Jump to content

קלינגר לך הביתה

yonatan8

Recommended Posts

מאז שהוא שיחק כדורגל בשכונה הוא לא היה שותף לאף פרשיה

ותזכיר לי עוד מקרה עם רובן השנה

זה הכל פרנציפים אצל קלינגר כמו שהוא לא נתן הזדמנות לאבו

מה גם אבו סיאם בעייתי?

לא נראה לי

חסרים מקרים?

פגע וברח, קנה אוטו ללא אישור, תבע את מכבי כילד בן 16! מילא אם היה איזה כוכב, הבריז מאימון בטענה שהוא חולה..

כמה אתה צריך?

הוא גם לא עושה הגנה בגרוש...

אז כשרון יש לו, המון- אז מה? זה הכל בכדורגל?

כמעט לכל שחקן בליגת העל יש יותר כשרון מבנין ואבוקסיס, ובכל זאת תראה לאיזה רמות הם הגיעו... כי צריך גם אופי!

מאז שהוא שיחק כדורגל בשכונה הוא לא היה שותף לאף פרשיה

ותזכיר לי עוד מקרה עם רובן השנה

זה הכל פרנציפים אצל קלינגר כמו שהוא לא נתן הזדמנות לאבו

מה גם אבו סיאם בעייתי?

לא נראה לי

הריב עם אברי מונצ'ר...

המכות עם קוביקה...

תאקלים עם זיתוני ורייס באימונים....

תבינו אני חולה על עובד, מת שהוא ישחק במכבי עוד מיליון שנה גם, אבל זה לא קשור, עד שהמח לא יסתדר לו, כלום לא יעבוד אצלו...

בראסמי בכדורגל אם אתה לא עובד אתה לא תצליח

תראו למשל את בן-חיים, תחפשו בארכיון של איזה עיתון/מגזין/אתר אינטרנט כלשהו כתבות עליו, תראו תמיד מדברים על ההשקעה העצומה שהוא נתן לכדורגל עוד כילד, ותראו לאן הוא הגיע היום, ומי יודע לאן הוא עוד יגיע

הכל תלוי כמעט בגישה מקצוענית ורצינית ועבודה קשה, צריך להשקיע

מה לעזור לו??

מה הוא איזה פושע, שצריך פסיכולוג שיעזור לו??

בקטע הזה רק הוא צריך לעזור לעצמו

נ.ב. ושלא יהיו אי הבנות, כמו קוסטה גם אני אוהב את עובד, אבל עם הגישה שלו וההתנהגות שלו לא יצא ממנו כלום. מקווה מאוד שהוא ישנה אותה

קלינגר מאמן פחדן, עקשן, חסר נסיון ובור מבחינה טקטית... הוא לא מאמן טוב. אבל הוא תפס ליגה חלשה, ושבועיים האחרונים עמדו קבוצות מאוד חלשות (והיום גם אחת ב10 שחקנים) ולכן ניצחנו, לפני שמדברים על יציבות בואו ניתן לו לעבור משחק רציני בשלום.

אה אז במקום לעזור לו מקשים עליו

ולגבי דריקס-יש שחקנים שגם משאירים בכוח

ועובד הוא לא אחד מהם, שיתחיל להזיז את התחת שלו לפני שהוא שולח את אבא שיבכה לתשקורת שקלינגר מתנכל אליו.

קלינגר מאמן פחדן, עקשן, חסר נסיון ובור מבחינה טקטית... הוא לא מאמן טוב. אבל הוא תפס ליגה חלשה, ושבועיים האחרונים עמדו קבוצות מאוד חלשות (והיום גם אחת ב10 שחקנים) ולכן ניצחנו, לפני שמדברים על יציבות בואו ניתן לו לעבור משחק רציני בשלום.

