Jump to content

אני יודעת שאתה עלול לכעוס, אבל...

ענבר

Recommended Posts

וואו, אינעל אבוק, אני לא אסלח לך על זה ועל עוד משהו שהבטחת לי (אתה יודע מהו, ואם לא בוא אני אזכיר לך, ביום הולדת של אורית הבטחת לי את אבי, במציאות, אבל קיבלתי "רק" טלפון :), לא נורא, גם זה הרבה יותר מטוב :) ).

איך בכלל להתחיל ? אין לי מושג.

מצד אחד, הכרתי אותך בתור "גיא" הרבה לפני שראיתי אותך, מתקופת תחיית המתים שם, עם דלון, שומי, דאלי, דליה וכל האנשים (שימו לב, כל מי שלפני דליה, הוא לא בן אדם).

בהתחלה הייתי בטוח שאתה בגילי, משהו בסגנון, אבל כשראיתי אותך, באותו משחק נגד בני יהודה (אני כמעט בטוח, כן, אני בטוח, כי באתי למשחק הזה עם יוני ואני זוכר ת'ריצה שלי לכיוון מישהו שהכתף שלו קרועה עוד מימי הצבא :) ), ידעתי שזה אתה, למרות ששני אמרה לי גם, אבל ידעתי :).

מאז אותו יום, במקום רק לראות אותך בפורומים, התחלנו להתקרב, אם אתה זוכר, ותודה לאל אני כל כך מודה על זה, הכמות פעמים שעזרת לי לא יכולה להספר (ויותר בתחום האישי, מאשר בתחום של מכבי), ואתה יודע שאתה מעצבן שאתה מסתגר בתוכך ונעלם, ומה עוד שהפכת לסטייק ואתה לא תגיד את מה שאתה אמור להגיד מחר :).

אבל מעל הכל, דבר אחד ריגש אותי יותר מהכל, שאמרת לפני כמה ימים, שרצית לקחת ת'אוטו וליסוע אליי רק בגלל שהייתי קצת נסער, ב3 בלילה, זה מראה על גדולתו של בן אדם.

והחיים שיש לך, הם חיים מלאים בחברים, כיף ועניין, אז מה עוד אפשר לאחל לך ?

אהבה ? אז אני מאחל לך שתמצא אהבה, שלפחות תאהב אותך כמו שאתה מסוגל לאהוב.

מזל טוב מלך אחד.

ואל תדאג, אני אעדכן אותך לגבי מחר.

גאה להיות אחד מה5 :).

טוב אני בטח לא אתמודד עם ההודעות באורך קילומטר מהעמוד הקודם

מה שחשוב,

מזל טוב לאחד האנשים הטובים שקיימים.

ותירגע עוד לא הגעת לגיל שאתה צריך להסתיר את היומולדת (:

• מנהלים ראשיים

לפעמים אנשים יכנסו לחייך ותדע מיד שהם נועדו להיות חלק מהם, לשרת איזו מטרה: הם יקחו חלק בחייך, לפעמים לטווח קצר, לפעמים לטווח ארוך, לפעמים הם שם ללמד אותך משהו על החיים, לפעמים מטרתם לסייע לך להבין מי אתה או מי אתה רוצה להיות.

אתה לעולם לא יודע מי האנשים הללו (הם יכולים להיות שותף לחדר, שכן, חבר לעבודה, מישהו מהעבר, אוהב, מאהב ואפילו זר גמור) אבל כשמבטך יפגוש במבטם, תדע שהם שם לאותה מטרה.

לפעמים דברים קורים לך שנראים בתחילה נוראיים, כואבים ולא צודקים, אבל בבואת הזמן אתה מבין שבלעדיהם לא הייתי יכול להגיע למיצוי הפוטנציאל שבך, לא הייתי מגלה את החוזק שבך, או את כוח הרצון שלך.

הכל קורה בשל סיבה, שום דבר לא קורה סתם כך. חולי, פציעה, אהבה, רגעים של גדולה, א?ו??ל?ת מוחלטת, הכל מתרחש על מנת לבחון את גבולות נשמתך. בלי אותם מבחנים קטנים, החיים יהיו כמו רצף ישר וחלק, דרך שטוחה שמובילה לשום מקום. הכל אמנם יהיה בטוח ונוח, אבל משעמם וחסר תכלית לחלוטין.

האנשים שאתה פוגש שמשפיעים על חייך, ההצלחות והכישלונות שלך, מכלול החוויות של חייך, הם שעושים אותך למי שאתה והם אלו שמשנים אותך להיות מי שתהיה. אפילו מדברים הרעים ניתן ללמוד, ובפועל, הם אלו הדברים שבסופו של דבר משפיעים בצורה העמוקה והחשובה יותר על חיינו.

