Jump to content

נגמרו התירוצים

לקטר

Recommended Posts

השחקנין שבאו חוץ מנימני ואופירחיים אין השחקנים לא מכבדים את הסמל אין להם בושה 10 אלף מנוים רבאק וזה היוכולת שהם מראים על המיגרש מה הייה עכשיוו משחק נגד חיפב ואז הפער יגדל ל14 אנחנו לא יותר טובים מחיפה חיפה טובה מאיתנו בהכל חוץ מהקהל בשתיי דרגות

השנה קיבלתה כל מה שצריך ולא הבאתה תוצאות היגיע הזמן שתשים את המפתחות קלינגר לך הביתת בבקשה :(

מה זה עוזר כל הדיבורים האלה מה?? בסדר אז כולם פה מצדיקים את כותב האשכול ואומרים קלינגר הביתה קלינגר הביתה.. נראה לכם שהוא יילך?! נראה לכם שהוא ישים את המפתחות וייתן למישהו אחר להוביל את מכבי?! לי לא. אם לוני היה מבין כדורגל הוא היה יודע שעכשיו צריך זעזוע רציני אבל הוא לא מבין וחבל שהפועל פ"ת וכפר סבא נמצאות בליגה הזאת כי בלעדיהם מכבי עוד חמישה מחזורים מתחת לקו האדום ואז אולי היו נזכרים לעשות משהו. וכמובן אני מסכים עם לוני "ככה זה לא יכול להימשך" אבל מה הבן **** הזה עושה בקשר לזה?! כלום וככה זה יישאר.

מכבי "רסידו" ת"א 2005-2006 כואב הלב.

חומר שחקנים יש ולא חסר, יש לנו קאדר נהדר של שחקנים שצריך להספיק לאליפות, לא צריך להסתכל על הדשא של השכנים מהכרמל, גם אם הוא ירוק יותר.

הבעיה בקבוצה הינה שיטת המשחק, קלינגר כבר כמה עונות מתעקש על אותה שיטה של 4-5-1 שאומנם בעונת האליפות עוד סחבה, אבל ככה לא רצים לאליפות.

מכבי במשחקי השנה שינתה מס' פעמים שיטת משחק ל4-4-2, ברגע שעשתה כך, החלה לרוץ קדימה ולשחק טוב יותר, עוד בעיה קטנה, אבי נימני, ברגע שהוא הוסט למרכז, בדר"כ זה רק עשה טוב, במקום לזרוק אותו לאגפים (בלי קשר למשחק היום).

קלינגר מאמן בינוני, אך לא אם יפסיק להתעקש על שיטת משחק שלא עובדת, רק ימשיך להוריד מערכו בשוק המאמנים.

נכון יש שחקנים טובים במכבי ,אבל השחקנים האלו לא מתאימים לקבוצה שרוצה אליפות.

תבין מישאלוב יכול ליהיות שחקן מצוין בקבוצה בינונית,הוא איטי מאוד הוא מקבל כדור שעה לוקח לו להגיע אליו.

אותו דבר בלסינג קאקו ,הוא לא קשר אחורי ,כניר יבין את זה אולי ניראה אחרת.

ניר צריך להיתפטר ,הוא לא יעשה את זה אבל כי יש לו אגו מנופח והוא יסבול כי הוא יודע שלוני לא יגיד לו ללכת .

עכשיו כשניגמר המרוץ לאליפות ,וניר כולל השחקנים דאגו שנרד מהעץ מהר מאוד ,אולי הם יתנו לנו להנות מכדורגל עד סוף העונה ,בלי לחץ ובלי כאב ראש ,עכשיו אין להם לחץ לרדוף אחרי חיפה או בני יהודה או לא יודע מי ,שיבואו להנות לא צריך אליפות כרגע שיתנו לנו להנות מכדורגל .

• מנהלים ראשיים

הבעיה הכי גדולה זה שקלינגר כל הזמן מתרץ את ההפסדים אין לו באמת שיטה או משהו כדי לצאת מהמצב הזה.

הוא מסתמך על 'יש מאין' ולא 'יש מיש'..

גם ככה יבואו עכשיששו אולי בקושי 7000 מנוים שעשו.

צריך לעשות באמת גדול וחזק והכי חשוב מועיל שיעשה את שלו.

בלי הרבה קשורת מסריחה אלא באמת לעשות משהו יתן את הטון ביציע.

מחאה שקטה.

גם ככה יבואו עכשיששו אולי בקושי 7000 מנוים שעשו...

