Jump to content

סיירת דובדבן..

Recommended Posts

:)+Apr 1 2005, 09:04 PM-->
ציטוט(תפסו לי את השם שרציתי:) @ Apr 1 2005, 09:04 PM)
רק שנייה

ואיך יודעים אם לשלוח לי זימון או לא?

אם אתה מקבל שאלון עדיפויות של יח"ש ואתה מסמן בצנחנים-דובדבן 5(יאנו הכי גבוה) אז אתה מקבל זימון בטוח.

השאלה אם תוכל ללכת לזימון אחרי שגורילה ועמי יטפלו בך!

מכחיש כל קשר ביני לבין צנחנים

:hooligan:+Apr 1 2005, 09:11 PM-->

ציטוט(תפסו לי את השם שרציתי:D @ Apr 1 2005, 09:11 PM)
:)+Apr 1 2005, 09:04 PM-->
ציטוט(תפסו לי את השם שרציתי:) @ Apr 1 2005, 09:04 PM)
רק שנייה

אם אתה מקבל שאלון עדיפויות של יח"ש ואתה מסמן בצנחנים-דובדבן 5(יאנו הכי גבוה) אז אתה מקבל זימון בטוח.

השאלה אם תוכל ללכת לזימון אחרי שגורילה ועמי יטפלו בך!

מכחיש כל קשר ביני לבין צנחנים

תמשיך ככה! עדיף להיות ג'ובניק מאשר לשרת עם נעליים בצבע כזה... עוד לא דיברנו על הכומתה!

עכשיו אנחנו עוברים לבקעות ליד בית שאן איפה שהיה פלס גולני..

אתה קצת מתבלבל פלס לא באזור,

הקיצר בקעות מקום שואה!!!!!!!!..

היציאות שם יותר טובות מהבא"ח..

אבל כל היום רק שטח

ויש כולה אוטבוס פעמיים ביום ב-5 בבוקר ו-5 בערב.

ככה שאם אתה רוצה לדפוק נפקדות תתאם את זה מראש (:

הופה, יחי הפלצנות !

"דובדבן אינה סיירת אלא יחידה".

"ללא ספק החטיבה המפוארת והמרשימה..." - מישהו פה חי בשנות ה60...

הבלוף של הצנחנים כבר התפוצץ מזמן אפילו הם אומרים כבר שיש בעיה רצינית של רעות בחטיבה הזאת.

ליאור - יכול להיות שראינו את המחבל דרך האמר"ל - לפחות שאנחנו צועקים 'קדימה להתסער' אנחנו קמים ומסתערים ולא מתחבאים בתוך השיחים ורואים את חברים שלנו נטבחים בואדי באמצע לבנון.

לפחות אצלנו בחטיבה לא נכנס מחבל לא חמוש למוצב, נותן מכות לשומר ואחר כך למ"כ שמגיע לעמדה ובורח בלי שאף אחד פוגע בו.

לפחות אצלנו בחטיבה לא תראה מצב ששני חברים מגיעים ביחד לקורס קצינים אחרי שהם שנתיים ו4 חודשים בצבא ביחד ואחד גורם לזה שמדיחים את חברו שבוע לפני סוף הקורס.

מעניין לאיזה יח"טיות נותנים את המעצרים הכי חשובים, איזה גדודים לוקחים לכל מבצע גדול (איפה הייתם בעשרות המעצרים של זכרייה זביידי ? כחול וחום ? אנטבה (צוות מפלס"ר גולני) ?) את מי מורידים לעזה לפעולות התקפיות לפני תחילת ההתנתקות (גולני) אהה... ורגע... איזה חטיבה עולה לקו צפון להחליף שם את גולני כדי שיהיו זמינים לעזה ??? צנחנים.

טוב אחות זונה מאח צ-נ-ח-ן !

הופה, יחי הפלצנות !

הבלוף של הצנחנים כבר התפוצץ מזמן אפילו הם אומרים כבר שיש בעיה רצינית של רעות בחטיבה הזאת.

ליאור - יכול להיות שראינו את המחבל דרך האמר"ל - לפחות שאנחנו צועקים 'קדימה להתסער' אנחנו קמים ומסתערים ולא מתחבאים בתוך השיחים ורואים את חברים שלנו נטבחים בואדי באמצע לבנון.

לפחות אצלנו בחטיבה לא נכנס מחבל לא חמוש למוצב, נותן מכות לשומר ואחר כך למ"כ שמגיע לעמדה ובורח בלי שאף אחד פוגע בו.

