Jump to content

עצובים בשבילכם! ומתביישים בכולכם!

Guy

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

מכבי ת"א - 0

מכבי פ"ת - 2

עצובים בשבילכם

עוד משחק ביתי, עוד הפסד מבייש עם יכולת חלשה, ועוד תצוגת קהל עלובה.

הגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן.

עד היום הזכרנו בעיקר את הישגי הקבוצה במשחקי החוץ, שם זוכים השחקנים לתמיכה ללא תנאים ולתצוגות עידוד מהלב,

לעומת ההישגים במשחקי הבית, שבהם אנחנו פשוט יושבים עם חולצה שחורה ושותקים.

אז כבר הזכרנו שאת התירוצים וההסברים של כולם שמענו ממחזור למחזור וזה כבר ממש מגוחך.

די לחיות באשלייה שקבוצה יכולה לתפקד ללא עידוד.

הגיע הזמן שגם כל אלו שמסתתרים מאחורי תירוצים עלובים ומאחורי שטרות של כסף יודו שהסיסמא שבחרנו בקיץ: "אין קבוצה בלי אוהדים" מוכיחה את עצמה

הרבה יותר טוב מאשר המשפט הנדוש של "אין כמו הבית".

חברים וחברות, אני אמשיך לשגע לכם ת'שכל עם הנתונים כל שבוע:

זה כבר 41 אחוזי הצלחה בבית! 4 הפסדים ותיקו מתוך 8 משחקים!

וכל זה להזכירם לעומת 72 אחוזי הצלחה בחוץ.

אני כותב את זה ולא קולט בעצמי.

להפסיד לקבוצה כמו מכבי פ"ת שמגיעה ללא גל אלברמן, טועמה ואבי תקווה?

ואפילו לא הזדמנות אחת! אפילו לא התקפה אחת ראוייה לשמה, שום תרגיל, אף אילתור, שום נסיון, דאבל פס, הגבהה, כלום.

ומה התירוץ השבועי?

קלינגר: "השחקנים ירדו לחדר ההלבשה מהחימום שלפני המשחק אחרי קללות איומות ביציע ועלו שפופים למגרש"

פשש...נשבע לך שאתה משתפר ממשחק למשחק, מעניין אותי לשמוע שחקן אחד שיגיד שעלה לשחק שפוף בגלל קללות.

אתה נשמע כ"כ מגוחך ועלוב מממשחק בית אחד למשנהו עם התירוצים שלך...

אני עצוב בשביל מכבי.

עצוב שאלו השחקנים שמשחקים בקבוצה הזו ושכך הם משחקים ונראים לעיני קהל האוהדים שלהם,

עצוב שזה המאמן של הקבוצה ואלו ההתבטאויות והתירוצים העלובים שלו,

(עדיף שתדאג למגן שמאלי, לחלוץ, לקשר בונה, לעושה משחק, ולפסיכולוג לשוער חסר הביטחון שלך).

ועצוב שזו הקבוצה היחידה בארץ שהבעלים שלה מנותק מהעם לחלוטין

(העיקר שסיכמת עם קלינגר השבוע שהוא נשאר עוד עונה, כן? אלינו אין לך זמן, נכון? אנחנו סתם קומץ)

אבל האמת? זה לא אותו עצב,

זה כבר לא אותו דבר לצאת מבלומפילד אחרי הפסד ולא לצאת מהבית שבוע מרוב בושה מהחברים בביצפר, בצבא או בעבודה.

כי אתם כבר כ"כ לא מעניינים, כ"כ שבלונים, כ"כ משעממים, רדודים, מנותקים, מעצבנים וללא זהות - שאני עצוב בשבילכם! לא בשבילי! אני לא שפוף! אני גאה!

אנחנו לפחות מסתכלים במראה ומרגישים שאנחנו במחאה צודקת לזכויות אוהדים.

ואתם? אני עצוב בשבילכם.

מתביישים בכולכם

ואני גם מתבייש.

