Jump to content

ראיון עם גדי ברומר

קלימרו

Recommended Posts

ש: האם אפשר להבין את הפלג מהקהל של מכבי ת"א שבוחר לא לעודד את הקבוצה במשחקים שלה?

ת: "בסה"כ קהל שלא מעודד את הקבוצה שלו, פוגע בה. כולנו רוצים שהקבוצה תצליח. מוזר לי לראות שקהל שרוצה בהצלחת מכבי ת"א, מתנהג בצורה כזו - כי הוא פוגע בקבוצה. לי באופן אישי זה לא מפריע. אני יודע להתמודד עם זה. עברתי בקריירה שלי תקופות מדהימות ונפלאות עם מכבי ת"א ועברתי גם תקופות פחות נעימות. אבל אני חושב שחלק מהקהל הזה בכלל לא נתן צ'אנס לקבוצה".

ש: למה אתה מתכוון?

ת: "יש אוהדים שקיללו עוד לפני שהם ראו בכלל את הקבוצה משחקת. הקללות וההתנהגות הזו של הקהל היא לא על רקע מקצועי. אני חושב שאם הקבוצה תצליח, חלק מאלה שמקללים היום ולא מאמינים בקבוצה, יחול בהם שינוי. הרי בד"כ קהל מביע זעם על קבוצה בגלל כישלון מקצועי, כשלא הולך וגם עושים את זה אחרי משחקים, כשיש נתונים שאפשר לדבר עליהם. פה ההתנהגות נעשית לפני המשחקים ובמהלכם. אני בהחלט חושב שהאוהדים צריכים לתת צ'אנס ולראות אם הקבוצה מסוגלת ויכולה. אני גם חושב שלא מדובר בכמות גדולה של אנשים שפועלת בצורה הזו. הקהל של מכבי ת"א, ברובו, הוא הקהל הכי טוב בארץ, שתומך בצורה הכי חזקה שאפשר. חבל על הקומץ הזה שגורר גם אחרים".

ש: חלק אחר של הקהל של מכבי ת"א לא מזדהה עם הקללות ועם שירי ההלל לאבי נמני. זה פרץ במלוא עוזו אחרי השער של ברונו רייס במשחק הראשון נגד אחי נצרת, כשחלק מהאוהדים שרו לנמני וחלק אחר פשוט שרק להם בוז.

ת: "כל אחד ואיך שהוא מגיב. מה שחשוב זה מכבי ת"א. מכבי מעל הכל. אני יכול לספר באופן אישי, שכאוהד של הקבוצה, לפני שעליתי לקבוצה הבוגרת, מה שעניין אותי זו הצלחת הקבוצה ולא שחקן זה או אחר. בסופו של דבר, את התארים משיגה הקבוצה כולה. חבל לי לראות שכך זה נהיה בתוך הקהל. בשנה שעברה הקהל הזה הפגין את עוצמתו בצורה שלא נראתה בארץ במשך שנים. הוא הראה במספר משחקים ולא לאורך משחק אחד למה הוא מסוגל. אין עוד קבוצה בארץ עם כמות ואיכות כזו של קהל".

Guest שרוף על מכבי

לפחות גדי מדבר יפה(בערך)

על הקהל..

ויפה שהוא אמר שזה קומץ

מי שקייל ולא כל הקהל כמו שאמרה "ההנהלה" שלנו... :(

הוא לא דיבר על הקומץ שמקלל... הוא דיבר על ה"קומץ" שלא מעודד...

נו מה אתם רוצים אמר רק מילים נכונות.

המחאה פוגעת בקבוצה, אני לא חושב שזה סוד. אמנם זה בטווח הקצר פוגע, ואם היא תצליח היא תתרום, אבל בטווח הקצר היא פוגעת. גם הוא לא אמר שכל הקהל מקלל- הוא אמר בפירוש שזה כמה.

נראה לי שנציגים של השחקן צריכים פשוט לבוא אל השחקנים ולהסביר להם את פשר המחאה והתנאים שלה ולהסביר להם שזה בכלל לא נגדם, ושיבינו שזה גם לא (רק) בגלל פרשת נמני...

וחוץ מזה, גדי ברומר הוא המלךךךך!

נראה לי שנציגים של השחקן צריכים פשוט לבוא אל השחקנים ולהסביר להם את פשר המחאה והתנאים שלה ולהסביר להם שזה בכלל לא נגדם, ושיבינו שזה גם לא (רק) בגלל פרשת נמני...

כל שחקן קיבל דף ובו היה כתוב על המחאה

שזה לא נגד השחקנים או סיבות מקצועיות בקבוצה

ככה שאם השחקנים היו נותנים דקה מהחיים שלהם וקוראים

הם היו יודעים על מה מדובר

מה לעשות המצב הוא ש לפחות 60 אחוז מהקהל לא יודע על מה אנחנו בידיוק מוחאים

אני מקווה שאם נמשיך ונתנמיד במחאה האחוזי ירדו.. :(

Guest שרוף על מכבי

כל שחקן קיבל דף ובו היה כתוב על המחאה

שזה לא נגד השחקנים או סיבות מקצועיות בקבוצה

ככה שאם השחקנים היו נותנים דקה מהחיים שלהם וקוראים

הם היו יודעים על מה מדובר

הם יותר יתייחסו ויבינו אם מישהו יבוא ויסביר להם פנים מול פנים....