Jump to content

אבו וילן

eyal

Recommended Posts

גם כן חוק..

ושעוצרים עכשיו מישהו על ***** , ואין לו קשר אליה

זה לא מפריע מהם לעשות לו תמוות בחדר חקירות.

מזה משנה , הם יחגגו וחוגגים על מה שבא להם

בחייך, ונראה לך ששופט בבית משפט יבין את ההבדל? המשטרה תחגוג על זה הריי.

מה זה יבין את ההבדל? זה חוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תאמין לי שאף אחד לא יסתכל על זה כעל חוק עם כל כך הרבה סימני קריאה אחריו.

"מישהו הכניס אבווקה" נגד "מישהו הדליק אבווקה" - זה יראה כל כך מגוחך בבית משפט, והלחץ התיקשורתי כל כך גדול, ומה גם שהמשטרה תיטען שאותו בנאדם שהדליק כביכול, גם הכניס. החוק ישחק תמיד לרעת האוהד.

גם כן חוק..

ושעוצרים עכשיו מישהו על ***** , ואין לו קשר אליה

זה לא מפריע מהם לעשות לו תמוות בחדר חקירות.

מזה משנה , הם יחגגו וחוגגים על מה שבא להם

שופטים לא ישלחו כ"כ מהר לכלא איזה ילד בן 18 על ***** ועוד בלי שיש הוכחות שהוא הדליק אותה...

קרוב לוודאי שאת הברוטאליות של המשטרה, כאשר ידלקו ******, החוק הזה רק יגביר ויחזק- אבל מכאן ועדלשנה בכלא המרחק הוא ענק (ולא שאני תומך בחוק, פשוט אל תתרגשו מהר מדי...)

ואם יש לכם ספק? אל תדליקו ******...

ואם יש לכם ספק? אל תדליקו ******...

ואל תכניסו.....

תכניסו ותדליקו!!!...אם נפסיק את זה יעשו חוק שאסור לעמוד במשחק ורק לשבת ואז לעודד ואז לא יודע איזה חוקים יעשו אבל למרות זאת אם יעשו עוד ועוד אז זה ישאר רק בחוק הזה כי לא יעשו עוד חוקים אם לא יצליחו לאכוף את זה. אסור לתת למשטרה לנצח.

לפי דעתי בכלל אנחנו ( כל הקהלים בארץ ) צריכים לריב אם שוטרים עד שהם ילמדו לקח. אנחנו הרבה יותר מהם ואם כל האוהדים של כל קבוצה יהיו ביחד נזיין אותם!!

שואה למשטרה!!!

נו ומה...? כשזרקו **** במגרש בנתניה ואיזה שוטר החיליט שאני זה הפושע, אז עשו לי בדיקה מופשטת בשירותים כאילו אני מחבל, וכמובן שלא הייתי קשור לזה בכלל. השוטר חשב שהוא ראה...

עכשיו אני מפרש לי לתומי את החוק כאילו לשוטר יש את כל הכוח בעניין... בא לו לעצור אותי? יגיד שנהמתי... אני רוצה לראות אותם גברים בטדי, מתחילים לעצור אנשים על נהמות (שזה מגעיל בלי קשר וחוץ מאבוקסיס אני לא עושה את זה לאף אחד). פשוט עוד כוח לשוטרים לעשות מה שבא להם.

מישהו אמר צ'רלטון? :rolleyes:

טוב, לדעתי החוק הזה הוא חתיכת בלוף ענקי שבא לנסות ולגרום לאוהדי הכדורגל הפאנטים בארץ לא להיות כאלה. אכיפת החוק תהיה לא הגיונית בשל העובדה הפשוטה שאין מפסיק כח שיטור בתחומי המגרש כדי לעצור 200 איש ששרים את זה, כמובן שהם יכולים לעצור בודדים.

