Jump to content

הרציקוביץ' במגעים עם פיליפ סולומון

maor24

Recommended Posts

ניראה לי שגיורא שפיגל הולך להכנס למכבי איכשהו

לפי הדברים שהוא אמר בתוכנית שישי חי ובועט

למרות שהוא לא אמר את זה במפורש אבל בין השורות נשמעו הדברים

לפי דעתי

לפי מה שהבנתי לוני הדבר היחיד שהוא עושה..זה שומר שמכבי לא תיפולל...

הקבוצה בגדול שייכת ללוני אבל אפשר להגיד שהיא של סולומון..

לוני רוצה לחכות שנתיים שלוש ליראות שסולומון והמשקיעים באמת רציניים ולא יברחו ביום אחד..

ואז הוא ימכור להם..

בגדול עם המשקיעים לא יעזבו וינהלו תקבוצה נכון...רק טוב מחכה לנו...

קצת לעשות סדר בדברים,

עד כמה נכון הקטע שטאפי עומד מאחוריו?

אם אתה מתכוון למליארדר ברנרד טפי אז נכון לעכשיו הרציקוביץ' לא מוכן למכור את הקבוצה...

אבל אני ואני חושב שעוד כמה אוהדים מכווון שהוא יבין שלבד הואל א יכול לעמוד מול גידאמק ושכדאי שהוא ימכור את הקבוצה ושישאר בתוך ההנהלה כי אחרי הכל עכישו הוא גם נתן את הקבוצה לסולומון אז כאילו הוא זה שמביא את הכסף וסולומון הוא זה שמנהל את הקבוצה....

נכון שאם הוא לא מרוצה מהעבודה שלו הוא יכול לפטר אותו אבל עדיין הוא "נותן את המפתחות" לקבוצה לסולומון.... וכמו שאפשר להבין ללוני אין הרבה כסף.... והוא לא יכול להיות זה שיביא כסף למכבי...

ועד שיש היזדמנות כי לפי מה שרשום המליארדר כן רוצה לקנות את מכבי ועוד ישיש את סולומון והמאמן הזה שרוצים להחתים במכבי.... אז בכלל... יש סיכויי שהוא ירצה לבוא להיות הבעלים...

מכווה שהבנתה :wubyellow3:

קצת לעשות סדר בדברים,

עד כמה נכון הקטע שטאפי עומד מאחוריו?

לדעתי , נכון מאוד.

התקפיד של לוני הוא לצפות מהצד.

זה הכל.

הוא לא קובע כלום , הוא נתן את המפתחות לסולומון וחבורתו שייקחו את הקבוצה עליהם בכל התחומים.

לוני לא נותן יותר כסף לקבוצה.

לדעתי , נכון מאוד.

התקפיד של לוני הוא לצפות מהצד.

זה הכל.

הוא לא קובע כלום , הוא נתן את המפתחות לסולומון וחבורתו שייקחו את הקבוצה עליהם בכל התחומים.

לתקופה של 3 שנים..

ואז עם הכל ידפוק אז לוני ימכור להם..

בידיוק.

במילים אחרות , סולומון "שכר" את הקבוצה כמו ששוכרים אוטו.

חחחחחחחחחחחחחח אבל מחר אותה לקונה שלפי איך שזה נראה לי קונה טוב :P

לדעתי כאילו עכשיו העניינים האלה שמביאים גם את המאמן הזה שהוא גם בקורב למליאר זה תכנון של סולומון אני אומר לכם....

כי כמו שכבר ידוע סולומון כבר ניסע בעבר למכור את מכבי למליארדר הזה טיפי או איך שקוראים לו...

ועוד עכשיו כתוב בOne שגם המאמן הזה הוא מקורב למליארדר הזה...

