Jump to content

האם זה נכון?

Recommended Posts

הלו, הוא יהיה נציג מטעם ההנהלה לטיפול באוהדים לא להפך.

והכי חשוב.

נראה אותך מתעסק 24 שעות באוהדים בלי לקבל משכורת, נראה אותך.

בלי שום צרות עין ובלי כלום

שיהיה לו בהצלחה,באמת.

אבל האם אני טועה או שזאת הייתה הטענה שלכם כלפי לוני ושלמה?

"אנשים שישבו לו מתחת לבית מקבלים ממנו היום כסף"

אין לי בעיה עם נציג האוהדים(אם זה שאני חושב שזה הוא) כן יש לי בעיה שהוא מקבל כסף לדעתי זה ניגוד אינטרנסים

אז בוא אני אסביר לך את זה שוב..

הוא עוזב את השחקן ה-12 עוזב את האוהדים עוזב הכל..

הוא הופך להיות חבר הנהלה במכבי הוא ידאג לכל הנושא של האהודים של מכבי (בגלל זה אנחנו מנסים להסביר לכם מה הגדולה של הצלחת המחאה)...

הבן אדם יעבוד המון המון המון שעות כל יום, הבן אדם במקביל לומד באונברסיטה..

אני לא חושב שלא ראוי שהוא יקבל כסף (כל עוד לוני מוציא קבלה על העניין)..

אם יש כאן מישו שחושב שצריך לעשות את זה בהתנדבות אז שיגיד...

"ולגבי הלשבת מתחת לבית"

תבדוק ת'עניין ותראה שאלה שישבו לו מתחת לבית, היום או במחאה (מתמשכת כבר 0948320984320093428094832098432094328 שנים) או סוחבי פטישים שלעיתים תכופות מנסים להכות אותך באימוני הקבוצה..

הבן אדם שמדובר עליו הוא נשמה טהורה, בן אדם שבא מאהבה לקבוצה ולקהל..

בן אדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות שהוא יעשה את מה שטוב לקהל וכמובן כמובן שלא היה לו קשר לחבר'ה הטובים שישבו ללוני מתחת לבית..

אין לי בעיה עם נציג האוהדים(אם זה שאני חושב שזה הוא) כן יש לי בעיה שהוא מקבל כסף לדעתי זה ניגוד אינטרנסים

הוא עובד מה אתה רוצה הוא ניקרא מעכשיו חלק מהנהלה של מכבי מטעם אוהדים זה עבודה אחי ושיה לו אלף לבריאות..

גהנום בצהוב והשאר, אם אתם רוצים שקלינגר יעוף ממכבי - אז נציג האוהדים הזה לא יוכל לעזור לכם.

אבל, אם למשל, יהיה לכם מנוי ביום מן הימים(נראה רחוק לא?), אם תחזרו ליהיות אוהדים ביציע - ויהיו לכם דברים ביציע שמפריעים לכם(ורבאק, לא חסר כאלה) - יהיה לכם למי לפנות, זה בטוח.

הבנאדם יעבוד כמו אבא ואמא של כולנו(חוץ מהמובטלים אה אלדד?חח שמור על הבית:angry:) במשרה רגילה לכל דבר,מחתים כרטיס כמו כל עובד..מה הסיפור אנל'א מבין בכלל..

:angry:+Mar 2 2005, 11:13 PM-->

ציטוט(תפסו לי את השם שרציתי:angry: @ Mar 2 2005, 11:13 PM)
הבנאדם יעבוד כמו אבא ואמא של כולנו(חוץ מהמובטלים אה אלדד?חח שמור על הבית:angry:) במשרה רגילה לכל דבר,מחתים כרטיס כמו כל עובד..מה הסיפור אנל'א מבין בכלל..

מחפשים בעיות איפה שאין...

לא דבר חדש <_<

לילה טוב.

מה זה אמור להפריע לך או למישהו פה הוא עובד מקבל כסף זה לא שזה איזה תחביב שהוא עושה בשעות הפנאי הוא עוזב את הכל בשביל זה למה שלא יקבל שכר ושלא תטעו הוא לא נציג האוהדים הוא נציג ההנהלה חלק מההנהלה טבעי שיקבל שכר

גם נכון מה שתום רשם..

וגם ככה ההסכם שלנו עם לוני והכול לא יוכל להישבר בדיוק ביום אחד כי לפטר בן אדם והכול וזה זה יהיה סיפור טיפה יותר רציני מאשר לזרוק הסכם לפח..

