Jump to content

שופטים באדום 2005 - לא נעבור בשתיקה

הצבר

Recommended Posts

צבי רוזן העביר לאופ"א לבדיקה קלטת של שני הפנדלים שהם יגידו אם היה או לא היה.

לדעתי זו בריחה מאחריות, שיעביר את כל הקלטת, שיראו שם את כל השריקות הקטנות שלא היו ולא נבראו. את כל שריקות החוץ שהלכו לו לכיוון הפועל, ואת כל השריקות שעצרו כל התקפה שמכבי התחילו.

שיעביר להם את כל הקלטת של המשחק ונראה אם לא ידרשו לפסול אותו אותו לשיפט מייידית (כולל המלצה לחקירה משטרתית )

ועד שאין בדיקה יסודית, אנחנו לא ניתן לכלב האדום הזה לדרוך בבלופילד.

"הצבר"

צריך להמליץ למכבי לא לשחק במידה ווקסברגר ישובץ אליה בעשור הקרוב (ואני מדבר בשיא הרצינות, בעלי הקשרים אצל לוני- זה מופנה בעיקר אליכם).

להעיף אותו ומייד.

איך יכול להיות שמשבצים שופט לא כשיר ועוד למשחק כל כך טעון?

ואם הוא כשיר , לא יכול להיות שהשיפוט יהיה כל כך חד צדדי ואדום בוהק.

חקירה ומהר.(שופטים באדום 2.)

מושחת , מטונף אתה וכל חברייך בהתאחדות ובאיגוד האדום.

אני מציע להעביר את הקלטת ל F.B.I לדעתי מדובר פה בפשע בינלאומי שאף השפיע על שער הדולר בונצואלה מה שהביא למכירת עיסקת סמים ענקית.

מתי תדעו להפסיד בכבוד פעם אחת?

כבר היו טעויות בדרבי. לכאן ולכאן. בחיים לא עשו סיפור כמו שאתם עושים היום.

שישלח את כל הקלטת, שיראו איך לא מפסיקים לתפוס את ברדה כל פעם שכדור נוחת אצלו 30 מטר ליד השער. שיראו את המרפק של אבו סיאם לכנפו, שיראו את הכניסה המגעילה של מישאלוף בברדה עם 2 רגלים קדימה שהכדור כבר לא שם, שיראו איך נימני רוסו ושטראובר צועקים על הקוון כיאילו היה עוד איזה אוהד מהיציע. שיראו איך קאקו נותן אגרוף לבאדיר בבית החזה, שיראו איך קאקו עושה זין לקהל של הפועל "שירק עליו" בדרך לחדר ההלבשה.

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

אני מציע להעביר את הקלטת ל F.B.I לדעתי מדובר פה בפשע בינלאומי שאף השפיע על שער הדולר בונצואלה מה שהביא למכירת עיסקת סמים ענקית.

שישלח את כל הקלטת, שיראו איך לא מפסיקים לתפוס את ברדה כל פעם שכדור נוחת אצלו 30 מטר ליד השער. שיראו את המרפק של אבו סיאם לכנפו, שיראו את הכניסה המגעילה של מישאלוף בברדה עם 2 רגלים קדימה שהכדור כבר לא שם, שיראו איך נימני רוסו ושטראובר צועקים על הקוון כיאילו היה עוד איזה אוהד מהיציע. שיראו איך קאקו נותן אגרוף לבאדיר בבית החזה, שיראו איך קאקו עושה זין לקהל של הפועל "שירק עליו" בדרך לחדר ההלבשה.

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

שיראו איך נימני "בועט" בחיים יעקב (מישהו צריך ללמד אותו ברצינות מה זו בעיטה אמיתית), ומורחק לחצי סיבוב. אה, נכון, זה גם היה בדרבי.

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

עוד משהו ששכחתי - אוהדי הפועל מפסידים בכבוד, בחיים לא יקרה שהם יאשימו גורמים אחרים.

(ד"א, גם היו מקרים ששחקנים לא התאמצו, מה הסיפור?)

תודה.

(את הסעיף על זה שהפועל לא מאשימים שופטים כבר כתבתי בנושא שלי. ובכל מקרה, עוד פעם: אתם גרמתם לעלפון של שופט, לא אנחנו)

ותגיד מה שתגיד, פנדל ושער זה דבר שדי משנה מהלך משחק.

