Jump to content

ישראל נגד שוויץ

צהוב&כחול

Recommended Posts

מה רצית שיביאו? זה ערוץ 1 אחי, הוא מפרשן ברמה שבוני גינצבורג מנהל את הפאנל שלהם. זה מה יש, על זה הולכת לנו האגרה.

רוב האגרה הולכת על ערב יום חמישי בחורף. אבל יכלו לשים שם את מאיר איינשטיין לפחות.

תיאורטית, כולם יכולים להפסיד לקפריסין ואז הכל יכול להיות אבל זה לא משנה כי מפסידים מול איי פארו

עזוב את קפריסין... נגיד שכולם ניצחו אותה ואנחנו ניצחנו פעמיים את פארו...

במצב כזה אנחנו יכולים לסיים ראשונים רק אם התיקו יישמר עד הסוף בין כולם ופה מגיעה השאלה:

האם מסתכלים על הפרש השערים הפנימי בין 4 הקבוצות שסיימו עם אותו מס' נקודות (אז המצב שלנו מצוין) או שמסתלכים על הפרש השערים הכללי שכולל גם את המשחקים מול קפריסין ואיי פארו (ואז אנחנו צריכים להביס את פארו ולקוות לנס).

אני לא בטוח בכלל שמנצחים ביום רביעי את איי פארו. ממש לא בטוח.

ערכת את החתימה כי הביאה מנחוס- והצלחת.

אני מקווה שגם הפסימיות שלך תעזור ביום רביעי.

הייתי שם וזה לא עונה לי על השאלה כי לא כתוב שם הפרש השערים אז אין לי מושג איך למשל הם קובעים שבמקרה של שיוויון נקודות בינינו לשוויץ, שוויוץ מעלינו (מה בודקים לפי שערי חוץ?!).

עזוב את קפריסין... נגיד שכולם ניצחו אותה ואנחנו ניצחנו פעמיים את פארו...

במצב כזה אנחנו יכולים לסיים ראשונים רק אם התיקו יישמר עד הסוף בין כולם ופה מגיעה השאלה:

האם מסתכלים על הפרש השערים הפנימי בין 4 הקבוצות שסיימו עם אותו מס' נקודות (אז המצב שלנו מצוין) או שמסתלכים על הפרש השערים הכללי שכולל גם את המשחקים מול קפריסין ואיי פארו (ואז אנחנו צריכים להביס את פארו ולקוות לנס).

אם התיקו נשאר בין כל ה"גדולות" המצב שלנו לא טוב כי מסתכלים לפי המשחקונים הפנימיים מה שאומר שאנחנו מקום 3

לצרפת יש עלינו יתרון כי 0-0 בצרפת ו1-1 פה שער חוץ יתרון להם

לשוויץ יש יתרון עלינו כי 2-2 פה ו1-1 בשוויץ

על אירלנד אנחנו מובילים כי 2-2 באירלנד ופה בארץ 1-1

ככה שתיקו בןי כולם ואנחנו בחוץ

אבל עזוב קפריסין או אי פארו יפילו מישהו מהרביעיה,ואני אומר איי פארו כי אני מת מפחד מהמשחק ביום רביעי נגד פארוו אין להם מה להפסיד וזה הדבר הכי מסוכן.

מקרה צרפת-ישראל שהעפנו את צרפת מהמונדיאל אחרי שניצחנו אותם בחוץ כי לא היה לנו מה להפסיד ושיחקנו בלי לחץ

אני מניח שיש שם יחס להפרשי השערים ושערי חוץ ובית מהסיבה הפשוטה שהם לוקחים בחשבון אפשרויות של תיקו רב שערים ומתחשבים בכך. אם הם קובעים שנבחרת אחת מעל השנייה במקרה של שיוויון נקודות אז זה כנראה בגלל הרפשי השערים (או כל פרמטר אחר שהוא הקובע על פי חוקי אופ"א במצב שכזה)

אם התיקו נשאר בין כל ה"גדולות" המצב שלנו לא טוב כי מסתכלים לפי המשחקונים הפנימיים מה שאומר שאנחנו מקום 3

