Jump to content

נניח שיש לכם משאלה אחת

אורי משיח

מה הדבר הראשון שהייתם עושים מהלב,לשפר את המצב?  

141 members have voted

1. 1. מה הדבר הראשון שהייתם עושים מהלב,לשפר את המצב?

• 1- מחירי כרטיסים ,ומנויים והסעות זולים יותר,ותנאים טובים יותר לאוהדים
      11
    • 2- שיתוף פעולה מצויין ומהנה עם המשטרה,שיחסוך אלימות ומעצרים
      4
    • 3 - הקשבה ויחס מעולה שטרם היה בין הנהלה לאוהדים
      57
    • 4- החלפת המאמן
      9
    • 5- חיזוק ורכש
      0
    • 6- אפשרות לתלות שלטי מחאה בחופשיות, לא תהייה סתימת פיות
      0
    • 7- פיטורי המנכ"ל
      1
    • 8 -החזרת אבי נימני לקבוצה
      58

Recommended Posts

אורי מה מטרת הסקר הזה?

למרות שלדעתי כבר הבנתי מה הולך כאן...

ולנושא שלנו, שניר שי וכל השאר, זו עדיין לא מחאת נמני, המחאה בשנה שעברה הייתה מחאה חברתית, ולא יצאנו אליה כי העיפו את אבי נמני, נכון רוצים לראות אותו בקבוצה, אבל לא על חשבון דברים אחרים.

לא, אני לא מוכן להמשיך לאכול חרא בשביל שחקן כדורגל (ובואו אני אגלה לכם סוד, זה סוס מת, בזמן האחרון הוא לא פוגע, הוא כבר זקן, וראסמי עם קלינגר בקבוצה, זה בכלל בלאגן).

לשמחתי טעיתי בהנחה שלי, והרוב הקטן שהצביע בסקר העדיף ללכת בסדר הגיוני, קודם דיבור, אחר כך נשבור את הראש על כל השאר.

(ובואו אני אגלה לכם סוד, זה סוס מת, בזמן האחרון הוא לא פוגע, הוא כבר זקן, וראסמי עם קלינגר בקבוצה, זה בכלל בלאגן).

אני חייב להבין על איזה סוס מת אנשים מדברים פה?

תחילת העונה כולם פה בכו על מה שהוא עושה בבית"ר ועכשיו הוא כבר סוס מת?

תנו לי בבקשה שם של שחקן אחד במכבי שעשה יותר מהסוס מת הזה השנה.

נמני בליגה שלנו יכול לשחק עוד שנתיים ובכיף להיות אחד מהשחקנים המובילים.

מוביל הוא לא יהיה, חאלאס.

מה שאבי נמני בתור שחקן תמיד היה, זה שחקן של פעולה אחת, שמשנה את כל המשחק.

הוא אף פעם לא רץ יותר מדי, אף פעם לא התאמץ יותר מדי, לפחות לא הגנתית.

זו הסיבה שהוא כזה גדול אבל, כדור אחד, והמשחק משתנה.

אבל מה, בזמן האחרון הוא גם את זה לא עושה, ונכון במכבי אף אחד לא עושה את זה, אז להביא עוד אחד כזה.

ותאמין לי שאני אוהב את אבי, אבל להחזיר אותו כדי שהוא לא ישחק זה מיותר, אז עדיף להביא אותו לתפקיד אחר במערכת.

הכל תלוי בכמה שנים הוא יכול למשוך, כמה הוא יוכל לשחק, ואם הוא ירצה לחזור למערכת שזרקה אותו בלי בושה.

וגם בתחילת עונה לא בכיתי יותר מדי, תאמין לי.

מוביל הוא לא יהיה, חאלאס.

מדובר פה בליגה ששחקנים כמו דגו,אסולין,ועוד מלא פישרים קטנים נחשבים לטובים בתפקיד שלהם,אז כן נמני,בהחלט יכול להיות שחקן מוביל בארץ.

בליגה שמשוחקת בהליכה,אם לאחד כמו אבוקסיס יש מקום של כבוד בקבוצה שלו,אז על אחת כמה וכמה לאבי נמני.

בכל מקרה,מוביל או לא מוביל,זאת כבר הפכה להיות שאלה של עיקרון,אני רוצה,וכפי ששמת לב בסקר (וגם אלו שהצביעו ליחס טוב להנהלה אמרו שבסופו של דבר הם מאמינים שזה יוביל להחזרתו של נמני) יש עוד כמה אנשים כמוני,לראות את אבי נמני שוב משחק במכבי.

עזוב אותה אייל, היא יודעת בדיוק למה התכוונתי ובכל זאת היא מעדיפה לייחס את הדברים שלי לכיוון אבי נמני  ;)

שלחתי אותה אליך לבדיקת העובדות, היא בדקה?!