אם מישהו פוגע בך, בגד בך, שבר את ליבך - סלח לו, הרי שהוא זה שלימד אותך זה עתה על אימון ועל החשיבות הזהירות כשאתה פותח את ליבך.

אם מישהו אוהב אותך, אהוב אותו חזרה בלי תנאים, ולא בגלל שהוא אוהב אותך, אלא בגלל שהוא מלמד אותך לאהוב, לפתוח את ליבך, ולראות דברים.

עשה כל יום יחשב, הער?יך? כל דקה וקח מאותן דקות כל מה שתוכל כי סביר להניח שלא תוכל לחזור עליהן בשנית.

שוחח עם אנשים שמעולם לא דיברת איתם קודם, ורצוי מאוד שתקשיב לדבריהם, תן לעצמך להתאהב, צא לחופשי, הצב את הכוונת שלך למטרות גבוהות, והחזק את ראשך גבוה, צעד בזקיפות, אתה ראוי לכך.

אמור לעצמך שאתה פרט חשוב לחברה והאמן בעצמך. כי אם אתה לא תאמין בעצמך, יהיה קשה לאחרים להאמין בך. אתה יכול לעשות מחייך כל מה שאתה רוצה, צור את חייך וחייה אותם בצורה מוחלטת וללא חרטה.

גיא אתה בדיוק הבן אדם מהסיפור, לא משנה מה יהיה או מה יקרה אתה שם בשביל כולנו, אתה בן אדם מהסוג הישן הזה של האנשים שהיום כבר קשה למצוא אותם, עזוב קשה למצוא אותם, אין כמוהם יותר, הם זן נכחד :)

אז אתה פשוט איש נדיר שתידע לך.

המון המון המון המון מזל טוב, אוהב אותך עד המוות וגם במוות.

"עשיתי תסיבובים לאט כדי שלא תתעורר" :)

זכרתי שזה משהו עם ינואר :)

אין לי ממש מה להגיד, אני לא טוב בכל הנאומים האלה, אבל בהחלט מגיע לגיא קצת יותר מה"מזל טוב!" ולפעמים גם סמיילי המחייך הרגיל הזה (:)) הרגילים שלי, אז אני רק אסתפק בלומר שהוא אחד האנשים הגדולים והטובים שהכרתי

מ.ז. (התגעגעת?),

כל אחד פה כותב כמה אתה איש גדול, נדיר, מקסים, מיוחד, מרגש, צנוע, שקט, חכם וכו'... אכן צודקים, אך אני בספק אם הם יודעים עד כמה...

שנינו יודעים שאתה עובד פה על כולם...

לפני כמה ימים הבוס יצר קשר.. לא אגיד לך איך... רמז שאתה חסר לו שם, אתה יודע...

אבל, האמת? מוות לבוס...

---------------------------

אני לא חושבת שמנסים להחמיא לך, סך הכל- זו המציאות...

אבל אתה, אתה תתעקש להתעלם... אמנם תסמיק מעט, תחייך חיוך חצי מזוייף חצי אמיתי, אבל בסופו של היום הזה אתה תלך לישון.. ותרגיש הכי חרא בעולם, כמו כל לילה... למה משהו ישתנה מחר? יהיה יותר טוב?

לא.

אז מה יצא מזה?

(ולמה הקטע הזה, שבטח הצנזורה פה תדאג שהוא לא יופיע..? מאותה סיבה שנלחצת.. אפשר להעלם/להתעלם, אי אפשר לשכוח...)

תעריכו אותו לפני שיעלם לגמרי

אל תתנו לו ללכת

אחר כך לא תוכלו לסלוח לעצמכם...

אין גיא- אין חיים.

יהיה מיותר אם אני אוסיף שאני אוהבת אותך נכון?

אה ולפני שאני אשכח...

גיא ע אלוהים.

(מבחינתי היומולדת שלך בכלל בפסח... זו לא הברכה.. זה רק בשביל ענבר)

אממ...אני לא אמורה לכתוב פה אבל (:

היי ילד

כל כך הרבה דברים שאני יכולה להגיד אבל אני חושבת שאשמור אותם לבינתיים אצלי עד השיחה הבאה שלנו...

אז רק לבינתיים

אני לעולם לא אשכח איך בויאטנם סחבת אותי על הגב כשהייתה לך פריצת דיסק...

