Jump to content

לכל האדומים

macabist

Recommended Posts

השיר הזה נכתב אחרי ההפסד 5-0 בחיפה.

עשינו אותו בדרבי הזה בגלל שאין יותר הפו*ל בשבילנו, הם כבר לא מפחידים, נגמר הסיפור שלהם איתנו, בהכל, מהכל.

האמת ?

איכפת מכדורסל ועוד איך איכפת

אבל זה מה שכיף......כי ..... בכדורסל ניצחתם פעם אחת ב10 שנים ואולי עוד יצא לנו

להפגש את איזה פעם או פעמיים השנה - וגם אתם יודעים מה יקרה באותן פעמים.

אך איזה כיף זה יהיה.

גם תרנוגלת עיוורת מוצאת גרגיר אד*ם בדרבי - פעם ב 10 שנים !!!!!! :P

"הצבר"

שמע

אני מצפה מאוהדי מכבי בכדורסל (ואני רואה שחלק פה חושבים כמוני) שיבינו שהקבוצה שלהם באימפריאליזם שלה ובטקטיקות מלוכלכות של קניית שחקנים בכדי שלא יהיו לאחרים גומרת פה את הכדורסל.

עכשיו אני יודע שאתם אוהדי מכבי , אתם אוהבים אימפיריות , אתם כובשים ורומסים בדרך לניצחון , אבל אתם לא רוצים קצת תחרות?

באמת , מצידי שתקבלו כל שנה את היורוליג ולא תשתפו בליגה , זה פשוט דבילי שכל המלחמה בליגה היא על מקום שני.

נ.ב. אני לא אוהד הפו*ל סל (גם לא מכבי).

שמע

אני מצפה מאוהדי מכבי בכדורסל (ואני רואה שחלק פה חושבים כמוני) שיבינו שהקבוצה שלהם באימפריאליזם שלה ובטקטיקות מלוכלכות של קניית שחקנים בכדי שלא יהיו לאחרים גומרת פה את הכדורסל.

עכשיו אני יודע שאתם אוהדי מכבי , אתם אוהבים אימפיריות , אתם כובשים ורומסים בדרך לניצחון , אבל אתם לא רוצים קצת תחרות?

באמת , מצידי שתקבלו כל שנה את היורוליג ולא תשתפו בליגה , זה פשוט דבילי שכל המלחמה בליגה היא על מקום שני.

לא לא רוצים תחרות :P

רוצים לראות אדומים בוכים...

תחרות יש ביורוליג

ואם אתה לא אוהד הפו*ל ולא מכבי, אז...?

לא חמוד

אתה כנראה עוד לא הגעת לגיל בו מלמדים גיאוגרפיה

מה קשור גליל תחתון?

גליל גולן זאת הקבוצה שהאידיוט שקנה את הפו*ל גליל עליון הקים

אגב , אני מעדיף לגור ב"חור" הכי יפה , הכי שקט והכי בטוח בארץ ולא בכרך המדהים שלכם.

שמע

כאילו, מה שאתה אומר זה שאנחנו, הקבוצה היחידה באיזשהו ענף ספורט בארץ שבאמת נמצאת בדרגים הכי גבוהים באירופה (גם בניהול ד"א), צריכים לזרוק הכל, שנים של מסורת, להעיף זרים מהטובים באירופה, לוותר על תחרות על זכיה במפעל המוביל ביבשת, וזה, בשביל מה? בשביל שתהיה לנו תחרות בליגה מקומית בינונית מקסימום?

עוד שניה

ד"א, יש לכם אותו מספר זרים כמו לנו

לא

מה שאני אומר זה אם אתם , אנשים שאוהבים כדורסל , נהנים מהרמה פה בארץ?

ועכשיו תגידו לי "לא אבל יש לנו את אירופה"

אתם לא לבד בארץ , תבינו.

סטאלין יקר

לא הבנתי מה אתה רוצה ששמעון מזרחי יעשה? יגיד "על הזין שלי אירופה, בוא נהיה קצת פחות טובים כדי שיהיה פה מעניין"?

סוף סוף הפו*ל ת"א והפועל ירושלים התעוררו לתחייה, ומה שצריך לקרות זה, שהם יעלו לרמה של מכבי, ולא להיפך. המטרה היא ליצור ליגה יותר טובה, לא יותר שיוויונית. ואני מניחה שכמו כל אוהד הפו*ל טיפוסי, כמו איזה ילד מעברה מקופח תתחיל למנות את כל פשעי העבר של מכבי ושמעון ותבכה על הפיצה בגמר הפלייאוף או על השופטים ב79. אז תחסוך ממני. אני אוהדת מכבי, ואיך אומר השיר? על הזין שלי הפו*ל. אני לא אפסיק לרצות בטובת הקבוצה שלי כדי שיהיה פה יותר עניין.

