Jump to content

הפגנת תמיכה!

קלימרו

Recommended Posts

היום ב-18:00 תערך הפגנת תמיכה בפיינל פור בת"א. לאחר העליהום שעשו על מדינת ישראל, ובמיוחד על הספורט הישראלי, הגיע הזמן להתאחד ולהחזיר את הכבוד והגאווה שלנו, גם בתור ישראלים וגם בתור יהודים.

לא ניתן שיקחו מאיתנו את הפיינל פור בגלל איזה כמה ספרדים מסכנים.

אז... היום! שעה 18:00 יד אליהו, יבואו פוליטקאים ושחקני הקבוצה כדי להפגין תמיכה, בנוסף יהיה די ג'יי ושיעשה שמייח.

מצפה לראות את כולם שם! :) :lol:

קוו העובר בצומת בני דרור וקוראים לו האוטו של שפונדי :> חהחהחחהחהה מי שרוצה בכייף!

יש מצב אתה עובר מבת-ים?

אפשר להגיע עם חולצה של איימר?

אין לך איזה דרבי להפסיד בו?

אין לך משחק היום בערב להיות בו?

לא, קבלנו נצחון טכני

לא הבנתי מה אתה בא להגיד פה

בכלל לא בטוח שהסיפור יסתיים בניצחון טכני, רב הסיכויים הם דווקא שיהיה משחק חוזר במקום נייטרלי.

נכון לעכשיו המשחק בוטל.

אפשר להגיע עם חולצה של איימר?

אין לך איזה דרבי להפסיד בו?

אין לך משחק היום בערב להיות בו?

אך אך......

איזה כיף זה להיות שונא ישראל.....

הסיבה היחידה שאתה כ"כ שמח, היא בגלל שלהפועל זלך, אין יותר משחקים בארץ. מעניין מה היית אומר לפני המשחק גומלין באוסישקין במפעל הקיקיונרי הזה שאתם משחקים בו, אם היה אותו מצב.....

אתה פשוט עלוב

נכון לעכשיו קיבלנו 20-0 טכני

ככה אמרו ברדיו (:

לא נכון, היורוליג הודיעו שהם יקבעו את העונש של ולנסיה בשבוע הבא,,,בינתיים אין עוד הפסד טכני :\

עוכר ישראל?

נבחרת ישראל משחקת היום ולא ידעתי?

ואם אתה רוצה לפרוט על הנימים הפטריוטיים שלי - ולקבל את התשובה שמתאימה לסטיגמה שיצרת לאוהד הפו*ל - אז כן, במידה והפיינל פור יועבר לברצלונה, מוסקבה, ריקיאוויק או מחנה הפליטים אסקרייה - מבחינתי זו בשורה טובה, כמו כל בשורה על דבר שפוגע ולו במקצת בוורמאכט הספורטיבי מיד אליהו. או שמא התכוונת ב''עוכר ישראל'' לחוסר האכפתיות שלי מכך שכתוצאה מהעברת הפיינל פור תספוג הכלכלה הישראלית מכה ניצחת בדמות אי הגעתם של אלפי רוסים,איטלקים וספרדים שהיו תורמים בוודאי רבות לתיירות הישראלית הגוססת, לו היה הפיינל פור נערך ביד אליהו.

ומסיבות מתקבלות על הדעת, שמובנות לכל אוהד שנמנה על אחד משני מחנות ברחבי העולם אבל כנראה לא לך - כמובן שעצם העובדה שכרגע, לשם שינוי, ההחלטה פוגעת רק בכם - משמחת אותי. אך אם יורשה לי לציין, בהכנעה אדומה טיפוסית, גם במידה ווי.פי היה קופץ לביקור מולדת לשחק משחק ביתי של הפו*ל בליטא נגד דינמו מוסקבה - זה היה בטל בשישים במידה וזה היה מבטיח לי לראות שוב התנפלות על משרדי הנסיעות ברחוב בן יהודה אי שם בסוף חודש אפריל.

מי יודע, אולי נפגש באמא רוסיה בסוף אפריל.

המקום בו אני וסטאלין עשינו את תחילת דרכינו.

עוכר ישראל?

ואם אתה רוצה לפרוט על הנימים הפטריוטיים שלי - ולקבל את התשובה שמתאימה לסטיגמה שיצרת לאוהד הפו*ל - אז כן, במידה והפיינל פור יועבר לברצלונה, מוסקבה, ריקיאוויק או מחנה הפליטים אסקרייה - מבחינתי זו בשורה טובה, כמו כל בשורה על דבר שפוגע ולו במקצת בוורמאכט הספורטיבי מיד אליהו. או שמא התכוונת ב''עוכר ישראל'' לחוסר האכפתיות שלי מכך שכתוצאה מהעברת הפיינל פור תספוג הכלכלה הישראלית מכה ניצחת בדמות אי הגעתם של אלפי רוסים,איטלקים וספרדים שהיו תורמים בוודאי רבות לתיירות הישראלית הגוססת, לו היה הפיינל פור נערך ביד אליהו.

ומסיבות מתקבלות על הדעת, שמובנות לכל אוהד שנמנה על אחד משני מחנות ברחבי העולם אבל כנראה לא לך - כמובן שעצם העובדה שכרגע, לשם שינוי, ההחלטה פוגעת רק בכם - משמחת אותי. אך אם יורשה לי לציין, בהכנעה אדומה טיפוסית, גם במידה ווי.פי היה קופץ לביקור מולדת לשחק משחק ביתי של הפו*ל בליטא נגד דינמו מוסקבה - זה היה בטל בשישים במידה וזה היה מבטיח לי לראות שוב התנפלות על משרדי הנסיעות ברחוב בן יהודה אי שם בסוף חודש אפריל.

ת'כלס הוא צודק.

מה אתם משחקים אותה, זה כמו שאתם תהיו בעד הפו*ל במפעליים האירופאיים.

עוכר ישראל?

ת'כלס הוא צודק.

מה אתם משחקים אותה, זה כמו שאתם תהיו בעד הפו*ל במפעליים האירופאיים.

...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.