Jump to content

הודעה לתקשורת מטעם השחקן ה-12

הגברת הזקנה

Recommended Posts

ארגון "השחקן ה-12" דוחה מכל וכל את הפרסומים באמצעי התקשורת והביטויים של המאמן וחלק משחקניו, כאילו שבמשחק בשכונת התקווה הקהל קילל במשך 90 דקות.

ארגון ה"השחקן ה-12", מיום שהוקם, שם לו כקו מנחה איסור על קללות כנגד שחקני הקבוצה והצוות המקצועי, ודרכי המחאה שהארגון נוקט בהם בימים אלו עומדים מאחורי עקרון זה.

בניגוד לפרסומים באמצעי התקשורת, במשחק בשכונת התקווה, היה עידוד רב לקבוצה, מטעם לובשי החולצות השחורות, אשר היוו את הרוב בקרב הקהל ודחפו את הקבוצה לאורך כל המשחק,

ועל כך יעיד כל אדם אשר היה במגרש ולראייה גם קלטת המשחק שבה נשמע בברור עידוד ותמיכה לאורך 90 דקות בקבוצה, ולא רק לשחקן זה או אחר שכבר אינם נמצאים בקבוצה.

צר לנו שמנסים לקשור את מחאתנו, באותו מיעוט קולני אשר לא מייצג אותנו ואת דרכנו.

Guest שרוף על מכבי

לא יודע אם הם יקבלו את זה... כי אני בטוח ב-1000000% שכולם שמעו את העידוד שלנו בטלויזיה... וגם אמרו לי ששמעו טוב את העידוד, ואת הקללות לא שמעו בטלויזיה... ואם בכל זאת בחרו לכתוב שכולם קיללו 90 דקות כנראה שיש להם איזה אינטרס מאחורי הכתבות האלה

Guest מלך השכונה

פשש מוחקים הודעות סבבה...

כל כך חשוב לכם לשלא יחשבו שקיללתם שיוו כאילו מזה קללות זה חלק מהכדורגל ואם קלינגר והשחקנים מאשימים את 10 האוהדים שקיללו בתיקו אז כל הכבוד בנתיים לוני ממשיך בעשיית הכדורגל שלנו רק לעשירים עכשיו אסור לקלל פעם הבאה אסור לעמוד על כיסאות ואחר כך גם אסור לעשן יהיה פינת עישון כן גם זה יקרה בסוף

Guest שרוף על מכבי

זה שאין קללות זה אומר שזה לעשירים?!?!?!?

זה אומר שזה לשפויים!!! אם הייתה דרך לעצור את הקללות נגד הקבוצה הייתי תומך בה, ואם הדרך הזאת תעזור, למרות שזה דיקטטורה אני יתמוך בזה!!!

Guest מלך השכונה

בנוא אתם לא מבינים כנראה מה בתכנון של לוני הוא רוצה להרחיק את כל האוהדים ה"המשוגעים"

ואז הוא בטוח שיבואו כל הילדים העשירים הקטנים עם הגלידה ועם הסבתא לבילוי משפחתי ביום שבת

כי שיש את ה"המשוגעים" אז זה לא לרמה של העשירון העליון...

Guest מלך השכונה

רגע רגע רגע אז על מה בדיוק המחאה שלכם???אם אתם תומכים בלוני אתם מסכמים שצריך להרחיק אוהדי שמקללים אתה רוצים שיהיה אסור לעשן אסור לעמוד על כיסאות...

אז מה בדיוק אתם רוצים שמכירי הכרטיסים יהיו זולים חחחח זה בחיים לא יקרה הרי ברגע שמרחיקים את האוהדים שמקללים אז ישארו כל העשירים ולהףך יעלו את מחירי הכרטיסים

צריך להעביר לשחקנים מכתב, שהם בובות ואנחנו מאוכזבים שככה הם התרעיינו לתקשורת, שיש הוחכות מוצקות שעודדנו ומה שהם אומרים בתקשורת פוגע בהם ובנו..

אבל האלה שקיללו עמדו ממש קרוב לשחקנים שישבו על הספסל ושהשחקנים ירדו אז הם שמעו אותם חזק ואולי בגלל זה הם חשבו שכולם קיללו