צריך לעשות באמת גדול וחזק והכי חשוב מועיל שיעשה את שלו...

בלי הרבה קשורת מסריחה אלא באמת לעשות משהו יתן את הטון ביציע

מחאה שקטה....

מחאה לא תעזור ,היא רק תהרוס יותר ...

צריכים לבוא למשחקים שיש לנו למרות הכל ,לתת תחושה שבכל זאת אנחנו איתם ולא נותשים את הספינה כשהיא טובעת .

מה שכן מישהו מהדרג הבכיר בין אוהדי מכבי (מזרחי,פדרמן וכ"ו) צריכים לעשות משהו מול לוני כדי שזה יתעורר עכשיו לפני שבאמת יהיה מאוחר מידי.

אבל בלי שום קשר ,אני מצפה מכולם פה לא להיתיאש למרות קלינגר ,למרות הכאב והתיסכול ,צריכים להרים את הראש לבלוע את הגלולה ולהמשיך הלאה .

צריך להאמין ,בלי אמונה אין חיים.

מחאה לא תעזור ,היא רק תהרוס יותר ...

צריכים לבוא למשחקים שיש לנו למרות הכל ,לתת תחושה שבכל זאת אנחנו איתם ולא נותשים את הספינה כשהיא טובעת .

מה שכן מישהו מהדרג הבכיר בין אוהדי מכבי (מזרחי,פדרמן וכ"ו) צריכים לעשות משהו מול לוני כדי שזה יתעורר עכשיו לפני שבאמת יהיה מאוחר מידי.

אבל בלי שום קשר ,אני מצפה מכולם פה לא להיתיאש למרות קלינגר ,למרות הכאב והתיסכול ,צריכים להרים את הראש לבלוע את הגלולה ולהמשיך הלאה .

צריך להאמין ,בלי אמונה אין חיים.

לא עכשיו בסדר יש לך נתניה בבית לא פריאיר בכלל נתניה

מכבי חיפה שגם א תנצח לא יתן כלום ולא יעזור ממש..

מכבי פתח תקווה...כמו שהם נראים כמו אנחנו נראים הם יתעוררו עלינו כמו תמיד

אנחנו נעזור להם להתאושש...

ביתר ירושלים בללומפילד

ודרבי... שאין מה לדבר

מחזור 13 כבר אפשר להכתיר את חיפה אלופה :(

עכשיו גם לא יבואו מעל 7 אלף איש למשחקים..גם ככה ואל תצפה להרבה

ואין מה לעשות

עין לא רואה אוזן לא שומעת...

ופדרמן ומזרחי לא רוצים לעזור לא מוכנים להשקיע...

והם עוד האחות הקטנה שלנו של מכבי תל אביב :unsure:

מתי קלינגר ילך הביתה :blink:

תגיד לי אם אתה הייתי מרוויח מעל 100 אלף דולר בלי להתאמץ ולעבוד יותר מדי קשה היית הולך הביתה ממקום העבודה שלך ? היית אתה מתפטר? אז למה שהוא כן ? הרי הוא צריך לטפח את עין הפלאים שלו

להחליף מרצדסים.

עד שראש הדג המסריח והקירח לא יפטר אותו אנחנו נסבול.

מה מחאה בגלל שהקבוצה לא מצליחה חאלס על מה אני מוציא את הכסף צריך לעודד את הקבוצה אין מה לעשות פשוט בתחילת מישחק להרים כרזות על קלינגר להתפטר

למה הוא מחכה בדיוק? לירידה? לעוד עונה שתשבור שיאים שליליים? לעוד דשדוש בתחתית אחרי כוונות לאליפות בתחילת העונה?

וקלינגר עוד מילא, שומר על העבודה שלו, אבל למה האנשים שמנהלים את הקבוצה הזאת לא עושים כלום???

http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=68753&bz=31

תקראו מה הוא אומר תראו כמה שטיות מדבר אלא יסטר

הוא לא רואה שהוא גרוע לא מבין שהוא זבל?!

לא משנה מה יקרה, איך ברקו אמר? הוא לא יוציא את עצמו ממכבי ולא משנה מה יקרה,

לא משנה כמה נסבול ונאכל תלב הוא ישאר בשלו. סעמק.

ש: מה לגביך, אתה מרגיש שאתה הבעיה של מכבי?

ת: "אני לא מהיום בכדורגל ואני יודע שניצחונות משייכים לשחקנים והפסדים למאמנים. אני לא בורח מאחריות, אני מרגיש לא טוב עם עצמי, אבל אל תדאגו - אני בשליטה מלאה.