Jump to content

לא קלינגר, לא השחקנים - ה-ק-ה-ל אשם

prophet85

Recommended Posts

*הבהרה: עד לעונה הנוכחית, במשך 4 העונות האחרונות, הייתי מנוי למשחקי הבית של הקבוצה.

העונה לא חידשתי את המנוי, לא בגלל המחיר ולא בגלל נימני, אלא מסיבות אחרות שאינן קשורות.

אני לא מבין איך הקהל של מכבי לא מתבייש. זה כמו דון קישוט, שמנסה להלחם בטחנות רוח. כמה מחזורים אנחנו מהפתיחה? 16? 17? ולאן המחאה הביאה אתכם? ל-4 הפסדים בבית? לזה שהשחקנים מתבאסים לעלות לשחק בשבילכם? האם לוני עשה איזשהו צעד כדי לפתור את זה? כלום. תודו, חשבתם שאחרי 5 מחזורים לוני ייכנע, והבנתם שהוא בחיים לא ייכנע, אז עד מתי המחאה המיותרת הזאת?

מה אתם חושבים, שבמגרשים אחרים לא גובים את אותו הסכום, או סכום דומה? בוודאי שכן. אז מאיפה השטות הזאת? בכל הארץ אותן בעיות, ורק במכבי פתאום מצאו מילה: "מחאה". בדיחה.

מחאה מוצדקת? אולי, אבל מחוץ למגרש! על המגרש תוכיחו שאתם הקהל מספר 1! ולא רק במשחקי חוץ, מה זה שווה?!?

סך הכל, אתם מביישים את כל אוהדי מכבי. הפכתם לבדיחה, המחאה הזאת הפכה לקרקס. אתם משחקים אותה חכמים יותר מההנהלה, אבל בעצם אתם כמו חכמי חלם. עושים נזק לעצמכם בתוך מסכה של אנשים בוגרים. כל התוצאות של המחאה עד עכשיו היו שליליות.

תוצאות לטווח הארוך? שטויות. לא יהיו שום תוצאות, חוץ מעוד ועוד הפסדים. אם זה המחיר שאתם מוכנים לשלם, זה מראה כמה אתם עיוורים. תתחילו להתעורר. תמחו בקריית שלום, לא בבלומפילד. הקבוצה צריכה אתכם ללא תנאי! אתם אומרים אהבה ללא תנאים?!? תוכיחו!!! ללא תנאים, זה אומר גם אם המחירים בשמיים וההנהלה סתומה אנחנו נעודד ונמשיך להיות הקהל המוביל, כי "אין תנאים לאהבה"!

כל אוהד שמוחה ואומר "אין תנאים לאהבה" הוא צבוע, שקרן, טיפש.

תתעוררו, לפני שיהיה מאוחר מדי!

לא קראתי הכל .

וזה שאמרת שבכל מגרש גובים את אותו סכום ? אתה צודק .

רק מה אני לא רוצה להתנחם שהפועל משלמים כמוני .

סרט 30 ש"ח ---- מכבי 100 ש"ח .

אני מסכים איתו רק במשהו אחד

שכל הקטע עם ה"אין תנאים לאהבה - יש תנאים לעידוד!" זאת איפהשהו צביעות

גם כשאוהדים לא מעודדים בגלל איך שהקבוצה שלהם נראית, זה לא בגלל שהם לא אוהבים את מכבי יותר, זה בגלל שהם לא מוכנים לעודד כשהשחקנים אפילו לא מנסים

אין תנאים לאהבה

אבל יש תנאים לעידוד ותחשוב על זה

שינוי צריך להתחיל מאיפה שהוא, ואנחנו אלו שהחלטנו ליזום אותו, זה מה יש.

כמו שעשינו מהפך בקהלים בארץ, ככה בחרנו לעשות גם את זה.

מחאה מחוץ למגרש לא משפיעה, הוכח כבר.

רק מה שנעשה בזמן המשחק משפיע.

אין תנאים זה משפט שנחקק בקירבנו ובדגלנו.

אין תנאים לאהבה וחוסר עידוד בגלל מחאה, ולא בגלל יכולת מקצועית, יכולים ללכת ביחד מצויין.

זה מראה שאין תנאים לאהבה שלנו למכבי האמיתית ולקהל האמיתי שלה.

