Jump to content

אין להם סוף ...

תום וקנין

Recommended Posts

בונא דין יחתיכת טמבל מי שר בכלל על אמיר?

בטוטו שנה שעברה הם שרו על מני ואז איזה כמה התחילו לשיר על אמיר רנד וכולם השתיקו אותם אז תפסיק לבלבל בביצים

קודם כל אל תקלל כי אני לא אמרתי שום דבר עליך...

דבר שני , אתה צריך להיות אחראי על כ-ל הקהל שלך ועל כ-ל מה שהוא שר

גם להפועל יש רק את הקומץ משער 5 ששר שירי נאצה

ועובדה שאתם אומרים על כ-ל הקהל שלהם שהם חלאות....

אז בגלל הקומץ שלנו ששרו על אמיר בטוטו צריכים להגיד גם על כ-ל הקהל שלנו שהוא חלאות

לא ככה?...

אם שמת לב אז הדגשתי לך את המילה "כ-ל"

חחח מה אתה מזיין בשכל?

מה אחראי על כל הקהל שלך?אני לא יכול לשלוט בפה של אף אחד..אבל אני יכול לנסות להשתיק אותו וככה עשו.

ורואים שאתה לא מבין..אם זה רק הקומץ שלהם אז למה כל משחק שומעים הכי חזק בעולם את שתהיה **** למכבי וכל החארטות האלו?

ומישהו בכלל שמע על הזה לאמיר רנד..אני בספר עם אוהדי חיפה אפילו שמעו..

ודי להיעלב מכל דבר קטן..לא הייתי אומר לך טמבל אם לא הייתי חושב ככה,כי זה שטויות מה שאתה מדבר!

גייט גימל אל תזיין לי בשכל אוהד לא מוכר הכין את התמונות

מה עם התמונות שברק הכין? גם הוא לא מוכר?

ותאמין לי בליתי הרבה זמן בפורום שלכם

אתם נאצים שמה אחד אחד

מדברים כמו נאצים גם על מני וגם על אבי

סעמק איתכם די להגיד נאצים, אתם יודעים מה זה נאצים? תגידו חלאות, תגידו זונות, תגידו לא יהודים, תגידו לוני הרציקוביץ' :), אבל די כבר עם נאצים!

וסיכום של הנושא הזה:

הפו*ל=קיצונים קצת יותר מדי.

חיפה=ילדים טיפשים שחושבים שמישהו שונא אותם, יותר נכון חושבים שלמישהו אכפת מהם.

אנחנו=יהודים, ציונים.

כל עוד אנחנו מקנים להם נושאים כאלה ותשומת לב יותר ממה שמגיע להם

כבר הם רואים שהשתלם להם כל זה

מתישהו גם כל הקיצונים ביותר יבינו שכל השירים חוץ משהם מזיקים לתדמית של עצמם הם לא עוזרים בכלום

חאלס לעשות רעש...שישירו מה שבא להם

אנחנו לא נהיה אלה שנגיד להם מה לשיר...הם יבינו מתישהו אולי גם שמה שהם שרים קצת קיצוני...

אל תתייחסו וזה ייגמר לבד כל זה.

אני מודה, יחסית לאוהד מכבי יש לי חיבה לאדומית\ות, אנשים באמת נחמדים שסך הכל רוצים קצת צומי מאיתנו אז הולכים בהקצנה הפוכה אלינו, אבל כשאני שומע את השיר הזה בא לי שיפול פצצה בשער 5 ולא מעניין אותי אף אחד.

אתם בכלל משווים בין הפו*ל לחיפה ?

חיפה חושבים שהם קיצוניים, כדי שישנאו אותם.

הפו*ל חושבים שהם קיצוניים, כי זה מגניב.

את הפו*ל אנחנו שונאים, את חיפה לא.

סוף סיפור.

ההבדל ב"קיצוניות" (לכיוון הביזיון) בין הפו*ל לחיפה הוא עצום.

הפו*ל צחקו על סבא מאיר ז"ל, קווין מגי ז"ל, אבי רן ז"ל ("אבי רן החלמה מהירה" - השלט), מני (סוקולובסקי- תמות), שמעון מזרחי, רודריגו, אובארוב, עדי קמרי ז"ל, ויש עוד כל כך הרבה שזה לא יאומן.

חיפה סתם מנסים להיות קולים ומגניבים כדי לעצבן אותנו שנשנא אותם, אבל הם לא ממש קיצוניים.

תפסיקו לדבר על הפו*ל, על חיפה

כולם משחקים אותה קיצוניים ומגניבים

בתכל'ס גם אצלהם יש מספיק בלאגנים בגלל המחלוקות של הקריאות נאצה...

שימשיכו לשיר שירי נאצה, שימשיכו לצחוק על מתים ופצועים, בסופו של דבר זה יתנקם בהם.

אבל מספיק כבר לתת להם במה ולכתוב את זה בפורום ולדבר על זה, זה לא מוסיף לשום דבר.

מוות לאדומים.

אתם לא נאצים. אף אחד לא ****. יש הבדל בין "מוות לאדומים" שזה קללה סופר לגיטימית לבין להשתמש במילים כמו נא*י, להיכנס למישהו הביתה ולדבר על אנשים מתים/פיגועים. זה שלושה דברים שלא עושים ולא אומרים.

