Jump to content

שופטים באדום 2005 - לא נעבור בשתיקה

הצבר

Recommended Posts

א. מ-16 מטר? כדור חזק למסגרת אפילו לצד של שטראובר ואין לו מה לעשות.

ב. הגול השני בא אם אני לא טועה מפאוול של קאקו על פנטסיל. אבל אם אתה אומר \=

ד."בדקה ה-56 הוא הצליח לקבל אגרוף בבית החזה מבליסנג קאקו." (בקשר לבאדיר-מעריב)

ה. יכול להיות. כבר היו דברים כאלה, קורים דברים כאלה, ויקרו. זה "היופי"(עלאק) שבכדורגל.

מסכים איתך שהיה צריך להיות אתמול שופט אחר.

א.האם זה מבטיח גול?(לעומת פנדל)

ד.מעריב?האדום?

ספורט 5 - למה תאמין?

ה. הודעה תמימה.

ואני רוצה להוסיף לאורך כל המשחק - הוא פשוט לא שלט על המשחק.

זאת אומרת שלט - אבל לצד אחד בלבד.

משהו פה מסריח.

אני לא מבין על מה הויכוחים?

מה אתה רוצה מהחיים של האנשים פה?

אתה רוצה שיגידו לך שאתם קבוצה מדהימה ומכבי אפסים? יאללה תרוויח

הפועל קבוצה שמשחק טוטאל פוטבול... טוטאל טוטאל, ממש נעה ככספית,

ומכבי? חבורת זקנים, גריאטריקוס. מבסוט?

אתם קבוצה של רובוטריקים, קבוצה טובה - מודה, היה לי ברור ברגע שדגו, באדיר וברדה הגיעו, אבל אתם לא יותר מזה, תחכה ותראה. בינתיים אלה שאתם מהללים אותם כגון פנטסיל ודגו, לא ניזונים מאהבת הפועל, אלא יותר משנאת מכבי. די דומה לקהל שלכם האמת, ככה שזה מתאים.

לא בא להתווכח איתך ואין לי גם כוונה לענות לשום תגובה שלך, גם אם תקלל, תחרבט או לא יודע מה תעשה, אתה {ואחרים שעונים לך} טוחן פה את המוח מה היה אם... אם ואם ואם... אז אני עוד לא בן דוד של אליהו הנביא ואני לא יודע להגיד מה היה אם... בינתיים תחשוב שאתם קבוצה מדהימה ותהיה מבסוט, בדיוק כמו אחרי אותו דרבי של ה3:1. תהיה בריא. תנסה להזכר רק בסיום העונה שעברה, ככה בשליפה אני זוכר 3 או 4 משחקים בהם הרחיקו לקבוצה היריבה שלכם שחקן... שיהיה לכם יותר קל להשאר בליגה, אתה יודע.

בקשר לשופט, חבל על הדיבורים וחבל על המאמצים, איגוד השופטים זה גוף מושפל, אכול פוליטיקה {לאא וואלה}, אנמי ורקוב מהיסוד. מסקנות חדות ועונשים לא תקבלו ממנו.

אתם מוזמנים לקרוא:

http://www.hamaccabi.com/next.asp?ID=952

http://www.hamaccabi.com/next.asp?ID=957

זה קרה לא מזמן, שופט שדפק גם את הפועל {כמו שכתבו באחת הכתבות הנ"ל}, מה קרה איתו? קיבל ציון 9 ממבקר השופטים שנכח במשחק. זה בדיוק מה שיקרה עם האדון וקסברגר.

תפסיקו לקשקש ולהתווכח עם האוהדי הפועל האלה, אנחנו לא צריכים את זה על הראש, מספיק יש לנו את העיתונים {אלה שמסוכסכים עם מכבי, או אלה שסתם לא אוהבים אותנו} על הראש. תנו להם לחשוב מה שהם רוצים... 20 שנה הם ישבו במקלטים פתאום הם מבלבלים ת'מוח. פועלי כל העולם - תזדיינו.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. איכר אני בטוח שאתה תצדיק את זה שקבוצתך ניצחה ואני יכול להבין אותך, הקבוצה שלך ניצחה. בכל אופן לדעתי ולדעת רבים אחרים שלא בצדק מכבי ב20 דקות הראשונות שחטו את הפועל ואם לא היה מגיע ואם לא היה את הפנדל אני לא בטוח שלא היינו ממשיכים לשלוט

השיפוט היה מזעזע פנסטיל ניסה להתנקם במכבי בדברים קטנים מאוד עשה עבירות מלוכלכות כשאף אחד לא ראה אבל כנראה אצלכם זה נורמלי. מעניין באמת למה באדיר נדחף? אולי הוא עשה משהו לקאקו לפני זה ? אני בכל אופן ראית שהוא לחש לו משהו באוזן. גול שני כמובן עבירה שלא נעשתה על ידי רוסו הפועל מקבלים בעיטה חופשית הסיפור ידוע וכך ההמשך ידוע אתה יכול לספר אלף סיפורים על כך שהקבוצה שלך ניצחה בצדק, אבל אם כל הענין היה הפוך אני הייתי רוצה לראות איך הפועל מה מגיבה לזה... השחקנים שלכם הפגינו יכולת מביישת ואני לא צוחק לא עשו כלום כמעט וקיבלו מתנות מהשופט

מה שנשאר לנו לאוהדים של מכבי לעשות זה לאכול את זה כגברים ולהמשיך הלאה.

