Jump to content

לחיילים שפה - בקשר ליחידת סחלב של המשטרה הצבאית

Recommended Posts

זה המסלול שנקרא רמ"ן אחי...(רכז מודיעין)

מה לעשות אני רוצה לעשות משהו שמעניין אותי ומשהו שיעזור לי גם בחיים...

זה המסלול שנקרא רמ"ן אחי...(רכז מודיעין)

מה לעשות אני רוצה לעשות משהו שמעניין אותי ומשהו שיעזור לי גם בחיים...

אתה יודע מה התפקיד הזה כולל?!

גלעד יש לי חבר שהיה חוקר מצ"ח והוא סיפר לי כל מיני דברים.

אכן, רוב התפקידים של מ.צ הם מסריחים ותפקידי הלשנה. החיל הזה די מיותר כמו שמאור אמר. אבל למרות זאת יש שם כמה תפקידים מעניינים. חוקרי מצ"ח, בין היתר, מחפשים את הנשקים שנגנבו מצה"ל ע"י גורמים פליליים ופלשתינים. חבר שלי סיפר לי כל מיני דברים, למשל שפעם הם חקרו גניבת מא"ג, והגיעו לבית בעזה, שברו את אחד הקירות ושם מצאו אותו.

אל תקשיב לכל הילדונים שראו נשק רק בסרטים של רמבו וכל החיים שלהם צועקים ACAB, תחשוב על הדברים בהגיון.

ולא, אני לא ממליץ לך בכלל על משטרה צבאית

אל תקשיב לכל הילדונים שראו נשק רק בסרטים של רמבו וכל החיים שלהם צועקים ACAB, תחשוב על הדברים בהגיון.

הוא יכול לחשוב על הדברים בהיגיון כמה שבא לו.

אבל בין התפקיד שלו למה שאתה אמרת, התפקיד של חוקרי מצ"ח, יש הבדל של שמיים וארץ.

לא נראה לי שהוא כל כך מודע למה התפקיד שלו כולל, או מה הוא באמת יצטרך לעשות.

וכדאי שהוא ידע את זה לפני שהוא נכנס לתוך זה.

אז הנה, זה מה שאמר לי ידיד שלי שהוא במ"צ...

תקרא את זה טוב, ואחרי זה תחשוב אם זה מה שאתה רוצה לעשות ואם זה מה שבאמת מעניין אותך ויגרום לך סיפוק למשך 3 שנות השירות שלך..

"רמנים נחשב יעני כבוד כי זה חודשיים וחצי של קורס לא פשוט בכלל המבחנים נורא קשים והרבה נופלים דווקא במבחני סיום אבל אני אישית בחיים לא הייתי הולך לזה.

זה אשכרה להיות הכי מלשן בעולם לדוגמא חלק מהתפקיד שלהם זה להיות בכלא יעני כאסירים להתחבר לאסירים שיספרו להם את כל העבירות שהם עשו והם כמו בני זונות רצים למצח ומזיינים להם ת'תחת עוד יותר"

הוא יכול לחשוב על הדברים בהיגיון כמה שבא לו.

אבל בין התפקיד שלו למה שאתה אמרת, התפקיד של חוקרי מצ"ח, יש הבדל של שמיים וארץ.

לא נראה לי שהוא כל כך מודע למה התפקיד שלו כולל, או מה הוא באמת יצטרך לעשות.

וכדאי שהוא ידע את זה לפני שהוא נכנס לתוך זה.

אז הנה, זה מה שאמר לי ידיד שלי שהוא במ"צ...

תקרא את זה טוב, ואחרי זה תחשוב אם זה מה שאתה רוצה לעשות ואם זה מה שבאמת מעניין אותך ויגרום לך סיפוק למשך 3 שנות השירות שלך..

"רמנים נחשב יעני כבוד כי זה חודשיים וחצי של קורס לא פשוט בכלל המבחנים נורא קשים והרבה נופלים דווקא במבחני סיום אבל אני אישית בחיים לא הייתי הולך לזה.

