Jump to content

סיירת דובדבן..

Recommended Posts

הנושא הזה נהרס עוד שהתחלתם לריב איפה יותר טוב לשרת.אם זה האינטרס שלכם ללכת לצבא אז עדיף שתוציאו פטור...האינטרס הראשוני שלכם זה לשרת את המדינה.

סליחה שאני מקפיץ ככה את הנושא באמת סליחה אבל אני חייב להגיד כמה מילים...

אבל יש לי עוד כמה דברים להגיד לגולנצ'יקים פה,

1.אני לא יודע מי פה צחק על זה שצנחנים עכשיו בקו צפון וגולני בהתנתקות אבל ה''גולנצ'יק'' הלאומני שאמר את זה , אני במקומך לא הייתי כ''כ מתלהב להיות שם ואני אפילו מודה למי שהחליט לתת לי להיות עכשיו בקו צפון ולא במקום אחר למרות המרחק האדיר מהבית,אני מעדיף לשבת ולא לעשות כלום כמו שאמרתם גולנצ'יקים בקו צפון מאשר ללכת ולקחת חלק בלפנות יהודים מהבית שלהם.

2.כדאיי שתחזירו את הסרט שאתם חיים בו מהר לבלוקבסטר,צנחנים החטיבה המפוארת והמרשימה ביותר בצה''ל!

ושלא תטעו אני מכבד את גולני יש לי לא מעט חברים שם אבל חלאס עם כל הזיון מוח הזה כבר...

שהגולנים לא יזיינו תמוח כל הזמן הם היו בצפון רק עכשיו העבירו אותם שם גבעתי הכי מסכנים הם חטפו הכי הרבה בכל הטרור הזה כי הם היו בדרום וגם צנחנים פעלו טוב מאוד באזור חברון בעיקר

סליחה שאני מקפיץ ככה את הנושא באמת סליחה אבל אני חייב להגיד כמה מילים...

אבל יש לי עוד כמה דברים להגיד לגולנצ'יקים פה,

1.אני לא יודע מי פה צחק על זה שצנחנים עכשיו בקו צפון וגולני בהתנתקות אבל ה''גולנצ'יק'' הלאומני שאמר את זה , אני במקומך לא הייתי כ''כ מתלהב להיות שם ואני אפילו מודה למי שהחליט לתת לי להיות עכשיו בקו צפון ולא במקום אחר למרות המרחק האדיר מהבית,אני מעדיף לשבת ולא לעשות כלום כמו שאמרתם גולנצ'יקים בקו צפון מאשר ללכת ולקחת חלק בלפנות יהודים מהבית שלהם.

2.כדאיי שתחזירו את הסרט שאתם חיים בו מהר לבלוקבסטר,צנחנים החטיבה המפוארת והמרשימה ביותר בצה''ל!

ושלא תטעו אני מכבד את גולני יש לי לא מעט חברים שם אבל חלאס עם כל הזיון מוח הזה כבר...

עכשיו גם התחלנו לריב אל איזה חטיבה יותר טובה בצבא?

חלאס כבר\

זה נהייה עצוב

:( :rolleyes:

קודם כל לשחר סאב 11 הצ'ונג, כולה עשית את הגיבוש כדי להגיע לצנחנים, אף אחד ממי שהיה איתך בגיבוש עוד לא צנף, ולפי הגיבוש הזה אתה קובע דברים בקשר לחטיבה?! אלה שהיו איתך בגיבוש הם בסה"כ דבילים כמוך שסימנו צנחנים 5 במנילה.

בקשר לצפון, רק גדוד 202 משרת שם, בגזרת הר דב. 890 נמצא כרגע בחברון, ו101 אני לא זוכר.