Jump to content

כוכב הזהב

Guest elior8

Recommended Posts

באמת שאתה חתיכת בן אדם הזוי

עכשיו אתה רוצה לקבוע לי כמה תארים לקחנו וגם איך אני צריך להגיד את זה?

אמרתי לך

אלה אליפויות לא רשמיות

על אותו בסיס שאתה טוען שלקחתם אליפויות גם אני יכול לטעון שלקחנו אליפויות על משחקםי שעכונתיים וקבוצות שכינו את עצמם מכבי חיפה החליטו בשביל עצמן שהן לקחו אליפות!

רק לגוף רשמי בעל סמכות מדינית (איזה סמכות מדינית הייתה לפני קום המדינה אם לא הייתה פה מדינה, והבריטים מעניינים לי תזין אני משחק תחת ההתאדחות לכדורלג בישראל ולא הבריטי) יכול להתנות אליפות וכיום למרות שזה גוף שכונה רק להיתטחדות לכדורגל יש את הסמכמות הזאת!

אם אתה רוצה להחשיב את ה- 4 אליפויות האלה אז אתה לא מצרף אותן ל- 14 שיש לכם, אלא אתה תגיד את זה ככה "14 אליפויות במגרת ההתאדות לכדורגל, ו-4 אליפויות במסגרת ההתחדות הבריטית שאף אחד לא מעניין אותו מה היא קבעה בידיוק, עובדה ששום אתר סטטיסטיקה לא סופר לכם את זה וכולם רושמים שזכיתם ב- 14!

ההתאחדות הוקמה ב-1928 והיתה "ההתאחדות לכדורגל בישראל", אותו גוף שקיים היום (ולא, גם היום אין לו שום "סמכות מדינית", מה זה לעזאזל ד"א?), ולא "ההתאחדות הבריטית בא"י".

אמרתי לך

אלה אליפויות לא רשמיות

על אותו בסיס שאתה טוען שלקחתם אליפויות גם אני יכול לטעון שלקחנו אליפויות על משחקםי שעכונתיים וקבוצות שכינו את עצמם מכבי חיפה החליטו בשביל עצמן שהן לקחו אליפות!

רק לגוף רשמי בעל סמכות מדינית (איזה סמכות מדינית הייתה לפני קום המדינה אם לא הייתה פה מדינה, והבריטים מעניינים לי תזין אני משחק תחת ההתאדחות לכדורלג בישראל ולא הבריטי) יכול להתנות אליפות וכיום למרות שזה גוף שכונה רק להיתטחדות לכדורגל יש את הסמכמות הזאת!

אם אתה רוצה להחשיב את ה- 4 אליפויות האלה אז אתה לא מצרף אותן ל- 14 שיש לכם, אלא אתה תגיד את זה ככה "14 אליפויות במגרת ההתאדות לכדורגל, ו-4 אליפויות במסגרת ההתחדות הבריטית שאף אחד לא מעניין אותו מה היא קבעה בידיוק, עובדה ששום אתר סטטיסטיקה לא סופר לכם את זה וכולם רושמים שזכיתם ב- 14!

דייייי שיגעת!!!

תפסיק לשחק אותה כאילו הכדורגל הוקם מאז שמכבי חיפה נהיו קבוצה טובה.....

שיגעת ת'שכל באמא שלי.....

עזבו את כל הדיון פה על האליפויות.

קבלו סיבה אחת ויחידה למה אנחנו תמיד נהיה האימפריה מספר 1 בארץ:

כנסו ל-One

מה הכותרת?

כתבה ראשונה:

שפיגלר מוחמא שמכבי מעוניינים בו

כתבה שניה: פיליפ סולומון סייר בקריית שלום

כתבה שלישית: מכבי ת"א כדורסל

ובכתבה החמישית רק על אולארה ומכבי חיפה.

אפשר לראות את זה גם בעיתון: כתבה קטנה וצדדית בידיעות על האליפות של חיפה

וכתבה ענקית על סוף עידן לוני

אז לכל אוהדי חיפה באשר הם..שתהיו אלופים כל שנה ב3 שנים הקרובות תמיד תישארו מתחתנו,

האימפריה מספר 1 בכדורגל הישראלי,מכבי תל אביב.

חח בוא נראה אם הוא יגיד משהו עכשיו...

הוא כל כך מטומטם שהוא בטוח יגיד משהו לא קשור "זה לא האתר הרשמי!! יש לכם 14!!"

נודניק..

1 מכבי ת"א 24 103 - 18 43

2 הפועל ת"א 24 59 - 12 37

3 הפועל חיפה 24 53 - 30 36

4 הפועל פ"ת 24 62 - 31 33

5 מכבי פ"ת 24 91 - 46 31

6 בית"ר ת"א 24 57 - 41 26

7 מכבי חיפה 24 60 - 49 25

8 מכבי רחובות 24 53 - 41 24

9 מכבי נתניה 24 42 - 73 17

10 הפועל ר"ג 24 47 - 64 16

11 הפועל ראשל"צ 24 28 - 63 14

12 מכבי ראשל"צ 24 21 - 117 8

13 מכבי נס ציונה 24 7 - 98 0

אימפריה :)

איזה עצוב שאתם מוסיפים לעצמכם את האליפויות מלפני הקמת מדינת ישראל...

באמת רחמים. זה רק מראה כמה אתם מפחדים מהווה ומהעתיד.

''מוסיפים אליפויותת''

קןדם כל תגיד לי מה אתה קשור בכלל דיברנו כללי זה שלקבוצה שלך אין עבר זה לא אומר כלום..!

ואחר כך תבין שלמכבי אין מה לפחד יש לה את הכי הרבה אליפויות מליפני קום המדינה ומאחרי..!

יא קוף חופר..!

מכבי חיפה-

הקבוצה עם הקהל היווני, הסמל האיטלקי, הבוס הצהוב, ושני שחקני פאר שנחשבים כסמלים- האחד משחק כיום במכבי, השני שיחק כמעט בכל קבוצה- כולל ביריבה העירונית.

מכבי חיפה- כי זהות היא לא מילה גסה!

שמע ושמע לי טוב חתיכת קוף ירוק לא מפותח..

קח את זה - http://www.israel-football.org.il/history/championlist.asp

תקרא טוב טוב ותפנים! למכבי יש 18 אליפויות + עוד אחת שבדקו שבסוף גילו שמכבי הייתה אלופה. בחשבון פשוט זה 19 [תנסה עם מחשבון זה יעזור...]

עכשיו לא מעניין לאף אחד פה את הביצה השמאלית איפה סבא שלך שיחק ובתור מה הוא שיחק, ואתה יכול לקחת ת'סיפורי סבתא שלך ולדחוף אותם עמוק.

"גורם לא בכיר" שמה גורם לא בכיר, כתוב מכבי תל אביב [בדף האליפויות] אז מכבי תל אביב אלופה.

ותפסיק לנסות לשכנע את עצמך..יש עוד הרבה הרבה זמן עד שתגיעו לרבע מהקרסוליים שלנו.

ועכשיו...לך תנוח ותשתה איזה משהו, ותחשוב טוב טוב פעם הבאה לפני שאתה פותח את הפה שלך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.