Jump to content

עוד כתבה מעניינת

Recommended Posts

שמעו שתהיו בעניינים אין מצב בעולם, שיקרה כזה דבר, בחיים לא יקרה שלא יהיו שוטרים מחוץ ליציע, באותה מידה אנחנו יכולים לחכות שהרמה של הכדורגל בארץ תעלה, מבינים אותי?

תבינו אוהדי כדורגל בארץ, אם נרצה ואם לא, הם (בעצם אנחנו) חוליגנים, זה הרושם שקיבלו על האוהדים אחרי כל מה שקרה שבנתיים שלוש האחרונות, אין מה לעשות, ככה זה יהיה, ואם אתם בונים על זה ששוטרים יחכו בסמטאות מחוץ לבלומפילד, אתם כבר חיים בסרט, כי השוטרים לא מעניין אותם, ברגע שהמשחק נגמר העבודה שלהם נגמרה, אנחנו על הזין שלהם.

בני זונות השוטרים האלה אתמול בערב שתי רצו לעצור אותי ואת חבר שלי על שוטטות הם תפסו את חבר שלי ניסו להכניס אותו לניידת אמרתי להם שאנחנו הולכים אז הוא אמר לי שעם אני ימשיך לדבר הוא ייקח גם אותי ואז ישר הוא לקח גם אותי הם לקחו אותנו לתחנת משטרה במגדל העמק ואז זימנו את ההורים שלנו ורק שההורים שלנו באו שיחררו אותנו.

משטרה ****!!

תבינו שהמצב בארץ דומה לכל העולם.

בארה"ב היו כבר מספר מקרים של מקרי מוות של אזרחים שחומי עור ע"י שוטרים, עקב כך שהם חשבו שאותו אדם היה בדרך לבצע פשע.

זה מראה לכם משהו על כך שגם בארץ, כשרק "חושבים", שאתה הולך לבצע משהו, אתה יכול לעצר. זה מה שעצוב פה.

כמו שפה יש סטיגמה על אוהדי כדורגל, שם יש סטיגמה על אזרחים שחומי עור.

מעניין שבארה"ב אותם שוטרים הועפו קיבינמאט מהמשטרה ונכנסו לכלא, ופה הם ממשיכים לעבוד כרגיל ולקבל משכורות ממשלם המיסים.

כמו שפעם כתבו בפורום של הפו*ל, עצוב אבל נכון:

שוטר זה עבריין שנתנו לו רישיון להרביץ.

גם זה ייגמר מתישהוא, לכל דבר יש סוף.

תשמע.. מה אתה מצפה משוטרים או מג"בניקים.. ששבוע (זה לא משנה כמה.. סתם זרקתי מספר!) לפני ששולחים אותם למגרשים מלמדים אותם להלחם בטרור?

אתה מדבר שטויות אולטראס קיד...

1)ככה לא נלחמים בטרור...

2)מי שהולך למגב הוא בא להרביץ זנ ה"פאן" שלו ושם הוא יכול לעשות את זה בכיף משחק הבא קבל שכל אחד מהם סוס אחושרמוטה ולא סתם שוטר שמן...

3)איזה טרור ואיזה נעליים לא כל מגב הוא הולך ושומר בשטחים וכו...

מוות למישטרה... כןלנו איבדנו תאימון בחזירים המזיידנים הכחולים...

תשמע.. את המשטרה מלמדים כדי להלחם בטרור קרב מגן.. שזה כמו קרב מגע.. רק שיפרו את זה כדי שמי שחוטף מכה.. יכאב לו יותר!!!

ואת אותם אנשים שמלמדים.. נותנים להם להגיע למגרשים (ומה שאני אומר זה בדוק!)