זה כבר לא קומץ של אנשים שמגיע לבלומפילד ומעודד 5 דקות ראשונות (עד שהם מתעייפים) רק כדי לעצבן ולעשות דווקא למחאה,

זה כבר לא קומץ ששורק בוז ובזיון לקבוצה אחרי כל מהלך לא טוב או שער שסופגים,

זה כבר לא קומץ ששר לנמני,

זה כבר לא קומץ ששורק בוז לשירים על נמני,

זה כבר לא קומץ שבדקה ה-60 שר בקולי קולות בצורה הכי גועלית שיש "קלינגר לא רואה",

זה כבר לא קומץ שבדקה ה-78 (דקה אחרי השער השני) קם ועזב את האצטדיון,

זה כבר לא קומץ.

(ולא הזכרתי את השלטים המגוחכים של הקומץ המגוחך יותר משער 8 כנגד אנשי המחאה, זה לא שלטי אנטי... את זה זה לא מורידים להם, אהה? צבועים)

זה הקהל של מכבי בבלומפילד

אני מתבייש... בכולכם.

אני מתבייש בזה שאתם מעדיפים להתנהג ככה ולא פשוט להצטרף למחאה ולשמור על דממה.

ואני מתבייש שככה אתם רוצים לעודד בדרבי ומול מכבי חיפה.

התכנון שלנו היה שבלומפילד יישמע כמו בית קברות, אבל אתם פשוט עושים את זה הרבה יותר רע.

וכדי שלא תגידו שלא אמרנו לכם... הנה דוגמא לקטע שנכתב כאן שבוע שעבר, אחרי עוד נצחון חוץ:

המסר שלי לכל אותם אוהדים 'אמיתיים' שפותחים הבוקר את עיתון הספורט ורואים אותנו בצמרת עם 27 נקודות, ושמחליטים להגיע בצהוב בשבת הקרובה לבלומפילד - שינסו קצת לקרוא בין השורות.

זה הכל.

ולא כי אני מנסה למנוע ממכם לשלם שוב 80 שקל לכרטיס... בבקשה, מצידי תקרעו ת'כיסים שלכם עד שגם לכם יימאס.

אלא פשוט כי כואב לי לראות אתכם מאוכזבים מהתוצאה ו/או מהיכולת,

ובגלל שאני מתבייש לראות את רובכם שורקים בבלומפילד בזיון לקבוצה או בוז אחרי כל מהלך לא מוצלח (ויש הרבה כאלו, מן הסתם).

תבינו... אנחנו במשחקי החוץ כבר רגילים לשיעמום וליכולת הדלה - אז הייאוש שלנו הרבה יותר נוח...

ואנחנו מצאנו פתרון.

במשחקי החוץ אנחנו מתפרקים ונותנים עידוד לכל אורך המשחק, עם תופים, דגלים, שלטים, צעיפים, זוג ידיים והמון המון גרון.

ובבלומפילד אנחנו יושבים בשקט, וסופסוף רואים קצת דשא... ומבינים איך נראית אלופת 2002/3.

תודו שזה גאוני...

אני עצוב בשביל מכבי ת"א אבל אני גאה באנשי המחאה השקטה.

אני מתבייש בקהל הזה שמנסה להרים עידוד ומבייש את עצמו במהלך המשחק ומתנהג כפי שהוא מתנהג.

ואחרי זה אתם (ראשי הקבוצה וחלק מהאוהדים) עוד בחוצפתכם מפנים את האצבע המאשימה אלינו.

כאילו שאנחנו אשמים שבחרנו לשתוק.

אתם בישלתם את הדייסה - תאכלו אותה אתם ואל תאשימו אותי שאני מקיא!

