Jump to content

הדרבי באצטדיון רמת גן !

MiKi

Recommended Posts

גועל נפש איכסס מגעיל זוועה שיתפוצץ ויפול סקאד על מקום הזה!!

אנטי אווירה אנטי כדורגל איכסססס לא רוצים את רמת גן!!!

עכשיו יבואו כל ילדים טרמפסיטים יגדו וואי אני גר רחוק אין לי כרטיס ל11 עכשיו אני יישב עם הדגלים ושלטים ואי...בבלומפילד לא היה סיכוי לשבת ב11 וימלאו לי את כל 11 ילדונים

ואנשים שינצלו את זה לבוא לכדורגל בושה וחרפה...

אני מקווה שפינגל שחר וראשי הגועל ושאר ליגה יתנו להם בראש על זה!!

פינגל אל תוותר!!

ואני רוצה לראות עכשיו את החברה ואוהדים אומרים משהו....

לא דברו איתכם על להודיע מראש על העברת מגרש לא אמרו לכם משהו על לתכנן לפני על עברת משחק של מכבי מבלומפילד??

מה קרה הלכתם נגד התאחדות והתעצבנתם (צבר)שלא רצו להעביר את משחק לרמת גן??למה התרגזתם והלכתם נגד התאחדות??שפסקו את זה?

איפה מחאה (מישהוא אמר)ומה שווה לא שמים עלינו ולא אכפת מדיעה שלנו בכלל לא סופרים אותנו

לא מענין אותם מה אנחנו אומרים(כמו שדברו על תלבושות אותו דבר)

אני רוצה משחקי הבית בבלומפילד החוק של ביתר תקף גם למכבי מה שקבעו זה יהיה לכולם

הקטע של ההעברה לר"ג היה גם בשיא המחאה..

לקראתנו? ממש לא... לקראת הכיס שלו? בהחלט!

אני לא הרגשתי שום שיפור..

גם בטוטו המחירים היו בשמיים..

לקראת הכיס שלו - אין בכלל ספק בזה.

לקראתנו - גם , יותר אוהדים(הרבה יותר) יוכלו להגיע למשחק.

עמית , לא הולך לקראתנו?

אם תסתכל על כלל האוהדים - כולם יוכלו להגיע לדרבי , במחיר סביר(אני מקווה).

במקום 16 אלף - קרוב ל-40 אלף.

לוני והאחרים לא אשמים שזה המגרש הגדול בארץ שמסוגל לאכלס כמות קהל גדולה יותר מכל מגרש אחר ושהוא נראה כל כך זוועה.

כולנו ידענו שיעבירו משחקים גדולים לר"ג.

ולגבי יחס הנהלה לאוהדים - הם השתפרו בצורה ניכרת , וספציפית לגבי העברת המשחק - האם במצב של היום אנחנו יכולים להרשות לאצמנו הפסד כלכלי כה רב?

אתה באמת מאמין לטענה של כלל הקבוצות לא רק מכי שאם המשחק יהיה באיצטדיון כזה או אחר אז המחירים יהיו יותר זולים??

עכשיו בקשר לשאר נכון שהנהלה שיפרה את היחס שלה אבל כולם יודעים וגם ההנלה יודעת שרוב האוהדים רוצים את בלומפילד אז למה ללכת נגדנו ולא איתנו??

ההנהלה שלנו עשתה סכום שיא של הכנסה ממנויים אי פעם.. אז ההפסד הכלכלי שהם מתרצים זה דמגוגיה.. וגם שאר הטעות שהם שלחו לבית הדין.. על "שהאוירה בבלומפילד יותר מתוחה" ועל עוד..

אבל תאמת מה שהכי גועל נפש פה זה "בית הדין" לקבוצה א מאשרים לקבוצה ב לא.

איפה האחדות????

עכשיו יבואו כל ילדים טרמפסיטים יגדו וואי אני גר רחוק אין לי כרטיס ל11 עכשיו אני יישב עם הדגלים ושלטים ואי...בבלומפילד לא היה סיכוי לשבת ב11 וימלאו לי את כל 11 ילדונים

תתפלא אבל לא כולם יכולים לעשות מנוי, ולא כולם יכולים להגיע למשחקים, ומן הסתם למה שתעביר ביקורת על אנשים שאין להם מנוי? יש הרבה אנשים שאין להם מנוי והם אוהדים של מכבי , והם גם לא טרמפיסטים.