בקיצור מה שאני מנסה להגיד פה זה שיכול להיות שבגלל שלוני לא רצה למכור את הקבוצה אז כאילו עכשיו סולומון מביא גם את המאמן הזה ואז הם ינסו ללחוץ על לוני למכור את הקבוצה למליארדר וכאילו זה יקרה בסוף כי עכשיו ללוני אין מה לעשות רק לשבת רגל על רגל ולתת כסף לקבוצה (וגם מזה לא הרבה) ובדיוק כאן הבעיה שאין לו כל כך הרבה כסף נכון שסולומון יביא משקיעים אבל גם לוני יצתרך לתת כי הוא הבעלים ואין ללני כסף לתת אז לדעתי בסוף אחרי שהמאמן החדש שרוצים להחתים יחתום וסולומון יחתום הם ילחצו על לוני ובסוף הוא ימכור את הקבוצה...

חחחחחחחחחחחחחח אבל מחר אותה לקונה שלפי איך שזה נראה לי קונה טוב :P

לדעתי כאילו עכשיו העניינים האלה שמביאים גם את המאמן הזה שהוא גם בקורב למליאר זה תכנון של סולומון אני אומר לכם....

כי כמו שכבר ידוע סולומון כבר ניסע בעבר למכור את מכבי למליארדר הזה טיפי או איך שקוראים לו...

ועוד עכשיו כתוב בOne שגם המאמן הזה הוא מקורב למליארדר הזה...

בקיצור מה שאני מנסה להגיד פה זה שיכול להיות שבגלל שלוני לא רצה למכור את הקבוצה אז כאילו עכשיו סולומון מביא גם את המאמן הזה ואז הם ינסו ללחוץ על לוני למכור את הקבוצה למליארדר וכאילו זה יקרה בסוף כי עכשיו ללוני אין מה לעשות רק לשבת רגל על רגל ולתת כסף לקבוצה (וגם מזה לא הרבה) ובדיוק כאן הבעיה שאין לו כל כך הרבה כסף נכון שסולומון יביא משקיעים אבל גם לוני יצתרך לתת כי הוא הבעלים ואין ללני כסף לתת אז לדעתי בסוף אחרי שהמאמן החדש שרוצים להחתים יחתום וסולומון יחתום הם ילחצו על לוני ובסוף הוא ימכור את הקבוצה...

לוני ישב רגל על רגל ולא ישים כסף כל עוד המשקיעים יתפקדו..

עם הם יברחו לוני ישאר עם הקבוצה ויהיה חייב או למכור או לשים כסף..

בנתיים הוא השכיר אותה...וכמו שמשכירי המכוניות לא עוזרים למי ששכר תאוטו בכסף לדלק..גם ככה לוני לא יעזור לסולומון(לפי דעתי) :P

מה שאותי מדאיג זה המאמן.

לא יודע למה אבל יש לי הרגשה לא טובה שבמסיבת עיתונאים פתאום נראה את גרנט יושב ליד סולומון ומחייך.

מה שאותי מדאיג זה המאמן.

לא יודע למה אבל יש לי הרגשה לא טובה שבמסיבת עיתונאים פתאום נראה את גרנט יושב ליד סולומון ומחייך.

קשה לי להאמין.

הצרפתי הזה לא בא לפה סתם , אני מאמין שהוא יהיה במסיבת עיתונאים ביום ראשון.

חבל להגיע למסקנות והשערות סתם.

בנתיים , הצרפתים באים הצרפתים באים.

יהיה מעניין מאוד בעונה הבאה , יהיה מעניין לראות מה באמת הכוח הכלכלי של סולומון.

כרגע , הכל בערפל.

אני כל כך מחכה ליום ראשון (:

כמו כן התייחס סולומון למעורבותו של ברנרד טפי בעסקה ואמר: "ברנרד טפי לא מעורב בעסקה והוא בודאי שלא יתן כסף. טפי הוא חבר טוב שלי ושל רולנד ויש לו המון יידע בכדורגל אירופי, אבל הוא לא יהיה מעורב בשום צורה במכבי תל-אביב".

מתוך וואן.

פושעים עלאק.

קשה לי להאמין.

הצרפתי הזה לא בא לפה סתם , אני מאמין שהוא יהיה במסיבת עיתונאים ביום ראשון.