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

אחי איפה אתה היית על כל הפאולים שאתה רושם השופט שרק...אבל על החוצים של מכבי על העבירות שעשו על מכבי על הפנדל ועל עוד הרבה מאוד שריקות קטנות ולא מוצדקות שהעבירו את המומנטום להפועל זה הרס את המשחק...ומה אם הפנדל שלא היה???

סתם זונות כל ההתאחדות וכל איגוד השופטים משבצים שופט שהיה כל השבוע בהתנתקות....

אסור לנו להישבר אסור לנו לתת לשופטים ולהתאחדות להתעלל בנו ככה הם רוצים שלא נבוא יותר למשחקים אסור לוותר משחק הבא נגד ניקוסיה והדרבי נגד הפועל מפוצצים את בלומפילד

בע"ה יהיה טוב...

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

אחח האובייקטיביות... דבר שאוזל באנושות...

אולי תפסיק עם זה כבר?!

זה כזה צפוי שזה מה שתגיד, שאנחנו בכיינים... נורא קל לשבת בכיסא של המנצח שנהנה מהכל, ופשוט להגיד שכל הדברים האלה הם תירוצים ולא משהו שיש בו צדק...

יאללה שב בשקט, עדיף, אתה מעלה לכולם כאן ת'עצבים...

איכר , גם אתה יודע שאתה מדבר שטויות.

א.במצב של 0-0 כמובן שלא הגיע לכם פנדל.

ב.אינספור צהובים מצחיקים לשחקני מכבי - במיוחד נימני ורוסו(הצהוב של רוסו הייתה בעבירה של הגול - עבירה שלא הייתה)

ג.הקוון פוסק חוץ לטובת הפועל , היציעים מתחרפנים ופתאום הוא מחליט שהכדור של מכבי.

ד.האדום של קאקו - כזאת התחזות(של באדיר אם אינני טועה)פשוט חרפה , והתייעצות עם כל הקוונים במשך דקות ארוכות - בדיחה.

והתגובה שלו מכוערת אבל כנראה שהייתה במקום בעקבות הברכות שלכם אליו.

ה.2 עבירות על נימני בתוך הרחבה - כולם ראו פנדל ורק השופט לא ראה.נו באמת?

אין פה שום מטרה לעלות לכם את העצבים.

כמו שהוא טעה איתכם, הוא טעה איתנו. 2 הרחקות מוצדקות. פנדל שלא נשרק לכם, דבר שקורה בערך פעמיים בכל מחזור, עוד 2 אדומים שהייתם צריכים לקבל שלא קיבלתם בגלל רחמים מהשופט.

ואל תבכו על פאולים קטנים באמצע המיגרש, זה קורה לכאן ולכאן.

גם אני לפני המשחק טענתי שהמשחק הזה גדול עליו והיה צריך לשלוח מישהו בדמותו של מאיר לוי או אלון יפת. וצדקתי. הוא עשה המון טעויות-לפה ולפה.

אף אחד לא עושה דווקא למכבי, אף אחד לא יושב למעלה וצוחק עליכם, תסתכלו על עצמכם קודם. תשאלו למה שחקן שלכם נותן אגרוף לשחקן באמצע המשחק!!! ומפקיר את הקבוצה שלו ב-9 שחקנים, תשאלו למה אחרי שהוא עושה את המעשה הטיפשי הוא עושה מעשה עוד יותר טיפשי ועושה זין לקהל של הפועל-עוד שבוע תבכו שהרחיקו אותו לעוד 2 משחקים ושההתאחדות מנסה להרוג אותכם. דיי כבר, לא מחפשים אותכם.

טוב חאלאס להתבכיין, זה סתם מעצבן עוד יותר להיזכר בנבלה הזה, תרימו ת'ראש, יש ביום חמישי שופט אירופי, ויש משחק חשוב.

איכר פשוט, אתה צודק, השופט היה על-הכיפאק, ואתם קבוצה גדולה שישבה לנו על השער מהפתיחה עד ההרחקה. תהנה.

