Jump to content

רשמים מהניצחון על ריינה בבלומפילד | סיום חלומי לעונת 23/24 עם אליפות וערן מלך השערים

Recommended Posts

שתי מטרות נותרו לנו עד לסיום העונה אחרי שהאליפות כבר הובטחה ונחגגה ברחבי הארץ, לנצח כדי לצבור כמה שיותר נקודות פער וכ"ו וכמובן לקדם את ערן זהבי לעמדת מלך השערים, בשביל שזה יקרה ערן חייב לכבוש שער אחד לפחות וזה במידה ודין דוד לא יכבוש כלל בדרבי החיפאי. קין מעלה כמעט את ההרכב הכי חזק (יוריס חסר לי מדי) כדי לתת לערן צ'אנס לעשות את הבלתי אפשרי.

שופטת: גימיק מביך (באמת אולי השופטת החלשה בארץ, לא יודעת את החוק של יד, לא שורקת על זה בחיים. שריקות רנדומליות, חוסר מושג, הכל שם לא קשורה לענף. לפחות יודעת לתת תוספות זמן, משהו..)

שחקנים: משפתי כבר אמרתי עליו את דעתי לגבי העונה, יהיה לי לא קל איתו כשוער פותח עונה הבאה. רביבו לא היה מרשים היום אבל בסה"כ הוכיח לאורך העונה שיש לו איכויות אדירות כמגן, יש לו עוד מה להשתפשף אבל אני בעדו. רז שלמה מפתיע בעוד משחק טוב (ואפילו מאוד) ועושה קולות כמי שעשוי להוביל את ההגנה שלנו בשנה הבאה. סבוריט נשבר לי הלב, הזר האהוב עליי בכל הזמנים. לא יודע איך נסתדר בלעדייך. בושה שלא קיבלת אזרחות, לא אשכח אותך לעולם. שחר שוב נראה לא טוב (אך לפחות נחוש וחושב לעומק), חושב שהוכיח העונה שיש לו מקום ברוטציה של מכבי במרכז המגרש. חיובי מאוד. קארצב עוד כניסה לרשימת המפתיעים, לא נתן משחק גדול וגם לא עונה גדולה אבל כן היה שם שהיה צריך אותו וסה"כ היה הרבה פחות גרוע/יותר טוב משחשבתי. יוריס הפתעת העונה האמיתית, גם היום מדהים כמה קלאסה איזה שחקן, אחד הנכסים החשובים למועדון חייב לפרוש פה. פרץ כמו כל העונה יש לכאן ויש לכאן, יציבות (וטאץ' בכדור) זה מה שחסר לו להפוך למפלצת אמיתית. גבי אחד היחידים שראויים לכבוש במשחק כזה שהם לא זהבי, עונה גדולה, שחקן נשמה, חייבים לעשות הכל כדי שישאר. דן ביטון לא אשכח לך בחיים את זה שלא מסרת לערן דקה 70, אין מפגרים כמוך. מילסון אפשר תכלס לרשום לו עוד שני בישולים? שחקן אדיר נדיר ומרגש, חייבים להשאיר לעוד עונה אחת. ערן זהבי הגדול מכולם מרשית את ה20 שלו העונה בדרך למלכות השערים. אין ולא יהיה שחקן שקרוב למה שערן זהבי עשה במכבי. לא היה אדם שארגיש אליו מה שאני מרגיש אלייך. חייב להמשיך איתנו עוד עונה אחת לפחות, אם יפרוש אני אשבר.

פיקנטריה:

- איןרשת, לא יודע מה קרה לה אבל היא פשוט לא הייתה שם.

- הנחישות של ריינה שערן לא יכבוש + הריבים בקרן האחרונה. מופרך.

- ספיר ברמן שופטת, לא יכול שלא להיות פיקנטריה. אין לה מושג. לא יודעת מה זה יד (לא רק היום, תמיד)

- מופע אבוקות לחגיגות האליפות (כמובן לא זרקו למגרש)

- החילוף של סבוריט שובר את הלב.

- המספרת של ערן, העקב של ערן והשתיקה ביציע כשכל שחקני מכבי עם עוד פס ברחבה כדי שערן יכבוש.

- ערן זהבי מלך השערים עם 20 שערי ליגה (ולמעלה מ40 בכל המסגרות עבורו)

- טקס מרגש לשרן + סבו בסיום המשחק, עם שירה ועידוד וקטעי וידאו

- דגלים על הדשא שאומרים יותר ממה שאני יכול לפרט כאן

- לוקאס סבוריט כולל שירים, קריאות, שערים אחרי המשחק (אפילו את יוריס הביאו לכבוש)

- המון שחקנים כולל גבי ואפילו אולי חלילה ערן שזה היה משחקם האחרון בצהוב ואנחנו לא יודעים עדיין.