טחנתם ת'שכל כבר על אווירה אבל מישהו פה זוכר את האווירה ב1-0 של רודריגו ב2003?

אומנם החורבה הזאת לא ראויה לתואר מגרש כדורגל בכלל, אבל כשר"ג מלא ב30 אלף צהובים ו10 אלף אדומים (אני בספק אם יהיו יותר מ25 אלף סה"כ אבל חפיף) האווירה לא פחות מחשמלת מבלומפילד.

דוגרי אתה צודק.. אם כל האוהדים יבואו ויבינו שזה דרבי וכמו שאומרים ללכת אחריך לכל מקום...

אז יהיה אווירה מחשמלת בר"ג, בסדר קצת חרא שצריך משקפת כדי לראות תמגרש.. אבל נתגבר על הכל..

סה"כ משחק אחד.. נכון משחק דרבי אבל זה מה יש אז חלאס עם המחאות והחרמים ונעודד 90 דקות שנוכל שוב לצעוק בר"ג: "מזה הפועל?".

מי שאומר ש- "לוני לא חושב על האוהדים" הוא מר אירוניה וגברת אבסורד!

בכל פעם שאני רואה את ר"ג מפוצץ בצהובים אני מתרגש כמו ילד.

אתם ממציאים מילים כמו "טרמפיסט" אבל שוכחים שלא לכל אחד יש יכולת לעשות מנוי..

אני אפילו מכיר כמה כאלה.

אני, בנגוד להרבה פה בפורום, יותר משמח מהזכות לראות את המשפחה הצהובה הגדולה...

ואגב, מה הדיבור הזה על הכסף של לוני?

את מי זה מעניין?

בואו נשמח, ממש כמו שהבטחנו!

לא דברו איתכם על להודיע מראש על העברת מגרש לא אמרו לכם משהו על לתכנן לפני על עברת משחק של מכבי מבלומפילד??

הכוונה של מכבי היתה ידועה מזמן, ההחלטה היתה נתונה בידי בית הדין ולכן ההודעה המאוחרת

גועל נפש.

נמאסתם גם כל הבוחשים בשוקו כאן שמרוצים מהעברה לר"ג, בטח צבר הזה, איפה הוא? מתענג על הגועל נפש שלוני חירבן עלינו כאן. קהל חרא יש לנו, כרגיל. כמה שיחרבנו עלינו תמיד תבואו ותבקשו עוד, "אני אוהב ספגטי, אבל לא כשיש עליו מלא חרא".

אני באמת לא רוצה להגיע למשחק הזה, אני שוקל את צעדיי...

- בן, בחיאת בלי שימוש במילה הזאת, תודה. -

נערך על ידי זיגפלד

כווססס אממקקק!!!

נמאס כבררר רותים את הדרבי בבלומפילד והלוואי והערעור של ההתאחדות יתקבל...

אני לא מבין למה לבית"ר היה אסור ולנו מותר?

תכל'ס יש פה אפליה...

"חבל למנוע מהאנשים שרוצים לראות את הדרבי מלהגיע אליו"

כן, כולנו בטוחים שזו הבעיה שלכם. הרסתם לנו את הכיף הקטנטן שעוד היה בתחילת העונה.

רק המחשבה שאני הולך להיכנס לזוועה הזו כבר במחזור ה-2 גורמת לי להקיא.

וכמובן ששוב רק שבוע לפני מודיעים על זה והורסים תיכנונים שלמים.

איכס.

במקום לחשוב על אינטרסים אישיים, תחשוב על האינטרסים של הקבוצה שאתה כלכך אוהב.

מכבי תל-אביב חייבת את המשחקים האלה בר"ג, כדי להמשיך ולהיות עסק עם עליה בהכנסות, מה שיביא גם עליה בתקציה בעונה הבאה, מה שיביא רכש טוב..

טוב מאוד שהדרבי יהיה בר"ג. צפויה לכולנו חגיגה ענקית לדעתי.

אוי לא, רק לא זה.

בבקשה תפרוץ עם מבזק מיוחד אחרי שתשקול את צעדיך, כולנו (אבל באמת, כולנו..) רוצים לדעת אם אתה בא למשחק.

טמבל, לא צריך את הטובות שלך :angry:

גועל נפש.