חבל להגיע למסקנות והשערות סתם.

בנתיים , הצרפתים באים הצרפתים באים.

יהיה מעניין מאוד בעונה הבאה , יהיה מעניין לראות מה באמת הכוח הכלכלי של סולומון.

כרגע , הכל בערפל.

אני כל כך מחכה ליום ראשון (:

לא מספיק הם משתלטים לנו על אילת עכשיו גם על הכדורגל...

ולנושא כמו שאמרת צריך לחכות בסבלנות ליום ראשון ולקוות לטוב...

שבת שלום לכל עם ישראללל

לוני ישב רגל על רגל ולא ישים כסף כל עוד המשקיעים יתפקדו..

עם הם יברחו לוני ישאר עם הקבוצה ויהיה חייב או למכור או לשים כסף..

בנתיים הוא השכיר אותה...וכמו שמשכירי המכוניות לא עוזרים למי ששכר תאוטו בכסף לדלק..גם ככה לוני לא יעזור לסולומון(לפי דעתי) :P

תשמע אחי אני מסכים איתך... לך תדע אולי בין המשקיעים גם יש את המליארדר....

הכל עכשיו הוא בגדר של "אף אחד לא יודע" כי הם לא מדברים על כלום וכרגע לוני בכלל נמצא ברוסיה (למשהו יש מוסג מה הוא עושה שם כל כך הרבה פעמים??? מה הוא אוהב את המדינה הזאתת?? עסקים?? או מחפש משקיעים??)

אני מכווה שיביאו למכבי אנשים רציניים שנצליח להרכיב את הסגל של מכבי מחדש ואני לא מדבר רק על השחקנים אני מדבר גם על הצוות המקצועי שלמכבי יהיה סוף סוף קצת שקט וישצליחו לתת את הביטחון לשחקנים (זה דבר שקאנן לא הצליח בו כי כל השחקנים זלזלו בו) ועכשיו גם כן לא יחזרו על התאות של דריקס בתחילת השנה... כמו לדוגמה פרשת טריקה למי שזוכר שנתנו לו חוזה שכאילו גם אם הוא לא משחק הוא מכבל כסף...

ועכשיו בכלל שיש ג'נרל מנג'ר ויש מקשיקעים אז שזה יתן מוטיבצייה לשחקנים כי הם ידעו עכשיו שהם צריכים להרוויח את המקום שלהם במכבי סימו לב איך בית"ר משחקים (אני לא מדבר על התוצאות של המשחקים) אתם רואים שחקנים נותנים בכל משחק את כל מה שיש להם... כי הם יודעים שעכשיו בא גידאמק ואם הם לא יוחיכו את עצמם הם יעופו מהר מאוד מהקבוצה.. וזה משה ושאין במכבי בגלל שהצוות הניהולי גם לא נותן את השקט שהשחקנים צרכים כמו למשל שיש כל הזמן תקשורת במשחקים אתם סמים לב שבבית"ר ועזבו לא רק בבית"ר בכל קבוצה אחרת הכתבים מדברים אם הצוות הניהולית ולא אם השחקנים??? סימו לב רק במכבי כל יומיים יש שיחה קצרה אם רוסו ואז שיחה אם ברקוביץ וכל השחקנים וזה מוציא ככה מריכוז ולא רק זה גם כל הקטעים האלה שאמרי על החוזים והלחץ שיש במכבי וזה שאין במשחקים הרבה אוהדים משפיע על השחקנים...

היינה אתם רואים למשל שנה שעברה איזה שחקן תותח היה סטרול??? השנה הוא לא משחק כמו שצריך!!

לירן כוהן ותמיר כוהן היו מרכז הקישור של הנבחרת הצעירה שנה שעברה.. השנה הם בקושי נותנים ממה שיש להם!!