לפחות אצלנו בחטיבה לא תראה מצב ששני חברים מגיעים ביחד לקורס קצינים אחרי שהם שנתיים ו4 חודשים בצבא ביחד ואחד גורם לזה שמדיחים את חברו שבוע לפני סוף הקורס.

מעניין לאיזה יח"טיות נותנים את המעצרים הכי חשובים, איזה גדודים לוקחים לכל מבצע גדול (איפה הייתם בעשרות המעצרים של זכרייה זביידי ? כחול וחום ? אנטבה (צוות מפלס"ר גולני) ?) את מי מורידים לעזה לפעולות התקפיות לפני תחילת ההתנתקות (גולני) אהה... ורגע... איזה חטיבה עולה לקו צפון להחליף שם את גולני כדי שיהיו זמינים לעזה ??? צנחנים.

חיכיתי לתגובה... :hooligan:

רק שנייה

עזוב יוסי , וותר מראש : )

ועמי לא הייתי מתלהב שאתכם לוקחים ראשונים להתנתקות ..

ולזה שכתב שמצנחנים יוצאים עם בעיות נפשיות זה יכול להיות בכל מקום בצבא הזה ..

למה לא להתלהב ?

1 - גולני לא הולכים להתנתקות עצמה, לוקחים את גולני כדי להיכנס לעומק עזה ולהרחיק איום אפשרי במהלך הפינוי. לכבוש את שורות הבתים הראשונות של עזה שקרובות להתנחלויות והלרחקי קסאמים ופצמ"רים.

2 - גם אם יקחו להתנתקות עצמה - עם דמעה בעין, כאב בלב וראש מורם - נוביל גם את זה אם וכאשר נצטרך.

הופה, יחי הפלצנות !

"ללא ספק החטיבה המפוארת והמרשימה..." - מישהו פה חי בשנות ה60...

ללא ספק גולני אחת החטיבות הטובות אם לא הטובה מכל , אבל הרעות שיש היום בצה"ל היא בעיה גדולה ולא רק בצנחנים גם בגולני

גולני כבר הרבה אומרים שלא מה שהיתה פעם ואחוות הלוחמים בטח ובטח לא כמו פעם.

איך לעזאזל מלש"בים חושבים להיות פנאטים של צנחנים ???

אין שום בעיה של רעות - לא לפחות איפה שיצא לי לראות אנשים בקרבי.

רק שנייה

עזוב יוסי , וותר מראש : )

ועמי לא הייתי מתלהב שאתכם לוקחים ראשונים להתנתקות ..

ולזה שכתב שמצנחנים יוצאים עם בעיות נפשיות זה יכול להיות בכל מקום בצבא הזה ..

שמע...

כבר יצא לי להתחבאות ביער לכמה מפקדים חחחחחח

יאללה כל הצנפים האדומים תוקעים לחברים שלהם מקלות בתחת. חברים אלעק כולם שם מתלהבים עם הכומתה האדומה הדהויה שלהם. איפה הכנפי צניחה, איפה?

גולני כבוד!!!

בואנה עדיף שמי שלא מבין שיסתום את הפה שלו.

גולנצ'יק יקר, אני אפילו לא רוצה לפתוח את הויכוח הזה איתך. גולני זאת חטיבה של מטומטמים שכבר הוכיחה זאת לא פעם ולא פעמיים, אבל זה לא הנושא פה.

אתם בחיים, לעולם לא תגיעו לרמת הגאווה והכבוד שיש בצנחנים ואתם יודעים את זה טוב מאוד, זה אוכל אותכם מבפנים.

בכל מקרה, למי ששאל בהתחלה אם גיבוש צנחנים קשה יותר מיום סיירות, התשובה היא בהחלט כן. אני לא מבין מי האידיוט שאמר שלא, גיבוש צנחנים קשה יותר מיום סיירות, הוא הרבה יותר ארוך, ומכיל את אותם תרגילים שעושים ביום סיירות רק יותר ארוכים ובנוסף יש עוד תרגילים שאין אותם ביום סיירות.

מה אוכל אותנו מבפנים ? איזה כבוד בדיוק יש לכם ?

לראות צנף ולדעת שכשאומרים לו 'קדימה להתסער' הוא חושב פעמיים ???

לראות צנף ולדעת שיכול להיות שגם הוא מקבל מכות ממחבל בעמדה ???

כבוד לצנחנים ? איפה אתה חי ?