נמאסתם גם כל הבוחשים בשוקו כאן שמרוצים מהעברה לר"ג, בטח צבר הזה, איפה הוא? מתענג על הגועל נפש שלוני חירבן עלינו כאן. קהל חרא יש לנו, כרגיל. כמה שיחרבנו עלינו תמיד תבואו ותבקשו עוד, "אני אוהב ספגטי, אבל לא כשיש עליו מלא חרא".

בושה שיש אוהדים כמוך.

צודק קהל חרא.

אני מרגיש כמו ביום השואה, גועל נפש.

מדוע יש לנו קהל חרא?בגלל שהוא רוצה ר"ג מפוצץ?

ועוד דבר , מפתיע אותך שהמשחק בר"ג?כל הזמן במכבי דיברו על זה שהם רוצים משחקים גדולים שם , השאלה הייתה אם יהיה לכך אישור.

ולגבי סוג ההפלייה עם ביתר - בקטע הזה אני מסכים : למה ביתר לא ואנחנו כן?

אבל תאמת למי אכפת.

30 אלף צהובים - וזה מה שחשוב.

לא רוצה לראות את איצטדיון ר"ג מפוצץ, רוצה לראות אותו מתפוצץ.

רוצה לראות את בלומפילד מפוצץ בצהוב :(

איך?? איך תמיד הרעים (לוניראלי) מנצחים?

איך טריו המושחתים (שילכו כבר לאלוהים) עוקר אנשים מביתם? (או האם זה באמת הבית???????)

מה אין לנו בית מוגדר שנקרא בלומפילד או שמא זוהי רק אחיזת עיניים למשחקים מול מכבי פ"ת??

מבחינת הקירח, הכול תלוי בכסף וכמה שיותר

מר עין אחת, רועד מהשילוב בלמופילד-קשטן אז הוא מת להעביר לר"ג

וסגן נשיא (או שק תפוחי אדמה) הוא רק שליחם...

למה להעביר את המשחק עם הכי הרבה עניין, אטרקציות וכו שיש מהאיצטדיון הכי כיף, 'לבית הקברות לקהל' שקרוי איצטדיון ר"ג (הלוואי תיפול עליו פצצה 520 טון).

גם 30,000 צהובים מרעישים בר"ג זה לא כמו 10,000 בבלומפילד!

למה אלוהים למה?

להחרים

אני יגיד את זה ככה-מי שמחרים את הדרבי הזה הוא לא אוהד מכבי.

די כבר אתם מתעסקים רק במחאות כל הזמן במקום לבוא ולעודד אתם מתעסקים רק במחאות מה אתם ילדים קטנים אתם יודעים שבר"ג מלא יש אווירה מחשמלת כמו בלומפילד רק ששם אף קבוצה לא יכולה עלינו .

צריך לבוא ולעודד את הקבוצה במקום סתם להתעסק בשטויות האלה אתם לא מבינים שזאת החלטה טובה למכבי ובמיוחד לאוהדים כי עם כל הכבוד יש הרבה אוהדים עם מצב קשה (לא על זה עשינו מחאה מול ביתר?) שלא היו יכולים להגיע לבלומפילד (גם בגלל שאין מקום) ולר"ג הם יכולים להגיע כי המחירים ירדו ,אז זה מראה שיש פה אנשים שאכפת להם רק מעצמם ואני אומר לכם שאני בטוח שהאיצטדיון יהיה מלא באוהדי מכבי כי עם כל הכבוד לא כולם כמו אלה שמתפלצפים פה בפורום שקנו מנוי לבלומפילד מה אתם ילדים קטנים לא לימדו אתכם שקונים משהו צריך תמיד להסתכל על האותיות הקטנות...מה אתה רוצה שהם ירשמו לך בגודל כל המנוי שהמשחקים יועברו לר"ג?ככה זה בכל מקום...

התאחדות של מושחתים, ריח טוב לא עולה מההחלטה המבחילה הזאת.

איפה סדאם הבן זונה שירים את האיצטדיון המיותר הזה באוויר, כוסעמק ערס.

הנהלה של מזדיינים.

אני מרגיש כמו ביום השואה, גועל נפש.

אתה אומר לכולם מפגרים ובסוף מהודעה להודעה אתה יוצא יותר מפגר עם כל התיאורים המפגרים שלך