Jump to content

שופטים

פאולו

Recommended Posts

אני לא יודע למה אני כותב את זה דווקא עכשיו,אולי בעצם כן...השופט בגמר אליפות אפריקה היה כ"כ חלש,מה זה?! זה נראה כאילו הוא שופט את אחד המשחקים הראשונים שלו,ממש ביזיון!

בקיצור המקרה הזה הזכיר לי את הרמה הכ"כ נמוכה של השופטים בליגה שלנו! מה יהיה הסוף עם זה?!

וכן,גם למכבי נתנו השנה מתנות שיפוט..לא שזה כ"כ עזר לנו אבל בכל מקרה זה קרה

המקרה שהכי כאב לי היה של הפועל כ"ס נגד בית"ר בטדי לפני 3 שבועות,כ"ס עמדו בצורה שווה מול בית"ר 89 דק',עד שבא שופט זוטר וקבע פנדל שלא היה בחיים נגד כ"ס,מסכנים או לא?! האמת שאני לא זוכר מי זה היה,אבל זה לא ממש משנה כי חוץ מאלון יפת כל השופטים בארץ ברמה שווה-ומאד מאד נמוכה!

האמת שהשנה עם היכולת של מכבי חיפה זה לא ממש רלוונטי לדבר על החלטות שיפוט גורליות,לפחות לא בצמרת,אבל לקראת העונה הבאה {למרות שיש עוד הרבה זמן} אני חושב שהגיע הזמן לעשות סדר עם השופטים!

אם אתם שואלים אותי,שופטים מחו"ל דחוף! חחח זה הפתרון היחיד...

כואב,כואב..

כדי שתתעורר השיפוט בחו"ל אפילו יותר גרוע,שאני רואה משחקים של בארסה,יובה וכו'

אני נדהם שהשיפוט הזה קיים באירופה.

הקיצור מה שיש עכשיו זה בסדר.

מצד אחד אתה אומר שעדיף שופטים מחו"ל, ומצד שני אתה מדבר על השיפוט המחפיר בגמר אליפות אפריקה אז אני לא מבין מה אתה בידיוק חושב שעדיף.

הדבר הכי טוב זה שברגע של מחלוקת ידעו להעזר בטלוויזיה, כולם ירוויחו מזה!

מה אתה משווה טניס לכדורגל????

טוב אז מעכשיו שמים מוניטורים בכל האצטדיונים מתי שיש ויכוח השופט יבקש הילוך חוזר...

איפה אתה חי?

במודניאל גם היה מונטירים ו20 אלף וויכוחים ובחיים השופט לא הסתכל למוניטור לראות עם טעה או צדק, ככה זה, זה כל האקשן כל הכייף.

היית רוצה לראות נותנים למכבי פנדל, פתאום השופט רואה הילוך חוזר ומבטל? לא.

יודע למה הרמה של השופטים כל כך נמוכה בארץ?

כי ככה זה כשיש לך אבא/אח/דוד/חבר שאיכשהו קשור לאיגוד השופטים.

בוא ניתן לך דוגמא.

לירן וקסברג.. כן, אותו שופט שאין לו מושג בכדורגל, אבא שלו, במקרה ( :whistle: ) נמצא על תקן מבקר באיגוד.

עוד דוגמא?

שופטים על רמה מליגות נמוכות לא מתקדמים. למה? פרוטקציות.

מעדיפים לקדם שופטים ברמה נמוכה יותר בגלל שהם מקושרים באיגוד.

הכל קומבינות שם.

אל תצפו לרמה גבוהה מהשופטים. אל תצפו שהם אשכרה ידעו כדורגל ות'חוקים.

אין תקווה, וצריכים להרוס ולהתחיל הכל מלמטה.

רק בגלל שוקסברגר דפק אותכם את מדברת ככה.

בתאכלס, למרות התקופה הלא טובה וקסברגר נחשב לאחד משופטי העתיד של ישראל ונתן שיפוט מצויין במשחק נגדכם.

בתאכלס, למרות התקופה הלא טובה וקסברגר נחשב לאחד משופטי העתיד של ישראל ונתן שיפוט מצויין במשחק נגדכם.

פחחח

השופט הכי גרוע בליגה כמה טעיות יש לו אל תשכח

תדרבי טוטו הראשון הוא דפק לנו אותו שיעיפו אתו כבר

וקסברגר הוא חתיכת שופט מחורבן שהקשר בינו לבין שיפוט הוא כמו הקשר ביני לבין שיפוט, רק שאני מכיר את חוקת הכדורגל והוא לא.

כל פעם מוצאים לו תירוץ אחר למה הוא פישל, השורה התחתונה היא שהעונה הוא מכריע כמעט כל משחק שהוא שופט בו וזה הדבר הראשון שהופך שופט כדורגל, או כל שופט שהוא, לכושל ולכזה שצריך לפנות את המקום שלו.

אם וקסברגר נחשב לעתיד שלנו המצב גרוע ביותר. אין לו מושג הוא מנסה תמיד לגנוב את ההצגה, הוא דפק את בית"ר מול נתניה בתחילת העונה עם פנדל שלא היה +אדום בחאווה, הוא דפק גם את הפועל מול נתניה, הוא דפק אותנו חזק בדרבי בגביע הטוטו, בקיצור הוא אידיוט שדופק את כולם. אלון יפת לעומתו הוא שופט טוב ומוכשר רק הבעייה שהוא כנראה קרוב של שחר או אוהד של חיפה, אה, והוא גם קצת מתקשה להבחין בין שחומי העור השונים.