א. לא הגיע פנדל, אני מסכים. הגיע אדום וגם בעיטה מ-16 מטרים. שגם עם כל הכבוד לשטראובר ולחומה המדהימה שהוא היה בונה, אין כמעט סיכוי לא להכניס כדור כזה לרשת.

ב. אדון אבי נימני חושב שבגלל ש-10 אלף אנשים סוגדים לו אז הוא יכול לצעוק על השופט, אז סליחה-הוא טועה. וטוב שהוציאו לו צהוב. בקשר לצהוב של רוסו לא ממש שמתי לב, אבל אם אתה אומר.

ג. הקוונים היו על הפנים אתמול ברוב המיקרים. אני מסכים איתך.

ד. התחזות? אני הבנתי שבאמת היה אגרוף(ממה שקראתי בעיתון) כי את המשחק בטלוויזיה לא יצא לי לראות. "במשך דקות ארוכות" קוון אחד אמר שראה, וקוון שני אמר שראה. אתה רוצה שגם אני יאמר לך שראיתי?

ה. הבנתי שהייתה עברה אחת שזה פנדל שאפשר לשרוק ואפשר שלא לשרוק. בסדר אז הוא טעה. כמו שאמרתי היו טעויות לכאן ולכאן

איך קוון (דוד, כותבים עם ק' לא עם כ') שהיה שלושים וחמש מטר אם לא יותר מהמקרה יכול היה לראות?

ועוד שכל השחקנים עומדים בקו הראייה שלו?

אני בן זונה אם הוא ראה טוב...חאלאס.

הוא פשוט פחד שיעופו לו דברים על הראש מיושבי שער 7

סקופ-אישור השער שלא היה שנה שעברה לליברפול מול צ'לסי בחצי גמר ליגת האלופות היה חלק מתוכנית של אופ"א להרוס את צ'לסי ומאמנה מוריניו שלא מת עלהאירגון,בלשון המעטה.

בקשר לאדומים: השופט צדק לפחות ממה שראיתי בשער 13. קאקו לא הביא לבאדיר אגרוף, אלא דחף אותו; אבל הוא עשה את זה אחרי שבאדיר התחיל לצעוק עליו ולזיין לו במוח.

והפנדל על נמני.. נו באמת, פנדל יותר ברור מזה אין.

אני יכול להסביר לכם את העניין בקלוץ, מכבי היא קבוצה עם קהל ימני (יש כאלה ויש כאלה בלה בלה בלה אבל שרים שירים ימניים) הפועל ידוע כקבוצה שמלאנית, הוא היה בהתנתקות, הפועל שרו שירים בעד ההתנתקות, הוא אהב את זה כי הוא היה שוטר שם ובטח קיבל קצת מכות ממתנחלים אז הוא רצה להחזיר לנו בזה שהוא נתן להפועל את המשחק מה לא ברור :wacko: :D

אני יכול להסביר לכם את העניין בקלוץ, מכבי היא קבוצה עם קהל ימני (יש כאלה ויש כאלה בלה בלה בלה אבל שרים שירים ימניים) הפועל ידוע כקבוצה שמלאנית, הוא היה בהתנתקות, הפועל שרו שירים בעד ההתנתקות, הוא אהב את זה כי הוא היה שוטר שם ובטח קיבל קצת מכות ממתנחלים אז הוא רצה להחזיר לנו בזה שהוא נתן להפועל את המשחק מה לא ברור :wacko: :D

מה שלא ברור זה ששכחת לציין שסבא שלו אנטישמי, וכשהוא היה בגן ילד גדול יותר שלבש חולצה צהובה הרביץ לו ומאז הוא שונא צהוב...

לא שכחתי את זה פשוט לךא ידעתי, אבל עכשיו שאתה אומר את זה הכל ברור כנראה שנשאר לו טינה משנים עברו ובזמן ההתנתקות הכל חזר עליו בבום וכידוע הוא עיוור צבעים והוא רואה כתום כמו צהוב אז...

אני אזכיר לכם שלושה דברים, בשביל שתבינו איך כל המשחק תלוי בשופט:

1. אין פנדל אין 1-0.

