Jump to content

מכבי לא מוותרת על סולומון

Recommended Posts

לא רוצה להרוס את התקווה,

אבל מה יהיה ההבדל בין השנה לשנה הבאה? דריקס ג'נרל מנג'ר? הוא נכשל את הכישלון הכי גדול בבניית קבוצה, והיה לו את כל הכסף שהיה צריך. אלא אם כן הוא יהיה בובה בלבד, אני לא מכיר את דריקס, אבל אני לא מאמין שהוא יסכים להיות בובה של כל מיני צרפתיים.

לא רוצה להרוס את התקווה,

אבל מה יהיה ההבדל בין השנה לשנה הבאה? דריקס ג'נרל מנג'ר? הוא נכשל את הכישלון הכי גדול בבניית קבוצה, והיה לו את כל הכסף שהיה צריך. אלא אם כן הוא יהיה בובה בלבד, אני לא מכיר את דריקס, אבל אני לא מאמין שהוא יסכים להיות בובה של כל מיני צרפתיים.

דריקס היה בובה של לוני כל השנים האחרונות, תאמין לי הוא יסכים.

לא רוצה להרוס את התקווה,

תאמין לי שהוא כן. אם זה ככה זה יהיה מעולה,כי דריקס אכן יהיה בובה.

אז קראת לא נכון. תבין,ללוני אין כסף.

ואם הבעיה היא אלי דריקס,אז הבעיה היא לוני שלא מבין שהוא הבעיה. מה עוד שדריקס הציע להתפטר ולוני לא הסכים.

לא נכנס עכשיו בדיוק לכיס של לוני(למרות שאני יודע שיש לו מספיק), אבל לוני כבר כמה שנים לא מתעסק בניהול של מכבי. לוני רק בוחר מאמן(לפעמים לא לפי מה שהוא חושב), ובחר בזמנו את דריקס לנהל את הכל מסביב. לוני עשה/עושה/יעשה רק טעות אחת:בבחירת האנשים האלה. דריקס הציע להתפטר כמו שקלינגר הציע להתפטר מועד הבית(רק בפחות זלזול).

ישמע אולי מעצבן אבל זה שלוני לא מוכר לכל מי שרק רוצה זה טוב. אחרי הכל זה העתיד שלנו. נכון לוני מנהל קבוצת כדורגל(או בוחר מי ינהל אותה) בצורה גרועה ביותר, אבל הוא גם אוהד וגם דואג לקבוצה שלו.

הלוואיי

ומה זה אומר? דריקס באמת יהיה ג'נרל מנג'ר? או שדריקס יענו יהיה הג'נרל מנגר וסולומון יעשה מה שהוא התכוון לעשות בתפקיד?

הלוואיי

ומה זה אומר? דריקס באמת יהיה ג'נרל מנג'ר? או שדריקס יענו יהיה הג'נרל מנגר וסולומון יעשה מה שהוא התכוון לעשות בתפקיד?

נו הם ישימו את דריקס כגנרל מנגר וסולומון סתם יהיה אחד רגיל מההנהלה .

בפועל סולומון יקבל את ההחלטות ודריקס יירשם כגנרל מנגר רק כדי שלא יוכלו לפסול את כניסתו של סולומון למכבי מבחינה משפטית .

אתם באמת מאמינים שדריקס יהיה זה שיקבל החלטות ויהיה הראסמי ג'נרל מנג'ר?זה הכל קומבינה לזיין את ההתאחדות אבל למי אכפת כל עוד לוני לא יהיה מעורב בכלום

שמאז שלוני הגיע אנחנו מועדון מנחוס ושום דבר לא זז והכל נדפק בסוף.

ועד שהעונה לא מתחילה אסור להאמין לשום דבר, לשום מסיבת עיתונאים ומסיבות ביצים.

כל החיים לוני?

אולי תרד ממנו?!

חחחחחחח וואלה זה ההעתק של ספורט 5,מה אתה לא יודע שהם לוקחים מהם כתבות מדויקות באישור?

הם לוקחים מערוץ הספורט ומהארץ, אבל הכתבה שעלתה קודם בוואלה וזאת שעלתה בערוץ 5 הן שונות. הכתבה הראשונית הייתה שייכת לצוות וואלה.