אני שמעתי את זה רק בקורס קצינים, עד אז חשבתי שזה ככה בכל החטיבות - מתי בפעם האחרונה סתם מישהו במאצע הרחוב בא להגיד לך תודה ? נתן לך צ'ופר רק על זה שאתה קרבי ??? מסתבר שרק אתה שגולני אתה יכול ללכת עם חברים מהפלוגה ומוכר בשווארמה יתן לכל אחד מנה חינם, היו מקומות שהגענו ומוכר בקויסק הוציא החוצה את המקררים של הגלידות ונתן הכל בחינם.

לפני כמה שנים היה סקר (רק של אזרחים) ושאלו אותם איזה סמל צבאי מסמל את הדברים הבאים (על כל דבר יכלו לבחור סמל אחר) - רעות, רוח קרב והתמדה - בשלושתם כמעט וכולם בחרו בסמל אחד - עץ זית ירוק על רקע צהוב.

ואולי אתה בכלל מדבר על כבוד פנימי ? איזה כבוד יש ביחידה שעושה סלקציה בשביל להיכנס אליה (ובמיוחד שמדברים על גדודים ולא יח"טיות).

איפה העיקרון שעליו הוקם הצבא - כור ההיתוך, האיפה השילוב של העולים החדשים ? של האנשים עם בעיות ת"ש ? של אנשים שמגיעים משכונות קשות ?

מאד קל לעבוד שאתה לוקח רק את מי שאתה רוצה, ולמרות זאת אתם לא מתקרבים לרמות העבודה של גולני (וכנראה גם לא של גבעתי).

"גולני החטיבה מספר אחת בלחימה בשטחים" - אלוף גבי אשכנזי. סגן הרמטכ"ל (ואחר כך גם מסמך של השב"כ שנחשף ואמר שזאת החטיבה איתה מעדיפים לעבוד בשב"כ)

זדיינו כולכם אתם על הזין שלי מי שרוצה מוזמן לבוא לריב

אני ואיצ'ו (קיטצ'ו) נשמח להראות לכם אם צנחנים הומוים או לא

יאלה זדיינו אם כל החרטה הזה משחקים לי אותה פאנטים של גולני

עד המוות צנחנים היום בעזרת השם אני מקבל את הגיבוש :)

נראה לי אני וגורילה צריכים לעשות לכם איזה מסדר קטן

:hooligan:

עמי אתה מדבר פה על פנאטים של צנחנים?תראה את כל הילדי גולני האלה נו ב'מת..זה כבר עלוב..

ומה אתם מתווכחים מי יותר טוב מה זה משנה..כולם עושים אותו דבר בצבא:P

ואם בכוח נתערב אז אין ספק שצנחנים מבחינת השם לפחות נשמע יותר טוב מאשר גולני..אולי זו סטיגמה שנתפסה ומי יודע אולי השתנתה אין לי מושג אני לא בצבא או משהו..אבל זה ידוע שצנחנים זו יחידה מובחרת יותר מגולני..

מה אוכל אותנו מבפנים ? איזה כבוד בדיוק יש לכם ?

לראות צנף ולדעת שכשאומרים לו 'קדימה להתסער' הוא חושב פעמיים ???

לראות צנף ולדעת שיכול להיות שגם הוא מקבל מכות ממחבל בעמדה ???

כבוד לצנחנים ? איפה אתה חי ?

אני שמעתי את זה רק בקורס קצינים, עד אז חשבתי שזה ככה בכל החטיבות - מתי בפעם האחרונה סתם מישהו במאצע הרחוב בא להגיד לך תודה ? נתן לך צ'ופר רק על זה שאתה קרבי ??? מסתבר שרק אתה שגולני אתה יכול ללכת עם חברים מהפלוגה ומוכר בשווארמה יתן לכל אחד מנה חינם, היו מקומות שהגענו ומוכר בקויסק הוציא החוצה את המקררים של הגלידות ונתן הכל בחינם.

לפני כמה שנים היה סקר (רק של אזרחים) ושאלו אותם איזה סמל צבאי מסמל את הדברים הבאים (על כל דבר יכלו לבחור סמל אחר) - רעות, רוח קרב והתמדה - בשלושתם כמעט וכולם בחרו בסמל אחד - עץ זית ירוק על רקע צהוב.

ואולי אתה בכלל מדבר על כבוד פנימי ? איזה כבוד יש ביחידה שעושה סלקציה בשביל להיכנס אליה (ובמיוחד שמדברים על גדודים ולא יח"טיות).

