Jump to content

קהל במשחקי החוץ

Recommended Posts

לפי דעתי המחאה היא צודקת ב100% ואני תומך בה ואני אפילו בא עם שחור למשחקים אבל כבר קהל מפסיק לבוא למשחחקי חוץ כמו בשנה שעברה!!!!!!!!!!! ירידה של כמעט 40 אחוז מעונה קודמת....אז לבינתיים המחאה מקלקלת רק לנו האוהדים את השם של הקהל מספר 1 בארץ ...ואם

זה ימשיך ככה תוך שנתיים הקהל שלנו יראה בדיוק כמו הקהל של כפר סבא.................. צריך לעשות משהו בנידון.......עכשיו אני יודע שחצי ממכם יתחיל לקלל אותי אבל אני לא אשם זה הנתונים מדברים!!!

אין קבוצה בלי אוהדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

למה שיקללו אותך?

וזה לא בגלל זה... הקבוצה צולעת אז לא בא הקהל.. פשוט קהל הצלחות לא שום דבר אחר

תשמע את מה שהקהל של מכבי עושה ועשה אף קבוצה לא יכולה לעשות תאמין לי שכולם יודעים גם שער5 יודע וכל האדו*ים שהקהל שלנו מספר אחד וווקא אם לא יבוא למשחקי חוץ תרד הכמות למשחקי בית וככה אנחנו ננצח במחאה מבין אין לך מה לדאוג לקהל שלנו אנחנו מספר 1 :)

בכל קבוצה יש קהל הצלחות

ובטח שבחיפה

תעשו לי טובה...חיפה במצב כמו שלנו בערך והיא מביאה כמויות למשחקי חוץ..תמיד הם היו ככה...

ויש להם גם יתרון שיש להם הסעות מכל הארץ מה שלנו אין...

יש להם אוהדי הצלחות גם אבל הם תמיד היו מביאים הרבה למשחקי חוץ..זה לא דבר חדש...

וזה שאנחנו מביאים קצת למשחקי חוץ אני חושב שהרוב זה בגלל המחאה למרות שין מחאה במשחקי חוץ אבל זה גם איכשהו קשור...וגם בגלל איך שהקבוצה נראת...

לפי דעתי המחאה היא צודקת ב100% ואני תומך בה ואני אפילו בא עם שחור למשחקים אבל כבר קהל מפסיק לבוא למשחחקי חוץ כמו בשנה שעברה!!!!!!!!!!! ירידה של כמעט 40 אחוז מעונה קודמת....אז לבינתיים המחאה מקלקלת רק לנו האוהדים את השם של הקהל מספר 1 בארץ ...ואם

זה ימשיך ככה תוך שנתיים הקהל שלנו יראה בדיוק כמו הקהל של כפר סבא.................. צריך לעשות משהו בנידון.......עכשיו אני יודע שחצי ממכם יתחיל לקלל אותי אבל אני לא אשם זה הנתונים מדברים!!!

אין קבוצה בלי אוהדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

יא בן ****

אחי כל הכבוד שהם מקום 3 אני מדבר על איך שהם משחקים...

גם אם הם היו מקום ראשון לא יבוא קהל.. זה לא קשור למחאה...

חושך... מכבי משחקת על הפנים לא יעזור לאף אחד מה תגידו...

גועל נפש לראות אותם משחקים... מי ששכח איך יוכל לראות משחק כדורגל ביום שבת או ראשון אין עידוד רואים משחק... אם אתם קוראים לזה משחק לפי איך שמכבי משחקים... :blink:

איפה המכבי ההתקפית... אם ההתקפה הכי חזקה ומפחידה בליגה? מתי פעם אחרונה ראינון תצוגה של כדורגל? חחח איפלו שהיינו במקומות נמוכים יותר בטבלה ידענו לתת משחקים גדולים אני נותן דוגמא מופרזת סתם כדי להדגים:10-1 על ראשון 7-0 על ביתר, רבעיות, חמישיות מול נתניה איפה הימים? אה? מה קרה? אין כסף? זין אין כסף שנה שעברה לוני יצא ברווח ענק... ואם הוא שיחרר "70 אחוז מהשכר של השחקנים" (המלך נמני והגנב בנין) אז למה אין רכש רציני? אההה כן כמובן חוץ מארז מסיקה הכוכב, קוביקה ה"סוס" חח איזה סוס ואיזה נעליים יותר גמל מסוס... איפה איפה איפה? לוני נמאסתה יזבל סע כבר מ'פה הרסתה את מכבי! :)

