק חורבן יביא תקומה.

לפני שאתה בא בטענות לכל העולם תתחיל תסתכל בראי ותבדוק את הנזקים שאתה ושי גורמים גם לקבוצה וגם לאוהדים.

גם לדבר בשם האוהדים דבר שאין לכם שום זכות לעשות אותו, ומפלג את האוהדים

גם לדבר שטויות

וגם להגיד דברים לא אמיתיים שבסוף מוציאים את כולנו טיפשים ?

די כבר, מספיק עם זה.

יש מספיק צרות גם בלי שאתם תוסיפו עוד משלכם.

אורי, לוני לא יקום ויעוזב ואתה יודע את זה. הסיכוי היחיד של הקבוצה הוא שיבוא קונה ראוי ויעשה עבודה רצינית. נכון להיום אתה ושי מזרחי עם השטויות שלכם מהווים עוד עוד אבן נגף שמקטינה את הרצון של כל אדם נורמלי להתקרב לקבוצה.

( ובסוף נגמוד עוד עם איזה רמאי נוכל שנתגעגע ללוני )

"הצבר"

אתה מצחיק אותי כל פעם מחדש.

ואל תנסה להשתלט על השחקן ה-12, אתה לא דובר שלהם ולא תהייה דובר שלהם, ניצלת את העובדה שאיציק בבעיות אישיות ועשית נזקים להרבה שנים.

ואם אני ושי לא מוסמכים לייצג את הקהל ,אז כנראה ששגעון הגדלות שלך מונע ממך להיזכר מאיפה באת וכמה זמן היית ביציעים.

אני ושי = 30 שנה כל אחד, ואף פעם לא נעלמנו, תמיד היינו שם.

תראה לי מישהו יותר ישר ויותר ראוי

תפסיק להסית פה ילדים, כי אם אני אפתח את הפה, אתה תצטרך לחזור למדיניות האחד בפה ואחד בלב, ולהכחיש ולחזור ללקק לנו ומצד שני להיכנס בנו.

לי אין אינטרנט כל היום, ואין טעם שאני אתחיל לספר את מעלליך וכמה אתה בן אדם באמת הפכפך שמוכר את אלו שאתה הולך איתם.

אתה בשבילי כלום, אם לא איציק והבכי שלו, לא היית עומד בשער 11, אפילו בשביל לתרום לתפאורה, אתה גנב דעת שבאמצעות קשרים עם המשטרה ורוחב כיס השתלטת בדרך לא כשרה על דעתם וליבם של אנשים כאן, קנית להם והעסקת אותם . אז תיזהר ממני.

ואל תתקשר .

מעניין למי פונים פה האוהדים בכל דבר?

מעניין למה ההסכם של השחקן נפל?

אם אני אפתח את הפה צברי, יגרם נזק גדול להרבה תאוריות שאתה ואחרים האכלתם את הילדים האלה, אתה יושב פה ובאופן דמגוגי ושיטתי עושה הפרד ומשול בין כל העולם ובין אלו שעשו את השינוי האמיתי ונתנו לארגונים ולילדים פנה את הכח, ועזרו להם מטוהר ואהבה.

אתה בן אדם שמחפש רק לשלוט ואתה מונע מקנאה ותסכול.

אנחנו עברנו את כור ההיתוך, בלי קיצורי דרך להגיע למעמד שלנו

אתה ואני לא אזכיר מי, הגעתם למצב שמתייחסים אליכם ויושבים בפגישות רק בגלל הקורבן שהקרבנו במסגרת המחאות, כי היה צריך אנשים מהצד שיודעים לדבר, שיהיו כמתווכים.

ועכשיו סתום את הפה לתמיד, ותשב בחור שלך, יא דמגוג מגעיל.

מי אתה שתקח לנו מפעל חיים?

מי אתה שתגיד שאנחנו עושים נזקים, שאתה הסטייק הכי גדול?

אנחנו מייצגים את רב הקהל, ובטח שיש לנו זכויותבארגונים, יא אפס מאופס.

אני הקמתי את האולטראס עם בועז ושי

תמכתי בארגונים הקטנים,תשאל את מתן ופונצי לדוגמא מה אני בשבילהם

ומה שעשיתי ועושה יום יום בשביל השחקן ארגונית ואישית חברית, זה מעבר למשפחה, אני ואיציק נהייה חברים למרות כל מה שאתה עושה, ורק בגללך היה בינינו קצר.

ואם תגיב פה הפעם, אתה באמת תקבל מה שמגיע לך, כי רק טוב הלב והרחמנות שלי, גורמים לי כל פעם, ובשביל שיהיה אווירה טובה, ובשביל איציק ודן, להעביר אותה.

נתנו לך לעשות דברים, לייצג מול המשטרה, כניסה מוקדמת, ועוד

ואתה רק מפלג ונועץ סכינים, בגללך ועוד צדיקים, כל המלחמה והשנאה, שיש בפורום בין איקס לוואי.

אז במקום להתחבא שיש ריבים ביניהם, דבר שאתה מאושר ממנו, ולקפוץ עם הסכינים והשקרים שאני ושי ואחרים רושמים דברים, הגיע זמן שתכריז על עצמך, מי אתה מאיפה באת, מה אתה רוצה, במה אתה תומך, מה צריך לעשות, ומה אתה תעשה, במקום לבלבל כל יומים, בעד לוני נגד לוני,

בעד אלי לך הבייתה אלי...

אני תמיד אשאר נקי,

אופוזיציה, ואני שם עליך ועל כל אוהבי ציון, שצצו לי ומנסים לפגוע בי מקנאה וצרות עין, איקס אחד גדול.

תקפצו לי.

העם יודע מי זה משיח ומי זה מזרחי ומי מאחוריהם.

לכו לשער 5.

הנה מגיע נושא סופשבוע מיותר.

רמה נמוכה כזאת מזמן לא הייתה פה.

אורי ואלון, זה היה ממש מיותר.

כל אחד תורם בדרכו שלו

כל אחד בוחר מתי להפסיק ומתי להמשיך.

גם אם תהיו שניכם עוד 30 שנה במכבי עדיין לא נותן לכם את הזכות לקבוע מי תורם יותר ומי פחות ולזלזל בדרך של אדם אחר, שניכם.

ולרגע אני לא מצדיק את אף אחת מההודעות שנכתבו כאן, אלא פשוט צריך לפעמים לדעת לקרוא מה שכותבים לפני שלוחצים "שלח" (מכוון לכל אחד)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.