Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר | קרנבל האליפות חוזר לסמי אושר עם 3-0 וצלחת על הצד האדום של העיר

Recommended Posts

יששששששששששששששששששששששששששש!!! כמה היינו צריכים את האליפות הזאת. כמה היא חשובה, כמה נחת היא נותנת. כמה אוויר! לא יאמן. לצערנו נשארו רק שני משחקים להנות מהתחושה עד שנגמרת העונה וצריך לנצל אותם עד הסוף, הפועל חיפה זכו לקבל את האלופה עם הצלחת והתפקיד שלנו כרגע הוא בעיקר לאפשר לערן לנסות לעשות בפעם המי יודע כמה את הבלתי אפשרי ולקחת בגילו שוב את תואר מלך השערים. 

שופט: סביר (אין לי כוח לדבר עליו יותר מדי, גל לוי בכללי לא מעניין אבל בחייאת מה הקטע של לרחם על היריבה, זה תפקיד של שופט? לרחם על היריבה וככל שהיא סופגת לעזור לה בשריקות יותר כדי שתחזיק מעמד? מבאס)

שחקנים: משפתי היום היה סיפור העונה, מצד אחד עצר כמה כדורים קשים והצלה אחת לקלטת, מצד שני האיגרופי אוויר שלו בקרנות זה לא משהו שאפשר לקבל בתדירות כזאת משוער האלופה. בעיה. רביבו לדעתי היה במשחק לא מרשים בלשון המעטה, לקחנו כבר אליפות משתדל בעיקר לפרגן. סבוריט לא מתאושש מזה שהוא ככל הנראה מסיים במכבי עוד 90 דקות, כל כך אוהב אותו. לוקאסן היה נראה סולידי עם מעט הפחדות, לא מבין מה פתאום הוא כן משחק מה המטרה של המהלך אבל מ. שחר לדעתי גם היום היה אפשר לראות שמגן זה מקסימום פלסטר עבורו, זאת לא עמדה שמחמיאה לו למרות שנתן עונה מעולה לדעתי. יוריס אם לא הצמד המסחרר של ערן היה המצטיין שלי, עוד משחק גדול, מקדם את מכבי, דינמי, מרוויח כדורים. אדיר. גולסה נתן לנו לא מעט בצהוב, אהוב מאוד על כולם. המון בהצלחה בהמשך | ביטון :| משחק טוב, כדורים טובים, מהלכי כדורגל בלה בלה.. אני את דעתי אמרתי. פרץ היה במשחק טוב רוב הדקות (לפעמים קצת נרדם), חטף כדורים ודחף קדימה, לדעתי לא חיפש מספיק את ערן אפילו בגול שלו יכל לתת לו פס קל.. מניח שבגלל זה הוחלף. תורג'מן לא שיחקנו במחצית הראשונה אז לא הוגן לשפוט אותו | מילסון הרגיש שנכנס בעיקר לפאן ולשואו היום, עדיין איתו 3 בלעדיו 0 גם היום לדעתי היה לו משקל מסויים בזה. חייב להשאר לעונה הבאה. יוני מאחל לו המון בהצלחה לאן שלא ילך, לא התחבר אצלנו מאז שחזר וכבר לא יתחבר ככל הנראה.. ערן הגדול בהיסטוריה בעוד צמד מדהים במירוץ לעוד תואר מלכות שערים. אין דרך לתאר את מה שהוא עושה על המגרש, כל השחקנים שומרים רק אותו רק שלא יבקיע ושם להם 2 על הראש. אין עוד מלבדו. :wubyellow3:

*מילה טובה לאושר דוידה שעלה חדור מטרה וביצע את המוטל עליו בצורה מושלמת - היום היית מדהים. לא נשכח לך את זה.

פיקנטריה:

- עוד צמד לגדול בכל הזמנים שעולה ל19!! שערים.

- ערן כבש העונה 40 שערים, הפועל 38.

- קרנבל 90 דקות רק שירי חגיגות אליפות על הראש של חיפה וירידה של הפועל

- חגיגות עם הצלחת בסמי אושר בסוף המשחק

- פרידה משרן ייני על הדשא עם צלחת לאחר שהכריז על פרישה

- משחק חוץ אחרון לעונת 23/24

קהל:

לדעתי 10+ צהובים היו צריכים היום להיות ביציעי סמי עופר ולחגוג אליפות אדירה, אבל כל מי שלא בא פשוט הפסיד. הפסיד קרנבל ביציעים, הפסיד חגיגה על הדשא במחצית השניה, הפסיד רגעים אחרונים עם אגדות מכבי ת"א על הדשא, הפסיד עוד שני שערים של הגדול מכולם, בלייב. מול הפנים. הפסדתם. באמת שבעיה שלכם. כמו שאתם מבינים כל מי שהיה הגיע לחגיגה ונהנה ושר וחגג בהובלת הפאנטיקס מההגעה ועד החזרה הביתה. לא יכלתי לדמיין באף שלב בעונה שככה תראה הנסיעה שלי לסמי עופר מחזור לסיום העונה, אין מאושר ממני על התוצאה.

