Jump to content

לא קלינגר, לא השחקנים - ה-ק-ה-ל אשם

prophet85

Recommended Posts

לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר

כן. רק למנויים יש זכות לדבר.

למה? מה אני לא אוהד מכבי? אני לא סובל כשאנחנו מפסידים ומאושר כשאנחנו מנצחים? אני לא הייתי גם באליפויות ובגביעים אבל גם כשהפסדנו לחיפה 3-0 ובהפסדים בדרבי?

הייתי. אני לא פחות אוהד מאף אחד אחר, אז די עם ההתנשאות המיותרת הזאת.

חוץ מזה, להגיד אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד, זה אפילו יותר צביעות!

תבינו, אם לא תעודדו, השחקנים ישחקו בלי נשמה, בלי גב. ואם הם ישחקו ככה, זה רק ייתן לכם סיבה עוד יותר לא לעודד, ואז נכנס למצב שלא נצא ממנו!

הקהל תרם המון למכבי בעבר. אבל לא יותר.

שמע אם אתה מצטט צטט הכל, אני לא אמרתי שאין לך זכות דיבור, זכותך המלאה, אבל אם אתה לא מנוי, אז לא עברת משחק אחד שלם, ושמעת שיחה אחת שלמה, אם מישהו עם חולצה שחורה, בתוך בלומפילד, ומן הסתם אתה לא יודע כמו כל אלה שבאים עם חולצות שחורות על המחאה, אז לפני שאתה מדבר, תבדוק טוב את העובדות.

וגם כשאנחנו מעודדים, השחקנים משחקים בלי נשמה, זה ממש לא משנה, פשוט יש להם יותר רצון שאנחנו מעודדים, וזו המטרה שבבלומפילד לא יהיה רצון, לא יבואו אוהדים לבלומפילד, לוני יפסיד כסף, ואז המחאה תסתיים, לא לפני "שהבוגדים יבקשו סליחה, וכשההנהלה תשב איתנו, ולא תחזור בה".

לא מבין מה הקשר למשפט "אין תנאים לאהבה"

מה מי שלא מעודד לא אוהב את הקבוצה שלו ?

אבא שמעניש את הבן שלו לא אוהב אותו ?

לא,הוא מעניש אותו כדי שבעתיד הוא ישתפר ויהיה יותר טוב.

כך גם אנחנו.

אנחנו מענישים את מכבי כדי שבעתיד היא תהיה יותר טובה.

ואני אוסיף למה שזיו אמר, לאו דווקא מקצועית.

זה לא מעניין אותנו, ואף פעם לא רצינו להתערב מקצועית.

אנחנו מעוניינים רק לשפר את התנאים לקהל. זהו.

לא מבין מה הקשר למשפט "אין תנאים לאהבה"

מה מי שלא מעודד לא אוהב את הקבוצה שלו ?

אבא שמעניש את הבן שלו לא אוהב אותו ?

לא,הוא מעניש אותו כדי כדי שבעתיד הוא ישתפר ויהיה יותר טוב.

כך גם אנחנו.

אנחנו מענישים את מכבי כדי שבעתיד היא תהיה יותר טובה.

שומר את הזכות להשתמש בהסבר הזה :)

סליחה מר פרופט 80,מישהו מכריח אותי לעודד?!אני חייב לעודד?!

למה לי לעודד כשאני צריך לשלם מחירים מופקעים, כדי לראות חבורת ילדים רצים לי על המגרש(כותב שורות אלו לא בא להתלונן על המצב המקצועי, אלא על המחירים אשר דורשים בפניו בשביל לראות את הזוועה הזאת)?,למה אני צריך "להתפשר" על 10 שקל כוס קולה?(כשאסור להכניס כל סוג של שתיה לתוך תחומי האיצטדיון),למה אני צריך לסיים במעצר עם תיק משטרתי,בגלל שאיזה 'פרחח' החליט שבא לו להלדיק אבוקה על הכיסא שלי?