אם זה כן יעבור זה אסון

חוק טיפשי שלא שווה כלום בתאכלס הוא לא שווה כלום ביום ששוטר יתחיל לעצור על שירת טועמה מחבל והפועל חיזבאללה הוא יצטרך לעצור יציע שלם אלא אם כן הוא מוכן להסתכן בתביעה שנצחון העצור מובטח בה מראש ("כל אדם עומד שווה מפני החוק")

שיחה בכלא מעשיהו:

אסיר 1:"אחי על מה אתה יושב?"

אסיר 2:" אני? על רצח, מה אתה?"

אסיר 1:"אונס."

אסיר 2:"הלו בחור על מה אתה יושב?"

אוהד כדורגל:"סתם שרתי טועמה מחבל".

נשמע הגיוני בכלל?! :lol:

אני חושב שזה עדיף מלשמוע את ברקוביץ', סואן וקטן דנים למה הם לא בנבחרת:

ברוקביץ: אני אפס, למה אתה קטן?

קטן: רבתי עם אברהם גרנט, מה איתך סואן?

סואן: שרקו לי בוז כל הזמן, אי-אפשר לסבול את זה.

אני בוכה, פשוט בוכה

כל יומיים דוקרים פרח במועדון על לא עוול בכפו, הרוצחים חופשיים,

וכל מה שנמצא על סדר היום, זה איך לזיין את אוהדי הכדורגל...

בא לבכות.... :lol:

לעבריינים, יש כסף לרפד את השלטון, והשלטון לא מחוקק חוקים.

רק העניים שלא יכולים להגן על עצמם, סובלים..

עד מתי לוני ואבו וילן, עד מתי נבחרי ציבור יהרסו אותנו?

הרי אין שליטה על הפה, באדיר או סואן יפוצצו שחקן, מישהו יקרא מחבל או קללה גזענית, שזה משפיל ולא הוגן ולא מוסרי, אבל דחילק, אנשים הם בני אדם,

על זה שנה?

איזה מדינה, איזה כח יש לו, למנוול

מה ההבדל עם אני שר טועמה מחבל במשחק כדורגל לבין שאני צועק לכושי ברחוב?

הרי בכדורגל אני יקבל מאסר(לפי מה שאבו וילן רוצה)

וברחוב אני יקבל אזהרה(אם בכלל)

אז מה ההבדל?

שיפסיקו להיטפל לאוהדי כדורגל ולהיות גברים על ילדים בני 16 מאשר ללכת לתפוס מחבלים\רוצחים\ולמינהים..

חוק של בזבוז זמן.. מה מעסיק תאנשים האלה לעזאזל...

במקום פתרון של הפער בחברה,החינוך ונושאים חשובים אחרים הם מתעסקים בתסכול של האנשים מהכדורגל

אבל בכל מקרה גזענות אינה מקומה בכדורגל

תתעסקו בלאהוב במקום בלשנוא

במילא יש את היריבות

אז למה צריך פוליטיקה ושטויות כאלה?

עכשיו סתם שוטרים יכנסו באנשים על קריאות מטופשות כאלה

חוק דפוק שרק ירחיק קהל, עם היום אנשים לא מגיעים בגלל פחד להעצר ולקבל מכות משוטרים בגלל אלימות אוהדים מקבוצה יריבה או בגלל אוהדים שלהם או מחירים כרטיסים וכו'. אז וילן לוקח ועושה חוק, שאומר לאוהדים לא כדי לכם להגיע. כי אותו דבר אפשר לעשות בהרבה פחות כסף ובלי סכנת חיים. של לשבת בכלא שנה, ואולי שנתיים, נשמע לכם הגיוני ?!. לי בכלל לא אני יודע שהחוק עדיין לא עבר, בקריאה שניה וכו'.לא מבין בזה כל כך אבל , הכנסת והמדינה הזאת חושבים, הם יעצרו את האלימות ואת האובוקות, ואת הקיראות הגזנעיות על ידי כך שיצא חוק שיגיד שנתיים. מאסר על קללה אז לפני כל קללה שבן אדם יוצא מהפה ולא משנה איך הוא יחשוב פעמיים, אבל ראבק זה אצטדיון כדורגל. אנשים מגיעים עליו בשביל לעודד להוציא את העצבים ע"י אותם קללות כו' זה האהבה לקבוצה שלנו, ולנסות לפגוע בקבוצה השניה. אבל הם לא יבינו את זה, הם חושבים שרק חוקים זה מה שיביא לפתרון. אבל הם לא רואים שע"י אותם חוקים של וילן ושאר החכמים, הם הורסים את הכדורגל עכשוי עם החוק יצא אני מאוד מקווה שלא. אז הם יחשבו שזהו הכל טוב ויפה והנה יש שקט ואין ****** ואין כלום אבל אחרי כמה זמן הם יראו שאין קהל במרגשים ויראו איזה טעות הם עשו בגלל חוק דפוק שהם רוצים להעביר .