אה זה לא לפה (:

מזל טוב ירון! אהה גיא

:)

סיכוי קטן שהבנת ((:

סיכוי שגיא עוד זוכר..(מהפורום הישן ישן של מכביתא)

כולם התחילו במכביתא חח

שניר אתה עדיין

אגב, גם אני כמעט בטוחה שהיומולדת ב-14..

טחח אופס היום ה-14

גיא, מזל טוב אני אוהב אותך :)

מה שלום הכלבים מהאוטו??

"בואו נירק על יוני" "תנתק תנתק" "אני נועל" "קוסטה חיפוש איפה הכלבים"....

איי ציטוטים גדולים מאיש גדול....תודה על הכל גיא...שוב מזל טוב

אתמול חשבתי כזה סתם.. מה אני יכתוב לך שיהיה לך יומולדת (ואפילו לא ידעתי שיש לך!),

זה פשוט מפחיד!!!!!!! זה כנראה היה בתת מודע שלי או משהו :)

גיא גיא גיא..

אני לא יודע מה לכתוב מרוב שיש לי מה להגיד (:

מילה שאני צריך להגיד תודה לאלוהים על הרגע שהוא הפגיש אותי איתך,

אתה פשוט בנאדם ענק!!!

באמת אחד האנשים שאני יותר אוהב... אם לא הכי..

תמיד דואג, אכפתי, צנוע, ועוד ועוד תכונות שמעטים האנשים שיש להם את כולם.. (וביחד!).

שתיהיה לך יומולדת שמח !!! עד 120 !

הרבה בריאות.. אושר.. עושר.. ובכלל שכל מה שתרצה יצליח לך.. כי זה פשוט מגיע לך!

ואני מאחל לך שתרגיש לפחות כמו שמרגישים האנשים שמסביבך (בזכותך).

וכמו שאתמול אמרתי לך (ואיך לא ידעתי שיש לך יומולדת!!!!),

הלוואי.. באמת הלוואי שהיו עוד אנשים "מוזרים" כמוך.

אוהב אותך מאוד, איש יקר. עידן (:

birthday.gif

גיא הוא בנאדם עם הלב הכי גדול, באמת

ברגע שתכירו אותו אתם פשוט תיגנבו

כי ככה הבנאדם הזה, אוהב, מתחשב, מטפל בכולם, דואג לכולם

לב זהב, מי שלא הכיר אותו פיספס את אחד האנשים הכי מרגשים שאי יפגשו בחייהם

גיא אני אוהב אותך, מזל טוב עד 120, בהצלחה בכל מעשה ידיך

אבל עכשיו אני מבין שמילים לא יכולות לבטא איזה בנאדם אתה.

תודה על הכל, אני אוהב אותך, מזל טוב

זה בערך מה שרציתי להגיד :D

בעצם בדיוק ;)

מזל טוב איש יקר

אוהב אותך :)

סמממקקק אני לא יכול לרשום לאנשים כאלה ברכות יומולדת... קשה לי לרשום :)

אז בחלק של המחמאות וזה, אני פשוט ירשום שאתה, גיא :D

ובחלק של האיחולים, כל מה שתרצה בקיצר ;)

אז באמת שקשה לי קצת לרשום למה אני מודה גם שאני קצת מתרגש, לא כל יום יש לכזה איש גדול יומולדת, אתה יודע שאני אוהב אותך מאחד לעשר לפחות תשע וחצי :) חחחחחח יומולדת שמח, אני ישלים את הברכות במשחק בשיחה כבר... אז אין לי בעיה ממש להגיד הרבה :)

מזל טוב

לכתוב תגובות גם בעמוד הראשי של האתר! העלינו כתבה במיוחד

יווווווווו איש גדול אוהבים אותך

גיא ע מזל טוב ותודה על כל מה שעשית לכל אחד ואחד כאן בשחקן בזה שישבת ודיברת איתו או בזה שהצעת הצעות (מגונות) חחחחחחחחחחחח סתם וכל מיני דברים אוהבים אותך ותמיד נאהב את איש יקר שאין כמותו

[SIZE=14]גיא ע מזל טוב אוהבים אותך[/size]

גיא

אני ירים טלפון גם ככה אבל אני אומר לך גם מפה מזל טוב.

איש שעוזר להרבה אנשים , שיודע תמיד להוציא את הדבר הטוב גם מן הרע.

עכשיו אני יודע שהשיחה שלי תיהיה איתך לא רק על היומולדת , אתה תראה למה בפרטי !

בכל מקרה - מזזזזזזזלל טטטטטטוווווווובבבבבב !!!!!!!

:)