Jump to content

דיון בנוגע לאולטראס והשחקן ה-12, והיחס בין שניהם

עמי שומן

Recommended Posts

קודם כל,עמי צודק

דבר שני,אני מזמן אמרתי שאף קבוצה בליגה הישראלית לא צריכה יותר מארגון אוהדים אחד מסודר,עם כל הכבוד אין לנו כל כך הרבה אוהדים כדי שנקים 2 ארגונים גדולים ועוד כמה קטנים.

זה סתם מפריע לכל האוהדים וככה תמיד יהיו בעיות אצל הקהל.

מכבי צריכה ארגון אוהדים אחד גדול,שכל האוהדים יכירו בו.

רק ככה אנחנו נוכל להתגבש ולהפוך לקהל יותר טוב ,ולמרות שלא תודו בזה לדעתי רק בגלל זה המחאה לא מסתיימת ולא נעשים שום מעשים חריפים על מנת לסיימה.

בגלל זה אוהדים לא מבינים מה הולך ביציעים ובגלל זה בחיים שום מחאה,הפגנה,החרמת משחקים לא תצליח.

מה לעשות שיש אוהדים שלא יכולים להגיע לכל המשחקים ,אבל גם הם חלק מהדבר שנקרא אוהדי מכבי ת"א וגם אותם צריך להכניס לאיזה ארגון מסודר שיכלול בתוכו את כולם.

נמאס כבר לראות שלטים של השחקן ,שלטים של האולטראס ,שלטים של ה-sub וכו...

ברגע שנקים ארגון אחד מסודר נוכל להשפיע בהרבה יותר,נוכל לגייס הרבה יותר כסף ונוכל להיות הרבה יותר יעילים.

קודם כל,עמי צודק

דבר שני,אני מזמן אמרתי שאף קבוצה בליגה הישראלית לא צריכה יותר מארגון אוהדים אחד מסודר,עם כל הכבוד אין לנו כל כך הרבה אוהדים כדי שנקים 2 ארגונים גדולים ועוד כמה קטנים.

זה סתם מפריע לכל האוהדים וככה תמיד יהיו בעיות אצל הקהל.

מכבי צריכה ארגון אוהדים אחד גדול,שכל האוהדים יכירו בו.

רק ככה אנחנו נוכל להתגבש ולהפוך לקהל יותר טוב ,ולמרות שלא תודו בזה לדעתי רק בגלל זה המחאה לא מסתיימת ולא נעשים שום מעשים חריפים על מנת לסיימה.

בגלל זה אוהדים לא מבינים מה הולך ביציעים ובגלל זה בחיים שום מחאה,הפגנה,החרמת משחקים לא תצליח.

מה לעשות שיש אוהדים שלא יכולים להגיע לכל המשחקים ,אבל גם הם חלק מהדבר שנקרא אוהדי מכבי ת"א וגם אותם צריך להכניס לאיזה ארגון מסודר שיכלול בתוכו את כולם.

נמאס כבר לראות שלטים של השחקן ,שלטים של האולטראס ,שלטים של ה-sub וכו...

ברגע שנקים ארגון אחד מסודר נוכל להשפיע בהרבה יותר,נוכל לגייס הרבה יותר כסף ונוכל להיות הרבה יותר יעילים.

תשמע...

לכל אירגון יש משהו שמאפיין אותו

השחקן- לעודד 90 דקות... לא להתערב בצוות המקצועי

האולטראס- הם יותר מתערבים בחלק המקצועי... הם תומכים בעידוד אבל לא 90 דקות

והסאב- זה סתם אירגון B)

אני לא בטוח שכל הדברים שרשומים כאן נכונים.. אבל מה שניסיתי להסביר זה שלכל אחד יש דעה אחרת

• מנהלים ראשיים
יופי גיא.

הבאת לי אותה בתשובה... :)

אבל רק ואם שהמחאה תסתיים, נוכל לדעת מה יהיה.

עד אז הכל תהיות. B)

מר דרבוקה :)

זה תמיד נכון... אחרי המבול צריך יהיה לשלוח את היונה ולבדוק את הקרקע.

רק ארגון אחד יכול לפתור את הבעיות והמחלוקות-ארגון אחד שידאג שגם בשערים 8-13 יהיו תופים,דגלים וכו...

ארגון שידאג להביא דגלים גם למשחקי חוץ ,דבר שמשום מה לא קורה ואני באמת לא מבין למה.

נמאס כבר שיש רק מספר אנשים בודדים שדואגים להכל.