(: עכרתי אני מקווה שזה טוב אני לא טוב כל הספקים ונקודות עדיין גר בלוד (:

חוק דפוק שרק ירחיק קהל עם היום אנשים לא מגיעים בגלל פחד להעצר ולקבל מכות משוטרים בגלל אלימות אוהדים מקבוצה יריבה או בגלל אוהדים שלהם או מחירים כרטיסים וכו' אז וילן לוקח ועושה חוק שאומר לאוהדים לא כדי לכם להגיע כי אותו דבר בהרבה פחות כסף ובלי סכנת חיים של לשבת בכלא שנה ואולי שנתיים נשמע לכם הגיוני ?! לי בכלל לא אני יודע שהחוק עדיין לי עבר בקריאה שניה וכו' לא מבין בזה כל כך אבל הכנסת והמדינה הזאת חושבים הם יעצרו את האלימות ואת האובוקות ואת הקיראות הגזנעיות על ידי כך שיצא חוק שיגיד שנתיים מאסר על קללה אז לפני כל קללה שבן אדם יוצא מהפה ולא משנה איך הוא יחשוב פעמיים אבל ראבק זה אצטידון כדורגל אנשים מגיעים עליו בשביל לעודד להוציא את העצבים ע"י אותם קללות כו' זה האהבה לקבוצה שלנו ולנסות לפגוע בקבוצה השניה אבל הם לא יבינו את זה הם חושבים שרק חוקים זה מה שיביא לפתרון אבל הם לא רואים שע"י אותם חוקים של וילן ושאר החכמים הם הורסים את הכדורגל עכשוי עם החוק יצא אני מאוד מקווה שלא אז הם ישחבו שזהו הכל טוב ויפה והנה יש שקט ואין ****** ואין כלום אבל אחרי כמה זמן הם יראו שאין קהל במרגשים ויראו איזה טעות הם עשו בגלל חוק דפוק שהם רוצים להעביר .

ועכשיו עם סימני פיסוק כדי שנבין :)

יווו עבר את כל הגבולות מה אני צריך לשאול מישהו אם בא לי עכשיו לצעוק טועמה מחבל ?! וואלה בזין שלי חופש ביטוי שלי ואני גם בטוח שהוא לא ישמע את זה כי עוד 5000 צועקים משהו אחר כל מישהו אחר מה נהיה מדינת משטרה

שואה למשטרה יבוא היום

ממשיכים וממשיכים להקטין את אוהד הכדורגל וניראה לאן נגיע

אנשים כמו וילן וחבריו צריכים לשבת במשך עונה שלמה ביציע כמו שער 11 ויציע ג' וכו' ואז לדבר, ככה זה לא יכול להימשך

זה עונש מקסימום ובתאכלס תגידו לי מתי בפעם האחרונה שהרחיקו מישהו

על ***** תאכלס הביאו הוכחה מוצקת שהוא עשה את זה??? אף פעם

אז הם לא יכולים לשלוח מישהו לכלא בלי הוכחות..... והם אף פעם לא ישיגו הוכחות על מדליקים ולא על קללות אז שימותו.