איפה העיקרון שעליו הוקם הצבא - כור ההיתוך, האיפה השילוב של העולים החדשים ? של האנשים עם בעיות ת"ש ? של אנשים שמגיעים משכונות קשות ?

מאד קל לעבוד שאתה לוקח רק את מי שאתה רוצה, ולמרות זאת אתם לא מתקרבים לרמות העבודה של גולני (וכנראה גם לא של גבעתי).

"גולני החטיבה מספר אחת בלחימה בשטחים" - אלוף גבי אשכנזי. סגן הרמטכ"ל (ואחר כך גם מסמך  של השב"כ שנחשף ואמר שזאת החטיבה איתה מעדיפים לעבוד בשב"כ)

תאמין לי רואים שאתה גולנצ'יק. כל ההודעה שלך פשוט ערימה של שטויות. אבל זה מה שמאפיין אותכם ואת החטיבה שלכם, הטימטום. ללא ספק הגעת למצב שאתה ממש מורעל גולני, וזה פשוט מוציא ממך את הטמטום המוכר כ"כ של החטיבה.

כולה קרה מקרה שמחבל הרביץ לצנחן כביכול כן? ועל המקרה הזה אתה בונה את כל התיאוריה שלך על הצנחנים. איפה אני חי? איפה לעזעזאל אתה חי?! אתה מדבר איתי על כבוד לגולני כי מוכר בשווארמה הביא לך מנה חינם?!? אתה שומע מה אתה אומר בכלל? רגע רגע סליחה, הביא לכל אחד מהחברים שלך מנה שאוורמה! לכל אחד! וואי וואי כבוד לגולני! מוכר בקיוסק הוציא לכם את המקרר של הגלידות?! ללא ספק גולני החטיבה הכי מכובדת בצה"ל.

רק תשים לב שכל החיים שלכם אתם רק מנסים להוכיח שאתם משתווים לצנחנים, כל הסיסמאות המטופשות שלכם(טוב אחות זונה מאח צנחן, צנחנים פיתחו רגליים.. וכו') רק מראות את הרצון העז הזה להראות לכולם שגם אתם טובים. פשוט קטנוני. אתם, כולכם, גם אתה, יודעים שאתם בחיים לא תגיעו לרמה של הצנחנים. ואולי הרעל שבתוכך עכשיו מסלק את המחשבות האלה, אבל אתה יודע את זה טוב מאוד, ולא יעזור כמה מנות שווארמה תקבל בחינם, אתה עדיין יודע את זה.

אתה מנסה לבקר את הצנחנים על הסלקציה שהם עושים, אבל אתה יודע שהלוואי ובגולני היו עושים את הסלקציה הזאת. אין מה לעשות, לצנחנים הולכים הטובים ביותר, רק מי שמתאים להיות צנחן, יהיה צנחן. ואתה מדבר שטויות, מה הקשר לכאלה עם בעיות ת"ש, עולים חדשים, או כאלה משכונות מצוקה? גם הם יכולים לעשות את הגיבוש, בגיבוש לא מחפשים כושר, בגיבוש מחפשים אופי. אופי של הצנחנים. אופי שלאף אחד בגולני לא יהיה בחיים. אופי של להיות הטוב ביותר, נחוש, כל מה שצנחן בנוי עליו. אצלנו לא תראה את כל הפצלוחים או העארסים למינהם שמגיעים לגולני. ללא ספק יש לכם פלס"ר מצוין, שמשתווה ברמתו אולי לפלס"ר של הצנחנים, אבל הפלס"ר הוא חלק מזערי בחטיבה. ולא יעזור, גולני בחיים לא תגיע לרמה של חטיבת הצנחנים. איך זה שאת כל נפילי מטכ"ל, שייטת, טיס, חובלים, וכו' שולחים תמיד לצנחנים? צה"ל יודע מה שהוא עושה, ואת הטובים ביותר הוא שולח לחטיבת הצנחנים. ולא יעזור מה תגיד, זו החטיבה הטובה והמכובדת יותר בצה"ל.

"גולני החטיבה מספר אחת בלחימה בשטחים" - אלוף גבי אשכנזי. סגן הרמטכ"ל (ואחר כך גם מסמך של השב"כ שנחשף ואמר שזאת החטיבה איתה מעדיפים לעבוד בשב"כ)

וגבי אשכנזי ממש דמות אובייקטיבית.