אז מכיוון שזה טור אישי שלי, אני לא מתבייש לסכם:

תאכלו את הכובע!

mta_s_hut_9785.jpg

1555598.jpg

אני שונא את הארגון המגוחך שלכם אבל גם אני כבר מודה, ההנהלה שלנו ביזיון אחד גדול ורק הגועל נפש שהלך אתמול בשער11 יותר מגעיל מההנהלה המסריחה

אנשים כמוך - אליהם מדברת הכתבה .. אתם ממש צריכים להתבייש שאתם שנואים אותנו .. הארגון שדואג לזכויות שלכם, הארגון שעשה בשבילכם הכל כדי שתלכו בראש מורם אחרי הדרבי האחרון ! תתבייש שאתה שונא אותנו אבל יש סיכוי טוב שאתה סתם מעפן שמנסה להגיב ולא יודע מי זה השחקן ה-12 !!

אני לא קשור לשחקן 12 אני לא שייך לאגון הזה אבל אני תומך בהם ואני בצד שלהם אני לובש שחור גאה ואני יושב בבלומפילד עם כל הקושי ובאסה פעם לא האמנתי איך אפשר לא הבנתי איך מסוגלים לשבת בשקט ולא לעודד.ואני ל מאמין שלא יהיה עידוד בדרבי לא קולט דבר כזה איך יכול ליהיות משחק כזה בלי עידוד אני ישתגעע לא יודע איך אני יסתדר אבל אין מה לעשות אין ברירה נמאס כבר מלוני וחברותו .הם רק דורמים לתעב ולשנוא אותם יותר הם רוצים כמה שיותר שנתעצבן ונגרון להם שנסבול אותם. ל א אכפת לו מה מה דעתנו מה אנחנו אומרים ומה חושים לא ראיתי יור כזה תראו את שחר איזה הבדלים איזה תותח הוא אבל לנו יש זבל לא ממש מזיז לו ואכפת לו שאין עידןד לאממש רוצה לעשות משהו בנדון ולהזיז עינינים

גיא אתה מלך כל מילה אמתתת וכל מה שרשנתה נכון צודק 1000% אימפריה שוקעת..

כל הכבוד גיא כל מילה זהבבב

אני לא שייך לשחקן ה12.....אבל אני אחד שיודע להוריד את הכובע בפני הארגון הענק הזה

ארגון שפועל למען זכויות של אוהדים..ובשביל להפוך את הביקור במגרשי כדורגל לחווייה...

אז כל הכבוד לכם השחקן ה12!!!!!!!!!!!!!!!!

ומילה אחת לכל הסטיקים

לא יעזור לכם! המחאה מצליחה..תראו את הנתונים ותבינו

שאין קבוצה בלי אוהדים!!!!!!!!!!!

אבי נימני או מוות!!!!

סיכום המשחק שלי מבחינת המחאה :

הקהל של מכבי פ"ת השתלט על בלומפילד וחלק גדול מהמשחק שמעו אותם מעודדים

יותר מזה המחאה לא יכולה להצליח (:

כל הכבוד גיא! כל מילה זהב!

ועוד מילה לכל אלה שלא כ"כ מבינים את הסטטיסטיקה של משחקי הבית והחוץ והאחוזים ומבינים רק בטבלאות אז שיפתחו עיתון מעריב, יסתכלו בטבלת משחקי החוץ (מקום ראשון) ויסתכלו בטבלת משחקי הבית (מקום לפני אחרון כאשר רק אחי נצרת אחרינו!!!).

תתעוררו ותצתרפו למחאה הכי צודקת שהייתה בארץ בשנים האחרונות.

---אין קבוצה בלי אוהדים---

מתביישים בכולכם

ואני גם מתבייש.

זה כבר לא קומץ של אנשים שמגיע לבלומפילד ומעודד 5 דקות ראשונות (עד שהם מתעייפים) רק כדי לעצבן ולעשות דווקא למחאה,

זה כבר לא קומץ.

(ולא הזכרתי את השלטים המגוחכים של הקומץ המגוחך יותר משער 8 כנגד אנשי המחאה, זה לא שלטי אנטי... את זה זה לא מורידים להם, אהה? צבועים)

אני מתבייש... בכולכם.

תגיד לי גיא...