רוצים להתחרות עם מכבי? תגיעו לרמה הגבוהה שלה, אל תורידו אותה לרמה שלכם. אחרת נסיים עם ליגה כמו בכדורגל - הרבה מתח, אבל גועל נפש של כדורגל, ואפס הצלחות באירופה.

לא

אתם לא לבד בארץ , תבינו.

לא, ברוב המקרים אני לא נהנה מהכדורסל בארץ

ונכון, יש עוד אנשים בארץ, אני כן יודע

אבל שוב, מה אתה רוצה ממני? מאוהדי מכבי? מהנהלת מכבי?

שנזרוק שחקנים, נביא איזה יו"ר גרוע שיפרק ת'קבוצה, ובקיצר נפרק את הקבוצה כדי שאתם (ואני) תהנו מהכדורסל בארץ?

אתם צריכים לדאוג לאינטרסים של עצמכם, לא אני, תבינו...

הפתרון הוא להקפיץ את הליגה למכבי ולא להפך!

זה ששאר הקבוצות בארץ לא מצליחות להתנהל נכון זה לא אשמתי

אם היית קוראת היית רואה שאני לא אוהד הפו*ל סל

בכל מקרה

למה את חושבת שלקבוצות יש את היכולת הכלכלית להגיע לרמה של מכבי?

הרי זה כל העניין פה

כסף

הענף הזה צונח כי אין כסף

למכבי יש ועל הזין שלהם היתר.

בכל מקרה

הרי זה כל העניין פה

כסף

הענף הזה צונח כי אין כסף

נכון. על הזין כולם!

לא

אתם לא לבד בארץ , תבינו.

אז מה אתה רוצה?שיפסיקו לקנות שחקנים??

תזדיינו כולכם יודע מה? בראסמי לא מענייין אותי מכלום, מי שלא טוב לו שיפרשו מכדורסל בארץ, יש לכם בעיה שאתם לא מצליחים לשחק כדורסל ברמה גבוהה מספיק כדי לשמור על המשכיות באירופה, יש כסף יש הצלחה, אבל אין הצלחה גם אין כסף, זה מעגל שלא נגמר ואף פעם לא ייגמר.

וראסמי נכון למכבי יש את אירופה, בליגה בארץ למרות הניצחון של הפו*ל בדרבי (ראשון מזה עשרות שנים) מכבי יכולה לעלות עם החמישייה השנייה שלה ועדיין לנצח כל קבוצה בארץ, אז לא מעניין את אף אחד הליגה בארץ.

אוקיי

משחק הבא אני אישית אתרים את שמעון למען רווחת שאר הליגה. נו באמת.

הנה, הגיעו משקיעים להפועל, והרימו את הליגה והכדורסל לגבהים שהוא לא שהה בהם כבר שנים ארוכות. מה שמוכיח שהדרך של מכבי הייתה הנכונה - להרים את הליגה ולא להנמיך את עצמה.

והבנתי, אתה אוהד גליל. קבוצה מרגשת להפליא. אבל אי אפשר לצפות מקבוצה של קיבוצים שתשרוד, תשאל את הפו*ל גבת. כסף זה שם המשחק בכל ענף ספורט שהוא כיום. גם הפו*ל רגל בלי מוישיק ואורנשטיין היתה היום נתלית בשפמו של עמיר פרץ איפשהו בליגה השלישית.

בכל מקרה

הרי זה כל העניין פה

כסף

הענף הזה צונח כי אין כסף

נתחיל מסוף ההודעה שלך

שוב, מה אתה רוצה שנעשה? שלא נביא את הכסף שיש לנו? שנמכור רק 5000 מנויים כשיש ביקוש ל-10000 כדי לא להרוויח יותר מדי? כדי שאם ספונסר מציע לנו חוזה נדחה את ההצעה בטענה שזה סכום גבוה מדי?

שוב, אינטרס שלכם- תדאגו לו אתם. הפתרון הוא לא שאנחנו נוריד את הרמה, את הניהול וכו'... אלא שאתם ושאר קבוצות הצמרת בליגה תעלו...

עכשיו לתחילת ההודעה:

זה מעבר לכסף. להפועל ירושלים יש העונה תקציב של כ-4 מיליון דולר, להפועל ת"א טיפה פחות. אלא אומנם לא תקציבים בסדר גודל של מכבי, נכון, אבל אלא תקציבים ללא ספק מכובדים שבהם ניתן להעמיד אפילו קבוצת יורוליג בינונית עם ניהול נכון ובחירת שחקנים נכונה... שנה שעברה ד"א, למכבי היה תקציב לא בהרבה יותר גבוה מהתקציב של הנ"ל העונה, ובכל זאת ראית שהיא הגיעה לרמות הרבה יותר גבוהות.. השנה פשוט החליטו על עונת פיינל-פור.