קיצר זה יביא רק טוב

תלמדו להעריך את זה כי זה הדבר הכי טוב שיכול להיות בשביל הקהל של מכבי.

קראתי את הכתבה המצורפת כלינק, המסקנה היחידה שלי, היא שגיליתי שוב, עד כמה יש פה מישהו שבניגוד למה שחושבים, הוא לא בן אדם גדול, הוא בן אדם קטן, קטן מאוד.

מעניין מי הכתיב לגוזגל..

הוא בן אדם קטן?בטוח לא יותר קטן ממך :angry:

הוא בן אדם גדול.

איך בדיוק הוא בן אדם קטן? בגלל שהוא אמר את מה שיש לו על הלב?

האנשים שהוא התכוון אליהם יודעים למה הוא פגוע מהם.

ות'אמת ? אני דיי מצדיק את אורי, וגם אמרתי את זה לאותם אנשים.

אורי משיח אהבת חיי !

לא. בגלל שבמכוון הוא הגדיר את התפקיד הזה בצורה לא נכונה והציג את זה כאינטרס אישי של הנציג ושל השחקן ה-12.

כולם יודעים שגוזגל הוא רק זה שהכתיבו לו את הכתבה הזאת..

וזה שהוא נפגע, זה לא אומר שהוא צריך לפגוע באמצעות שקרים ומניפולציות בחזרה. זה רק מוציא אותו בן אדם קטן וחבל. בשבילו.

לא. בגלל שבמכוון הוא הגדיר את התפקיד של הנציג  בצורה לא נכונה והציג את זה כאינטרס אישי שלוושל השחקן ה-12.

כולם יודעים שגוזגל הוא רק זה שהכתיבו לו את הכתבה הזאת..

וזה שהוא נפגע, זה לא אומר שהוא צריך לפגוע באמצעות שקרים ומניפולציות בחזרה. זה רק מוציא אותו בן אדם קטן וחבל. בשבילו.

זה שקר שהנציג הולך להיות בהנהלה ?

זה לא שקר שהנציג הולך להיות בהנהלה. אך ההגדרה הלא נכונה במזיד של משיח היא מניפולציה שיקרית במטרה לפגוע.

הוא לא נציג האוהדים בהנהלה.

הוא לא נציג מטעם האוהדים.

הוא לא נציג של השחקן ה-12.

לוני בחר להעסיק את הנציג במשרה מלאה כגורם שיהיה אחראי מטעם ההנהלה לענייני האוהדים. בעקבות כך יפרוש הנציג בעתיד מהשחקן ה-12, יתפטר מעבודתו, כי לוני רוצה שהוא יהיה חבר הנהלה מן המניין ויקבל בעבור עבודתו משכורת. עבודה במשרה מלאה. זהו. בלי אינטרסים אישיים של לוני ובלי אינטרסים אישיים שלו. רק טובת מכבי תל אביב והקהל שלה. למשיח כנראה קשה לקבל שיש אנשים שרוצים בטובת מכבי תל אביב בימינו.

זה לא שקר שהנציג הולך להיות בהנהלה. אך ההגדרה הלא נכונה במזיד של משיח היא מניפולציה שיקרית במטרה לפגוע.

הוא לא נציג האוהדים בהנהלה.

הוא לא נציג מטעם האוהדים.

הוא לא נציג של השחקן ה-12.

לוני בחר להעסיק את הנציג במשרה מלאה כגורם שיהיה אחראי מטעם ההנהלה לענייני האוהדים. בעקבות כך יפרוש הנציג בעתיד מהשחקן ה-12, יתפטר מעבודתו, כי לוני רוצה שהוא יהיה חבר הנהלה מן המניין ויקבל בעבור עבודתו משכורת. עבודה במשרה מלאה. זהו. בלי אינטרסים אישיים של לוני ובלי אינטרסים אישיים שלו. רק טובת מכבי תל אביב והקהל שלה. למשיח כנראה קשה לקבל שיש אנשים שרוצים בטובת מכבי תל אביב בימינו.

הוא לא נציג של השחקן ה-12? :angry: אני יודע שתעני לי שאם אני אבוא ותהיה לי בעיה, או לכל אחד אחר, הוא יבוא ויעזור, וזה נכון, אבל בכל זאת... השחקן ה-12 הלך לבד למהלך, ולהגיד שהנציג שיושב הוא אינו מטעם השחקן ה-12 זה לא הכי מדויק...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.