2. העבירה של הכדור חופשי של דגו עם השער של דומב, לא הייתה ולא נבראה (גם לפי ניר לוין). כך שעדיין 0-0.

3. הפנדל שמגיע לנמני והנה אנחנו מובילים 1-0.

קצת הזוי, קצת מפגר, קצת ילדותי אבל לכו תדעו הכל יכול להיות...

אני אזכיר לכם שלושה דברים, בשביל שתבינו איך כל המשחק תלוי בשופט:

1. אין פנדל אין 1-0.

2. העבירה של הכדור חופשי של דגו עם השער של דומב, לא הייתה ולא נבראה (גם לפי ניר לוין). כך שעדיין 0-0.

3. הפנדל שמגיע לנמני והנה אנחנו מובילים 1-0.

קצת הזוי, קצת מפגר, קצת ילדותי אבל לכו תדעו הכל יכול להיות...

אכן הזוי , אבל :

המצב של ה-1-0 וההרחקה פשוט גמרה את המשחק.

ראינו מי שטף את המגרש ב-20 דקות הראשונות.

מה שכן , ברדה הגיע לאחד על אחד מול השוער וזה היה חור קשה למדי בהגנה.

אכן הזוי , אבל :

המצב של ה-1-0 וההרחקה פשוט גמרה את המשחק.

ראינו מי שטף את המגרש ב-20 דקות הראשונות.

מה שכן , ברדה הגיע לאחד על אחד מול השוער וזה היה חור קשה למדי בהגנה.

ההרחקה של יחיאל הייתה מוצדקת לפי מה שראו בטלויזיה שחקן אחרון בדרך לשער עבירה מאחור זה לפחות כרטיס צהוב

את הוויכוח על אם אני חושב שאין טעם להמשיך, כי זה וויכוח שלא יהיה לו סוף. את דעתי בקשר להחלטות השופט, היכולת של הפועל והיכולת של מכבי כתבתי בדפים הקודמים, אז אין טעם שאני אתייחס לנושא שוב ושוב.

אני יוצא מהמשחק הזה עם 2 נקודות אור:

א. לוני, דריחס, קלינגר, השחקנים של מכבי והאוהדים שלה בטוחים ב-100 אחוז שהם יותר טובים מהפועל, ושהפועל ניצחה בגלל טעויות שיפוט. מה שיכול להבטיח שאותם חבר'ה יגיעו עם האף למעלה שוב בדרבי הבא, דבר שרק משחק לרגליים של הפועל.

ב. אסי דומב, איזה יופי הוא נוגח.

את הוויכוח על אם אני חושב שאין טעם להמשיך, כי זה וויכוח שלא יהיה לו סוף. את דעתי בקשר להחלטות השופט, היכולת של הפועל והיכולת של מכבי כתבתי בדפים הקודמים, אז אין טעם שאני אתייחס לנושא שוב ושוב.

אני יוצא מהמשחק הזה עם 2 נקודות אור:

א. לוני, דריחס, קלינגר, השחקנים של מכבי והאוהדים שלה בטוחים ב-100 אחוז שהם יותר טובים מהפועל, ושהפועל ניצחה בגלל טעויות שיפוט. מה שיכול להבטיח שאותם חבר'ה יגיעו עם האף למעלה שוב בדרבי הבא, דבר שרק משחק לרגליים של הפועל.

ב. אסי דומב, איזה יופי הוא נוגח.

מכבי לא תבוא מעורערת, בפאניקה ובמשבר, אלא מתוך תחושת אחידות ונרדפות של "אנחנו נגד כל העולם" כדי לנצח על אפם ועל חמתם של כל מתנגדיה. האשמת השיפוט לא מוצדקת, וכנראה גם לא מכוונת אבל היא עשוייה להתברר כבעלת ערך רב.

ההרחקה של יחיאל הייתה מוצדקת לפי מה שראו בטלויזיה שחקן אחרון בדרך לשער עבירה מאחור זה לפחות כרטיס צהוב

הגיע לו אדום , לא הגיע פנדל.

אני מסכים עם שליפת האדום.

אך , לפני האדום יחיאל קיבל צהוב ומסתבר שבמקום צהוב ליחיאל הגיע בכלל אדום! לאוגובונה.

איכר פשוט (חכה חכה שאני אפגוש אותך אבל בכל אופן)

עוד חודש יש גומלין, אני קורא לזה ככה כי המשחק יום שבת פשוט הוכרע על ידי השופט

עוד חודש דוארטה חוזר וזה יסבך לכם את הכל מכיוון שהוא חלוץ אמיתי ולא בכאילו

עוד חודש נבוא יותר טובים ממה שהיינו ביום שבת ללא ספק

עוד חודש ישפוט שופט ברמה ולא כמו השוטר האדום צעצוע הזה

חכו לנקמה

איכר פשוט..

