Jump to content

ויקטור אלכסנדר...זוכרים?

רועי סמרה

Recommended Posts

רנדי ווייט שיחק בעונת 97\96 במכבי אם אני לא טועה...ויקטור אלכסנדר היה במכבי בעונת 99\98 (העונה האחרונה של עודד קטש במכבי)

רנדי ווייט שיחק בעונת 97\96 במכבי אם אני לא טועה...ויקטור אלכסנדר היה במכבי בעונת 00\99 (העונה האחרונה של עודד קטש במכבי)

קרוב

:) :lol:

Guest עידן דורון

פחחחחח אני זוכר את רנדי וויט איזה ידיים היו לו!!!!!

הוא היה כזה טמבל כי אמרו להחטיא בכוונה או משהו כזה (בעונה שהיה מאמן כזה דומה לנאצי עם שפם) ורצו להפסיד או לנצח בהפרש קטן בשביל לקבל יריבה יותר קלה או משהו ואז הטמבל הזה זרק לשלוש וקלע.

חחחחחחחח איזה צחוקים איתו

Guest עידן דורון

קראו לו גם הפנתר הוורוד אם אני לא טועה, נכון?

כשהיה על קו העונשין המערכת המשוכללת ביד אליהו (כיום היכל נוקיה) היה שם את הטם דה טה דם... של הפנתר הוורוד

פחחחחח אני זוכר את רנדי וויט איזה ידיים היו לו!!!!!

הוא היה כזה טמבל כי אמרו להחטיא בכוונה או משהו כזה (בעונה שהיה מאמן כזה דומה לנאצי עם שפם) ורצו להפסיד או לנצח בהפרש קטן בשביל לקבל יריבה יותר קלה או משהו ואז הטמבל הזה זרק לשלוש וקלע.

חחחחחחחח איזה צחוקים איתו

חחחחחחחחחח נכון נגד ציבונה בחוץ הינו צריכים להפסיד ב14 ! והטמבל הזה....חחחח

כן הבנואה הזה ההיה חתיכת חיה אבל הוא לא היה משהו בתור שחקן רק בכות הוא ידע לתת .. נראה לי שהוא הוריד אגרוף למוטי דניאל.. תקנו אותי אם לא..

למרות שנראה לי שכן.. שחקן לא יהיה מתאגרף כן.. :D

טוב אם כבר שחקני עבר במכבי כדורסל, היה איזה ניקולה אחד משהו, לא זוכר מה, נראה לי שהוא גם היה 7, אבל אני לא זוכר איך קראו לו, בעונת 1998-1999 כשיורם חרוש אימן את מכבי ופוטר או התפטר, כבר לא זוכר, ואז פיני גרשון בא

הקיצר השחקן הזה עזב בתחילת-אמצע העונה, נראה לי שעוד ב-1998, מישהו יודע על מי אני מדבר וזוכר איך קראו לו??

הוא הגיע עם פאוק סלוניקי ב 99 פתח פה על פיני הוא אמר שלהשוות בין פיני לצביקה שרף אני חושב, זה כמו להבדיל בין פיל ג'קסון ליורם חרוש...ופיני גרשון כמו פיני גרשון ענה לו משהו אבל אני לא זוכר מה...