Jump to content

אני עדיין בהלם מכבי הפסידו

אבי ואחדי

Recommended Posts

5.3 שניות לסיום צסק"א עם הכדור שלשה ,84-87

כדור של מכבי ת"א פאול על בורשטיין(נכון?) צסק"א לוקחים פקס-זמן

נשאר 1.3 שניות לסיום למכבי יש כדור מבחוץ

הכדור לפאקר זורק מחטיא

המשחק נגמר ):

84-87

שמעו משחק מגעיל אבל עידוד- פשוט מ-ד-ה-י-ם!!!

"היכל נוקיה מלא עד אפס מקום הערב" (משפט מרגש משהו מפי רפי גינת)

לא נורא

יש עוד משחק ואפילו אם נפסיד גם בו וניקח מקום שני בבית ונקבל הגרלה קשה יותר אנחנו יכולים וצריכים להיות בפיינל פור

ואם נהיה נגד צסק"א שם אז ברור שאנחנו יכולים לנצח, ואם אנחנו יכולים לנצח את צסק"א אז אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה

תרימו את הראש!!!

אבל איך לעזאזל זה אמור לנחם אותי שחיפה הפסידו? מי בכלל שם עליהם? מכבי הפסידה וזה מה שאכפת לי ממנו, לא כמה חיפה הובסו בהולנד

http://www.one.co.il/next.asp?id=44327&Bz=1

פיני רותח על השופטים

וצודק

למרות שזה לא מתרץ את ההפסד, הוא בא משאננות ומאופי נהדר (מגיע להם הצל"ש על זה) של שחקני צסק"א ולא מהשופטים, למרות שאולי בעצם היתה עבירה על פארקר, אחרי שזה נגמר וראיתי שאנחנו לא מקבלים אותה הפסקתי לראות, אבל גם אם נגיד והיינו מובילים ביותר, צסק"א היו יודעים לחזור גם מזה אם הם ידעו לחזור מ-19

ומי אמר שנגיע לפיינל פור? אסור לזלזל בשום קבוצה, נכון מכבי קבוצה מצוינת אבל גם האחרות ואסור להיות שאננים

ולמה המאמן שלהם לא קיבל טכנית? מה עכשיו יש חוק חדש שמותר למאמן היריבה לגשת לספסל של הקבוצה שממול? מה פעם הבאה אפשר להאזין לפסקי זמן של הקבוצה היריבה? אם כל הכבוד שהמאמן של צסק"א זכה בהרבה תארים זה עדיין לא אומר שיש לו זכות לעשות דברים כמו שהוא עשה היום...

טוב שהשופטים לא נישקו גם את המאמן של צסקא(שכחתי את השם שלו), הוא היה צריך לקבל איזה 10 טכניות.

וגרשון דפק בהחלטה אחת את כל המשחק של מכבי, מה בער לו להוציא את פארקר באמצע הרבע השלישי, כשהוא בוער? כל המומנטום נדפק וצסקא עשו ריצה של 300-2.

למכביסט בנשמה, אני לא אומר שאנחנו בהכרח נגיע לפיינל פור, אבל אני אומר שאנחנו יכולים ופייבוריטים להגיע, אז הפסד אחד לא צריך לדכא אותנו כל-כך

ודבר שני, אתה צודק בקשר לטכנית שמכבי היתה צריכה לקבל, אבל זה לא מתרץ שאננות וחגיגת נצחון באמצע הרבע השלישי

מכבי קבוצה טובה... אפשר להסתכל על הדברים הטובים מהמשחק, לאו דווקא על השליליים.

לא צריך להתרגש כל כך מהפסד אחד, למרות שהמשחק היה בידיים של מכבי! וזה חבל.

למכביסט בנשמה, אני לא אומר שאנחנו בהכרח נגיע לפיינל פור, אבל אני אומר שאנחנו יכולים ופייבוריטים להגיע, אז הפסד אחד לא צריך לדכא אותנו כל-כך

ודבר שני, אתה צודק בקשר לטכנית שמכבי היתה צריכה לקבל, אבל זה לא מתרץ שאננות וחגיגת נצחון באמצע הרבע השלישי

לא אמרתי שזה מצדיק את השאננות שבגללה הפסדנו, אבל זה ניראה מאוד מוזר

שני הדברים שהכי עיצבנו אותי בהפסד:

1. הלוזריות שכ"כ הפוכה למה שרואים השנה ממכבי! איך מפסידים כזה הפרש?!?! ועוד במשחק בית?!?! וזה גם לא כאילו שהכל היה ברבע הראשון- עד אמצע רבע שלישי היה ככה זה לא כאילו היה להם המון זמן לחזור...

2. לחזור הביתה עצבני גם ככה ולראות באיי סי קיו הודעה מאיזה אוהד הפו*ל בן **** מהכיתה שלי בהודעה מתלהבת ושחצנית ביותר... לא ידעתי שאפשר לכתוב כ"כ הרבה קללות ו"ברכות" בהודעה אחת כמו שכתבתי לו:D