ולא לחבורת הצבועים שיושבת למעלה.

שמע אני מעודד כל הזמן , למשחקי החוץ אני בא כל הזמן גם אם זה דורש ממני לשלם הרבה ולראות משחק חרא.

הכל בשביל מכבי .

אין גבול , אבל אם אפשר להוריד את המחירים למה לא?

עכשיו זה הורס תקבוצה כי אתם יודעים שאין עוד אירגונים שמועדדים ולא יקומו עוד אחד כמו השחקן 12 ואני יודע שזה גם לא אתם אלה שבאמת הורסים את הקבוצה כי באצם אתם רק יושבים ושותקים....אבל אתם יכולים לעצור את זה ולהתחיל לעודד וכולם יסחפו אחרייכם ..... קחו לדוגמא את ביתר האוהדים שלה לפני מספר שנים הרסו את הקבוצה ועד היום היא לא יצאה מזה וזה יכול ככה גם לקרות למכבי בקלות.... ואני יודע שעכשיו אתם אומרים שהורסים את ההווה ובונים את העתיד טוב יותר אבל אני לא בטוח שזה מה שנכון לעשות......

אין תנאים לאהבה

אבל יש תנאים לעידוד ותחשוב על זה

בן תקרא מה שכתבתי...

הקהל שתקע להם סכין בגב, זה אותם ילדים שעודדו את מכבי ב-4 שנים האחרונות, אותם ילדים שדחפו את הפרימדונות על המגרש גם כשהם הפסידו ולא שיחקו טוב, אותם ילדים שקיבלו מכות מאנשים בגלל שעודדו.

אותו קהל שבא להנהלה במטרה לשפר את התנאים, אבל למה לשפר כאשר אתם הולכים כמו עדר צאן ?

מטומטמים.

לא קראתי הכל .

וזה שאמרת שבכל מגרש גובים את אותו סכום ? אתה צודק .

רק מה אני לא רוצה להתנחם שהפועל משלמים כמוני .

סרט 30 ש"ח ---- מכבי 100 ש"ח .

על אותו משקל :

ppv--> 20 ש"ח די עם השטויות נו באמת, לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר, אף אחד לא ציפה שזשה ייגמר אחרי חמישה מחזורים, הרי זה פחות מחודש, רק עכשיו מתחילים להרגיש באמת את ההשפעה של המחאה.

קיווינו, באמת שקיווינו שהמחאה תיגמר מהר, אבל ככה זה, ובמלחמה כמו במלחמה, חייבים להקריב קורבן, השחקנים לא רוצים לעלות לשחק, מצטער מאוד להגיד את זה פה, אבל רוב השחקנים לא שווים שנעודד בשבילם, אני יכול לספור גג שישה ששווים שנעודד, וזה כולל את כל הסגל (!!).

לא אנחנו פגענו בקבוצה, וכן אנחנו אוהבים את הקבוצה חלקנו כמוך, חלקנו יותר, וחלקנו פחות, מן הסתם, אבל עדיין האהבה נשארה, והרצון לראות אליפות קיים איפשהו, אבל עדיין ביחס שאנחנו מקבלים עכשיו, שלא יצפו לעידוד, כי מכו ששניר אמר:

אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד

אורי זה בגלל שלשחקנים לא הולך או בגלל שהם לא מזיזים ת'תחת?

נכון יש את אלה שלא מרוצים אף פעם, אבל לא מעט הצהירו שגם אם "נעודד לנשמה ולא בשביל הנצחון", אפילו את הנשמה אנחנו לא מקבלים, אז אין מה לעודד אותם

טוב, יש לך שעון מעורר להמליץ לי עליו ?

אין תנאים לאהבה, זה נכון, אבל יש תנאים לעידוד.

שניר תעשה לי טובה כסעמעק

נשבר לי כבר מהמחאה הדפוקה הזאת

הרסתם את הקבוצה

אחרי שתי הפסקאות הראשונות כבר ראיתי שאין ממש עם מי לדבר.

יש לי חדשות בשבילך, אין הרבה אנשים בשחקן שחשבו שעד עכשיו המחאה תיגמר.

אני אישית מהתחלה חשבתי שהיא תמשך לפחות עד מחזורי הסיום האחרונים.