עם כל הכבוד לך,ויש כבוד,אני רואה מטרה הרבה יותר נעלה מאשר עוד זכייה באליפות,וזה שילדים יוכלו להגיע,לראות ולהנות מהמשחקים של מכבי תל אביב.

ואם לא מתאים לך האג'נדה שלי,אז אל תבקר אותי הרי אפ'חד לא מכריח אפ'חד לעשות כלום,אני כולה יושב לי עם חולצה שחורה,ושותק.

90% מהקהל שלא תומך במחאה,לא מודע למאמצי העבר שנעשו בנסיון להגיע לפשרה עם ההנהלה,ועל דרכי המחאה,המתונות, שכבר ננקטו.

ואתה אחד מהם,ניתן לראות לפי דבריך שאתה לא בקיא בפרטים,ושואב את כל המידע שבידיך מהתקשורת, ומפיסות מידע שאתה שומע פה ושם,אם תתעניין ותקרא טור אחד על המחאה,אולי תסיק מסקנות אחרות.

לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר

כן. רק למנויים יש זכות לדבר.

למה? מה אני לא אוהד מכבי? אני לא סובל כשאנחנו מפסידים ומאושר כשאנחנו מנצחים? אני לא הייתי גם באליפויות ובגביעים אבל גם כשהפסדנו לחיפה 3-0 ובהפסדים בדרבי?

הייתי. אני לא פחות אוהד מאף אחד אחר, אז די עם ההתנשאות המיותרת הזאת.

שמע

מילא היית בא ומבקר אנשים על דברים במשחקים שהיית בהם

בכמה משחקים היית העונה אדון פרופט85?

במקרה אני יודע את התשובה לכך, ואנשים פה יכולים לנחש מהי... מספר עגול שכזה...

נביא יקר, מהיכרות אישית שלי איתך, אני יודע שאתה הולך לפרסם פה הודעת התנצלות בקרוב מאוד. בעצם לא הודעת התנצלות, קשה לך להודות בטעות לפעמים, אבל הודעה שתתן לך רשמית תואר של אנטריקוט עסיסי...

אז בבקשה, עד שאתה מפרסם את ההודעה הבאה שלך, תעשה קצת חושבים - תזכר מי אתה ומאיפה באת - תזכר בימי שער 11-12 בר"ג בימים שהיית מסתכל על שער 4 ובוכה על זה שאתה לא שם... תעשה קצת חושבים עם עצמך - איך אתה יכול להבין משהו שבחרת במודע לא להיות קשור אליו? איך אתה יכול לבקר משהו שאתה יודע אליו רק מטלוויזיה ומעיתונים, לאחר שיש לך שנים של נסיון בהבנה של שקרים בתקשורת?

כמה פעמים שמעתי אותך אומר שאתה לא בא למשחק כי אין לך כסף? הא? יותר מדי פעמים... בוא נהיה כנים - אם מחירי הכרטיסים במגרשים בארץ בשנים האחרונות היו נמוכים יותר, אתה לא היית כותב את ההודעה הזאת היום - אתה היית היום מנוי ל11 ולא יושב על הכורסא בבית ומעביר ביקורת על דברים שאתה לא באמת מבין ורואה דרך הטלוויזיה, אתה היית בן אדם אחר לחלוטין, ואני מניח שאתה מבין למה אני מתכוון... ואם לא - אז תעשה קצת חושבים.

איכזבת אותי

הייתי מצפה מהבן אדם שקבע את הביטוי "ג'וני מוזס" לקצת יותר תבונה

טוב, אני מצטער שהטרדתי את שלוותכם הנאורה, תמשיכו במחאה, תמשיכו להרוס את הקבוצה, אותי לא תראו פה יותר...

הלוואי שכל הפסד של מכבי ישב לכם על המצפון, כי זה רק בגללכם. לא לוני, לא דריקס, לא קלינגר, שכל אחד מהאנשים האלה תרם פי מיליון מכל אחד מכם למכבי, תמשיכו...

אבי נימני אלוהים? מטומטמים.