Jump to content

לותר מתיאוס

- אור -

Recommended Posts

נהפוך הוא אתה צריך להודות למי שכן מתקן אותך. זה יעזור לך לשים לב טוב יותר לשגיעות שלך לנסות לתקן ולהשתפר. ( ואני מדבר בתור זה שיש לו הכי הרבה שגיעות בפורום, וכולם מתקנים אותי כל הזמן )

"הצבר"

*שגיאות:clap:

נהפוך הוא אתה צריך להודות למי שכן מתקן אותך. זה יעזור לך לשים לב טוב יותר לשגיעות שלך לנסות לתקן ולהשתפר. ( ואני מדבר בתור זה שיש לו הכי הרבה שגיעות בפורום, וכולם מתקנים אותי כל הזמן )

"הצבר"

שגיאות* :clap:

למה אתה אומר סתם לפני שאתה יודע?

אם היית יודע מה הוא עשה מנבחרת הונגריה לא היית אומר את זה.

למה אתה מדבר שטויות?

מה הוא כבר עשה?

היית מתנגד אם גרשון או אבוקסיס היו עוברים למכבי?

מה הקשר?

מתיאוס לא גדל על שנאת מכבי.

ולא, גם לא על שנאת יהודים.

לא מכיר אותו כמאמן, גם לא את רולאן קורביס... אז ככה שאני לא יכול לשפוט.

מה שכן עידן דורון מה אמרת הוא יהיה במכבי?

רק לא זה. מאמן אפס,בליין,לא שווה כלום...

הוא הפך את נבחרת הונגריה מסתם נבחרת לקבוצה חזקה מאוד הוא ניצח את גרמניה!! איתם ,אותה גרמניה שנתנה לישראל בראש 7-1 !! והוא מאמן שחושב התקפה מבלי להפקיר את ההגנה שזה כבר טוב -כדרגל התקפי וההגנה חזקה ..מבחינתי אין לי בעיה הלוואי שיבוא..

גרמנים, הולנדים, רוסים, פולנים, איטלקים, ספרדים - כל אלה ואחרים היו שותפים בעקיפין או ישירות במלחה"ע השנייה, במהפכה הקומוניסטית וכו' לרצח יהודים.

אז בעצם מה שאתם אומרים, זה שאתם לא רוצים כמעט אף אירופאי במכבי(שחקנים, מאמנים, הנהלה)? מעניין ..

טוב רדו מזה שזה יום השוואה וכל זה.

אני אמרתי את זה מקודם, כי צריך לתת כבוד ליום ולא להזכיר שם את הגרמנים, אבל שחושבים על זה הנאצים הוכחדו (מקווה שאני אומר את זה נכון), וכאילו הלותר מתיאוס הזה הוא מאמן טוב שיוכל להביא לנו שחקנים ברמה, אז תחשבו על זה, למה לא? מה איכפת לכם מאיזה גזע המאמן שלנו יהיה כל עוד הוא יהיה מאמן טוב שיוכל להביא שחקנים ברמה ולאמן את הקבוצה באופן הכיי מקצועי.

אז מה איכפת לכם, ואם הוא באמת עשה אם נבחרת הונגריה מה שאומרים שהוא עשה אז יכול להיות שהוא יכול להיות מאמן במכבי. (למרות שאני לא פוסל את האפשרות שסולומון יביא מאמן ממקום אחר, כי כבר אמרו שיש עוד כמה מאמנים שבודקים כרגע.)

גרמני או לא, מדובר באחד הבלמים הגדולים בכל הזמנים!. לקח את המונדיאל (כקפטן אם אני לא טועה) ב90' וב96' את אליפות אירופה בנוסף להרבה מאוד תארים מקומיים. ווינר אמיתי כשחקן, כמאמן יש לו קצת חוסר מזל (תנסו אתם לאמן את נבחרת הונגריה..), אבל זה יעבור.

אם זה לא טוב, אז מה כן?.

יש בו יתרון אחד: השם שלו ימשוך לפה זרים ברמה גבוהה,כמו לואיס פרננדז.

הוא מאמן התקפי מאוד,אבל בכל זאת,אני אישית לא מחזיק ממנו.

כשחקן הערצתי אותו,כמאמן הוא לא עשה כמעט כלום.

בנתיים כולם מועמדים (קורביס,מתיאוס,ל.פרננדז,ז'.פרננדז,גרנט ) ומבחינתי כל אחד למעט גרנט מתאים למכבי-כולם התקפיים ומאמן בעלי שם ניסיון וכישרון רב..

היית מתנגד אם גרשון או אבוקסיס היו עוברים למכבי?

להה לכלכת עכשיו כולנו יהודים :clap:

גם אלה שמשחקים בה**על

בעיקרון הייתי מתנגד כן

אבל לא בגלל שני חושב שהם גרמנים :)

ואברהם גרנט זה לא מאמן גרמני? נו באמת...

אגב גרמנים, אולי אפשר להביא את באסטיאן שוויינשטייגר, אני מת לראות מישהו מצליח לשיר עליו משהו...

שפיגלר ייעץ להביא אותו...

אבא שלי הוא המתווך ביניהם...

אבא שלי הכיר אותו לשפיגלר...

קיצר שניהם ביחד תיווכו בינו לבין סולומון

אני אמרתי את זה מקודם, כי צריך לתת כבוד ליום ולא להזכיר שם את הגרמנים, אבל שחושבים על זה הנאצים הוכחדו (מקווה שאני אומר את זה נכון), וכאילו הלותר מתיאוס הזה הוא מאמן טוב שיוכל להביא לנו שחקנים ברמה, אז תחשבו על זה, למה לא? מה איכפת לכם מאיזה גזע המאמן שלנו יהיה כל עוד הוא יהיה מאמן טוב שיוכל להביא שחקנים ברמה ולאמן את הקבוצה באופן הכיי מקצועי.

אז מה איכפת לכם, ואם הוא באמת עשה אם נבחרת הונגריה מה שאומרים שהוא עשה אז יכול להיות שהוא יכול להיות מאמן במכבי. (למרות שאני לא פוסל את האפשרות שסולומון יביא מאמן ממקום אחר, כי כבר אמרו שיש עוד כמה מאמנים שבודקים כרגע.)

הנאצים לא "הוכחדו", אבל הוא לא ****.

**** לא ישוחח עם יהודי על אפשרות לאמן יהודים במדינה של יהודים לעיני קהל יהודי.

בונא אתה מטומטם?

"מה איכפת לכם מאיזה גזע המאמן שלנו..."

זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי.

אין כזה דבר גזעים.בגלל תיאוריה מטומטת שאומרת שיש גזעים מחר בבוקר אתה עומד בצפירה לזכר 6000000 יהודים שמתו בגלל שהם מ"גזע" אחר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.