Jump to content

מכבי פנאטיקס 23/24

Recommended Posts

מגיע להם נושא פרגונים ענק, לצערי אין לי את הכוחות לפרט על כל מה שהם עשו עבור הקבוצה העונה, החזרת הצהוב, להיטים אדירים, קונטרות להפועל תפאורות וכ"ו

מעל הכל הם הוכיחו העונה שהם כאן בשביל מכבי, שהם כאן מחויבים כמונו ומובילים את הקהל להצלחות ותארים. וחיפשו אותם בלי סוף, ודפקו אותם בלי סוף, ודחקו אותם לפינה וכל פעם הם מצאו את הדרך שלהם להגיב בלי לפגוע במועדון בצורה שתפגע בסיכויים לאליפות

מבחינתי אחד הגורמים המשמעותיים באליפות העונה. מוריד את הכובע ואומר תודה

להוריד את הכובע. שאפו ענק לכל אחד ואחד מהם. עשו הכל למען החזרת הצלחת העונה. שיפור אדיר משנה שעברה. להיטים מטורפים. 

הארגון הכי טוב בארץ כשהם מתעסקים בעידוד נטו. עשו כל מה שהם יכולים מבחינת צבע ביציע וזה לא פשוט בכלל בהתחשב בזה שהמשטרה עושה להם את המוות שבוע אחרי שבוע. 

לא יודע מי חילק את החולצות בכניסה ליציע אם זה קשור לארגון או למישהו אחר, תודה לכם על עוד 2 חולצות ששימחו 2 לוחמים שיצאו רק היום וממש שמחו לקבל מזכרת קטנה. 

כשהדליקו את הזיקוקים ב-11 לקראת סוף המשחק היה 10 שניות מורטות עצבים שפחדתי שיזרקו לדשא ואחרי שזה לא קרה אמרתי לעצמי ואללה כל הכבוד להם

מעבר לזה, כל מה שהם עשו השנה מבורך

התבגרו. חששתי אתמול בשלב מסוים שיגיע שיר האונס, לשמחתי הוא לא הגיע ויצא לגמרי מהרפרטואר. מגיע לפנאטיקס שאפו על עונה גדולה, גם ביציעים.

עונה מעולה גם שלהם, תודה לכל העוסקים במלאכה.

מה שכן, רוב האוהדים לא ממש יודעים מה קורה מאחורי הקלעים ולמשל רק אתמול כשפורסם הפוסט לגבי התפאורה מול ריינה הבנו שגם במשחק האליפות מול ב"ש הם נתקלו בקשיים אדירים של משטרת ישראל. שווה לעדכן תמיד דברים בסגנון כי אני שמעתי על הרבה אוהדים שהיו מאוכזבים מהתפאורה מול ב"ש ובכללי במהלך העונה ולא מבינים לאן הולך הכסף מהתרומות וככה במקום להתאכזב מהארגון ידעו/נדע מה הסיבה למקרים כאלו.

בלי קשר, חייבים לעשות משהו עם הקיר ב10-11 - כמה באנרים צהובים-כחולים ישפרו פלאים את המראה הכללי של היציע.

אחלה פנאטיקס העונה. הפתיעו לטובה בהרבה מקרים והשתדלו לעשות רק מה שטוב למכבי. הראו בגרות ומגיע להם שאפו על זה. 

מקווה שלקראת העונה הבאה יצליחו למצוא פתרון לבעיות שהמשטרה עושה כי התפאורות שהפנאטיקס יודעים לעשות חסרים מאוד ביציעי בלומפילד. 

מצטרף למחמאות, הייתה עונה אדירה של הארגון וכל מי שחלק מהארגון ונותן את הנשמה בשביל אווירה וצבע במשחקים של מכבי ראוי לכל המחמאות, בטח שאנחנו יודעים כמה המשטרה בארץ נוראית.

עונה אש, גם בבית אבל בעיקר במשחקי חוץ. לא אגזים ואגיד שאנחנו הקהל חוץ הכי טוב בליגה. נתנו השנה כמה קונצטרים במשחקי חוץ. 

לגביי, משחקי הבית, בתור אחד שהתחלק העונה בין שער 8 עליון לשער 11 אני חייב להגיד שרגע הפיק שלי אתמול (ואתמול ישבתי ב11) היה ששרנו "אדומים תמיד סופרים" מיציע ליציע, צמרמורת. 

וזה אולי הבקשה היחידה שלי לשיפור/לשימור (כי יש התקדמות בנושא סה"כ).

בשער 8 עליון יש לפעמים יותר טירוף מ11 (וגם יותר צפיפות), אנשים באים לקרוע שם את הגרון, כמה שיותר שירים מיציע ליציע ככה יותר טוב. שירים מיציע ליציע מנצח כל פאק באקוסטיקה שיש בבמופילד החדש. גם יש שיפור בקיצור של אורך זמן לשיר במשחקי הבית וזה אש. 

מן הסתם גם הייתי רוצה קצת יותר תחלופה בשער 11 כי אנשים רבים בשער הזה כבר ממזמן לא באים לעודד אבל זה כבר בעיה שלא בשליטת הארגון.

אבל בסה"כ עונה אדירה של הארגון, הלוואי עוד הרבה עונות כאלה שאנחנו חוגגים בכל מגרש בארץ.

עונה מורכבת וקשוחה וכל זה מול מחוז המשטרה מאמלל האוהדים הגדול בארץ ועדיין שיחקתם אותה בענק גם בסשן חגיגות האליפות לדעתי הטוב ביותר מבין אליפויות עידן גולדהאר ובעיקר על הופעות טובות בתקופה שהיה נראה שהעונה מתרסקת לנו

סחטיין עליכם ולא לעצור התקרה עוד גבוהה ורחוקה