בוא אני אספר לך משהו, אמא של חבר שלי עובדת בתפקיד בכיר בחברת "מגדל" שהיא הספונסרית הראשית של הפו*ל ירושלים. היא אמרה לי שמגדל אשכרה שופכת עליהם מיליוני דולרים בעונה, ושכשיגמר החוזה של הצדדים בסוף העונה מגדל פשוט תברח מהעסק כי הפו*ל ירושלים מנוהלת כמו בסטה בשוק. זה לא קשור לכסף- זה קשור לעובדה שפשוט לא מנהלים נכון את הקבוצות בארץ. קודם שיטפלו בזה, אח"כ תבואו למכבי בתלונות (דוגמה לניהול רע- מתי פעם אחרונה עברה עונה בלי ששוחרר זר באמצע העונה מהפועל ירושלים ות"א? מתי פעם אחרונה ששוחרר זר ממכבי ת"א באמצע עונה... ואם כבר דיברת על כסף, כל החתמת זר שכזו עולה הרבה- כל שיחרור של זר עולה עוד יותר).

אולי גם אם יהיה ניהול נכון, כל עוד ההפרש בתקציבים יישאר בטווח הנוכחי, לא יהיה סיכוי גדול לקבוצות אחרות לזכות באליפות המדינה.

אבל מה שכן, בדרבי לדוגמה, או נגד הפו*ל ירושלים, לא יהיה כזה סיפור סנסציוני אם מכבי תפסיד פעם בעונה. כמו כן, לא יהיה עד כדי כך יוצא דופן שקבוצות ישראליות יצליחו במפעלים אירופיים משניים ובינוניים (רק שתדע, שמבחינת תקציב במפעלים הללו הפו*ל ת"א וירושלים לא נופלות מרוב יריבותיהן). גם אולי עוד קבוצה ישראלית תוכל להתמודד ביורוליג, אומנם לא עם ציפיות גבוהות כמו של מכבי, אבל לפחות לא בבושת פנים כמו שנראתה הפו*ל ירושלים כשקיבלה הזדמנות ביורוליג לפני מספר עונות...

בקיצר, קודם תתקנו ת'בעיות אצלכם, אח"כ תחפשו אצל שכניכם

צהובאיה (ומצטער שאני לא מגיב לאחרים , יש לי רק מוח אחד , אומנם גדול אבל אחד),

הפו*ל הגיעו לרמות גבוהות?

נו באמת

לספרד יש שתי קבוצות ביורוליג

לצרפת כנ"ל

איטליה גם

לרוסיה יש אחת ששווה שתיים

נו באמת , מה לנו יש?

את לא יכולה להתווכח עם העובדה שגם אם ישקיעו בהפועל תל אביב עוד כסף , היא לא תגיע לרמה הכלכלית של מכבי

רענן כץ , עלית ופדרמן

זה יותר מיעקוב שחר בכדורגל

זה גב כלכלי עצום

בקיצור , אני עושה יותר מדי דברים בבת אחת , נסכם את העניין בזה שאם אתם אוהבים כדורסל אתם צריכים לחשוב על פתרונות יצירתיים להרמת הליגה.

כדורסל.. זאת מילה כל כך יפה

זה הסמל , זה המועדון , זה ההיסטוריה , זה המשחק , זאת הגאווה , זה האוהדים , זה הצבע

זה יד אליהו , זה קריעת הרשתות המרגשות בין השנים , זה שידורים בערוץ 1 , זה ג'קי אלקיים

זה 77 , זה 81 , זה 2001 , זה רלף קליין , זה מיקי ברקוביץ , זה מוטי ארואסטי , זה טל ברודי

זה ייצוג ישראלי יהודי , זה מכביזם , זה לחימה , זה עודד קטש , זה דורון שפר , זה דורון גמצ'י ,

זה נדב הנפלד , זה מינץ , זה כיכר רבין ז"ל (מלכי ישראל דאז) ועוד הרבה הרבה הרבה..

זאת.. מכבי "עלית" ת"א.. אהבה שהיא חלום :)

ואתמול.. הדרבי הזה.. של אהבה אחרת , לא כל כך שונה.. היה שווה את כל רגעי הסבל של

ה8.3 את הבושה והבכי והקללות וכל טראומת האושיסקין..