סימו לב לנתון הבא.. יש לכל קבוצה אם אני לא תואה אפשרות להביא 4 זרים שיחזקו את הקבוצה.. מכבי הביאו 4 מתוכם 2 משחקים וגם כן בקושי בג'ירי עושה עברות מטופשות ולפעמים לא שומר את השחקן שלו סימו לב לגול שבית"ר הביאו לנו ולדרך שבה הוא עשה הגנה במשחק האחרון שנצחנו את בית"ר כמה מצבים הם הגיעו!! ודמיטרזה כל הכבוד לו שהכניס את הגול שלו אבל הוא לא עושה כלום בקישור וקאנן משחק איתו כחלוץ יחיד למה??? כי אין לו שחקנים!!! היחידים שמתאמצים זה ברקוביץ נמני שפונגין אבו סיאם (גם לא תמיד) יחיאל ואופיר חיים... ועוד יש לנו את גונזלס ואת דוארטה שבכלל לדוארטה הביאו חוזה שאם אני לא תואה 200 אלף שקל על מה?!? הוא שחקן ספסל והוא תופס לנו מקום ברשימת הזרים!!

במקום שיביאו שחקן כמו גוסטבו בוקולי או פאטריק סופו שדרך אגב מסיים חוזה במכבי פתח תקווה מביאים לנו זרים שיכולים לדחוף את הקבוצה קדימה אבל במקום זה משתמשים בזרים בטור שחקני ספסל!!

וכל השנה שחקנים מאשימים את שטרואבר שהוא שוער חרא וכל המילים האלה... אבל מה הם מסתכלים רק על שטרואבר לפי מה שאני רואה חוץ משתי גולים שעשו לשטרואבר במשחק נגד הפועל פתח תקווה אני חושב שהוא יצא הרחיק והכניסו מעליו... כל הגולים האחרים הם טעויות של ההגנה וגם לפחות 40%-50% הוא הציל!!! אז מה רוצים ממנו?!?!?

ואם כל הכבוד לקאנן למי שחושב שהוא צריך להישאר... הוא לא הסוג של המאמן שיכול להכניס בשחקנים את הרצון למשחק ואנחנו רואים את זה בכל המשחקים ששחקנים סמים עליו זיין!! והוא לא עושה חילופים בזמן... וגם אם כל הכבוד (ויש לי כבוד לקאנן) אני חושב שהוא לא האיש שיוכל להביא למכבי תל-אביב את השחקנים שהם צריכים.... ויש סיבה אחת עיקרית.. קאנן לא אימן אף פעם קבוצה גדולה ועוד עכשיו הוא נימצא בישראל שזה מדינה ששחקנים לא רוצים לבוא אליה בגלל המצב הבטחוני וכל זה... ושחקנים לא יבואו בגללו, ולכן צריך מאמן שיש לו שם למשל כמו המאמן הזה שעכשיו מדברים עליו שחכתי את השם שלו שהוא אחד השמות הגדולים בצרפת.. לפי מה שרשום בone ובsport5 ובכל האתרים... בשביל ששחקנים יבואו וירצו לשחק אצלו וההוכחה הכיי טובה לזה, זה המקרה של פרננדז שהוא הביא את לראוה ואת אגנסו ואת כל השחקנים האלה לא רק בגלל הכסף אלא בגלל שהשחקנים האלה רצו לשחק אצלו!!! כי הם שמו איזה שם גדול יש לו ואיזה מאמן הוא!!

(זהו עכשיו הוצאתי את כל ההצבים שלי אני מכווה שתתנו תגובות:P)

תשמע אחי אני מסכים איתך... לך תדע אולי בין המשקיעים גם יש את המליארדר....

לפי מה שסולומון אמר המיליארדר הוא לא אחד מהמשקיעים אבל הוא יעזור להם בדרך איך לנהל את הקבוצה.

לפי מה שסולומון אמר המיליארדר הוא לא אחד מהמשקיעים אבל הוא יעזור להם בדרך איך לנהל את הקבוצה.

אז לא טאפי משקיע , זה יהיה צרפתי אחר , מזה חשוב (:

silverstone שמע אתה חתיחת חופר שזה לא יאמן.

תנוח אחי תנוח.