דליה, מה כתבתי לך אתמול בפרטי, ולאו דווקא על אבי נימני? אני רק מקווה שבהודעות לתקשורת אתם תדייקו ותהיו אמינים כמו שצברי אוהב ותכריזו ש"השחקן ה-12" הגיע לסיכום עם ההנהלה ולא ה"אוהדים".

לפחות את זה או שגם את זה תעשו מבלי לשאול אף אחד. אני מבין את הקושי והאחריות שבדברים כלפי הילדים, וזה לגיטימי בעייני, אבל רק שאלה אחת? למה לא אמרתם: "יש לנו אירגון לשמור עליו, ילדים לדאוג להם" היינו אומרים "צודקים" "שיהיה לכם בהצלחה" וגמרנו. למה בהסוואה של "למען כולם"?

הלוואי ואני טועה ואתם צודקים. הלוואי.

נמני יכול להיות השחקן הכי מוביל בארץ? מה אתם עושים צחוק? הוא ה-שחקן הכי מוביל בארץ. מושא הערצתו של כל ילד. אבי נמני לא סוס מת, אבי נמני ניצח השנה והביא לבית"ר כמה נקודות במו רגליו, אבי נמני זה שחקן של הברקה, ובתוך שניה הוא יכול לשנות משחק.

וכשאבי רוצה, הוא רוצה! אני צריך להזכיר לכם מה היה בענות האליפות ב-3 משחקים האחרונים? תראו את קלטות, תראו כמה הוא רץ, משקיע ונותן את הנשמה. אבי נמני לא גמר את הסוס אבי נמני השחקן הכי טוב בישראל.

אם אתם מדברים פה מקצועית נטו, אל תזלזלו, בחייאת! זה אבי נמני!!!

הסקר שואל על הלב והלב אומר אבי נמני.

בקשר לאפשרות 3 היא לטווח הארוך החשובה ביותר אבל השאלה היא האם בכלל מישהו כאן רוצה לסכם על משהו עם ההנהלה הזאת שממשיכה לנצל אותנו לטובתה כשנח לה וכשלא אז אנחנו אוכלים חרא?

מה הייתי מבקש?

קודם כל שיעיפו את קלינגר לקיבינימאט!!!

כל עוד קלינגר במכבי, גם אם יתנו לנו את היחס הכי טוב קשה לי לראות את עצמי נהנה מכדורגל ובטח עם מנוי בעונה הבאה!

חלאס לחשוב שיקשיבו לנו - תפסיקו להיות תמימים.

חלאס לחשוב שאתה תחזיר את אבי בלי שיקשיבו לנו - תפסיק ללכת כל הזמן בקו אחד, תחשוב קצת מעבר שניר.

עזוב אותה אייל, היא יודעת בדיוק למה התכוונתי ובכל זאת היא מעדיפה לייחס את הדברים שלי לכיוון אבי נמני  :)

שלחתי אותה אליך לבדיקת העובדות, היא בדקה?!

דליה, מה כתבתי לך אתמול בפרטי, ולאו דווקא על אבי נימני? אני רק מקווה שבהודעות לתקשורת אתם תדייקו ותהיו אמינים כמו שצברי אוהב ותכריזו ש"השחקן ה-12" הגיע לסיכום עם ההנהלה ולא ה"אוהדים".

לפחות את זה או שגם את זה תעשו מבלי לשאול אף אחד. אני מבין את הקושי והאחריות שבדברים כלפי הילדים, וזה לגיטימי בעייני, אבל רק שאלה אחת? למה לא אמרתם: "יש לנו אירגון לשמור עליו, ילדים לדאוג להם" היינו אומרים "צודקים" "שיהיה לכם בהצלחה" וגמרנו. למה בהסוואה של "למען כולם"?

הלוואי ואני טועה ואתם צודקים. הלוואי.

מנש יקירי, יש לך לגביי אי הבנה ענקית, הבנת בשבת כמה דברים בצורה לא נכונה מסתבר.

