Jump to content

3 זרים

שגיאאא

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם רוצים...

רוסו קיבל אזרחות יש מקום ל-5 זרים...קאקאו ודוארטה זה 2...בלם זר...3 אובוקה או חלוץ זר 4...זה מספיק...בשביל מה לדחוף עוד שחקן שדי ברור שהוא לא יפתח כשכבר עכשיו יודעים שיכול להיות שאחד הזרים לא יפתח?

מזה משנה כמה זרים יהיו למכבי? ואם יהיה לנו רק את דוארטה וקאקו כזרים וזהו? מישהו חותם לנו שהבאת זרים דווקא תעשה טוב למכבי? (אז יש שמות שנשמעים מפוצצים, אבל נפלנו כבר בברוך הזה כמה פעמים).

מזה משנה כמה זרים יהיו למכבי? ואם יהיה לנו רק את דוארטה וקאקו כזרים וזהו? מישהו חותם לנו שהבאת זרים דווקא תעשה טוב למכבי? (אז יש שמות שנשמעים מפוצצים, אבל נפלנו כבר בברוך הזה כמה פעמים).

ראה דוגמת במבה

ראה דוגמת במבה

דוג' לא חסר אחי.

מהו קודרו, מארוציו ארוס, פרנץ' הורבאט....

לפעמים שמות אלמוניים דווקא מספקים קבלות, מישהו שמע על רוסו לפני שהגיע לב"ש?

הייתי מחפש מגן ימני זר...

לא יודע אם אתם זוכרים (כי בטח הדבר היחיד שזוכרים מאותו משחק זה את הגול שהבקיע), אבל אבי יחיאל מול אירלנד פתח כמגן ימני, שזאת לא העמדה הטבעית שלו, וגרם לחורים לא נורמליים...

איזה חלום זה היה לקבל את פנסטיל של העונה וחצי שלפני העונה האחרונה...

למה לא לנסות לחפש מגן ימני יותר טוב מאליאב? ואז אליאב יהיה אחלה מחליף... זה יהפוך את הספסל של מכבי ליותר עמוק, וספסל יותר עמוק גם יותר מפחיד...

למה לא לנסות לחפש מגן ימני יותר טוב מאליאב? ואז אליאב יהיה אחלה מחליף... זה יהפוך את הספסל של מכבי ליותר עמוק, וספסל יותר עמוק גם יותר מפחיד...

תגיד לי, פעם ראית ספסל והוא הפחיד אותך?

מה נסגר איתכם, אנשים...

אם אני לא טועה אורי אוזן לא ממש מרוצה בחיפה.... ושהוא היה בנתניה היה שחקן לא רע, ואף הגיע לנבחרת בזכות עצמו...לא היה שמועות שמכבי רוצה אותו? או סתם בלון תקשורת?

אם מתפשרים על אליאב, אז לא ראוי שיהיה גיבוי נורמלי בספסל? אין לי כוח להתקפי לב ממוסא.

אוזן יכול להיות אחלה מחליף לאליאב במידה והוא המגן הימני שלנו.

תגיד לי, פעם ראית ספסל והוא הפחיד אותך?

מה נסגר איתכם, אנשים...

:lol: :P

קרעת אותי אחי...

חחחחחחחחחחחחחח ספסל יותר עמוק יותר מפחיד...איזה טימטום...לאר ידעתי ששחקני הספסל הם אלה שמשחקים על כר הדשא...

בוא לא נכנס לאם ספסל עמוק מפחיד או לא, כי יכול להיות שבחלק מהמקרים זה באמת יוצר איזושהי הרתעה.

אבל ארז אליאב? זו ההרתעה שאנחנו צריכים?

1) בגלל זה אני לא רוצה שאליאב יפתח, אני מעדיף שיביאו זר במקומו...

2) בסדר תצחקו כמה שבא לכם... אבל אתם רוצים להגיד לי שכשמשחקים נגד מכבי חיפה ומסתכלים על מי יושב בספסל שלה ושיש שם שחקנים שיכולים לעלות למשחק ולשנות אותו כי הם גם מאוד טובים, זה לא עושה את הקבוצה ליותר מפחידה?

אתם רוצים לשחק 4-5-1 כל החיים? חייבים חלוץ נוסף באופן דחוף כדי שלפחות נוכל לשקול את האפשרות הזאת.

צריך לקחת בחשבון גם את עמדת הקשר האחורי, שהיתה אחת הגרועות במכבי של העונה שעברה. הבאה של עוד קשר אחורי תיצור מלחמה על ההרכב.

אם מכבי באמת רוצים להעמיד קבוצה

אז חייבים מגן ימני זר ברמה

בלם ברמה של טל בן חיים לפחות

ועוד חלוץ מאסיבי

ושלא יביאו חטיפים.

תגיד לי מה זה נראה לך מכבי כדורסל? שחקנים כאלה עולים כסף...כל השחקנים האלה שאתה מדבר עליהם זה משהו בסיבות 2-3 מיליון דולר רכישה ומשכורות וגם זה במקרה הטוב...מי ישקיע את הסכומים האלה?

ומה אתה חשוב כל יום מגיע לפה טל בן חיים?

הם רוצים 10 אלף מנויים? (המון כסף)

שישקיעו!

מילא אם היינו משחקים במוקדמות ליגת האלופות...

את הכסף שהיו צריכים להשקיע השנה כבר השקיעו...המטרה זה שלא ידפקו עם הבלם וזהו...ארז אליאב הוא אול-אראונד כזה...השאלה זה עד כמה הוא גם הגנתי בתפקיד שלו...

בקשר למגן ימני..... קלינגר הולך השנה על שינה.... לדעתי השנה הוא יפרוץ

לפי מה ששמעתי בנוער הוא היה כוכב ויש לו כשרון גדול.....

תנו לו צ'אנס (כי הוא שר מהלב :) )

צריך להביא בלם שמתפקד גם קשר אחורי..

מגן שמאלי..

וכישרון צעיר בן 21 מקסימום בהשאלה מאיזה קבוצה גדולה במחיר נמוך יחסית..

לקחת הימור מקסימום ילך במועד העברות הקרוב.. זה לא מה שיגרום לנו לפשוט תרגל

ולכו תדעו אולי הוא יהיה משהו מיוחד?

אתם רוצים לשחק 4-5-1 כל החיים? חייבים חלוץ נוסף באופן דחוף כדי שלפחות נוכל לשקול את האפשרות הזאת.

צריך לקחת בחשבון גם את עמדת הקשר האחורי, שהיתה אחת הגרועות במכבי של העונה שעברה. הבאה של עוד קשר אחורי תיצור מלחמה על ההרכב.

אתם צריכים לקחת בחשבון שנמני ישחק כמו חלוץ שני... זה יותר מערך של 4-4-2

בקשר למגן ימני..... קלינגר הולך השנה על שינה.... לדעתי השנה הוא יפרוץ

לפי מה ששמעתי בנוער הוא היה כוכב ויש לו כשרון גדול.....

תנו לו צ'אנס (כי הוא שר מהלב :) )

עם כול הכישרון בעולם שהיה לו בנוער ,הוא שחקן איטי מאוד וכשחקן איטי הוא לא מתאים למכבי ת"א ,הוא יכול לשחק בליגות הנמוכות שם הוא אולי יתאים ,לא יודע למה משאירים אותו ביכלל בקבוצה הוא סתם תופס מקום בסגל הוא ומוסא אותו דבר.