Jump to content

אני פשוט חייב

c.a.b.j

Recommended Posts

איפה הם היו אתמול?

איפה הקהל של מכבי היה?

אני יודע שאני אורח אבל אני לא יכול להתאפק

אתם פשוט מעוררי רחמים

במה אתם מתעסקים?

נותנים פירושים לתמונה של ילדים?

ד"א

אתמול ב 11 בלילה ראיתי אותם

היו מבסוטים

הקהל של מכבי היה אתמול בשער 11

ולמרות שהוא לא היה מלא אתמול ושפתחו לכם את שער 8 זה נטו בגלל המצב של הקבוצה

אבל בכל זאת שאלה קטנה לי אליך

מישהו ראה אתכם או שמע אתכם במקרה בדרבי הראשון העונה שניצחנו 2-0.......?

אותנו גם אם לא שמעו כי הקהל שלכם היה באטרף בסוף המשחק כי הוא הבין שניצחתם והייתם כמעט 10 אלף אנשים ששרו ביחד

עדיין יכולת לראות קבוצה גאה של בערך 200 מכביסטים בשער 11 עדיין מנופפים בדגלים ושרים

וזה ההבדל הקטן בינינו...

אתם חבורה של ממורמרים, אוהדי הצלחות שמתי שלא הולך בוכים ובוכים ובוכים...

אנחנו לעומתכם מכביסטים, יש לנו גאווה ואנחנו תמיד הולכים עם ראש זקוף, כי אנחנו יודעים שאנחנו עשינו הכל בשביל הקבוצה, שנתנו לה גב גם כשהיא הפסידה וגם כשהיא הצליחה

מה שגם זה צריך להיות UH01

אשמח אם תמצאו לי תשובה הגיונית

רוצה תשובה הגיונית?

זה UH99 ולא 01 מסיבה אחת פשוטה, כדי להגיד שהם היו לפני השחקן. זה הכל.

לא הבטחתם שתמלאו את 8,מה קרה?

לא,8 היה שלכם,ואם אני לא טועה לא מילאתם חצי ממנו.

לעומתכם אנחנו בדרבי שאירחנו מילאנו את כל השערים שלנו כולל שער 5 שהיה צהוב.

ד"א אם אנחנו כבר עוסקים באולטראס ה**על

ידוע שאולטראס ה**על הוא זה שמכין את התפאורות למשחקים(אם אני טועה קבלו הודעה זאת כלא רלוונטית אבל אחרי הדרבי שעבר אני בטוח ב99.9% שהם עושים את התפאורות)

לא פעם ולא פעמיים ראינו את הסמל של המגל והפטיש הקומוניסטי על שלטים תפאורות וכרזות

עכשיו השאלה שלי היא

אולטראס זה שם של אירגוני אוהדים באיטליה והם בד"כ אירגוני אוהדים פאשיסטי בעל דיעות ימניות ושונאי האידיולוגיה הקומוניסטית עליה אתם נשענים ובה רובכם מאמינים

עכשיו השאלה שלי היא אם אתם כ"כ חכמים למה דווקא אולטראס?

לא שיש לי בעיה עם זה תעשו מה שאתם רוצים אבל זה נשמע לי מוזר ונראה לי מוזר לראות בכל מקום U.H99

מה שגם זה צריך להיות UH01

אשמח אם תמצאו לי תשובה הגיונית

המונח "אולטראס" אכן החל באיטליה, וזה הפאשיזם הוא די נפוץ, אך הוא התפרס בעולם בתור מונח ל"אוהדים שרופים", ללא קשר לדיעה הפוליטית. כל אולטראס יכול לבחור לעצמו דיעה אחרת, או לא לבחור בכלל.

גם השחקן ה12 זה אולטראס, שפשוט לא נקרא ככה.

למה אולטראס?

בהתחלה זה לא היה ככה. בהתחלה זה היה נקרא "היצורים" (ועל שם זה גם היצורניר),כשזה היה הלוגו, ואז שינו את זה ל"המיליציה האדומה", כשזה היה הלוגו, ולאחר מכן זה שונה לשם הנוכחי, אולטראס הפועל 99, ואת הסמל אתם יודעים...

למה זה היה ככה? אין לי מושג....לא הייתי אז כ"כ בעיניינים.....

ולמה זה 99?

ובכן, כי האירגון החל לפעול בשנת 99, כשמטרתו המקורית הייתה לצאת למאבק נגד השחיתות שפשטה באותם ימים בקבוצת הכדורסל של המועדון.

שדרך אגב, כפי שניתן לראות היום, בבוא הזמן התברר שנכשלנו.

יכול להיות שהשחקן ה12 זה אולטראס אבל אנחנו בחרנו בשם שמייצג אותנו מבחינה אחת השם הזה לא מייצג את מה שאנחנו לא

שאומרים אולטראס מתכוונים לאיטלקים בעלי הדיעות הנוטות לצד ימין מה שלא מייצג אתכם

ולמה הוקם אירגון ה"יצורים ולמה הוקם אירגון ה"סימיליציה האדומה?

