Jump to content

ישראל-הפו*ל 0:2

נועם שוהם

Recommended Posts

לא חשוב להתעסק במה אדלשטיין עשה לעיתונות, אלא במעשה המביש שאוהד מכבי, עשה לעברו של אדלשטיין, כולי תקווה שאותו אוהד יעצר ויענש בהתאם!

לא ראיתי, אבל כך הבנתי משדרי ערוץ הספורט..

מה הוא עשה?

ארז אדלשטיין מאמן ענק, מה שהוא עשה עד עכשיו פיני גרשון אפילו לא דיגדג בגילו. אנשים שוכחים שכמה פיני גרשון יצא גדול בתקופה שלו במכבי לפני זה הוא היה מאמן בינוני+(חוץ מהעונה עם גליל, מה הוא עוד עשה?) שאפילו ראשון פיטרו אותו.

הוא רק לקח גביע ממכבי עם ירושלים.

סתם מאמן אפס שהביא לך את גביע אירופה.

אדלשטיין מאמן לא רע בכלל, אבל קצת פרופוציות.

נ.ב

אשמח לשמוע על התארים שלו למה לגרשון שהיה מחוץ למכבי היו קצת יותר תארים.

אבל זה היה ברור שעל המיגרש הם ינצחו אז כמו שתבוא תגיד אני לא יבוא למישחק הזה אני לא יעודד גם העיקר שהם ינצחו על המיגרש

בדיוק מה שבאתי לכתוב.......

ניצחון ביציע = ניצחון במגרש.

ושאר הקהל של מכבי בכדורסל יודע את כל השירים, עובדה שבמשחקים באירופה שמכבי בדקות טובות פתאום כולם יודעים את המילים.

מצד שני מהקהל של הכדורסל אני כבר לא מצפה ליותר מדי (בעצם גם מהקהל של הכדורגל לא, סעמק לא נשאר יותר ממי לצפות. רק החבר'ה של הגוש יכולים עוד להפתיע)

לא אמרתי שפיני גרשון לא מאמן טוב, אמרתי שהוא יצא גדול במכבי, אבל לפני זה הוא היה בינוני ואתה לא יכול להגיד שהוא היה משהו מדהים. למה מזרחי הביא אותו למכבי זה לא ברור לי, מה שברור לי שיצא מזה טוב.

ותארים זה לא הכל בחיים(בנוגע למה שאמת על אדלשטיין).

רק קהל מעניין אותכם. אתם סתם ילדונים שלא מבינים המחיים. התסכלתם על המשחק? היה משחק מצויין, איזה יופי, תענוג לראות את מכבי ככה.

שמעון מזרחי צריך ללכת לראש ממשלת ישראל, הבנאדם הכי מלך בעולם.

ראיתם את המסירה של הלפרין? שארס הבא? :angry: עין עקומה פוראבר.

הו-הא מה קרה ה-פ-ו-ע-ל אכלה אותה. איזה מרגש!

דרך אגב, הרימון של הפו*ל זה לא היה צבאי, זה סתם היה מצוף כתום מהערכה. פשוט באולם כדורסל סגור אפילו את העשן מהסיגרה שזה משער 9 מדליק רואים.

מי ישמע זה לא היה ברור שהם ינצחו

כדורסל בישראל =מכבי

כדורסל בישראל = שמעון מיזרחי

כדורסל בישראל = לא מעניין

איש גדול= אלירן אלמגור =)

בת"א אין הבועללללללל

תל אביב צהובה לעולמיםםם יתפוצצו הא**דומים

אני לא ממש אוהב כדורסל אבל בשביל מכבי אני רואה במיוחד דרבי שזה מצצוה וחייב לזיין א*דומיםם יותר אכפת לי מאוהדים יותר חושב מארש במגרש שזה ידוע שנפרק אותםםםם

לא אמרתי שפיני גרשון לא מאמן טוב, אמרתי שהוא יצא גדול במכבי, אבל לפני זה הוא היה בינוני ואתה לא יכול להגיד שהוא היה משהו מדהים. למה מזרחי הביא אותו למכבי זה לא ברור לי, מה שברור לי שיצא מזה טוב.

מצטער,מי שלוקח אליפות וגביע מכבי צריך להיות קצת יותר מבינוני.

אמר וצדק .

אנחנו זוכרים הרבה משחקים בתקופה של מקדולנד והאפמן , שמכבי הגיע כ-אנדרדוג וניצחה גם בחוץ גם בבולוניה , יש עוד הרבה דוגמאות כאלה - כל אלה נצחונות של אדם אחד פיני גרשון

פיני גרשון תמיד היה מאמן מצויין, וברגע שיש לו שחקנים שהוא בוחר, ואת פארקר המלך כמובן, הוא תמיד מציג קבוצות שגם מצליחות, וגם נותנות כיף לקהל.

והלפרין היה טוב, רואים שהוא לומד משאראס באימונים.

זה מה שחשוב !

לנצח במגרש...

רק אח"כ ביציע.

(כל מילה מיותרת... אני פשוט מקווה שהמשפט הזה יגיע לכמה שיותר אנשים כאן)

תפנימו!

טוב גם אני הייתי צריך לצטט את זה

אני גם מסכים עם זיו ב-100% בקשר לגרשון ואדלשטיין

והרג אותי איך שאדלשטיין אמר שהם בלי הוקיץ' טוב זה כמו שמכבי תהיה בלי פארקר, הוא כנראה חושב ששחקן אחד עשה את ההבדל :P

טוב חזרתי עכשיו מיד אליהו

הייתי בשער 11 בגוש חשבתי יהיה משהו טוב במיוחד אחרי שפספסתי את נצרת אתמול אז אמרתי למה לא

נלך לדרבי אפילו שהתוצאה די ידועה.

יש לי דבר אחד להגיד שהקהל של הכדורסל פשוט ביזיון ועכשיו הבנתי איזה מזל שיש לנו את השחקן בכדורגל שלא נגיע בחיים לרמת עידוד הגרועה שהייתה בדרבי

כי אפילו נגד פ"ת בחוץ היה עידוד יותר טוב מזה.

אין איש גדר כל אחד שר מה שבא לא המתופפים לא היו יותר מידי בקצב וגם תופפו חלש וכמות השירים הייתה נוראית אולי 5 שירים כל המשחק

אני מודה, מלודי, שמעון מזרחי הוא המלך,וצהוב עולה