נשארה לנו עוד הצגה אחת לתת, הזדמנות אחרונה לערן לכבוש שערים העונה, ופעם אחרונה לראות את מודל 23/24 של האימפריה, האלופה, מכבי ת"א ממש בעוד בכמה ימים.

שבת, 18:30, בלומפילד.

12 דקות לפני, Sawyer said:

פיקנטריה:

- ערן כבש העונה 40 שערים, הפועל 38.

חחחחחחחחחחחחחחחח ענק!

לא אגזים ואגיד שזה אחד המשחקים הכי כיפים שהיו לי העונה ביציע. היה לי אפילו יותר כיף משבת.

שלישי אחרי הדרבי 5-0 וכמובן אחרי השבת הקדושה בסמי. פשוט באנו לחגוג היום ולהתפוצץ כקהל. היה חוויה.

סמי אושר 

איזה כיף שמישהו בחוץ (בדוק כימיקל) צועק לי שאנחנו מפסידים היום ואני מחזיר לו מזיז לי ת'ביצה (בסוף גם לא הפסדנו). 

לפני8 שעות , Sawyer said:

תורג'מן לא שיחקנו במחצית הראשונה אז לא הוגן לשפוט אותו

אולי האשמה (גם) בו שלא שיחקנו?

משחק עמד, ללא תנועה, ללא השתחררות מלחץ, ללא שחקנים שבאים לקבל כדור ומסירות אחורה בלי סוף.

אני בהחלט מאשים אותו ואת יוני שלא שיחקנו, ראינו את השינוי כשנכנסו דוידה ומילסון

לפני2 שעות , duduha said:

אולי האשמה (גם) בו שלא שיחקנו?

משחק עמד, ללא תנועה, ללא השתחררות מלחץ, ללא שחקנים שבאים לקבל כדור ומסירות אחורה בלי סוף.

אני בהחלט מאשים אותו ואת יוני שלא שיחקנו, ראינו את השינוי כשנכנסו דוידה ומילסון

תורג'מן לא שחקן אגף, לא משנה כמה פעמים ינסו אותו שם, כמו שנעלה עם זהבי באגף ואז נאשים אותו שאנחנו לא טובים,

כשתורג'מן עולה בחוד הוא מביא מספרים.

נקודה חשובה- כמה כיף שאין את השיר המטומטם הזה וסידי אחרי גולים. כל משחק חוץ אני קולט את זה. אפילו היה קטע במשחק מול ב״ש שבדיוק התחלנו לשיר ״בלעדייך כל השבוע״ (ביצוע פסיכי) ואז שחר החמיץ ועברה בי המחשבה הזו שמזל שלא הבקיע כי זה היה הורס את הביצוע הזה.

לפני3 שעות , zion8 said:

נקודה חשובה- כמה כיף שאין את השיר המטומטם הזה וסידי אחרי גולים. כל משחק חוץ אני קולט את זה. אפילו היה קטע במשחק מול ב״ש שבדיוק התחלנו לשיר ״בלעדייך כל השבוע״ (ביצוע פסיכי) ואז שחר החמיץ ועברה בי המחשבה הזו שמזל שלא הבקיע כי זה היה הורס את הביצוע הזה.

ממש. זה גרם לנו להמשיך לשיר תוך כדי הגול והשחקנים פשוט הצטרפו לשירה שלנו (מי המציא את המילה ואחרי זה שנים רבות). רגע כל כך כיפי. 

הפרידה משרן הייתה מהרגעים המרגשים שראינו במגרש. הוא עוד יקבל הרבה פרידות למרות שהוא לא אוהב את הצומי. 

לפני12 שעות , yello said:

תורג'מן לא שחקן אגף, לא משנה כמה פעמים ינסו אותו שם, כמו שנעלה עם זהבי באגף ואז נאשים אותו שאנחנו לא טובים,

כשתורג'מן עולה בחוד הוא מביא מספרים.

לא ציפיתי ממנו למספרים באגף, ציפיתי שיעשה תנועה שינסה לקבל כדור, כלום.

זהבי לא מתאים לאגף, הוא לא מהיר ולא דריבליסט (אף פעם לא היה), עדיין בטוח שהיה עושה יותר ממה שתורג׳מן עשה אתמול.