אני באמת אומר תודה לכל אנשי השחקן על מה שעשו בדרבי אבל מעצבן שהם לא שיתפו בזה עוד אוהדים שיכלו לעזור להם,ועשו את הכל מספר מצומצם של אנשים שתיכננו הכל בינהם במקום לשתף עוד ועוד אנשים שרוצים להיות מעורבים ולא יכולים כי הם לא רוצים להשתייך לארגון זה או אחר ולא מכירים את האנשים שאחראים על כל מה שקשור בנושא התפאורה.

לא יקרה שום דבר אם באותו ארגון יהיו אוהדים אם דעות שונות ,זה דווקא רק יכול לעזור.

צריכים להקים ארגון אחד רציני שיכיל משהו כמו 5000 אוהדים,שאם הזמן ייסגל לעצמו דעות ואידיאולגיה .

רק ארגון אחד יכול לפתור את הבעיות והמחלוקות-ארגון אחד שידאג שגם בשערים 8-13 יהיו תופים,דגלים וכו...

ארגון שידאג להביא דגלים גם למשחקי חוץ ,דבר שמשום מה לא קורה ואני באמת לא מבין למה.

נמאס כבר שיש רק מספר אנשים בודדים שדואגים להכל.

אני באמת אומר תודה לכל אנשי השחקן על מה שעשו בדרבי אבל מעצבן שהם לא שיתפו בזה עוד אוהדים שיכלו לעזור להם,ועשו את הכל מספר מצומצם של אנשים שתיכננו הכל בינהם במקום לשתף עוד ועוד אנשים שרוצים להיות מעורבים ולא יכולים כי הם לא רוצים להשתייך לארגון זה או אחר ולא מכירים את האנשים שאחראים על כל מה שקשור בנושא התפאורה.

באמת עדיף שתשתוק.

"סוני זה כל העוני" , עזוב אל תשנה את הנושא העיקרי.

בדרבי זכינו לראות את אחת התצוגות היותר יפות שנראו בארץ.

אין מה לגשת בתלונות לשחקן ה-12 שלא שיתפו עוד אוהדים אחרים בתכנון שלהם.

תן להם לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב.

לא יקרה שום דבר אם באותו ארגון יהיו אוהדים אם דעות שונות ,זה דווקא רק יכול לעזור.

צריכים להקים ארגון אחד רציני שיכיל משהו כמו 5000 אוהדים,שאם הזמן ייסגל לעצמו דעות ואידיאולגיה .

אידיולוגיה לא מסגלים, או שאתה מאמין בקו מסויים ולא זז ממנו, או שאתה מה שנקרא "סטייק".

כשארגון השחקן ה-12 הוקם, גם האידיולוגיה שלו קמה, ומאז לא שונתה אפילו פעם אחת, מי שהתאים לו הצטרף, מי שלא, עזב.

אתם ממש מפגרים,מה אתם נעלבים?

אף אחד לא אמר לכםפ שום דבר רע אלה ההפך ,אני מאוד מעריך את מה שאתם עושים,אבל זה לא אומר שאי אפשר להשתפר.

תסתכלו רגע על עצמכם,קבוצה שמביאה 1500 אוהדים למשחק חוץ צריכה3 אירגוני אוהדים????

נו באמת.

זה לא קשור.

אתה דיברת על מה שהשחקן עשו בדרבי ולמה הם לא שיתפו עוד אוהדים בזה.

דבר שני, בנוע לאידיאולגיות, לכל אחד אחד יש את שלו ואף אחד לא רוצה להיות סטייק.

דבר שלישי, שבת שלום B)

אז אני מאמין שגם הפילוג בתוך השחקן ה-12 יהיה.

חלק יעודדו את דגו ושטראובר וחלק לא.

או שאני טועה, ואף אחד מהשחקן לא יעודד את השניים?

שמע עמי, זכותו של כל אחד לעשות מה שהוא רוצה, לעודד אותם, אני לא רואה מישהו מהשחקן מעודד את השניים האלה, ונניח וכן, לא יקרה שום דבר, זו זכותו המלאה לעודד את השניים האלה, אף אחד בשחקן לא יגיד לו אם תעודד אותם תעוף...

אתם חושבים שאתם יודעים הכל ,אבל מה לעשות אתם לא .

יש מספיק אירגוני אוהדים בעולם שהם "קצת" יותר גדולים וטובים משלנו ואני חושב שלא יקרה כלום אם נלמד מהם מספר דברים.

אני לא ראיתי שלמילאן יש יותר מארגון אוהדים אחד,או לפנא,לאיאקס,וכו...

כל ארגוני האוהדים הגדולים והטובים באמת יש ארגון אחד שמוביל את כל האוהדים אחריו.

