Jump to content

' רצופה היא מכשולים רבים '

Official Boogli

Recommended Posts

" עוד ארוכה, הדרך אל האושר - רצופה היא מכשולים רבים " , המשפט הזה הינו חלק מאחד השירים היותר גדולים

שאני מכיר, והוא אחד המשפטים שאולי מתארים וימשיכו לתאר אותנו ואת דרכנו במחאה לזכויות האוהד שלנו

בצורה אולי הטובה ביותר, ימשיכו להציק לנו, לקשר אותנו רק לתומכי נמני, חולצות שחורות = מקללים ונוהמים,

ימשיכו להגיד שכל מי שלבש שחור קילל ולא תמך, שכל מי שאכפת לו מהקבוצה מגיע בצהוב.

אכפת לנו מהקבוצה , ועוד איך אכפת לנו מהקבוצה, אבל סוף סוף גם אכפת לנו קצת מעצמנו וכשאנחנו עושים משהו

בשביל ולמען עצמנו אז מעזים לבוא אלינו בטענות האנשים שמאחוריהם עמדנו ותמכנו בהם בזמנים הקשים ביותר.

אל תיקחו ללב, אל תייחסו שוב חשיבות, ואל תקשיבו לכל הראיונות בטלווזיה וברדיו, ואם כן, תחייכו ותמשיכו הלאה,

חבל - על הבריאות שלכם, חבל - על העצבים שלכם, חבל - על האנרגיה שאתם משקיעים בלהקשיב לבושליט שמוכרים

ל'קהל השפוי של מכבי', חבל, כי הרי ידוע כבר ממזמן, שלהתעצבן פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים,

ואין מילה טובה ומתאימה יותר מהמילה טיפשים כדי לכנות את הנהלת מכבי תל אביב, מאמנה, וחלק נרחב ממעס(טי)יקייה.

אני גאה בכל מי שעודד אתמול בצורה מטורפת ת'קבוצה שלנו, הראנו והוכחנו בפעם המי יודע כמה שלהיות מכביסט

זה להיות מספר 1 בכל דרך בה אתה בוחר, בכל גישה בה אתה עומד, ובכל מטרה אותה אתה מציב לעצמך,

ולבצע את הדברים על הצד הטוב ביותר, בצורה הטובה והכוחנית ביותר, ללא שום ערעור או סלידה כלשהיא.

כשאנחנו רוצים לשבת בשקט , אנחנו יושבים כמו גדולים וממלאים את הפה במים, וכשאנחנו רוצים להתפוצץ - כל מילה שאני

ארשום פשוט תגרע מהטירוף שעבר אתמול ביציעים הצהובים, אל תתנו ל-5 דקות של סוף המשחק לבאס אתכם,

נתתם אתמול עידוד מ-ד-ה-י-ם, ראיתי את "משחק העונה", בין חיפה להפועל, אנחנו במצבנו עם המחאה, ועם הפילוג,

ועם העפת מספר 8 מהקבוצה, הראנו אתמול מה זה בית ספר לעידוד בכל מובן אפשרי, בלבוש שחור כמובן.

הדרך עוד ארוכה, ותאמינו לי שיהיה לנו מכשולים ה-ר-ב-ה יותר גדולים מכמה שטויות שקלינגר זורק לתקשורת,

אל תתרגשו מהכללות של התקשורת ושל הסטייקים שמנהלים וחברים במכבי, כמו שאומרים, יום יבוא והחרא יצוף.

והחרא הזה תאמינו לי כ"כ מסריח שאין מצב שהוא לא יצוף, לנו - יש סבלנות, יש דרך, יש זמן, יש כוח סבל.

סבלנות, סבלנות וסבלנות - היא הדרך המהירה ביותר.

הראנו ואנחנו נוכיח בצורה הטובה והחזקה ביותר כי אין קבוצה בלי אוהדים.

עכשיו יש לנו חודש בלי עידוד, שיכלול פגרה של שבועיים, ו-2 משחקי בית רצופים, נעבוד קשה בתקשורת

בשבועיים של הפגרה להסביר שוב ושוב ושוב על אופי המחאה עד שזה ייקלט טוב טוב אצל כולם בקהל,

בתקווה שבבלומפילד נראה רוב מטורף של חולצות שחורות כפי שהוא היה נראה אתמול בבירור בטריבונה השכונתית.

הכאב הוא זמני - הגאווה היא לנצח.

בוגלי,

זה מכאיב, אני הולך ונשבר - אני פשוט לא יכול להמשיך לא לעודד

אתמול הלכתי עם מחלה, כאב גרון וצינון, קיבלתי באמצע המשחק חולשה אבל המשכתי לעודד

כ"כ נהנתי, אתה פשוט לא מבין :\

הייס אמר לביגוואן שהמחאה פוגעת רק בשחקנים הצעירים שהעידוד חשוב להם מאוד,

לו עצמו זה לא מזיז כי הוא שחקן מנוסה..