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

ומה עם שתי אדומים שש צהובים לעומת צהוב אחד להפועל ?

ומה עם דריכה מכוונת של פנסטיל על ברקוביץ' ומה עם עבירה שלא נעשתה אבל בכל זאת נשרקה שהובילה לשער השני? ומה עם באדיר? מה קאקו פתאום החליט שהוא מתאבק והעיף אותו ממנו ובאדיר עשה הצגה כאילו ירה בוא צלף או שיכול להיות שבאדיר גם דחף אותו לפני אבל קאקו שחקן עם כבוד לא יפול כמו אדום מסריח ומלוכלך! :wub: :) :angry:

ואחרי שראיתי תתגובה שלך אז אני שואל איך יכול להיות שהטעות של הפנדל שהגיע לנמני יש פעמיים כאלה בכל מחזור אבל על בשריקה לפנדל של ברדה הוא היה כל כך נחרץ?

ואיך זה יכול להיות שהקפטן שלכם הבן זונה המלוכלך הזה הולך אחרי משחק שכולם אמרו שהשופט היה קטסטרופה ואומר "השופט היה עלכיפאק לא?"

נערך על ידי liorbz

עזוב פנדל שלא נשרק, עזוב פאולים קטנים, עזוב חוצים.

אתה לא חושב שפנדל שלא היה, וכתוצאה ממנו שער, זה דבר שאתה קצת יותר יכול להוכיח שהיה משמעותי מאשר עבירות במרכז מגרש?

איכר , גם אתה יודע שאתה מדבר שטויות.

א.במצב של 0-0 כמובן שלא הגיע לכם פנדל.

ב.אינספור צהובים מצחיקים לשחקני מכבי - במיוחד נימני ורוסו(הצהוב של רוסו הייתה בעבירה של הגול - עבירה שלא הייתה)

ג.הקוון פוסק חוץ לטובת הפועל , היציעים מתחרפנים ופתאום הוא מחליט שהכדור של מכבי.

ד.האדום של קאקו - כזאת התחזות(של באדיר אם אינני טועה)פשוט חרפה , והתייעצות עם כל הקוונים במשך דקות ארוכות - בדיחה.

והתגובה שלו מכוערת אבל כנראה שהייתה במקום בעקבות הברכות שלכם אליו.

ה.2 עבירות על נימני בתוך הרחבה - כולם ראו פנדל ורק השופט לא ראה.נו באמת?

א. לא הגיע פנדל, אני מסכים. הגיע אדום וגם בעיטה מ-16 מטרים. שגם עם כל הכבוד לשטראובר ולחומה המדהימה שהוא היה בונה, אין כמעט סיכוי לא להכניס כדור כזה לרשת.

ב. אדון אבי נימני חושב שבגלל ש-10 אלף אנשים סוגדים לו אז הוא יכול לצעוק על השופט, אז סליחה-הוא טועה. וטוב שהוציאו לו צהוב. בקשר לצהוב של רוסו לא ממש שמתי לב, אבל אם אתה אומר.

ג. הקוונים היו על הפנים אתמול ברוב המיקרים. אני מסכים איתך.

ד. התחזות? אני הבנתי שבאמת היה אגרוף(ממה שקראתי בעיתון) כי את המשחק בטלוויזיה לא יצא לי לראות. "במשך דקות ארוכות" קוון אחד אמר שראה, וקוון שני אמר שראה. אתה רוצה שגם אני יאמר לך שראיתי?

ה. הבנתי שהייתה עברה אחת שזה פנדל שאפשר לשרוק ואפשר שלא לשרוק. בסדר אז הוא טעה. כמו שאמרתי היו טעויות לכאן ולכאן

א. לא הגיע פנדל, אני מסכים. הגיע אדום וגם בעיטה מ-16 מטרים. שגם עם כל הכבוד לשטראובר ולחומה המדהימה שהוא היה בונה, אין כמעט סיכוי לא להכניס כדור כזה לרשת.

עוד פעם.

אין סיכוי שהיו עוצרים את הכדור שאתה לא יודע אפילו מי היה בועט בגלל שבאדיר כזה בועט כדורים חופשיים מצויין?