עם כל הרצון שהמחאה תצליח, תגיד לי עם יד על הלב, שאתה באמת חושב שהדברים האלה יעלמו כשהמחאה תסתיים

לא יודע, אולי אתה היית בבלומפילד אחר עד השנה

מתביישים בכולכם

ואני גם מתבייש.

זה כבר לא קומץ.

אני מתבייש... בכולכם.

תגיד לי גיא...

עם כל הרצון שהמחאה תצליח, תגיד לי עם יד על הלב, שאתה באמת חושב שהדברים האלה יעלמו כשהמחאה תסתיים

אתה שמת לב לדברים האלה עונה שעברה?

כי אני לא.

זה שהם קיימים זה ידוע, הם היו שם עוד לפנינו ויהיו גם אחרינו, ההבדל היחידי הוא שאנחנו מעודדים לא מרגישים אותם.

לכן כשהמחאה תסתיים אתה לא תשמע את כל הקללות.

ושנה שעברה, גם בהפסדים 80% מהקהל לא היה קם ועוזב דקה 70.

מתביישים בכולכם

ואני גם מתבייש.

זה כבר לא קומץ.

אני מתבייש... בכולכם.

תגיד לי גיא...

אתה שמת לב לדברים האלה עונה שעברה?

כי אני לא.

זה שהם קיימים זה ידוע, הם היו שם עוד לפנינו ויהיו גם אחרינו, ההבדל היחידי הוא שאנחנו מעודדים לא מרגישים אותם. לכן כשהמחאה תסתיים אתה לא תשמע את כל הקללות.

ושנה שעברה, גם בהפסדים 80% מהקהל לא היה קם ועוזב דקה 70.

זה שאנחנו לא מרגישים זה לא אומר שהם לא קיימים

ודווקא אני כן שמתי לב לקללות, לשריקות הבוז, לצעקות הבזיון, לשנאה לקלינגר, וכשהשחקן ישיר לנמני עדיין ישרקו בוז, תאמין לי

בקשר לעזיבת האצטדיון לפני סיום המשחק, לשחקנים האלה ממש לא הגיע שיישארו בשבילם, ואני לא אחד שהולך כשהקבוצה שלו לא נראית טוב. נגד נתניה בשנה שעברה למשל הייתי בין אלה ששרו בסיום לבדם אחרי שכמעט כולם כבר הלכו, למרות שזה לא הגיע לשחקנים שיעודדו אותם וישירו להם, אבל משחק כמו אתמול זה כבר עובר כל גבול

למה לא הביאו מכות לאוהדם שרשמו על נימני דברים?

חבל שלא הלכתי למשחק למה אם הייתי הולך הייתי מזיין אותם ותאמינו לי שאני לא סתם מדבר.

בשביל אבי אני יכול לעשות כמעט כל דבר.

כמעט רבתי בשבילו עם אוהדי בית"ר במזרחי רק בגלל שקיללו אותו.

מוות לסטייקים. יבני זונות הלוואי יפול על אמא שלכם פלטה של יום שישי

וואי גיא טור מרגש.......טור ענק אחי.......

תמסור ד"ש לקנגורו הכלבים וכל שאר הגן חיות שיש לך באוטו, יום חמישי מתקרב בצעדי ענק תמשור טוב טוב

למה לא הביאו מכות לאוהדם שרשמו על נימני דברים?

חבל שלא הלכתי למשחק למה אם הייתי הולך הייתי מזיין אותם ותאמינו לי שאני לא סתם מדבר.

בשביל אבי אני יכול לעשות כמעט כל דבר.

כמעט רבתי בשבילו עם אוהדי בית"ר במזרחי רק בגלל שקיללו אותו.

מוות לסטייקים. יבני זונות הלוואי יפול על אמא שלכם פלטה של יום שישי

חופש הביטוי לא?

מותר להם לתלות מה שהם רוצים...זכותם...

אין להם בושה פשוט...הם צריכים להבייש....עצוב שיש כאלה אוהדים אבל מה לעשות יש....

רק מוזר שאת השלטים האלה לוני לא הוריד....