לפי דעתי אנחנו מכאיבים לעצמנו יותר מאשר ללוני ולתיאטרון הבובות והסטקייה

התקשורת מנסה להוציא את הקהל שלנו קטן , הם לא יצליחו.

אנחנו רוב , הצדק איתנו , יש לנו אהבה , מאמינים במה שאנחנו רוצים וחושבים שלאוהד הישראלי בשנות

האלפיים מגיעה טיפה יותר התחשבות ויחס מצד כל הגורמים אשר מעורבים בכדורגל הישראלי.

מהמוכר בקיוסק דרך השוטר עם המטף , הכרטיס בקופה , ההידחסות בשערים ועד ליו"ר ההתאחדות של הכדורגל בישראל.

במאבק הזה יש רק צד אחד , לא אמור להיות פילוג , הפגיעה בטווח הקצר היא למען עתיד טוב יותר לאוהדים של היום ולאלה שישתלבו במשך השנים.

"שביל האושר מלב אדם , לא תמיד בא בקלות , תקופה יפה לא מבטיחה שלעולם תיהיה יפה "

התקשורת, יחד עם לוני, מנסים לגרור אותנו לפרובוקציות ולהתערבב עם עצמנו.

מי כמונו יודעים, מה הכוח שלנו כשאנחנו מאוחדים, נתנו מספיק הוכחות לכך.

אנחנו פשוט צריכים להיות חזקים, לא להגרר ליותר מדי שטויות, ולהראות שאנחנו (!) אלה שמוחים, אלה שמעודדים במשחקי חוץ, למרות שבתקשורת רשום שלא עודדנו אתמול, יש לנו את הכוח הזה, להראות מה אנחנו שווים במשחקי החוץ.

לאט לאט, בעזרת הסברה טובה של כל אחד ואחד מאיתנו כולם יבינו את סיבות המחאה, וכל בן אדם שפוי צריך להסכים איתה. בקשר לדרך המחאה, שיש כאלה שמסכימים עם סיבות המחאה אך לא עם דרכה, צריך להסביר להם, ועוד יותר חשוב, להסביר למבוגרים שלקלל את קלינגר ממש לא יעזור פה.

זה רק הורס ת'מחאה, ואפשר להשפיע עליהם, אל תחשבו שלא, אל תשללו את זה כמו שאנחנו לא שוללים את האפשרות שאנחנו (!) נשנה את התנהוגותו של לוני וההנהלה כלפינו.

מה זה משנה בכלל מה שהם אומרים, התכנית שלכם היא שלא תהיה אווירה ושלא יקנו כרטיסים כדי שהכיס של לוני יפגע, לא?

אז מה זה משנה מה שחקנים אומרים אחרי משחק, ומה שאוהדים של קבוצות אחרות חושבים על המחאה הזאת?

מה שחשוב לכם זה שלוני ילך או ישנה את יחסו לאוהדים, אז מה אכפת לכם מכל הכתבות האלה?

כמו שארז אמר, אל תתרגשו ואל תתייחסו, כי זה בכלל לא משנה לכם, פשוט תעשו מה שאתם מאמינים בו ותתעלמו מהאחרים

• מנהלים ראשיים

ימשיכו להציק לנו, לקשר אותנו רק לתומכי נמני, חולצות שחורות = מקללים ונוהמים,

ימשיכו להגיד שכל מי שלבש שחור קילל ולא תמך, שכל מי שאכפת לו מהקבוצה מגיע בצהוב.

אכפת לנו מהקבוצה , ועוד איך אכפת לנו מהקבוצה, אבל סוף סוף גם אכפת לנו קצת מעצמנו וכשאנחנו עושים משהו

בשביל ולמען עצמנו אז מעזים לבוא אלינו בטענות האנשים שמאחוריהם עמדנו ותמכנו בהם בזמנים הקשים ביותר.

נתתם אתמול עידוד מ-ד-ה-י-ם, ראיתי את "משחק העונה", בין חיפה להפועל, אנחנו במצבנו עם המחאה, ועם הפילוג,

ועם העפת מספר 8 מהקבוצה, הראנו אתמול מה זה בית ספר לעידוד בכל מובן אפשרי, בלבוש שחור כמובן.

הדרך עוד ארוכה, ותאמינו לי שיהיה לנו מכשולים ה-ר-ב-ה יותר גדולים מכמה שטויות שקלינגר זורק לתקשורת,

אל תתרגשו מהכללות של התקשורת ושל הסטייקים שמנהלים וחברים במכבי, כמו שאומרים, יום יבוא והחרא יצוף.