אתה כ"כ מגוחך, אתה דורש מאיתנו לא לשחק במה שהיה עם שופט אחר, ואתה משחק בכאילו בעצמך.

עזוב פנדל שלא נשרק, עזוב פאולים קטנים, עזוב חוצים.

אתה לא חושב שפנדל שלא היה, וכתוצאה ממנו שער, זה דבר שאתה קצת יותר יכול להוכיח שהיה משמעותי מאשר עבירות במרכז מגרש?

ששביט בשער לא בטוח שזה היה נכנס(=

אבל נניח ונכנס, מכבי לא הייתה על המיגרש. אני עוד לא מבין איך נימני הגיע ל-16 של הפועל. זה חתיכת פאדיחה של ההגנה שלנו.

למנש היקר,

לא אמרתי לרגע שאנחנו קבוצה גדולה ושהמשחק הזה מעיד משהו על יחס הכוחות בין הקבוצות. ברגע שיחיאל קיבל אדום המשחק איבד כל ערך ספורטיבי והיה ברור שמכבי גמורים. כשקלינגר הכניס קשר אחורי במקום טריקה, וחשב שברקוביץ' נימני ורוסו שבדקה 60 כבר ניראו כמו כאלה שרצו 90 דקות בלי סוף יחזיקו לו את ההתקפה אז היה ברור שאתם גמורים.

עוד חודש(פחות כבר לא?) יש דרבי נוסף. שם הכל יהיה שונה. המשחק יתחיל 11 מול 11 עם שופט ראוי(אחרי אתמול זה הדבר הכי הגיוני) ועם בלומפילד מלא(אני מקווה שדריחס יואיל בטובו להוריד את המחירים).

ששביט בשער לא בטוח שזה היה נכנס(=

אבל נניח ונכנס, מכבי לא הייתה על המיגרש. אני עוד לא מבין איך נימני הגיע ל-16 של הפועל. זה חתיכת פאדיחה של ההגנה שלנו.

למנש היקר,

לא אמרתי לרגע שאנחנו קבוצה גדולה ושהמשחק הזה מעיד משהו על יחס הכוחות בין הקבוצות. ברגע שיחיאל קיבל אדום המשחק איבד כל ערך ספורטיבי והיה ברור שמכבי גמורים. כשקלינגר הכניס קשר אחורי במקום טריקה, וחשב שברקוביץ' נימני ורוסו שבדקה 60 כבר ניראו כמו כאלה שרצו 90 דקות בלי סוף יחזיקו לו את ההתקפה אז היה ברור שאתם גמורים.

עוד חודש(פחות כבר לא?) יש דרבי נוסף. שם הכל יהיה שונה. המשחק יתחיל 11 מול 11 עם שופט ראוי(אחרי אתמול זה הדבר הכי הגיוני) ועם בלומפילד מלא(אני מקווה שדריחס יואיל בטובו להוריד את המחירים).

מה שאני אומר זה הפוך, דיברתי על הפנדל שלא היה ובכל זאת נשרק, של גרשון.

ותוספת קטנה להודעה הוקדמת שלי - ראיתי כ"כ הרבה בעיטות מהאיזור הזה, לא זכורים לי יותר מדי שערים.

ב. אדון אבי נימני חושב שבגלל ש-10 אלף אנשים סוגדים לו אז הוא יכול לצעוק על השופט, אז סליחה-הוא טועה. וטוב שהוציאו לו צהוב. בקשר לצהוב של רוסו לא ממש שמתי לב, אבל אם אתה אומר.

ג. הקוונים היו על הפנים אתמול ברוב המיקרים. אני מסכים איתך.

ד. התחזות? אני הבנתי שבאמת היה אגרוף(ממה שקראתי בעיתון) כי את המשחק בטלוויזיה לא יצא לי לראות. "במשך דקות ארוכות" קוון אחד אמר שראה, וקוון שני אמר שראה. אתה רוצה שגם אני יאמר לך שראיתי?

ה. הבנתי שהייתה עברה אחת שזה פנדל שאפשר לשרוק ואפשר שלא לשרוק. בסדר אז הוא טעה. כמו שאמרתי היו טעויות לכאן ולכאן

א.האם אתה בטוח שבעיטה חופשית זה גול?נו באמת נו באמת.