- משחקו האחרון של אנריק סבוריט, הזר האהוב עליי בהיסטוריה. לא אשכח אותך לעולם חבר.

- משחקו האחרון של הקפטן הנצחי, הילד שראיתי עולה מהנוער ופורש במועדון עם 6 אליפויות ו16 תארים. אגדה בצהוב.

- משחק אחרון לעונת המשחקים 23-24

- אליפות מספר 25 למועדון, תחקק תמיד בזיכרון ובדם כל אחינו ליציע שאינם איתנו עוד.

- רשמים אחרונים?

קהל:

באסה שלא היה מפוצץ בטירוף אבל למי אכפת, חגיגת כדורגל בבלומפילד, שמחתי מאוד בעיקר שערן השלים את המשימה ועלה לפסגת טבלת מלכי השערים. כל כך מגיע לו. בכללי זה היה סיום מדהים לעונה קשוחה וארוכה מאוד, היה כאן הכל אבל בסופו של דבר כמועדון במאני טיים עשינו את זה, כולם. שחקנים קהל הנהלה מועדון - הבאנו את התואר והחזרנו את ההגמוניה הביתה. בתקופה הכי חשובה שיכולה להיות ומבחינתי זה לפני הכל ומעל הכל. מכאן יש לנו המון עבודה אבל כרגע מתרכזים עוד קצת בחגיגות ושמחה על האליפות הכ"כ מתוקה הזאת ופרידה מאגדות המועדון שרן ייני ואנריק סבוריט.

אליפות 25 

פרידה עצובה מסבוריט

וואלה ערן היה יכול לצאת גדול ולתת את הפנדל(ואת סרט הקפטן) לסבוריט. הגול שלו היה בא בלי קשר.

יש הרבה עבודה למנספורד. נקווה לקיץ מלא פושים.

תודה למכבי על עונה מיוחדת ואליפות מרגשת.

מדהים לחשוב על כל מה שעברנו כאוהדים וישראלים בכלל, מהרגע שהתחילה העונה ועד היום.

חייב לתת מילה טובה לריינה וסעיד בסול שמוכיחים (בניגוד לסכנין) שאפשר להיות קבוצה מהמגזר בלי להיות חלאות תומכי טרור ומחפשי פרובוקציות.

סיום מרגש וכואב, שני שחקנים ענקיים עוזבים אותנו.

לגבי הרשת, במשחק נגד באר שבע השבוע קרעו אותה בחגיגות ולכן לא הייתה.

חייבים לעשות הכל כדי להשאיר את מילסון וגבי איזה מרגשים!!

יאללה מוקדמות ליגת האלופות (כמה התגעגעתי)

כל מילה על ברמן נכונה, צריך לעצור את הגימיק הזה.

שיפוט על פי אינטואיציה זה משהו חדש.

היא שורקת מרחק קילומטר מהאירוע.

שיהיה בריא דן ביטון, באמת שהוא לא העיפרון הכי חד, יכל למסור לערן שיבקיע בקלות אבל לאא הוא ימסור למי שהכי מסובך לו להבקיע, אין לתאר

31 דקות לפני, סי הצהובה said:

שיהיה בריא דן ביטון, באמת שהוא לא העיפרון הכי חד, יכל למסור לערן שיבקיע בקלות אבל לאא הוא ימסור למי שהכי מסובך לו להבקיע, אין לתאר

לפחות 10 התקפות שלנו הגיעו אליו ונעצרו שם. זה משהו פסיכי.

עם דוידה, אנחנו באזורי חיוג של  4 -5 שערים היום. 

לפני1 שעה , Lahav8 said:

חייב לתת מילה טובה לריינה וסעיד בסול שמוכיחים (בניגוד לסכנין) שאפשר להיות קבוצה מהמגזר בלי להיות חלאות תומכי טרור ומחפשי פרובוקציות.

הקהל שלהם כיבד כמו שצריך.

דיברתי עם חלקם אחרי המשחק, הבדל עצום מסכנין.

נשבר לי הלב שסאבו עוזב

הנהלה של כבשים

היו צריכים להפוך את המדינה כדי שיקבל אזרחות

פאקינג היה ראש ממשלה אוהד מכבי(לפיד) ולא עשו כלום

הזר שהכי אהבתי אי פעם

ואחד השחקנים שהכי אהבתי במכבי

תמיד אמרו עליו שהוא נכס לחדר ההלבשה

תמיד רצה לנצח ונתן את הכל כדי שזה יקרה

בעונות שלו בתור מגן הוא היה המגן המושלם 

לא ראיתי דבר כזה בארץ

תודה לך על האדום נגד הפועל

רוב השחקנים היו מפחדים על עצמם

ואתה הקרבת למען המסורת

1 דקה לפני, הצבר said:

דרך אגב לא הייתה אמורה להיות גם פרידה מגולסה ? 