כבר מעל שנה שאני מחוץ להנהלת השחקן ה-12. אין לי ולא היה לי כל קשר ישיר לנעשה בחודש האחרון. אני מנותקת לחלוטין מהנעשה בתוך ומחוץ לארגון בכל הקשור לשיחות אלו או אחרות עם הנהלת הקבוצה, או כל תחום אחר שקשור בשחקן. הקשר היחידי שעוד יש לי, הוא קשר עקיף בכלל, בתחום אחר בכלל.. וכך אני וקוסמן מעדיפים שזה ישאר. אני מנותקת, כי בחרתי להתנתק. לא יודעת מתי אתה שמעת על הנעשה, אני שמעתי על כך רק ביום שישי בלילה, מגורם שלא היה מעורב בנעשה, שהתקשר לספר לי מה עשו לו מאחורי הגב. בשבת כבר קיבלתי את התמונה המלאה, מהגורם שהתחיל את כל המהלך הזה, שלא ידע שכבר שמעתי, וסיפר לי את הכל (ביום שישי לא סיפרו לי את הכל, כי לא ידעו את הכל, או שסתם בחרו לספר לי את מה שהיה נוח לספר). מכיוון שאותו גורם הינו אמין בעיניי, ומכיוון שאני מאמינה ובוטחת בעיניים עצומות בדרך של איציק ודן, קיבלתי בהתלהבות את העניין, אך כפי שאמרתי לך עדיין באיזשהו מקום, ולא בגלל קוסמן ודן, אלא לאור ניסיון העבר עם הנהלת מכבי, אני בוחרת לעצמי את הזכות להיות סקפטית וחשדנית באיזשהו מקום, אבל בכל זאת נותנת את תמיכתי למהלכים האחרונים, ואתמוך במהלך הזה אם יצא בסופו של דבר לפועל. כמובן שאתמוך מרחוק, בלי מעורבות ישירה. בשבת ראית אותי מתווכחת עם קוסמן על אבי נמני. אני וקוסמן אוהבים להתווכח על אבי נמני, למרות ששנינו מחזיקים באופן כללי באותה הדעה עליו :) (הסמיילי מוקדש לאורית ושניר), וכן ראית אותי משתתפת בוויכוח ביני, לבין הגורם מיום שישי והגורם מיום שבת, כשאני תוקפת את גורם שישי, ותומכת בגורם שבת(אם יאשרו לי לכתוב שמות, אערוך הודעתי אממ אממ) ומנסה להסביר לך מה המטרה "האישית" של קוסמן. משום מה קיבלת את הרושם שאני מעורבת, שלא כך הדבר ומאז אתה מכליל אותי בין הגורמים שעומדים מאחורי המהלך המבריק הזה (לטעמי) ונותן לי קרדיט שאינו מגיע לי ואינני חפצה בו.

לא יודעת מי הכניס לך לראש שכל מה שקוסמן ודן עושים זה למען השחקן ה-12 ובשם השחקן ה-12. זו מחשבה צרה, של אנשים ששמים את האגו והאינטרסים האישיים שלהם לפניי מכבי ת"א, כאשר הם יודעים טוב מאוד שמעבר לשחקן ה-12, מה שמניע את קוסמן ודן זה אך ורק טובת מכבי ת"א, הקבוצה, ראשיה ואוהדיה, ונכון, לשחקן ה-12, כיום יש משמעות רבה בתוך הקהל של מכבי, אבל המהלכים שנעשו, הם בפרוש לא בשם השחקן ה-12, ולא למען השחקן ה-12, אלא לטובת כלל אוהדי מכבי ואני די מאמינה שברגע שהדברים יצאו בצורה מסודרת לתקשורת, אז תתבהר התמונה המלאה, ואוהדי מכבי, שאינם נמצאים במעגל המצומצם של האוהדים המעורבים באופן יום יומי בנעשה בקבוצה (שחקן, אולטראס וכו'), יתמכו במהלך הנ"ל, כי הוא בסך הכל לטובתם. אני אסיים בכך שאומר שאי אפשר לקבל אצבע ולדרוש את כל היד ומיד. תנו צ'אנס והזדמנות ועם הזמן יושגו דברים נוספים.

אגב, אני חושבת שהשימוש הציני שנעשה עכשיו באבי נמני, הוא לא יותר מזילות באבי נמני ושימוש עוד יותר ציני ב"אוהדי אבי נמני". אבל זו רק אני.. :)

וגם עכשיו אם הם מקשיבים לנו .. כי בקבוצה במצב חרא יכולת מקצועית לא טובה.. כתוצאה מזה אוהדים לא באים... אני מבטיח לכם שאם מכבי היו מנצחים ורצים חזק העונה אף אחד מהנהלה לא היה אפילו שואל\או פוזל לצד שלנו..... עכשיו העונה שלהם כמעט גמורה אז הם הקדימו את שלב "ההבטחות" ההחנפויות שלהם מעונת המלפפונים לעכשיו.....

הם מוכרים לנו לוקשים ויש הרבה לצערי שאוכלים אותם

וגם עכשיו אם הם מקשיבים לנו .. כי בקבוצה במצב חרא יכולת מקצועית לא טובה.. כתוצאה מזה אוהדים לא באים... אני מבטיח לכם שאם מכבי היו מנצחים ורצים חזק העונה אף אחד מהנהלה לא היה אפילו שואל\או פוזל לצד שלנו..... עכשיו העונה שלהם כמעט גמורה אז הם הקדימו את שלב "ההבטחות" ההחנפויות שלהם מעונת המלפפונים לעכשיו.....

הם מוכרים לנו לוקשים ויש הרבה לצערי שאוכלים אותם

עוד נראה ילד, עוד נראה.

אתה חושב שאתה כזה חכם ויודע הכל, אז פשוט חכה ותגלה כמה אתה טועה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.