ולגבי השיפוט ה"מצויין" שלו נגד בית"ר האדומים היו מוצדקים לחלוטין, אבל הפנדל (שבסופו של דבר הכריע את המשחק) לא היה ולא נברא.

תחזור משחק משחק שהוא שפט העונה ותראה לבד.

כל השופטים "דופקים" אותנו.. נו ו...?

לוקסברגר אין מושג בשיפוט, ואם אתה לא קלטת את זה, אז המצב כנראה באמת לא טוב.

ויודע מה?

עזוב מה שאני כתבתי.

"אוהדת בית"ר".

סתכל מה החברים שלך אמרו.

ועד כמה שידוע לי הם לא ממש אוהדי בית"ר.. ככה שאני יודעת להיות אובייקטיבית לפעמים.

ומה לעשות, כששופט שורק שריקה נכונה, מוציא אדום או לא דעת מה, ואני יודעת שזה נכון - אני האחרונה שתגיד על זה משו, ובדיוק להפך.

שמעת אותי אמרת משהו על האדומים בשבת? לא. למה לא שמעת אותי? כי אני בעצמי יודעת שהם היו מוצדקים. אבל אתה בטוח שראית את כל המשחק? לא חושבת מאור.

ועזוב מה שאני אמרתי. אתה יודע מה הדבר הראשון שאח שלי אמר לי כשהוא דיבר איתי? "ככה השופטים נראים כשיש להם אבא מבקר באיגוד ולא עושים להם כלום כשהם שופטים חרא".

ונראה לי שהוא מבין קצת יותר טוב משנינו מה הולך שם בפנים, לא נראה לך?

זה לא קשור, שמעתי אותו מסביר ברדיו למה היה פנדל וואלה אחרי שראיתי את ההילוך החוזר אני מסכים איתו.

בעונה שעברה הוא היה טוב, השנה מאז ההתנתקות הוא לא אותו שופט.

במקום להאשים את השופט, תאשימי את החלוצים שלכם שלא פגעו ממטר.

אני לא סניגור של השופטים, אבל נדרשת להם מאית השניה כדי לקלוט

מה קורה במהלך מסויים, זה לא פשוט.

טעויות היו ויהיו.

זה לא קשור, שמעתי אותו מסביר ברדיו למה היה פנדל וואלה אחרי שראיתי את ההילוך החוזר אני מסכים איתו.

בעונה שעברה הוא היה טוב, השנה מאז ההתנתקות הוא לא אותו שופט.

אז תוציא אותו לשבוע שבועיים תן לו לנוח.

כמה מרחמים על בן אדם??

סעמק הוא הורג משחקים וקבוצות...

את האמת,

מאז שאני אוהד כדורגל אני לא סובל שופטים.

מישהו אוהב אותם?

טעו, טועים ויטעו. בסופו של דבר הם בני אדם כמו כולם.(ובטח אין להם את הזוויות של מצלמות הטלוויזיה).

אוויש נו, אוהדי בית"ר מדברים על טעויות שיפוט

מעניין שהם לא דיברו על זה לפני חודש כשהם קיבלו פנדל שלא הגיע להם במשחק נגד כפר סבא.

ותאכלס אין לי מושג מה אתם רוצים, הוא נגע בכדור ביד.

את האמת,

מאז שאני אוהד כדורגל אני לא סובל שופטים.

מישהו אוהב אותם?

טעו, טועים ויטעו. בסופו של דבר הם בני אדם כמו כולם.(ובטח אין להם את הזוויות של מצלמות הטלוויזיה).

טעויות שופטים הן חלק מהמשחק, אבל לא כשזה כמעט כל שבוע אצל אותו שופט. לירן וקסברגר חייב להפסיק לשפוט בליגת העל (אולי כדאי לשבץ אותו למשחק של חיפה כדי שגם לשחר ימאס ממנו).

ניחוח של בכיינות עולה מההודעות שלך, צהובה עם תקווה.

השיפוט הוא ככה אצל כולם, בסופו של דבר זה מתאזן (חוץ מאצל חיפה, שזה תמיד לטובתה).

בכיינות על מה?

טעויות של שופטים קורות גם לחובתנו וכן, גם לטובתנו.

אבל, ושוב, אני לא מקבלת את זה.

שופט לא אמור להיות מושפע משום גורם בעולם.

והעובדות מדברות שלוקסברגר אין מושג בשיפוט.

וזה לא על סמך רק משחקים שלנו.

אתם יכולים ללכת ולבדוק.

תכלס, אין לי מה לכעוס ששופט טועה, זה קורה, אוקיי, אבל טעות אחרי טעות אחרי טעות ועדיין לא עושים שום דבר? ממשיכים ככה ועוברים לסדר היום?

אתם לא מבינים שאני לא נגד השופטים בכלליות (מה לעשות, קיים לי אחד כזה גם בבית..), אני נגד השחיתות שהולכת באיגוד, ואם קורה מצב שמעלים שופט מליגה נמוכה ועושים הכל כדי שממוצע הציונים שלו יהיה הכי טוב שיש (ואני מדברת איתכם על דברים שקורים בוודאות, ששולחים לו מבקרים כשהציון שלו ידוע מראש) אז לי אין עוד מה להגיד.

ככה האיגוד נראה, ככה השופטים נראים, ככה הכדורגל שלנו נראה.

אין לי בעיה שתהייה טעות פה טעות שם. עם זה אפשר להתמודד ולחיות.

אבל לא כשכל משחק, אותו שופט עושה את אותן טעויות ופשוט שוכחים מזה ועוברים לסדר היום.

ואני לא מדברת ספציפית רק על וקסברגר. באותה נשימה אני גם יכולה לדבר על ליאני, משיח וכו' וכו' וכו'.