ואם התחלתם משהו

תדבקו בו אל תשנו אותו,זה רק מראה כמה שאתם לא החלטיים וכך גם נראה הקהל שלכם לא מאמין באירגון הזה בגרוש

ועזבו את הבנאדם

שאלתי אותו פה שאלה שמעניינת את כולנו וכולנו רוצים לקבל תשובה עליה אז אתם אומרים לו ללכת

(מי הראשון שיבוא ויגיד אני לא רוצה לקבל תשובה? :huh: )

נערך על ידי אורי-גירור

:lol:

אמאלה איזה פחד

חחח פעם אחת עבדתי באבטחה של יבטח שהיה משחק של הרוסים אז הינו איפה שהשער של האוטובוס ליד הכניסה לשער 7..הלכו שם גם כמה גברים כאלה עם הקפוצ'ונים על הראש שיחקו אותה גברים

בסוף הבריחו אותם כמה ילדים בני 16 אוהדי בית"ר

יו אסולין נכון עבר אחד ואמרת לו "אתה מוכר.. יש מצב אתה משער 11 אוהד מכבי?"

קיצר אם כן אז זה אני :huh:

ולמה זה 99?

ובכן, כי האירגון החל לפעול בשנת 99, כשמטרתו המקורית הייתה לצאת למאבק נגד השחיתות שפשטה באותם ימים בקבוצת הכדורסל של המועדון.

הארגון המוביל בהפועל ת"א בכדורגל

יש הדל בין האירגון אוהדים שלכם (והכוונה בהודעה הזאת זה לשחקן) ובין שלנו.

אצלנו "הגדולה" של האירגון הוא בזה שהוא לא מאורגן לגמרי....

אין הגדרה לגבי מיהו חבר באולטראס.....

חברי אולטראס זה יכול להיות רק 10 חברה בערך שפועלים הכי קשה (אני לא רוצה להגיד שמות שלהם, אבל הרוב כאן יודעים על מי מדובר), וזה יכול להיות 200 חברה, שבאים כל הזמן ועוזרים בדברםי הקטנים....

ברור שיש לזה גם חיסרונות, אך כמו שלצורת האירגון של השחקן יש חסרונות ויש יתרונות....

ולמה אמרתי את כל זה? בשביל להסביר שלהבדיל מהאירגון שלכם, האולטראס לא בא לייצג שום חלק מהקהל, וזזה למה הוא לא צריך את "אמון הקהל" כמו שקראת את זה....האולטראס שלנו הוא אירגון עצמאי יותר, לפועל למען טובת הקהל (וכמובן הקבוצה), ע"פ דעתו האישית בלבד לגבי מה יועיל לקהל....

ושוב, המונח אולטראס כבר לא מייצג את הדיעות של האירגוני אוהדים האיטלקים, אלא את היותם אירגוני אוהדים.

כל מה שחשוב זה הקונוטציה שזה נותן, ולאף אחד כמעט זה לא נותן קונוטציה של פאשיזם.

ולמה שינו את זה? כמו שאמרתי- לא יודע.....אבל זה ממש לא חשוב....

יש הדל בין האירגון אוהדים שלכם (והכוונה בהודעה הזאת זה לשחקן) ובין שלנו.

אצלנו "הגדולה" של האירגון הוא בזה שהוא לא מאורגן לגמרי....

אין הגדרה לגבי מיהו חבר באולטראס.....

חברי אולטראס זה יכול להיות רק 10 חברה בערך שפועלים הכי קשה (אני לא רוצה להגיד שמות שלהם, אבל הרוב כאן יודעים על מי מדובר), וזה יכול להיות 200 חברה, שבאים כל הזמן ועוזרים בדברםי הקטנים....

ברור שיש לזה גם חיסרונות, אך כמו שלצורת האירגון של השחקן יש חסרונות ויש יתרונות....

ולמה אמרתי את כל זה? בשביל להסביר שלהבדיל מהאירגון שלכם, האולטראס לא בא לייצג שום חלק מהקהל, וזזה למה הוא לא צריך את "אמון הקהל" כמו שקראת את זה....האולטראס שלנו הוא אירגון עצמאי יותר, לפועל למען טובת הקהל (וכמובן הקבוצה), ע"פ דעתו האישית בלבד לגבי מה יועיל לקהל....

ושוב, המונח אולטראס כבר לא מייצג את הדיעות של האירגוני אוהדים האיטלקים, אלא את היותם אירגוני אוהדים.

כל מה שחשוב זה הקונוטציה שזה נותן, ולאף אחד כמעט זה לא נותן קונוטציה של פאשיזם.

ולמה שינו את זה? כמו שאמרתי- לא יודע.....אבל זה ממש לא חשוב....

אתה מתכוון שרק חברי האירגון יכולים לעזור וכאלה שלא אז לא יכולים?

אז למה אתמול אנשים לא קשורים עזרו בתפאורה? אתה סתם מדבר בלי בסיס

אתה מתכוון שרק חברי האירגון יכולים לעזור וכאלה שלא אז לא יכולים?