והחרא הזה תאמינו לי כ"כ מסריח שאין מצב שהוא לא יצוף, לנו - יש סבלנות, יש דרך, יש זמן, יש כוח סבל.

עכשיו יש לנו חודש בלי עידוד, שיכלול פגרה של שבועיים, ו-2 משחקי בית רצופים, נעבוד קשה בתקשורת

בשבועיים של הפגרה להסביר שוב ושוב ושוב על אופי המחאה עד שזה ייקלט טוב טוב אצל כולם בקהל,

בתקווה שבבלומפילד נראה רוב מטורף של חולצות שחורות כפי שהוא היה נראה אתמול בבירור בטריבונה השכונתית.

אני פשוט חייב לחזק את הדברים של "הבוגלי" :)

תבינו! העולם היום הוא עולם של תקשורת ויחסי ציבור.

פוליטיקאים ואנשי ציבור קמים ונופלים בגלל זה בכל העולם.

אני לא אתחיל עכשיו לתת פה הרצאה בתחום הזה, אלא רק אדגיש נקודה אחת שקשורה לפן התקשורתי:

כמעט מאחורי כל ידיעה - יש מישהו עם אינטרס אישי.

אל תתנו לכמה כתבות חד צדדית, שצצות ויצוצו מדי פעם, לשבור אתכם!

לאורך כל ההיסטוריה, בטווח הארוך, האמת יצאה לאור.

והצדק איתנו.

נכון, זה קשה שכמה דקות של כמה אנשים הורסים לנו את התדמית לפעמים.

ושבתקשורת עושים הכללות באדיבותם הרבה של כמה גורמים.

אבל תאמינו לי שמי שבאמת מגיע למשחקים - רואה את האמת.

הכתבות והפרסומים כרגע חורגים מתחום הפרופורציה.

תקראו שוב את הטורים של ארז ושל שניר - מאחוריהם אין שום אינטרס אישי.

ביחד נשרוד - לחוד ניפול.

אין קבוצה בלי אוהדים.

טוב אנשים בואו נגיד ככה, קלינגר יצא האמא של השקרנים ורק חרשים יאמינו לו ובואו אני אסביר למה, בגלל האמא שלי שהחליטה שאני אעשה שטויות בשכונה ואחטוף מכות בגלל זה, היא לא נתנה לי ללכת, למרות זאת הרגשתי חלק מהמשחק, בחיים שלי לא שמעתי את העידוד בעוצמה כזאת, למרות שכמו תמיד ניסו לדפוק אותנו עם המיקרופונים, ולמרות הזיוני מח של יורם ארבל, עדיין שמעו אותכם 90 דקות, זה היה פשוט מדהים.

ועכשיו בקשר לחלק השני שנדמה לי שניר אמר, אתה צודק במאה אחוז, כי גם בעונה שעברה, שכולם (השחקנים, המאמן והאוהדים של כל שאר הקבוצות) אמרו שבלעדינו מכבי לא הייתה לוקחת אליפות, לוני יושב לו בטלוויזיה ומעז להגיד, שאנחנו פוגעים בקבוצה, ושחלקנו שונאים את מכבי, וזה בא ממר "תרבות ניהול" חשבתי שהתבטאויות בתקשורת אסורות, אז ללכת ולדבר כנגד הדבר, או יותר נכון בני האדם, שתמכו בקבוצה גם בתצוגת השפל בדרבי, ובתצוגת השפל נגד חיפה, ובאים וככה אומרים שאנחנו שונאים את הקבוצה.

אז בוגלי כסיכום אני חייב להגיד לך ולכולם, לא משנה מה תעשו בתקשורת ומה תגידו, איך נעשה ומה, כל עוד נזכור מי פה צודק, ומה המטרות שלנו, שאנחנו צודקים, שאנחנו יכולים לנצח כל אחד כל עוד נישארמאוחדים נצליח.

קחו זווית שונה על הדברים, אם ככה אנחנו נראים ביום שאנחנו רק מקללים, מה יהיה כשנעודד? :angry:

אל תתנו להסטות מצד ההנהלה (כן, הסטות, לא מחאות) להזיז אותכם אפילו לשניה מהדרך שלנו, גם אם זה ייקח עוד שבוע וגם אם זה ייקח עוד שנה, הדרך שלנו היא הנכונה, ואנחנו נתגבר על כל פרובוקציה על כל הצגה ועל כל העיתונאים למיניהם, וכשנגיע לרגע המיוחל, אף אחד כבר לא יוכל לעצור אותנו.

מנסים לפגוע לנו איפה שכואב, אבל שום דבר לא ייקח לנו את הכבוד.

אנחנו הקהל האמיתי ורק אנחנו צריכים לדעת את זה.

שימשיכו להשמיץ, הגאווה שלנו תמיד תהיה בלב! ואף אחד לא יפגע בה!