קשה לי להבין מה אתה רוצה ?

עיוור ואפילו שגיא כהן רואה את המשחק ואומר השיפוט היה חד צדדי.

אולי זאת לא הפעם הראשונה ולא האחרונה ואולי היו מקרים גרועים יותר (בכל זאת גביע הטוטו)

אבל זה לא מוריד מהחומרה - כל ההתנהלות שלו לפני המשחק שמתבהרת היום -

אוהדי הפועל חובבי הקונספירציות היו עושים עם זה מטעמים אם זה היה קורה להם.

להוריד את הסמרטוט ליגה כי הוא זילזל במקצוע השיפוט שלו ובכל ענף הכדורגל.

ולעשות כל מה שצריך שבתחילת הליגה נקבל לפחות שיפוט נורמלי והוגן.

שובל, עוד חודש נדבר (;

מוטינימני,

שמעתי את שגיא כהן הערב בחדשות הספורט, לא שמעתי לרגע שהוא האשים את השופט בהפסד של מכבי. אולי לא שמעתי טוב אז אני מצטער מראש.

מסכים איתך ב-100 אחוז שהיה צריך לשפוט את המשחק הזה שופט אחר, ככה אמרתי לפני המשחק ששמעתי על השיבוץ וככה אמרתי גם אחרי. אני כמוך, מקווה שיהיה שופט ראוי(מאיר לוי, אסף קינן ואלון יפת הם אולי היחידים שיכולים להשתלט על דרבי לדעתי)

הגיע לו אדום , לא הגיע פנדל.

אני מסכים עם שליפת האדום.

אך , לפני האדום יחיאל קיבל צהוב ומסתבר שבמקום צהוב ליחיאל הגיע בכלל אדום! לאוגובונה.

בטח הגיע לאוגבונה אדום...איזה בעיטה הוא הוריד ליחיאל אחרי זה אבל את זה השופטים לא ראו משום מה וחצי יציע ראה (אפילו יותר מחצי)...

השופטים רואים את מה שבא להם את זה כבר הבנתי מזמן...

שובל, עוד חודש נדבר (;

מוטינימני,

שמעתי את שגיא כהן הערב בחדשות הספורט, לא שמעתי לרגע שהוא האשים את השופט בהפסד של מכבי. אולי לא שמעתי טוב אז אני מצטער מראש.

מסכים איתך ב-100 אחוז שהיה צריך לשפוט את המשחק הזה שופט אחר, ככה אמרתי לפני המשחק ששמעתי על השיבוץ וככה אמרתי גם אחרי. אני כמוך, מקווה שיהיה שופט ראוי(מאיר לוי, אסף קינן ואלון יפת הם אולי היחידים שיכולים להשתלט על דרבי לדעתי)

שגיא כהן עדין לא גורם אוביקטיבי מידי .....

ווקסברגר אוהד הבועל,הוא היה בהיתנתקות כל השבוע ובטוח שהוא בא עם מטענים בראש,תוסיף לזה את הלחץ של הדרבי עם כל הקהל על הראש ,הוא פשוט ניכשל ,איגוד השופטים עשה טעות והוא צריך לבטל את האדומים במישחק הזה

1) יחיאל לא עשה עברה כזאת שצריך להוציא עליה אדום ,הם דחפו אחד את השני יחיאל נפל ואיתו נפל ברדה .

2) קאקו הגיב לפרובוקציות של באדיר ,ואם אתה מוציא אדום לקאקו תוציא גם לבדיר אדום כי זה היה הדדי.

3) פנדל על ברדה לא היה ,אם כבר היתה עברה זה היה מחוץ לרחבה.

4) פנסטיל דורך על ברקוביץ בכוונה השופט לא עושה כלום.

5) אוגבונה בועט ביחיאל והשופט נותן פאול להבועל ביכלל הזוי משהו .

6) 2 עבירות על נימני ברחבה באותו הרגע ואחרי משיכה של דומב על נימני הוא נופל והשופט או הכוונים לא רואים שוב הזוי משהו...

7) כל פעם ששחקן של הבועל נפל ביגלל שהדשא עקום יצא צהוב לשחקן של מכבי.

8) איך יכול ליהיות שלהבועל יש רק צהוב 1 בכול המישחק כשהם תופסים, מושכים, דורכים על שחקני מכבי .

כל אלו גרמו ל 2 אדומים למכבי ואז כבר המישחק לא ספורטיבי ביכלל ככה שהתוצאה בו לא מעניינת ,מה שמעניין זה מה יעשו לשופט הזה שכבר מהעונה שעברה מיתנקל למכבי ת"א.