זה אשכרה להיות הכי מלשן בעולם לדוגמא חלק מהתפקיד שלהם זה להיות בכלא יעני כאסירים להתחבר לאסירים שיספרו להם את כל העבירות שהם עשו והם כמו בני זונות רצים למצח ומזיינים להם ת'תחת עוד יותר"

כמו בכל מקצוע יש כמה סוגים, כמו שכל הגאונים שפה..שומעים משטרה צבאית ישר אומרים מלשינים, נותנים דוחות, דופקים חילים ....אז תאמיני לי שרמנים ממששש לא משלשינים...התפקיד שלהם בכלל זה לאסוף מידע בנוגע למבוקש, זה נקרא רכז מודיעין, זה בשיתוף עם מודיעין שדה, ואני כן יודע וכן יכול להתווכח איתך על זה כי יש לי קרוב משפחה שהיה בזה ועכשיו הוא עובד באותו עניין עם חברת ישרכארט...

וכן, גם חוקר מצ"ח מענייין אותי ועדיייין לא בחרתי בתפקיד במשטרה צבאית ועדיייין לא בחרתי בתפקיד של רמן ועדייייןןן לא הלכתי למיונים ולא לכלום...

ורביד אני יודע ואני לא מקשיב פה לאף אחד תסמוך עלי (: אם אני לא אלך למשטרה צבאית זה לא יהיה בגללם...

לכל הדברנים הגדולים פה.

קחו בחשבון שזה לא משנה מ"צ או מודיעין.

אתם מדברים פה על חיל כלשהו בצה"ל ויש כאן דברים שלא כל אחד אמור לדעת.

חלק מהדברים ששולחים לכם הם סודיים ולכן, שקלו את המילים טוב טוב.

סחלב החיא יחידה של המשטרה הצבאית המסיבה היחידה שהיא עוסקת בפעולות שיטור במערת המכפלה ובאזור הישוב היהודי בחברון זאת יחידה שכל הקשר מקרי

ממליץ בחום בתור אחד ששירת בחברון ומכיר הרבה אנשים משם

97

אם אתה רוצה לעשות משהו מועיל בשרות הצבאי שלך

יש לך את שלד"ג את השייטת וכו'

באמת שזה מין ביזבוז ללכת למשטרה צבאית עם פרופיל 97..

זאת דעתי

אני קבלתי זימון גם לשייטת ובכלל מה ששאלתי פה אם זה טוב התפקיד שראיתי...לא אמרתי שאני הולך למשטרה צבאית...

אני קבלתי זימון גם לשייטת ובכלל מה ששאלתי פה אם זה טוב התפקיד שראיתי...לא אמרתי שאני הולך למשטרה צבאית...

בקיצור אחי אני לא אומר שמשטרה צבאית זה פסול לא פוסל שום תפקיד צבאי

אבל תחשוב שוב

תבדוק אופציות

בהצלחה שיהיה

חחחח בגלל זה שאלתי פה אחי..כדי לבדוק אופציות...

בהתחלה ראיתי סחלב באישהו מקום...של משטרה צבאית אז רציתי לדעת עם זה נקרא רמ"ן גם..בקיצור עוד לא היה גיבוש, לא היה כלום...שיהיה אני יודיע (:

יש במשטרה צבאית כמה "אגפים".

יש את אלה שמחלקים דוחות, ויש עוד כמה דברים שחלקם גם דברים טובים.

אני לא יוגע בדיוק ת'שם של כל תפקיד, אבל יש תפקיד שהוא על אזרחי והוא לאסוף מידע על פושעים במדים. אנשים שגנבו(ולא כמה דברים משרדים), אנשים ששכרו בנשק, ובסמים. לא הייתם רוצים לצאת למשימה עם בן אדם מסומם נכון? לא הייתם רוצים לשמור על חייל שמוכר נשק למחבלים נכון? זה אחד התפקידים.

רכז מודעין מקבל אליו את כל המידע מגבש החלטות, דרך פעולה וכאלה. אם אני לא טועה רכז מודיעין זה קצונה.

איפה שלא תבחר בהצלחה.

כל המגניבים פה ששונאים שוטרים ומעדיפים למות מאשר להיות שוטר...

קיצר אתם נשמעים אפסים פשוט

נכון שכיום רוב השוטרים הם חבורה של מטומטמים אבל משטרה עצמה זה שומר עלינו האזרחים ועל החוק וסדר במדינה!

רכז מודיעין? חתיכת אידיוט זה אומר לאסוף מודיעין על אנשים בתוך הצבא ולדובב וכאלה , מה שאתה חושב עליו זה עושים ביחידות מודיעין למינהן לא בתוך משטרה צבאית. ואם באמת זה מה שאתה רוצה אז שאלוהים ירחם עליך כי את העונש שלך אתה תקבל למעלה.