לצרפת יש עלינו יתרון כי 0-0 בצרפת ו1-1 פה שער חוץ יתרון להם

לשוויץ יש יתרון עלינו כי 2-2 פה ו1-1 בשוויץ

על אירלנד אנחנו מובילים כי 2-2 באירלנד ופה בארץ 1-1

ככה שתיקו בןי כולם ואנחנו בחוץ

אבל עזוב קפריסין או אי פארו יפילו מישהו מהרביעיה,ואני אומר איי פארו כי אני מת מפחד מהמשחק ביום רביעי נגד פארוו אין להם מה להפסיד וזה הדבר הכי מסוכן.

מקרה צרפת-ישראל שהעפנו את צרפת מהמונדיאל אחרי שניצחנו אותם בחוץ כי לא היה לנו מה להפסיד ושיחקנו בלי לחץ

זה מה שחשבתי אבל זה ממש לא נראה לי הגיוני. בדרך כלל או שעושים טבלה פנימית בין כל הקבוצות או שבודקים לפי הפרש שערים כללי. אבל להסתכל על המשחקונים הפנימיים? פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה.

אז מה שזה אומר שאפשר לשכוח ממקום ראשון ולקוות לנס כדי להגיע למקום שני. חבל כי היה אפשר לנצח היום אם היו מעיזים יותר במחצית ה-1.

בקשר לאיי פארו אני ממש לא מודאג.

לצערנו זה הגיוני..ואני ידוע שמה שאני אומר פה הוא נכון

ובדקתי גם בלינק שהביאו גם פה וגם בערוץ הספורט...הלינק שאתה אומר את התוצאות משחקים ואז זה מראה לך תמונת מצב בבית...

עשיתי שכל המשחקים בין הגדולות תיקו ומנצחים את הקטנות..

אנחנו מסיימים מקום 3....

אם אנחנו רוצים לעלות אנחנו צריכים שצרפת תנצח את שוויץ בחוץ ונגד אירלנד היא תנצח או תסיים בתיקו שזה גם טוב....ואז אנחנו מנצחים את אי פארו פעםמיים ואנחנו בהצלבה...זה לא בילתי אפשרי

זה כנראה לא מדוייק אבל יש שתי אפשרויות עיקריות :

1. או שכל המשחקים בין הגדולות ממשיכים להיגמר בתיקו,

והמשחקים מול קפריסין ואיי פארו נצחונות.

במקרה הזה עושים טבלה פנימית בין 4 הקבוצות המובילות עם אותו מספר נקודות -

כאן לדעתי קובע הפרש השערים בטבלה הפנימית (במקרה הזה ההפרש הוא 0 אז מסתכלים על כמות השערים)

ואז יש לנו סיכוי כלשהו להגיע למקום ראשון או שני - התקווה שאם כבר תיקו הם יעשו תיקו 0-0 זה יכול לשפר את הסיכוי (כרגע יש לנו הכי הרבה שערים במשחקים האלה אבל גם יותר משחקים)

2. נבחרת אחת מתעלה (למשל צרפת) מנצחת את כל המשחקים שנשארו לה, ושתי האחרות מסיימות ביניהן בתיקו - במקרה כזה אנחנו זוכים במקום השני.

המקרה הכי גרוע (וכנראה גם זה שיקרה) הוא ששתי נבחרות ינצחו משחק בין הגדולות צרפת ואירלנד למשל - הן יעלו ואנחנו נישאר לבכות.

תכלס - הסיכוי שנסיים בין שתי הראשונות אפסי - היתה לנו הזדמנות היום ולא לקחנו אותה.

לא מסתכלים עם המשחקונים הפנימיים.. אלא על הטבלה הפנימית, כלומר יחס השערים הכללי..

והמצב שלנו פה לא רע בכלל, מהסיבה שיש לנו די הרבה שערים(כמובן שלכולם היחס הוא - 0 )

לא זוכר בדיוק את המספרים אבל לדוגמא לנו יש 10-10 ולצרפת יש 8-8

ופה אנחנו לוקחים כי יש לנו יותר שערי זכות