גולסה חולה. 

יש לי הרגשה ששנה הבאה אנחנו מתחילים הכל מחדש, הלב שלי אומר שגם זהבי יעזוב וקין לא ישאר. 

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

גולסה חולה. 

יש לי הרגשה ששנה הבאה אנחנו מתחילים הכל מחדש, הלב שלי אומר שגם זהבי יעזוב וקין לא ישאר. 

תודה
לגבי קין גם אני כמעט בטוח שהוא לא נשאר
אבל זהבי אני בטוח שנשאר ואיתו רוב הסגל כולל 5 זרים חדשים למרות שאם קין עוזב יש סיכוי שקיקו ישאר

זה הזמן לנצל את הכיס העמוק שלנו ולהשאיר פה נכסים שיהיו מבסוטים. 

הרבה הרהרו בצדק שלא ניצלנו קמצוץ מהכסף הגדול שקיבלנו על המכירות שחקנים שלנו בשנים האחרונות. 

זה בדיוק הזמן להשתמש בו בצורה הכי בריאה שיש ובזמן מלחמה, ולשדרג משמעותית בכסף את קין והצוות, מילסון, גבי, יוריס, דוידה, תורגמן, רביבו. להכפיל את השכר של מילסון ולהאריך לו חוזה יהיה שווה הרבה יותר מלהביא עוד זר במיליון יורו. 

זה הזמן להשתמש בקצת כסף שצברנו והכיס החביב של בעל הבית שלנו כדי להשאיר את מי שצריך. 

לפני6 שעות , אליהו_הנביא said:

גולסה חולה. 

אם ערן היה מחליט שהוא רוצה לפרוש אז כבר היינו שומעים על זה, לא האופי שלו לפרוש בשקט באמצע הקיץ שהייתה לו הזדמנות לעשות את זה כמלך שערים ואלוף עם בלומפילד מלא. 

לפני6 שעות , הצבר said:

תודה
לגבי קין גם אני כמעט בטוח שהוא לא נשאר
אבל זהבי אני בטוח שנשאר ואיתו רוב הסגל כולל 5 זרים חדשים למרות שאם קין עוזב יש סיכוי שקיקו ישאר

מעריך שקין לא ישאר, יגיע מאמן חדש שיתן בהתחלה צ'אנס לקיקו ואולי גם לאדו

זהבי ישאר

אולי יצליחו לייצר עסקה על יונה ויגיעו 3 זרים לפחות: בלם, מגן ימין, כנף

תודה סאבו

תודה שרן

תודה רובי + ערן (?)

אחת העונות הכי מתישות בתור אוהד (ובתור אזרח) מגיעה לסיומה.

ועם כל מה שעברנו גם במישור הספורטיבי וגם בשנה הקשה בתולדות המדינה - איזה כיף שהכל התנקז לשבועיים הכי כיפיים בשנים האחרונות.

התפרצות אדירה של אושר.

תודה לך מכבי, נתראה במוקדמות :wubyellow3:

ואם כבר לקחים לקראת העונה הבאה:

די עם השיר המטומטם הזה אחרי גולים במשחקי בית.

אתמול היה פוטנציאל התפוצצות של נמס ממך שהיה צריך להיזכר לדורות בגול של גבי וזה פשוט נחרב בגלל השיר השנוא הזה.

די די, גם זה וגם סידי. אם אבא שלי בן 60 שהאווירה במשחק לא הכי מעניינת אותו אומר שזה כבר מעיק, אז חלאס זה מעיקקקקק

חייבים לעשות משהו עם השיר הזה אחרי גולים

תודה לסבו וייני אתם אגדות

מרגיש שערן נשאר קין לא

יאלה מוקדמות:wubyellow3:

לפני4 שעות , Dorian said:

ואם כבר לקחים לקראת העונה הבאה:

די עם השיר המטומטם הזה אחרי גולים במשחקי בית.

אתמול היה פוטנציאל התפוצצות של נמס ממך שהיה צריך להיזכר לדורות בגול של גבי וזה פשוט נחרב בגלל השיר השנוא הזה.

די די, גם זה וגם סידי. אם אבא שלי בן 60 שהאווירה במשחק לא הכי מעניינת אותו אומר שזה כבר מעיק, אז חלאס זה מעיקקקקק

יש סרטון שממש מראה איך שהקהל מתפוצץ בגול של גבי עם נמס ממך ואז שהפזמון מגיע המוזיקה של הגול התחילה והרסה הכל. 

פשוט מרגיז. לא מבין למה מכבי מתעלמת מזה.