Jump to content

סיירת דובדבן..

Recommended Posts

ארז, אני אוהבת אותך אהבה עזה ואתה יודע את זה (ועכשו יודעים את זה גם כל האחרים :angry: ) וממש לא נעלבתי אישית. מבחינתי, כמו מבחינתה של כל אמא, החייל שלי הוא זה שעליו עומד צבא ההגנה לישראל והשאר רק סטטיסטים.

ושוב - מורעלות היא MUST, כי כמו שאמרתי קודם למישהו בשיחה פרטית - זה בסדר שזה ככה, אחרת ביננו - יש מישהו שפוי שיעבור את מה שעובר חייל קרבי בלי הרעל הזה? אבל תקרא רגע את החלק האחרון של התגובה שלך ותגיד לי אתה אם זה לא נשמע כמו קטע מיומן שמתאר את חוויות הקייטנה/מחנה הצופים/וכו', וחבל. כי אני יודעת שאתה ואחרים שווים הרבה יותר מזה.

בכל מקרה, אין לי כוונה להכנס לפולמוס בעניין הזה ובטח לא לנסות לקחת לך את מה שאתה מרגיש או חווה. רק רציתי להכניס לעניין קצת פרופורציות ממקום של אמא.

ושכווווולם, אלה שחובשים את כל הכומתות, בכל הצבעים, יחזרו הביתה בשלום.

לעניין ה'קרב תרנגולים' - מה ש"הלך" כאן זה פחות או יותר אחווה מטורפת לעומת מה שיש בשטח, קללות, יריבויות, דחיפות, מכות המוניות, הופכים לצנחנים את האוהל כי יש להם כומתה אדומה ומעירים אותם באמצע הלילה אחרי שהם חזרו ממבצע בשביל לשיר להם כמה הם צהובים ואז לפתח את השטות הזו לקטטה עצומה של 100 איש

לא הופכים להם את האוהל כי יש להם כומתה אדומה או כדי להגיד להם שהם צהובים, הופכים להם את האוהל בגלל איך שהם מתנהגים ושהם מדברים כמו הילד כאן בפורום...

"צנחנים זה לא חטא, אבל מישהו צריך לשלם על זה"

סליחה?! חוצפן. אתם אלה שלא מפסיקים לזיין את המוח על כמה שאנחנו צהובים ועל כמה שאתם הרבה יותר טובים ועדיף אחות זונה מאח צנחן וצנחנים פתחו רגליים וכל הזמן מנסים להוכיח שאתם ברמה שלנו, הקנאה אוכלת אותכם. אנחנו לא שמים עליכם, לא אכפת לנו ממכם, ותעזבו אותנו בשקט. חטיבה של טיפשים.

סליחה?! חוצפן. אתם אלה שלא מפסיקים לזיין את המוח על כמה שאנחנו צהובים ועל כמה שאתם הרבה יותר טובים ועדיף אחות זונה מאח צנחן וצנחנים פתחו רגליים וכל הזמן מנסים להוכיח שאתם ברמה שלנו, הקנאה אוכלת אותכם. אנחנו לא שמים עליכם, לא אכפת לנו ממכם, ותעזבו אותנו בשקט. חטיבה של טיפשים.

מוצב גלדיולה בהתנתקות :) כבוד :wub:

ראשון, 21:40, ערוץ 10, המובחרים.

49729116.jpg

אני מאוד מקווה שהתמונה הזאת לא תהפוך כמו הרבה פעמיים לפרש.

קודם כל אני לוקח את מילותי לגבי הצנחנים חזרה כשהייתי בגיבוש צנחנים

לפני כמה חודשים טובים חשבתי שהצנחנים היא יחידה טובה והאנשים שם אחלה

אבל רק עכשיו כשהגעתי לגולני ועשיתי גיבוש לסיירת גולני הבנתי כמה

שגולני שונים מהצנפים המסריחים בצנחים אף אחד לא יעזור לך בגיבוש אף אחד לא חושב על זה אפילו

כל אחד בשביל עצמו כל אחד דואג רק לתחת שלו עצמו וזהו לעומת זאת בגולני לא נותנים

לך להישאר מאחורה תמיד כולם עוזרים כולם דוחפים כולם בשביל כולם ועל הזין הצנחנים

אולי אני צעיר מסריח ואני לא יודע כלום עדין לגבי צנחנים וגולני

אבל דבר אחד למדתי וזה שהצנחנים הם אנשים שאכפת להם אך ורק מעצמם ולא מטובת היחידה כולה

טוב אחות זונה מאח צנחן !!!!!!!!!

שגולני שונים מהצנפים המסריחים בצנחים אף אחד לא יעזור לך בגיבוש אף אחד לא חושב על זה אפילו כל אחד בשביל עצמו כל אחד דואג רק לתחת שלו עצמו וזהו לעומת זאת בגולני לא נותנים

חחחח תחכה שתחתום קבע..אם בכלל...

אני אומר בסדיר כולם בסדר וזה..בקבע כולם שמים עליך זין ולא משנה איפה אתה גולני, צנחנים, אפילו בדובר צה"ל (: