Jump to content

דברים לגבי הדרבי ולגבי העתיד

yoav

Recommended Posts

טוב דבר ראשון העידוד היה בן-****.

עכשיו יש לי שאלה,

למה מכבי לא עלתה עם החולצות המשובצות מישהו יודע? חשבתי היא תעלה איתם..

דבר שני, בקשר למאמן. יש מצב שטבק לא יבוא? ממה שהבנתי הוא לא מאמן מהטובים ביותר (עובדה, למה המצב של הנוער לא בשמיים?). לדעתי זה צריך להיות שום או קאנן (שכנראה היום יעוף מבית"ר).

מה הסיכוי שהם יבואו? נראה לכם?

אגב, עוד מעט נפתח החלון ההעברות בינואר וכולם מדברים על החלוצים שהם לא מספקים איך זה שמכבי לא מחפשת חיזוק איזה חלוץ משו?

ריקארד כנראה עוזב את בארסה לטובת מכבי בגלל זה הם לא רוצים להביא אף מאמן בנתיים,והוא כנראה יביא איתו את רונאלדיניו לחודש ניסיון למה הוא לא יודע באיזה כושר הוא,הא,ויכול להיות להיות שגם ריבאלדו יבוא.

סתם אחי זה בצחוק ;) ;) :)

החיזוק היחיד שאנחנו צריכים בנתיים זה בעלים חדשים שיבנה את הקבוצה נכון לקראת עונה הבאה כי העונה הזאת כבר גמורה. <_<

Guest עידן דורון

לשאלתך הראשונה, אחרי ביזוי המשבצות במשחק מול כפ"ס הוחלט שאין טעם לעלות עם חולצת המשבצות יותר. אני מצטער שהתאכזבת שהם לא עלו עם זה.

בקשר לעמדת המאמן, בני טבק הוא לא מאמן הנוער אלא אחראי על כל מחלקות הנוער. מאמן הנוער הוא אלון ברומר.

חוץ מזה שמצבו הכלכלי של לוני לא מאפשר לו להביא את שום או קאנן (ואני גם לא בטוח שהם ירצו להגיע למכבי).

בנוגע לחלון ההעברות ? אין טעם לחפש חלוץ. ממילא אי אפשר לקחת כבר את המקום השני (בכלל אין טעם להזכיר את המקום הראשון שהם כבר בהפרש של 20+..).

ולכן, צריך לקוות להגרלות נוחות ולהסתפק בגביע בסוף העונה (אם הצלחנו לקחת גביע בשנה שעברה עם הסגל העלוב אין סיבה שהשנה לא נצליח גם).

עידן שום רצה לבוא.

היה בעיה עם החוזה והיא פחות כספית.

הבעיה הייתה אורך החוזה.

במכבי לא רצו להתחייב לעונה וחצי זה הכל.