ב.אני שמתי לב , וזו הייתה "עבירה" בדיחה - גם לא הגיע צהוב וגם לא הייתה עבירה.(בעקבות זאת נבע הגול השני)

ג.סוכם(:

ד."מה גם שנראה היה שבאדיר זורק את עצמו בצורה תיאטרלית על הדשא"(ספורט 5)

ולגבי ההתייעצות עם הקוונים - אולי תלך גם לשופט הרביעי?

ה.האם פנדל זו טעות לכאן או לכאן?בוא נניח שהייתה שם עבירה אחת - לא יכול להיות שכולם יראו ורק אדון וקסברגר לא יראה שהיית עבירה.

ואם בהתחאדות מודים שחלה טעות , אז מה אני יגיד?

זה דרבי והיה צריך לשפוט פה שופט בכיר , ולא חסר לנו כאלה.

א.האם אתה בטוח שבעיטה חופשית זה גול?נו באמת נו באמת.

ב.אני שמתי לב , וזו הייתה "עבירה" בדיחה - גם לא הגיע צהוב וגם לא הייתה עבירה.(בעקבות זאת נבע הגול השני)

ג.סוכם(:

ד."מה גם שנראה היה שבאדיר זורק את עצמו בצורה תיאטרלית על הדשא"(ספורט 5)

ולגבי ההתייעצות עם הקוונים - אולי תלך גם לשופט הרביעי?

ה.האם פנדל זו טעות לכאן או לכאן?בוא נניח שהייתה שם עבירה אחת - לא יכול להיות שכולם יראו ורק אדון וקסברגר לא יראה שהיית עבירה.

ואם בהתחאדות מודים שחלה טעות , אז מה אני יגיד?

זה דרבי והיה צריל לשפוט פה שופט בכיר , ולא חסר לנו כאלה.

א. מ-16 מטר? כדור חזק למסגרת אפילו לצד של שטראובר ואין לו מה לעשות.

ב. הגול השני בא אם אני לא טועה מפאוול של קאקו על פנטסיל. אבל אם אתה אומר \=

ד."בדקה ה-56 הוא הצליח לקבל אגרוף בבית החזה מבליסנג קאקו." (בקשר לבאדיר-מעריב)

ה. יכול להיות. כבר היו דברים כאלה, קורים דברים כאלה, ויקרו. זה "היופי"(עלאק) שבכדורגל.

מסכים איתך שהיה צריך להיות אתמול שופט אחר.

א. מ-16 מטר? כדור חזק למסגרת אפילו לצד של שטראובר ואין לו מה לעשות.

ב. הגול השני בא אם אני לא טועה מפאוול של קאקו על פנטסיל. אבל אם אתה אומר \=

ד."בדקה ה-56 הוא הצליח לקבל אגרוף בבית החזה מבליסנג קאקו." (בקשר לבאדיר-מעריב)

ה. יכול להיות. כבר היו דברים כאלה, קורים דברים כאלה, ויקרו. זה "היופי"(עלאק) שבכדורגל.

מסכים איתך שהיה צריך להיות אתמול שופט אחר.

מה אומר לך שהכדור הזה בכלל במסגרת?

מה אומר לך שהוא חזק?

שיראו הכל.

"מקופחים" עלאק

אוהדי הפועל הם האחרונים שיכולים להתלונן על בכיינות, הקיפוח אצלכם בדם.

(יחד עם זאת, אין ספק שהגזימו קצת ולא השיפוט הכריע את המשחק)

אנשים פה (אני מדבר על איכר פשוט) לא מבינים שכל הפאולים על מכבי שלא נשרקו במרכז המגרש

א.גם עצרו את המומנטום של מכבי ב-20 הדקות הראשונות

ב.אם שחקן של הפועל לא היה מוריד שחקן של מכבי במרכז המגרש לך תדע מה השחקן היה עושה כי הפועל בכלל לא היו במרכז המגרש

מה שהיה אתמול היה פשוט ביזיון שופט מפגר איך בנאדם יכול לשרוק או לא לשרוק על דברים שהיו כל כך ברורים זה דבר לא יאומן אני אומר לך בחיים לא ראיתי שופט כזה מפגר כמה טעיות במשחק....