Jump to content

פרדי הבא?

דודו מנצור

Recommended Posts

היום שמעתי שמאז ששמעון קורק התחיל לעבוד בבני יהודה, התחיל פרדי לפקוד את משחקיה ואימוניה של הקבוצה מהשכונה. כתבה בנושא אפילו שודרה בחדשות הספורט.

היום נצפה פרדי בבלומפילד עם חולצה כתומה, למרות שמאוחר יותר החליף אותה בחולצה אפורה סולידית. כשנשאל אם הוא עדיין אוהד מכבי, ענה בהחלטיות "בטח, רק מכבי".

לא ברור העניין.

פרדי יש רק אחד. אין ספק.

השאלה שלי היא אם יש מבין האוהדים הצעירים אדם בעל פוטנציאל להפוך לפרדי הבא? ברור שזה לא יהיה פשוט ויצריך עבודה רבה, אך מחובתנו כבר עכשיו לסמן יורש אפשרי ולהתחיל להשקיע בו, למען הדורות הבאים.

יש מועמדים?

Guest גל מושיוב
כל מי שמכיר את המשתמש "שגיאא" יודע שהוא ללא ספק הולך להיות היורש של פרדי.

אני מוכן לשים על זה כסף B)

חשבתי עליו, אבל הוא עצבני מדי.

צריך גם למצוא יורש לשמיל מהכח. צריך בנאדם שחולה במחלת הנפילה ולהתעלף כל פעם לאחר הגול. צריך לספור עד 70 ולקום! כל המעוניינים יכולים ליצור קשר במשרדי הכח פייטרס

צריך גם למצוא יורש לשמיל מהכח. צריך בנאדם שחולה במחלת הנפילה ולהתעלף כל פעם לאחר הגול. צריך לספור עד 70 ולקום! כל המעוניינים יכולים ליצור קשר במשרדי הכח פייטרס

יורש לשמיל?!

מה קרה לו?

:)

יורש לשמיל?!

מה קרה לו?

:)

אנחנו בהכח פייטרס לאחר שנות מזל והצלחה עם שמיל הקמע (היינו אימפריה בהכח וינה!) לא מוכנים לקחת את הסיכון ושנה הבאה בליגת העל בלי עין הרע אנחנו לא יכולים לקחת את הסיכון.

עוד לא קרה שום דבר. אנחנו מכינים את עצמנו לפני!

פרדי איזה בן אדם נשמה!

הכי מצחייק שבאימון שלאחר שהעפיו את נמני, בדרכי לקריית שלום אני שומע צעקות מכל מוכר מחנות אופניםם מהסביבה.. הוא נתן לי טרמפ קצר על האופניים (:

"אההההההההההההההההההה"

"איזה חום"

"היום קוביקה לא שם, רק נמני!"