ככה שכל מה שכתבת די פוסל את עצמו, בשבילי יש לנו לפחות עוד כמה חודשים טובים, ואני מוכן גם ליותר!

זה לא קשורררררררר

תבינו משהו הכי חשוב לא לוקחים אותכם ברצינות בגלל שמערבבים אותכם עם האלה שמקללים תשחקנים בחימום אבל בגולים מעודדים

אז יעני בתקשורת זה הכל מעורבב לא יודעים בכלל מה המחאה לא יודעים כלוםםםםםםם

ובגלל מאשימים תשחקן ה-12 במצב

זה לא קשורררררררר

תבינו משהו הכי חשוב לא לוקחים אותכם ברצינות בגלל שמערבבים אותכם עם האלה שמקללים תשחקנים בחימום אבל בגולים מעודדים

אז יעני בתקשורת זה הכל מעורבב לא יודעים בכלל מה המחאה לא יודעים כלוםםםםםםם

ובגלל מאשימים תשחקן ה-12 במצב

יודעים גם יודעים, אבל הם מעדיפים להעלים עין, ככה זה היה, ללוני יש מספיק עיתונאי חצר שיעשו את זה בשבילו, ילכלכו וישמיצו, וזו הבושה הגדולה, שהיו"ר במקום לתמוך בנו, משמיץ אותנו.

לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר

כן. רק למנויים יש זכות לדבר.

למה? מה אני לא אוהד מכבי? אני לא סובל כשאנחנו מפסידים ומאושר כשאנחנו מנצחים? אני לא הייתי גם באליפויות ובגביעים אבל גם כשהפסדנו לחיפה 3-0 ובהפסדים בדרבי?

הייתי. אני לא פחות אוהד מאף אחד אחר, אז די עם ההתנשאות המיותרת הזאת.

חוץ מזה, להגיד אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד, זה אפילו יותר צביעות!

תבינו, אם לא תעודדו, השחקנים ישחקו בלי נשמה, בלי גב. ואם הם ישחקו ככה, זה רק ייתן לכם סיבה עוד יותר לא לעודד, ואז נכנס למצב שלא נצא ממנו!

הקהל תרם המון למכבי בעבר. אבל לא יותר.

טוב, יש לך שעון מעורר להמליץ לי עליו ?

אין תנאים לאהבה, זה נכון, אבל יש תנאים לעידוד.

שניר תעשה לי טובה כסעמעק

נשבר לי כבר מהמחאה הדפוקה הזאת

הרסתם את הקבוצה

יודע מה גם לנו נשבר

אבל אנחנו נמשיך ונסבול כדיי שאני ירוויח כפול בעתיד ותיהיה לי את הגאווה הזאת שאני שיניתי משהו ולא נתתי למושחטים שרוצים לשלוט עליי לעשות את זה, שמכבי זה לא עסק והיא לא שייכת לאף אחד, מכבי מורכבת מהמון לבבות של אנשים כמוני וכמו כל האנשים פה, שאני לא יגיע למצב שאני לא יוכל להרשות לעצמי ליראות את האהבה שלי, אז נכון עכשיו אני סובל והרבה אין לכם מושג כמה, אבל כל הקטניי אמונה או הפחדנים שאומרים שלא יצא מזה כלום, שאין עם מי לדבר, שאנחנו סתם מבזבזים את הזמן, הורסים את הקבוצה ושאר ירקות אז תבינו דבר אחד ותפנימו את זה

אנחנו הכוח

מכבי בלי אוהדים = כלום

אין קבוצה בלי אוהדים

מה לעשות שנלחמים בשביל טיפשים כמוך.

לא רק למנויים יש זכות דיבור, חס וחלילה, אבל אם נלחמים בשבילך ואתה לא מעריך את זה, אתה עיוור, טיפש, או סתם מחפש מישהו להאשים במצב בו מכבי נמצאת.

הנהלת מכבי רוצה להחזיר את הקהל התומך ?

שכל הבוגדים יבקשו סליחה, במיוחד לירן שטראובר.

שהנהלת מכבי תבוא ותשב איתנו ותעמוד בהבטחות שלה, ולא ברגע האחרון תיסוג מהם כי לוני החליט אחרת.

זה הנהלה זה ? זה שכונה.

כמו שסוני נופלת, גם לוני ייפול.

לכל מושחת ודיקטטור יש סוף.