Jump to content

אני בהלם!

Snir_Geuli

Recommended Posts

חחחחחח המפרשים של התנ"ך זה אחת הבדיחות היותר עצובות של היהדות... לא נעים לי להגיד ככה אבל הם לפעמים מדברים שי שטויות.

אמר זה שיושב בישיבה בוקר וערב ושוקד על כל פירוש ופירוש.

או זה שהמציא פירוש שסותר את רש"י.

כוכבי,אני לא רוצה להגיד מה אתה ליהדות...

זיו, אני מאמין בתנ"ך, פשוט לא בכל השטויות והפרשנויות שעשו לו (כמו למשל הקטע של הלא לאכול בשר וחלב, שדרך אגב הבטחת שתסביר לי ולא הסברת :) )

לא הסברתי,כי אתה לא עונה באי סי (יא כחול... :) )

יש הרבה מצוות שלפני 500 שנה לא הבנו למה ואיך,והיום אפילו אלה שלא יהודים שומרים עליהם.

סתם לדוגמא.

יש היום לא מעט גויים שמעדיפים בשר כשר על לא כשר רק בגלל שהוא הרבה יותר בריא.

ושוב,קטונטת מלדבר על אנשים כמו המפרשים... (:

בסדר. אז יש אנשים שרואים את הדיעות הפוליטיות שלכם כעזרה לאגנדה הרצחנית של הטרוריסטים.

כל הויכוח בפוליטיקה זה איך אנשים רואים תדבר, אתה ככה והם אחרת, כ"א אחד חושב שהוא צודק.

אגב יותר שמאלנים שינו את דיעותיהפ מאשר ימנים (בארץ.)

טוב אני רואה את הימין בכל העולם כאדוגה של אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות

הנאצים, פשיסטים, כהנאסיטים אותו חרא מבחינתי

אני רואה בארצות הברית כמדינה קפיטליסטית שרוצה להשטלת על העולם

אז הנה אתם תומכי ימין משמע אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות

ימין =ימין אותו חרא

הנה דעה שלי...

באתי לעשות קונטרה, זה בשבילך:

חביבי, לא יודע בן כמה מאיפה וכח החרא הזה אבל בוא אני אגלה לך דבר קטן שתגלה שתלמד על העליות לא"י.

שהגיעו העולים לארץ, המטרה שלהם הייתה מדינה, שוויונית, אך עם צביון קפיטליסטי, דהיינו (מילה של המורה ;)), מדינה שווינית, אך עם זאת כל אחד הוא אדון לעצמו, רכושו, ועבודתו.

סוציאליזם=גלגול של הקומוניזם, כלומר, קיבוצים למיניהם, לפחות בתחילת דרכם, היו, קומוניסטים, שכן לא משנה כמה כל אדם עבד, אם אני עבדתי שעה ואתה עשר, שנינו קיבלנו, את אותו סכום.

כלומר בתחילה כולם פה היו מעין קומוניסטים, לאחר מכן הוחלט לשנות זאת, לנעשה מעין מיזוק בין שתי האידיאולוגיות, של הקומוניסטים שהתיישבו פה (בקומונות מן הסתם), לבין הקפיטליסטית, לכן מה שאתה אומר בעצם, כשאתה אומר שארה"ב היא חרא מדינה כי היא קפיטליסטית, כך גם מדינת ישראל?

פאשיסטים- ראה איטליה בתקופת מלחמת העולם השנייה, תחת שלטון מוסוליני.

בקצרה: הפאשיסטים לא יהרגו, ירצחו, או יפגע באדם בשל אמונותו, תקצירה של האידיאולוגיה הפאשיסטית:

מרחב מחיה והמדינה מעל הכל.

נאצים- גרמניה משנת 1933 ועד 1945, קרא באינציקלופדיה, באמת שאין לי שום רצון להסיבר את מניעיו של *****, אבל הדמיון בין זה לבין הפאשיסטים, אלו העקרונות הנ"ל, דהיינו, מרחב מחיה, רק שהנאצים פגעו בכל מי שעמד בדרך.

הבנת את ההבדל ילד?