Guest עידן דורון

יש להם פול קהל הצלחות. אם תסתכל כל שנה בעונת המלפפונים כמו שקוראים לזה יש משחקים מלפני 4-5 שנים היה משחק דרבי של חיפה בעונת האליפות של הפו*ל חיפה אני חושב ובקושי היה קהל של חיפה. מאז שזכו באליפות עלה להם ב50% ואני לא צוחק מספר הצופים במיוחד אחרי הצ'מפיונז ליג

פחחחחחחחחחח ילד מפגר.

העיפו לך מהקבוצה סמל כמו אבי נמני ואתה מודאג מה- "קהל מספר אחד"

לך לך תעשה קונפטי יא ילד מבחנה

פחחחחח מפגר תלמד כבר שאין כזה דבר תחרות בין קהלים.

יש תחרות על המגרש.

וחיפה מביאה הכי הרבה אוהדים למשחקי חוץ זה ידוע.

אולי ביחד עם בית"ר.

במשפט אחד אני יסכם לך: מנוי קונים לתווך ארוך לא למשחק אחד כאשר אתה רואה מה חומר השחקנים שלך ולא איך הקבוצה משחקת

לעומת זאת כרטיס למשחק חוץ יש אנשים שקונים אחרי שרואים איך הקבוצה משחקת ורואים הם שווה להשקיע 80 שקלים

ואני מדגיש: יש אנשים!!!

לא אכפת לי מה יגדו ומה אומרים.אנחנו יודעים מי אנחנו ומה אנחנו שוויםם ואנחנו יודעים שמצב של מכבי לא ממש מזהיר למשחקי בית אנחנו באים לשמחקי בית מגיעים אבל משחקי חוץ ממש דליל ממש חלש וחיב לעשות משהו בנדון חייב לעורר ולגרום שיבאו זה נכון שמצליחם אז באים המון וכולם באים אבל לא שווה צריך בכל מצב בכל מקרה להגיע למרות הכל בכל מצב לכל מקום שאת צועדת כמו אהבה עייורת...

זה לא חוכמה עוד 3 שבועות למלא את רמת גן מול חיפה או מול הבועל צריכים בכל מקרה להגיע וזה נכון שמחירים עולים הרבה וזה רחוק וקבוצה לא משהו ואין חשק אבל אני בא מעפולה למשל כמעט כל שבת שזה נסיעה של שעה ורבע כל צד במקרה הטוב שלא נדבר על באר שבע טדי וכו ומשלם כרטיס מחיר מלא מה לעשות אין תנאים לאהבה

פחחחחחחחחחח ילד מפגר.

העיפו לך מהקבוצה סמל כמו אבי נמני ואתה מודאג מה- "קהל מספר אחד"

לך לך תעשה קונפטי יא ילד מבחנה

פחחחחח מפגר תלמד כבר שאין כזה דבר תחרות בין קהלים.

יש תחרות על המגרש.

וחיפה מביאה הכי הרבה אוהדים למשחקי חוץ זה ידוע.

אולי ביחד עם בית"ר.

http://www.12p.co.il/forum/index.php?showt...175&hl=הכי+הרבה

ידוע ידוע אבל לפי עובדות אנחנו מביאים יותר ממכם

עומר עם לא שמת לב זה טבלה של משחקי הבית...

אבל גם שם אנחנו לא עוברים את חיפה..הם ראשונים אנחנו 2...

תראה יש לך טבלה כוללת

לא צריך להיות גאון בחשבון/מתמטיקה כדי להבין שאנחנו מביאים בחוץ יותר מהם

מה אני לא מבין אותך...

איפה יש טבלה כוללת?

יש שם 3 טבלאות..

1.קהל במשחקי הבית

2.קהל במשחקי הקבוצות

3.קהל במשחקי הבית בליגה הלאומית(שזה לא קשור)

נראה לי אתה חושב ש2 זה טבלה כוללת...

הטבלה השנייה זה כמה קהל בא למשחקים שלנו,של חיפה ביתר הפו*ל וכל הליגה....

אז שם אנחנו מקום ראשון..במשחקי הבית שלנו באים הכי הרבה קהל..