חחח אחי הייתי צריך להוציא את כל העצבים שלי מתחילת השנה... ובדוגרי סיפרתי בהודעה אחת את כל מה שקרה למכבי השנה...

חחח אחי הייתי צריך להוציא את כל העצבים שלי מתחילת השנה... ובדוגרי סיפרתי בהודעה אחת את כל מה שקרה למכבי השנה...

אבל כולנו יודעים מה קרה למכבי השנה ;)

תרגיל גאוני ביחסי ציבור שמטרתו להשאיר את השלטון הכושל הנוכחי ולמכור מינויים לאוהדי מכבי התמימים עם התשוקה לכדורגל אטרקטיבי.

כרגיל אנחנו נבלע עוד לוקש אנחנו נמשיך לתמוך בקבוצה, הפעם אומרים לנו שזה שונה שלוני לא עומד בראש הפרמידה(בדיוק כמו עם דריקס). אני מקווה שהלוקש השה יחליק בגרון בטעם דבש

מכבי או מוות ;)

תרגיל גאוני ביחסי ציבור שמטרתו להשאיר את השלטון הכושל הנוכחי ולמכור מינויים לאוהדי מכבי התמימים עם התשוקה לכדורגל אטרקטיבי.

כרגיל אנחנו נבלע עוד לוקש אנחנו נמשיך לתמוך בקבוצה, הפעם אומרים לנו שזה שונה שלוני לא עומד בראש הפרמידה(בדיוק כמו עם דריקס). אני מקווה שהלוקש השה יחליק בגרון בטעם דבש

מכבי או מוות ;)

בחיאת אל תדבר שטויות ואל תהיה מקובע ותפתח את הראש רגע.

שום לוקש ושום נעליים , תתחיל להתרגל לרעיון שסולומון שולט במכבי - כולנו מחכים לראות לאן זה יוביל.

מכבי או מוות ;)

תתחילו להתרגל לרעיון שאתם אוהדי מכבי ולא שונאי מכבי סראבאקק נמאס כבר שאתם מחפשים כל הזמן מה רע דיי!!! ראבאק!!

מילדותי אני אוהב, אותך מכבי

נולדתי צהוב

ועד קץ כל, הדורות מכבי

נשבעתי לאהוב

תמיד אצא איתך לקרב, בכל רגע

ואל מול כל אויב

אתן את כל חיי, שתצאי ללא פגע

אתן לך את הלב

יהיה מה שיהיה

מכבי או מוות.

שמעו אני לא יכול להגי בודאות שגם טאפי מעורב אבל מה שאני כן יכול להגיד לכם זה שאתמול בערב היתה פגישה של לוני-סולומון-טאפי בבית של סולומון וזה בדוק

תתחילו להתרגל לרעיון שאתם אוהדי מכבי ולא שונאי מכבי סראבאקק נמאס כבר שאתם מחפשים כל הזמן מה רע דיי!!! ראבאק!!

מה זה תתחילו, אני דיברתי בשם עצמי (ולא בשם אף אחד אחר, אני גם לא באף אירגון)פשוט זה קצת מעצבן לעבוד משמרות כדיי ליסוע לנצרת עלית ואז לקבל תיקו אפס מעצבן או לסכנין ולאכול שם 1-0.

זה מעצבן לחזור שלושה ימים קודם מקנדה כדיי לראות את האימון הראשון ולקבל עונה מאכזבת, קצת מרגיז להפסיד ב4 דרבים.

זה ספורט פעם אתה למעלה פעם אתה למטה, התחלתי להתרגל לרעיון שאנחנו דיי אפסים בייחס למחלקת הכדורסל המצויינת.

זה מעצבן להיזכר בימים האפורים של קלינגר ושל גרנט(חאמסה חאמסה חאמסה חאמסה חאמסה)

וזה מאוד מעצבן שאנחנו פותחים דיונים על טאפי, רכיב, לבייב, גאידמק, לוני וסולמון בקצב מדהים.

אני כרגיל יקנה את המנויי ויקווה לטוב

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.