אז למה אתמול אנשים לא קשורים עזרו בתפאורה? אתה סתם מדבר בלי בסיס

מעולם לא אמרתי את זה....

אצל כולם עזרה זה ברכה....

אממ, זה לא בדיוק יהיה מדוייק, אבל אפשר לנסח זאת ככה על מנת שזה יהיה יותר מובן-

אצל כל אירגון, פעילות של גוף אשר חיצוני לאירגון פוגעת במידה מסויימת בפעילות האירגון עצמו.(והכוונה לדברים קצת יותר גדולים מלבוא ולעזור לארגן).

אז אפשר להגיד שהאירגון שלנו בנוי ככה שה"נזקים" מה"פגיעות" הללו יהיו יותר קטנים מאשר אצלכם....

שוב, זה לא פירוש מדוייק...אני לא טוב בדברים האלו קיצר....

הקהל של מכבי היה אתמול בשער 11

ולמרות שהוא לא היה מלא אתמול ושפתחו לכם את שער 8 זה נטו בגלל המצב של הקבוצה

אבל בכל זאת שאלה קטנה לי אליך

מישהו ראה אתכם או שמע אתכם במקרה בדרבי הראשון העונה שניצחנו 2-0.......?

אותנו גם אם לא שמעו כי הקהל שלכם היה באטרף בסוף המשחק כי הוא הבין שניצחתם והייתם כמעט 10 אלף אנשים ששרו ביחד

עדיין יכולת לראות קבוצה גאה של בערך 200 מכביסטים בשער 11 עדיין מנופפים בדגלים ושרים

וזה ההבדל הקטן בינינו...

אתם חבורה של ממורמרים, אוהדי הצלחות שמתי שלא הולך בוכים ובוכים ובוכים...

אנחנו לעומתכם מכביסטים, יש לנו גאווה ואנחנו תמיד הולכים עם ראש זקוף, כי אנחנו יודעים שאנחנו עשינו הכל בשביל הקבוצה, שנתנו לה גב גם כשהיא הפסידה וגם כשהיא הצליחה

לאהבה אין תנאים (חולצה ענקית)

חוץ ממחירי כרטיסים הנהלה ששונאת את האוהדים שחקנים שלא אכפת להם ו11 אלף מנויים שלא יכולים למלא את שער 10-11 בדרבי

אני אוהד הצלחות ממורמר

לאהבה אין תנאים (חולצה ענקית)

חוץ ממחירי כרטיסים הנהלה ששונאת את האוהדים שחקנים שלא אכפת להם ו11 אלף מנויים שלא יכולים למלא את שער 10-11 בדרבי

אני אוהד הצלחות ממורמר

אתה מסכן רצח

אתה מסכן רצח

זה לא פורום שלי ואני לא אריב כי אני לא רוצה שיעיפו אותי מכאן

אבל לראות מישהו שכותב שאני אוהד הצלחות בזמן שבעונת המאה שלו בעונת הגלאקטיקוס בעונה שיש לו 11 אלף מנויים לא מוצא אנשים שירימו פלקטים כחולים בשער 11 קורא לי אוהד הצלחות זה די מעליב

עכשיו אני מבין למה ידענו חלק מהתפאורה שלכם בדרבי שעבר(גן עדן גיהנום נרדוף אתכם בכל מקום)

אז כאילו זה האירגון שלכם?,מי שקונה חולצה הוא חלק מהאירגון?

אצלנו יש סדר כל אחד יודע את התפקיד שלו ואין בכיר ואין זוטר אצלנו כולם עובדים קשה למען מטרה אחת!

אני אמנם לא צבעתי ציירתי ולא עשיתי כלום אבל התרמתי ותרמתי ועזרתי אתמול ובכך עזרתי לתפאורה להתקיים

ותאמין לי שאני עד היום בבוקר לא הבנתי כ"כ מה עשינו ולא ידעתי מה עשינו

ומה זה הוא לא צריך את אמון הקהל?

מה האולטראס שלכם לא מתרים?,הקהל שלכם לא רוצה לראות את מה שאנחנו עושים גם אצלכם?

אירגון אוהדים לא יכול להתקיים מהמרכיב הכי חשוב שמחזיק אותו,אוהדים.

שאלתי אותך למה שינו כי רציתי לדעת אם המטרות של היצורים ושל הסימיליציה האדומה הם אותם מניעים כמו של האולטראס שלכם כדי לראות אם זה אותו אירגון

אי אפשר לשנות את השם ולהתכוון למשהו אחר

לנו יש גם אולטראס המטרות שלהם זה לסלק את לוני,חלק מאירגוני האולטראס אמרו פה שכאשר לוני יילך הם לא יודעים מה ייקרה סביר להניח שהאירגון ייחדל לפעול

אם אתם נכשלתם בלהעיף את ההנהלה של הכדורסל לפי דעתי אתם צריכים להתפרק

אירגון אוהדים לא יכול להתבסס כיום על כישלון ועל שפל ביום שלאוהדים יש כ"כ הרבה כוח

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.