Jump to content

המאמן הבא של מכבי?

ד. קדמני

מי לדעתכם צריך להיות המאמן הבא של מכבי במקרה שקלינגר יתפוטר?  

75 members have voted

1. 1. מי לדעתכם צריך להיות המאמן הבא של מכבי במקרה שקלינגר יתפוטר?

• 1)אברהם גרנט
      3
    • 2)יצחק שום
      45
    • 3)אחר
      27

Recommended Posts

הזמן אוזל לניר קלינגר ושני המשחקים הקרובים יכריעו לגבי המשך תפקידו כמאמן מכבי, כאשר הוא אמר באחד הראיונות שבמקרה של כישלון הוא ידע לקבל אחריות.

במקרה שאכן זה יקרה אני אישית מקווה שיצחק שום יגיע במקומו, את גרנט אנחנו מכירים, והוא לא השתנה, את שום אנחנו מכירים ואני מקווה שהוא לא השתנה, הוא מתאים באופיו למכבי, בכל הקבוצות שהוא אימן הוא שיחק התקפי, ומבחינה כללית תמיד היה שקט אצלו בקבוצות, הוא סמכות מקצועית וזה מה שאנחנו צריכים.

מה אתם חושבים?

שלמה שרף, ניר לוין, גיא לוי, זאב זלצר, אייל לחמן, כל שם שרק תבחר- רק לא ניר קלינגר.

ואני אישית היום הייתי הופך את נימני למאמן שחקן. שנה הבאה אנחנו עם דאבל. מובטח.

כי הידיעות מדברות על כך שיצחק שום מטייל ביוון, קפריסין והאיזור ומנסה למצוא קבוצה

(גם אפועל ניקוסיה הוזכרה)

ואני לא חושב שהוא מעוניין לחזור לארץ

אפילו שהקבוצות שם פחות טובות, ומבחינה כלכלית אני גם חושב שמכבי עדיפה.

נערך על ידי זיגפלד

יש בכלל אפשרות שיצחק שום יאמן אותנו ? זאת אפשרות ריאלית ?

למה לא?

יצחק שום בלי קבוצה כרגע, ונראה לי שקשטן יהיה מאמן הנבחרת הבא.

הציעו לו קבוצה אני חושב מתחתית הליגה הראשונה ביוון או מהליגה השניה ביוון והבטיחו לו קבוצה עם מסורת משהו כזה.. כשמכבי הרבה יותר טובה וגם בחינה כלכלית ישתלם לו להיות במכבי אבל הכל תלוי בקלינגר אם הוא יתפטר אז יש סיכוי אם לא..שום סיכוי שקלינגר עצמו מתפטר ולוני בחיים לא יפטר אותו כי לא אכפת לו ממכבי ולא מאיך שהיא נראית בשנים האחרונות.

קודם כל הסקר ממש לא במקום.

אם כבר פתחתם סק על המאמן הבא(בתקווה שהמאמן הנוכחי יילך כמה שיותר מהר <_< ), אז למה רק שתי שמות? למה גרנט? מי מהאוהדים גן ירצה את גרנט?

ואם כבר סקר אז זה צריך להיות:"האם אתה מוכן להפסיד את שני המשחקים הקרובים כדי שקלינגר יעזוב?"

כל פעם מחדש אחרי הפסדים יש את הנושא המעצבן הזה, כל פעם ע"י מישהו אחר.

שירזי, שום, איווניר, סמי וסוסו. כבר 3 שנים יש את הנושא הזה, חאלאס, זה מביא עוד יותר מנחוס, קודם כל-שיילך אחר-כך נשבור ת'ראש.

אם כבר פתחתם סק על המאמן הבא(בתקווה שהמאמן הנוכחי יילך כמה שיותר מהר <_< ), אז למה רק שתי שמות? למה גרנט? מי מהאוהדים גן ירצה את גרנט?

רק שני שמות כי אלה המאמנים הישראלים הבכירים שפנויים כרגע בשוק המאמנים.

אני לא מתייחס למאמנים אחרים שנמצאים תחת חוזה כי זה לא ריאלי שיעזבו את הקבוצות שלהן בתחילת העונה, ודגש על תחילת העונה כי הסקר הוא על מאמן שיוכל לבוא מיידית ולאמן את מכבי בהנחה שקלינגר ילך אחרי שני המחזורים הבאים במקרה של הפסדים.

בכל מקרה אם לדעתך שניהם לא מתאימים, יש "אחר" - ואתה מוזמן להגיד מי "האחר" המתאים לדעתך.

לא יודע אם הוא המאמן הכי טוב העולם אהל אני הייתי רוצה לראות שוב את ניר לוין...

לא יודע אם ניקח אליפות או לא אבל מה שבטוח שתהיה לנו קבוצה התקפית,אטרקטיבית שיהיה כיף לבוא לראות אותה משחקת...

לא יודע אם הוא המאמן הכי טוב העולם אהל אני הייתי רוצה לראות שוב את ניר לוין...

לא יודע אם ניקח אליפות או לא אבל מה שבטוח שתהיה לנו קבוצה התקפית,אטרקטיבית שיהיה כיף לבוא לראות אותה משחקת...

מצטרף...אפשרי גם שירזי. אבל שוב, אין מה לדבר כל עוד הוא לא מתפטר.

רק שני שמות כי אלה המאמנים הישראלים הבכירים שפנויים כרגע בשוק המאמנים.

אני לא מתייחס למאמנים אחרים שנמצאים תחת חוזה כי זה לא ריאלי שיעזבו את הקבוצות שלהן בתחילת העונה, ודגש על תחילת העונה כי הסקר הוא על מאמן שיוכל לבוא מיידית ולאמן את מכבי בהנחה שקלינגר ילך אחרי שני המחזורים הבאים במקרה של הפסדים.

בכל מקרה אם לדעתך שניהם לא מתאימים, יש "אחר" - ואתה מוזמן להגיד מי "האחר" המתאים לדעתך.

לא מאמין שיגידו למאמן "בוא למכבי" והוא יגיד לא. ראה מקרה ניר לוין.

מסכים עם מנש, קודם שיילך, ואז אני בעד שומי.