הנושא פה הוא יותר עובד

אבל אם כבר נכנסת לזה

מאז שקלינגר במכבי תמיד חשבתי שהוא מאמן גרוע, אני אף פעם לא אשכח איך הוא שיחק עם 3 בלמים ובלי מגנים מול קבוצה שבנויה על האגפים, את החילופים שלו זה לא דבר יוצא דופן שלא מבינים, הטקטיקה שלו לא טובה, הסגל שהוא מעמיד גרוע, והוא משחק בבונקר בפיגור של שער אחד בבית. ומיותר לציין (או שלא) שהוא לא נתן לבן-דיין לשחק אפילו במשחקי אימון, וישר החליט שהוא לא רוצה אותו

אבל חיפה זה משחק רציני, הפו*ל זה משחק רציני, פתח-תקווה אתמול זה משחק רציני, וגם באר-שבע בוסרמיל היה משחק רציני מאוד

לא שאני אומר שהוא מאמן טוב, אבל הוא עבר משחקים רציניים

קלינגר לא מאמן

הוא עוד לא עשה השנה כלום שיוכיח הוא מאמן, במובן הקלאסי של מאמן- אחד שעובד על טקטיקות, עמידה על המגרש ושיפור היכולות האישיות של השחקנים. קלינגר לא עושה כלום מזה.

הסיבה שהוא מצליח בליגה שלנו, זה כי הוא מוטיבייטור. בגלל זה ניצחנו בדרבים, כי הפו*ל העמידו קבוצה שהמושג "מלחמה" על המגרש, ו"דרבי" זרים לה, בגלל זה ניצחנו את חיפה (חיפה בכלל זו קבוצה שהמונח "מלחמה" זר לה) בקרייה.

בגלל זה הפסדנו משחקים שטותיים בשנה שעברה, ובגלל זה הפסדנו משחקים שטותיים השנה. כי ברגע שנגמרת המוטיבציה, אין לקלינגר כלום להציע. חוץ מכדורים ארוכים ולא יעילים לפרוחה/קוביקה/אדורנו או איזה תפילה שפיינסטיל יעשה משהו.

לא קראתי פה את התגובות הקודמות

אבל ראובן עובד הרס את עצמו.

אחי, גם אני לא קראתי את התגובות הקודמות, אבל לדעתי קלינגר הרס את עובד.. :huh:

מה, קלינגר התקשר לעובד הביתה לפני שנתיים ואמר לו "לך תבע את מכבי"?

כן, הוא גם יזם את הקטרגל, הוא הציע לאס"א להתאמן מול שחקני מכבי בזמנם הפנוי

התכוונתי שמקצועית קלינגר הרס אותו.

ברור שמבחינת התדמית עובד הזיק לעצמו (במיוחד בפרשת הקט-רגל) אבל מקצועית נטו- זה קלינגר!

האמת יש פה כמה וכמה טיעונים נכונים משני הצדדים:

ברור שעד שהמח לא יסתדר לראובן עובד הוא לא יגדל להיות השחקן הענק שהוא יכול וצריך להיות.

אבל, למרות הכל, אם יש מישהו שמסוגל לעזור לו בזה זה קלינגר, כי למרות שכרגע אני לא בדיוק אוהב אותו, עדיין הוא יודע לסדר לאנשים את הראש, סה"כ תראו מה הוא עשה לדגו, אם הוא היה עושה את זה לעובד היה פה שחקן ענק, אז אי העזרה של קלינגר, רק מזיקה לשני הצדדים, מוטב ששניהם יתעוררו ויפה שעה אחת קודם.

מה אתם רוצים שהוא יעשה בדיוק?

עובד כל פעם חוזר אחרי אותן שטויות שוב ושוב... כל פעם מסתבך בפרשיה אחרת כמו ילד מפגר בן 3...

אתם אומרים שבאים בכוונה לדפוק אותו? להפך! כל שחקן אחר במכבי היה טס כבר מזמן אם היה מתנהג כמו עובד!

Guest עידן דורון

הקבוצה שעובד ישתלב הכי טוב תיהיה בית"ר.

כולם שם צעירים בגילו, יש לו שם את נמני.

מי צריך יותר...