Jump to content

דיי נמאס לי לבוא לכדורגל נשבע לכם

Recommended Posts

אני בדיוק כמוכם שונא את דגו אני בדיוק כמוכם לא מת על הייס ושונא את קלינגר ולוני עם זה אני מסכים עם כולם אבל דיי אנחנו הורסים את הקבוצה עם המחאה אנחנו לא מעודדים סבבה אבל למה לקלל את השחקנים אני מתבייש אני אוהב את הקבוצה הזאת ואין לי חשק לבוא למשחקי בית קוראים לשחקן בקבוצה שלך כושי שחור מה הוא עשה לקח מקום לנימני סבבה זה הכדורגל אנשים אני בא למשחק של מכבי יושב איפשהו בסוף כדי לא לשמוע את כל הקללות לשחקנים ! לצוות תעשו מה בראש שלכם

לא מדבר על השחקן בפרט מדבר על כל הקהל .. דוגרי לא מעצבן אותכם לראות כל יום לראות כתבה אחרת על מכבי בעיתון לראות שחקן אחר של מכבי בוכה בעיתון שלא עשה מה שעשה או לא מגעי לו מה שעושים לו.. לי זה נמאס!

לזה אני בא .. לסכנין אני לא יכול לבוא :)

וחבל שעשיתי מנוי באמא שלי

מישהו זוכר את המילים האלה ? דריקס"לאבי יש פה חוזה והוא בשנתיים הקרובות רק במכבי ת"א" הוא אמר את זה עד ה..12.8.

נמאס לי מנמאס לי.

לא רוצים, אל תבואו.

כל אחד כותב פה הודעת מיאוס מהקבוצה כאילו לא עברנו תקופות קשות בחיינו כאוהדי מכבי. כאילו לא היינו צריכים לסבול את רונן חרזי והצמה לוקחים אליפות. כאילו לא היינו צריכים לסבול את חיפה מטיילת אל התואר ולא מפסידה אפילו פעם אחת. כאילו לא קיבלנו מהם בראש בר"ג, ובקרייה. כאילו לא יצאה לנו הנשמה עד לשער של שוקאנוב מול בית שאן. כאילו לא סבלנו את שנות אברם. כאילו לא צפינו באדומים חוגגים דאבל.

נכון, הקבוצה הזאת מגעילה לפעמים, וקשה איתה, קשה מאוד. אבל אהבה כואבת. אף אחד לא אמר שיהיה קל. רוצים להיגמל? מוזמנים לנסות. מניסיון, לא עובד, רק מחמיר.

נכון, קשה להזדהות עם הקבוצה הזאת. קשה מאוד. קשה לראות את הזילזול והקלות ראש בה מתייחסים אלינו השחקנים וראשי הקבוצה.

אבל זה מה יש.

אנחנו מכורים.

די להתבכיין, זה בטח לא יעזור. ואם אתם חושבים שכשתסתיים המחאה לא תהינה עוד תקופות קשות ומסריחות, אז אתם טועים.

נולדנו לסבול, זה מה יש.

לא רוצים? לא צריך.

יוווווווו בחיי שאני לא מבין אותכם??מה עוד אתם רוצים מאיתנו??מה אנחנו אחראים על מה שמופיע בעיתון???

נו באמת בחייאת דינאק, תחשבו קצת אבל רק קצת, אי אפשר לבוא לאנשים פה בטענות על כל דבר, אתה לא רוצה לקרוא את הכתבות על מכבי דלג עליהם, כמו שאני עושה, הרי גם ככה 90 אחוז אם לא יותר זה חארטות.

ובקשר לזה שמגעיל לבוא....זה מה יש, עד שלא נקבל זכויות למה שבמשחקי בית, שמתייחסים אלינו בהם כמו אל חיות, נעודד??

מכבי זו מכבי, אמנם שנה שעברה היה שקט יחסית להשנה, אבל אחרי שבע שנים, ואליפות כמו שהייתה שנה שעברה ציפיתם ליותר??

נו ב'מת ( כמו שאמר איש קטן גדול :() , די כבר להתבכיין, הרי היו דברים יותר גרועים ועברנו אז נעבור גם את זה.