Jump to content

שרן ייני(לב צהוב 21) פורש ממשחק פעיל

Recommended Posts

לא שאני עושה את זה בד״כ, אבל לכו לאתרי הספורט ותקראו טוקבקים בכתבות שמסקרות את הפרישה שלו. אוהדים מכל קצוות הקשת נותנים לו סטנדינג אוביישן וירטואלי בלי מילה רעה אחת.

להגיע לקונצנזוס כזה גם אצל אנשים ציניים עם פוזיציה ברורה זה הישג. צריך להיות זן נדיר של אדם ואני חושב שכל אחד מאיתנו גם כאן, יכול ללמוד ממנו כמה שיעורים לחיים 

7 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

לא שאני עושה את זה בד״כ, אבל לכו לאתרי הספורט ותקראו טוקבקים בכתבות שמסקרות את הפרישה שלו. אוהדים מכל קצוות הקשת נותנים לו סטנדינג אוביישן וירטואלי בלי מילה רעה אחת.

להגיע לקונצנזוס כזה גם אצל אנשים ציניים עם פוזיציה ברורה זה הישג. צריך להיות זן נדיר של אדם ואני חושב שכל אחד מאיתנו גם כאן, יכול ללמוד ממנו כמה שיעורים לחיים 

יפה מאוד ומוערך, אגב מה שלא מפתיע בערוץ הספורט ביציע העיתונות היה אמור להיות דיון על פרישתו של ייני(ראו את זה בכיתוב של האייטמים) אבל הם פשוט דילגו על זה ולא נתנו לו את הכבוד.

אני מאוד מקווה ששרן תמיד יהיה שם ברקע גם לאחר פרישתו(לא בהכרח בתפקיד רשמי,סתם שינכח מדי פעם במגרש האימונים ויהיה שם כשצריך לצד הקפטנים הרשמיים שאני מניח שהם יהיו ערן ודור פרץ בהתאמה).

15 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני מאוד מקווה ששרן תמיד יהיה שם ברקע גם לאחר פרישתו(לא בהכרח בתפקיד רשמי,סתם שינכח מדי פעם במגרש האימונים ויהיה שם כשצריך לצד הקפטנים הרשמיים שאני מניח שהם יהיו ערן ודור פרץ בהתאמה).

עונה הבאה הוא יהיה בקריית שלום ברקע, אמר במסיבת עיתונאים שיעשה שם את השיקום בברך.

8 דקות לפני, Arthur Read said:

אחת ההחלטות הגדולות שעשיתי בחיי הייתה לקנות חולצת match worn חתומה שלו

מזל שבדיוק קיבלתי היום את המשלוח ממכבי של החולצה השלישית עם השם שלו(הזמנתי באותה הזמנה גם Van Overeem אבל זה משני ביחס לקפטן האהוב).

כמה אפור -  אבל היה חלק משמעותי מ6 אליפויות.
כמה אפור - אבל עשה קמפיינים מכובדים באירופה
כמה אפור - אבל עשה לרונאלדו פריים רצון להתאבד.
כמה אפור - אבל שימש כקפטן הכי גדול בדורנו

כמה אפור - אבל שיחק בכל עמדה אפשרית ותמיד נתן את הלב והנשמה
כמה אפור - ככה מנהיג. שרן אתה לא אפור, אתה הכי צבעוני בעולם.
אתה הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח.

ולנושא - רגשות מעורבים. מצד אחד אני רוצה שהוא יהיה קשור למועדון בכל צורה
ומצד שני טראומת נמני עדיין מפמפמת בראש, נורא מפחד מזה שיקרה משהו שיגרום למועדון לפלוט אותו החוצה בצורה לא נעימה.
אבל גם לראות אותו בתפקיד מקצועי במועדון אחר יהיה סכין בלב.
בקיצור, לך להייטק  עזוב אותך כדורגל.

53 דקות לפני, Raumdeuter said:

מזל שבדיוק קיבלתי היום את המשלוח ממכבי של החולצה השלישית עם השם שלו(הזמנתי באותה הזמנה גם Van Overeem אבל זה משני ביחס לקפטן האהוב).

את החולצה הראשונה עם השם שלו קניתי בתחילת עונת 12/13 כשעוד לא היה חלום אפילו על אליפויות או שושלת.
חבל שאני כ"כ שמן עכשיו שזה לא עולה עלי

• 2 weeks later...
לפני4 שעות , דקסטר said:

תמונה שעושה צמרמורת

שרן :wubyellow3:

Screenshot_20240529_174822_Instagram.jpg

זוכרים שהייתה את הבדיחה ההיא ב2016-2018 שאוהדי ב"ש התחילו לדבר במונחים של אחת מהגדולות ו"אימפריה" ? 
אז יש בתמונה הזו יותר צלחות ממה שיש להם בארון תארים. וכמעט אותה כמות תארים כללית.

5 דקות לפני, Mtamir said:

זוכרים שהייתה את הבדיחה ההיא ב2016-2018 שאוהדי ב"ש התחילו לדבר במונחים של אחת מהגדולות ו"אימפריה" ? 
אז יש בתמונה הזו יותר צלחות ממה שיש להם בארון תארים. וכמעט אותה כמות תארים כללית.

ולהוציא גביע טוטו אחד, כל התארים נלקחו החל מ-2013. צריך לעשות פה אוסף תמונות של הנפות של ייני.

לפני1 שעה , Elirandani said:

ולהוציא גביע טוטו אחד, כל התארים נלקחו החל מ-2013. צריך לעשות פה אוסף תמונות של הנפות של ייני.

לפני2 שעות , Mtamir said:

תשים בקבוצה עובדות לא חשובות בספורט 

• 3 months later...
לפני4 שעות , עמית ר said:

הקריירה הבאה של שרן

IMG_9804.png

נשמע מעניין, ואני לא אובייקטיבי לגביו (כאילו שמישהו פה כן) אבל מאמין שהוא גם יידע לעשות את זה מעניין. שיהיה לו בהצלחה, מאמין שתמיד תחכה לו משרה במכבי.