מעניין למה

תמסור ד"ש לקנגורו הכלבים וכל שאר הגן חיות שיש לך באוטו

וחיבוקים ממני :)

מטור לטור אתה נהיה חריף יותר...

אחחח.. הכל בגלל *** *** (סעמק, זה באמת היה חלום) :(

*'

נכון זה גם חופש ביטוי

זה עדיין לא אומר שאסור להם להביע את דעתם

ואף אחד לא שורק בוז לנמני, שורקים בוז לעובדה ששרים עליו כשהוא כבר לא בקבוצה

עשו יותר גרוע מלשרוק.

השלט שעשו זה הרבה יותר גרוע.

לא אכפת לי מחופש הביטוי כי לפני שבוע היה לי בגרות באזרחות אז אני לא רוצה להיזכר בזה.

אתה רוצה שאני יגיד לך איזה חופש לוני אוסר עלינו ואיזה חופש המשטרה מונעת מאיתנו?

ועל מה הם עוצרים אותנו?

אז לא ממש אכפת לי מהחופש המזדיין שלהם

היה כמובן את הסמל של החשמונאים - תמנון עם 7 זרועות(למרות שחייל אחד אמר לי שיש שם 8, אולי לא ראיתי טוב).

היה שלט שאומר - לא יעזור לאף אחד ברוך דגו מספר אחד.

ועוד אחד שאומר - (לובש)חולצה שחורה, תסתכל במראה. (לא זוכר איך זה בדיוק היה, אבל משו כזה)

מרחביה מהיום הכלבים האלה באחריותי המלאה...כמו גם הקנגורו ושאר החיות :)

ואלו בדיוק השלטים שהיו שם.....אז הם תלו שלט, לזכותם ייאמר, שהם לפחות מנסים, והם עודדו במחצית השנייה מה ששער 11 לא עשה....

• מנהלים ראשיים

אני חייב להדגיש משהו.

מי שלא יודע - את 2 השלטים הקטנים (שאחד מהם מופנה אלינו כעקיצה באופן אישי) ואת השלט המביש שהיה קשור לנמני - לא יזמו 'החשמונאים'.

כשעה לפני שריקת הפתיחה, 2 בחורים ואישה כבת 30, נראו תולים את השלטים, ולשאלות האוהדים בשער 8 ו-11, הם ענו שהם לא ממש מבינים, אלא שפשוט "באו להעביר מסר".

אם תוסיפו לזה את העובדה ששערים 5-4 לא נפתחו הפעם משום מה (כי יותר חשוב לפרוס שם דגל פריסה צהוב),

אז תקבלו תמונה שמישהו למעלה מרגיש לחץ ומעוניין כנראה להראות שיש גם אוהדים אחרים ושולח שליחים...

והנה, כדי לקבל חיזוק, קיבלתי הבוקר תגובה שרק מחזקת את העובדה שאין קשר בין השלטים האלו לשום 'חשמונאי':

גיא אני מעריך אותך..

אבל אני רוצה לתקן כמה דברים.

דבר ראשון, אני ועוד כמה חברים שלי היינו על התוף וניסינו לעודד.

דבר שני, את השלטים האלה על המחאה ועל ברוך דגו לא אנחנו שמנו, אלא איזה שני אוהדים בנים שלושים פלוס שלא מבינים מהחיים שלהם!

ובנוגע לזה שאנחנו עושים "דווקא" זה הכי להיפך שבעולם!! אנחנו פשוט רוצים לעודד את הקבוצה בלי שום קשר למחאה או לא מחאה!!

ובנוגע לחבורת טיפשים שעמדה ושרה שער שמונה על הזין אין לי מה להגיב אליהם. פשוט אנשים מפגרים שיום אחד חולים על הקבוצה ושנייה אחרי זה מקללים אותה ומתים שכל השחקנים שלה יהיו בגבס!!!

רצינו שתבין שאנחנו לא באים לעשות דווקא למחאה אנחנו פשוט רוצים לעודד את הקבוצה!!! וזה מעצבן שאנשים באים ומזלזלים ומקללים!!