לגבי חיפה. זאת שנאה של לא מעניינים.

עצוב שהם מבקשים מהפועל ב"ש למצוא להם יריבה, אחרי שהם הולכים לאכול גיהנום בב"ש אחרי מה שקרה בכל המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות, (זה לפי שמועות כמובן), ופתאום אחרי שאנחנו אומרים להם את זה במשך שנתיים שימצאו להם יריבה, הם אומרים את זה לקבוצה אחרת.

עצוב.

אתם לא נאצים. אף אחד לא ****. יש הבדל בין "מוות לאדומים" שזה קללה סופר לגיטימית לבין להשתמש במילים כמו נא*י, להיכנס למישהו הביתה ולדבר על אנשים מתים/פיגועים. זה שלושה דברים שלא עושים ולא אומרים.

ממש לגיטימי להשתמש ב"מוות לאדומים" שאחרי הכל הפו*ל הם גם יהודים- ואחרי זה להגיד שאתם יהודים... אתם רוצים מוות לאדומים שהם יהודים, הנאצים רצו מוות ליהודים. איפה פה השוני?

אני מבקש

אם אתם כבר כותבים שירים שלנו באינטרנט (ואני לא אתפלא אם תוך דקה יהיה עליהם "קונטרה" - ולא העתקה כמובן , מכבי הרי רק עושים קונטרות , הם לא מעתיקים) , לפחות תדייקו.

השיר על הבן של נימני ;

אבי נימני על הזין

נולד לו ***** קטן

הניאו **** לא יודע

שאבא שלו חולה ****

עילאי עילאי עילאי מת או או או X3

על סבא מאיר לא שרנו אף פעם.

בדיוק שבוע אחרי ההתמוטטות של מני לוי , ב2.2.02 נערך בבלומפילד דרבי (1-0 , קלשנקו אוהבים אותך) , ולא רק שלא שרנו על מני לוי , גם היו אצלנו שלטי "מני לוי תתעורר" ו "מני לוי החלמה מהירה". (שלטים מיותרים לדעתי , אבל לא ניכנס לזה). אותם שלטים ד"א , הופיעו גם במשחק ליגה נגד ראשון ב28.1.02 , יומיים אחרי ההתמוטטות של מני לוי. ככה שלהגיד שטויות זה תמיד קל , רק חבל שלא תמיד העובדות לצדכם.

כרגיל , להגיד הפו*ל ככה וככה , הפו*ל נאצים , אנחנו יהודים ואנחנו פוליטיקלי קורקט הכי קל לכם בעולם ,

אבל אפשר לחשוב שלכם לא כתוב עד היום בחוץ ליד שער 11 "שמעון גרשון איפה אבא" ואפשר לחשוב שלא שרתם "ראצ'ונאצי , **** ****". ומה עם שירי ה "חיזבאללה" , והשרים לטועמה שהוא שאהיד ? זה לא קיים נכון , אתם הרי יהודים טובים. לא שבזין שלי מה שאתם שרים , תשירו מצדי מה שבא לכם , אבל קצת הגינות לא תזיק לכם. בכל קהל בארץ יש את הקיצוניות שלו. אנחנו קוראים לכם נאצים , אתם קוראים לנו חיזבאללה. ככה זה. שום צד לא נקי מאשמה.

שבת שלום.

מעניין למה כולם קוראים לאוהדי הפו*ל נאו נאצים....

חיפה מנסים לחכות את הפו*ל... ולא בדברים הטובים של הפו*ל (ותאמינו לי שיש דברים טובים!)

חיפה נאצים בהכחשה!!

ומוות למילה "נאצים"

אתה משווה בין **** לבין חיזבאללה?

זאת עוד תכונה מאוד יפה אצלכם. תמיד למצוא איך אתם בסדר ואחרים לו.

לצעוק חיזבאללה זה בסדר ולגיטימי (שזה גם די סותר את זה שאמרתם לאוהד חיפה "איך אפשר לצעוק ליהודים בדם ואש את מכבי נגרש". ועכשיו יקפוץ כאן איזה ילדון תורן ויצעק "אבל אתם לא יהודים אתם מוסלמים". אז יפה מאוד , צחקתי , השתעשעתי ויצאת גבר ליד חברים שלך. שתעבור את גיל 14 תגיד לי). אבל לצעוק לכם בחזרה "נאצים" זה לא. נו , טוב.

Guest מלך השכונה

ממש לגיטימי להשתמש ב"מוות לאדומים" שאחרי הכל הפו*ל הם גם יהודים- ואחרי זה להגיד שאתם יהודים... אתם רוצים מוות לאדומים שהם יהודים, הנאצים רצו מוות ליהודים. איפה פה השוני?

למה לשחק אותה ראש קטן?

אתה יודע שיש הבדל בין לצחוק על מישהו שמת בפיגוע או לשיר מוות לאדומים....

אתה משווה בין **** לבין חיזבאללה?

לא חייבת להעשות השוואה בינהם...

אבל בעיקרון שתיהם רצחו בדם קר חלק מהעם היהודי, שניהם שונאים אותנו שנאת מוות.

אז ככה שאתם אומרים "חיזבאללה"- זאת גם דרך קיצונית מאוד!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.