אתם חושבים שאתם יודעים הכל ,אבל מה לעשות אתם לא .

יש מספיק אירגוני אוהדים בעולם שהם "קצת" יותר גדולים וטובים משלנו ואני חושב שלא יקרה כלום אם נלמד מהם מספר דברים.

אני לא ראיתי שלמילאן יש יותר מארגון אוהדים אחד,או לפנא,לאיאקס,וכו...

כל ארגוני האוהדים הגדולים והטובים באמת יש ארגון אחד שמוביל את כל האוהדים אחריו.

עכשיו באמת עשית מעצמך צחוק.

כמובן... אורי משיח אמר על ארז שהוא ככה, וארז אמר על אורי שהוא ככה.

ובסוף כולם יצאו ככה ככה.

ואני יוצא זין. אה?!

ארז יא כלב אתה רוצה להסית את כולם נגדי?

שיפול שפונדר על בוגלי טה טה טה טה טה טה טה טה טה טה

B)

עמי קראתי תדף ה-1 רק!

תהייה בטוח שב"ה המחאה הזאת כבר תגמר , והקבוצה חס וחלילה תתחיל ברצף הפסדים!

שאף אבל אף אחד מהאולטראס לא ירים יד , יאיים או ימנע מאיתנו לעודד!

ואת זה אני מבטיח לך!

החברות שנרקמה בין הצדדים היא מעבר למה שאתה יכול לדמיין!

המאבק בין חלק מאוהדי מכבי ת"א לבין הנהלת הקבוצה נעשה על הגב של השחקנים. הם אלו שלא זוכים במשחקי הבית לעידוד והם גם מתלוננים על כך שהקהל, שכל-כך דחף אותם בעונה שעברה, לא נמצא לצידם כיום.

המאבק הוא על הגב של השחקנים ?

טוב כנראה שזה באמת לא כל כך נוח שבמשך שנים כל העול נופל על הקהל והוא ממשיך לעודד את השחקנים ופתאום הקושי הוא על השחקנים !

פעם אחת שלא ישאלו "למה הקהל לא עומד לצידנו" אלא שישאלו את עצמם "למה אנחנו לא עומדים לצד הקהל ?" ואז שהם יענו לעצמם "רגע, אבל לוני משלם לנו ויזרקו אותנו אם נביע עמדה בעד הקהל" אז הם יבינו שמה שבאמת מעניין אותם זה הכסף שהם מקבלים ולא התמיכה ויפסיקו לתהות לאיפה נעלם הקהל.

להצטרך לארגון מישהו עם דעות שונות משל הארגון ?

זה כמו לקחת את בליין לליכוד .

מה אתה עושה צחוק ?

ארגון אלה אנשים עם אותם דעות שנלחמים למען דעות אלה .

אתה אולי צודק שלמחאה היה צריך להיות כח אחד שכולם צריכים ללבוש חולצה אחת(לא של השחקן,אלא של המחאה) ולשבת ביחד

אבל אם לא מוחאים יש מקום לשני ארגונים עם דעות שונות

גם ובעיקר לקהלים גדולים יש יותר מארגון אחד-זה מראה שהאוהדים ערים לקבוצה ומה שקורה בה ולא סתם ארגון שאין לו שום אמונה חוץ מהאמונה שצריך לצרף כמה שיותר אנשים

קודם כל,חשובה האיכות יותר מהכמות,עדיף ארגונים קטנים ואיכותיים מארגון אחד גדול ריק ושטחי

דבר שני,הכמות במקרה הזה היא באמת חשובה,אבל היא תהיה לאטלאט כשהשחקן יגדל ומשיך לגדול לכיוון שלו והאולטראס יגדל וימשיך לגדול לכיוון שלו עד שבסוף כל הטרמפיסטים,סטייקים, אוהדות מיני-מנוי ושאר עיוורים יעלמו

מה שכן, לסאב 11,לחשמונאים ולקבינט הצהוב(: אין מקום,לגמרי לא

גם אני באמת רוצה שתחזרו לנושא המקורי

עמי שומן שרוצה לסכסך..

גם היום מכבי משחקת גרוע בלשון המעטה ואנחנו מעודדים במשחקי חוץ

ראית תקריות בנושא? לא

אנשים יודעים לכבד אנשים אחרים עם דרך

וזה דבר שיש גם באולטראס וגם בשחקן

גם אם הדרך קצת שונה

ולא יעזור לאף אחד, הגרעין של האירגונים תמיד יהיה ביחד

חברים אוהדים באש ובמים

למסכסכים לא תהא תקווה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.