באמת הצלחתי להתגבר על הסיוט הזה.. זה נראה כמו משהו רחוק.. שמעולם לא היה

והכל בזכותכם..

אני אוהבת אתכם..אני אוהבת את מכבי :) שיהיה לכם שבוע מדהים..

נתראה היום בהיכל :) אריודרה

סטאלין

הכדורסל הישראלי בדרך למעלה, זה הכל תלוי בכמה כסף יסכימו להמשיך ולהשקיע בו. הפו*ל השנה, אולי זה בגלל אוסישקין, ואולי כי באמת יש לה פוטנציאל, היתה יכולה לשחק ביורוליג בכיף. זה עניין של השקעה. ואין פה פתרונות יצירתיים - השקעה וכסף לאורך זמן. ואז, לצערי, כן תעמידו תחרות למכבי, ואולי גם תהיה (חו"ח) אלופה שהיא לא בצהוב.

בכל מקרה, אתה יכול להיות רגוע, ולחזור לדרבי המרתק של שמיר-עמיר, שמעתי שיהיו מכות.

צהובאיה (ומצטער שאני לא מגיב לאחרים , יש לי רק מוח אחד , אומנם גדול אבל אחד),

הפו*ל הגיעו לרמות גבוהות?

נו באמת

לספרד יש שתי קבוצות ביורוליג

לצרפת כנ"ל

איטליה גם

לרוסיה יש אחת ששווה שתיים

נו באמת , מה לנו יש?

את לא יכולה להתווכח עם העובדה שגם אם ישקיעו בהפועל תל אביב עוד כסף , היא לא תגיע לרמה הכלכלית של מכבי

רענן כץ , עלית ופדרמן

זה יותר מיעקוב שחר בכדורגל

זה גב כלכלי עצום

בקיצור , אני עושה יותר מדי דברים בבת אחת , נסכם את העניין בזה שאם אתם אוהבים כדורסל אתם צריכים לחשוב על פתרונות יצירתיים להרמת הליגה.

דבר ראשון, אתה לא יודע גיאוגרפיה

לספרד יש 3 קבוצות ביורוליג, בד"כ יש גם את ריאל שהשנה באפו חד פעמי לא ביורוליג (טאו ויטוריה, ברצלונה וולנסיה)

לצרפת בראסמי אין לי מושג כמה יש, נדמה לי 2 באמת

לצרפת היו 4 אם אני לא טועה (סיינה, בנטון, רומא, סקיפר)

ליוון 3 בעונת נפילה עצומה של הכדורסל שם

ושוב, התקציב של של שתי ההפועל לא קטן, אומנם להיות ברצלונה, צסק"א, בנטון או מכבי הן לא יכולות להיות, אבל קבוצות שנלחמות על מקום 6, ואולי אפילו 5 הן יכולות להיות

אני בטוח שאם תעשה עבודת מחקר עמוקה תראה שיש לא מעט קבוצות ביורוליג עם תקציב של לא יותר מכ-4 מיליון דולר (התקציב של שתי ההפועל פחות או יותר)

ושוב, מדובר בדרך הניהול וההתנהלות... איך אתה מצפה שנגיע לרמות הגבוהות כשיש בארץ איצטדיון אחד של מעל 2500 מקומות?! כשהישאליות באירופה (הפו*ל לדוגמה, שהיא מועדון מפואר סה"כ) לא ממלאות את האולמות 1800 מקומות שלהן אפילו במשחקים חשובים באירופה, כשבאים 400 איש למשחקי ליגה של כל הקבוצות חוץ ממכבי ואיכשהו הפו*ל ירושלים...

ושוב, בוא נגיד שאני טועה בכל מה שאני אומר, שאתה צודק, שאין בכלל ת'קטע של ניהול שגוי אלא רק כסף טהור... מה לעזאזל אתה מצפה ממכבי לעשות??

ועוד משהו.. אני לא מבינה למה אתם כל כך מופתעים שלא כולם אוהדים מכבי בכדורסל..

תכלס מכבי בכדורסל ממאיסה את עצמה על האוהדים.. עופר כבר פירט בהודעה שלו למה. ויש עוד סיבות..

אתם חולי נפש.

קבוצת הכדורסל היא חזון המכביזם בהתגשמותו.

עם מי אתם רוצים שנביא גבעי אירופה ?

עם איזה ישראלים בדיוק ?

בשנים שישראלים היו מספיקים לגביע הם היו במכבי.

בשנים שהרמה שלהם נמוכה,הם לא.

וזה שיש בכדורסל קהל... זה כבר משהו אחר.

אבל בגלל זה לא לאהוד קבוצה שהיא אותו סמל כמו שלך ומיצגת אותו דבר ?