Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 3-0 שהופך את זה לרשמי, הצלחת חוזרת הביתה. א-ל-ו-פ-י-ם!! בפעם ה25!

Recommended Posts

הרגיש לי כמו אחת מחגיגות האליפות בין המרגשות שחוויתי, התפרקות של עונה שלמה, שלוש שנים מסריחות עם הכימיקלים וכל מה שאנחנו עוברים בשנה האחרונה במדינה שלנו. 

תודה לך מכבי 25

בד״כ המוזיקה באצטדיון מעצבנת ולא מתואמת וגם אתמול היו כמה רגעים, אבל הגרסא של נמס ממך שהתחיל איטי ומרגש והפך למסיבה הייתה וואו, הוציאה לי את הדמעות 

12 דקות לפני, just saying said:

בד״כ המוזיקה באצטדיון מעצבנת ולא מתואמת וגם אתמול היו כמה רגעים, אבל הגרסא של נמס ממך שהתחיל איטי ומרגש והפך למסיבה הייתה וואו, הוציאה לי את הדמעות 

אני חייב להגיד ש"הלילה יעבור" של יפתי ששמו בהתחלה בכריזה עוד כשהאצטדיון היה עם כמה בודדים בפתיחת שערים הרגיש נכון לאווירה טרם המשחק משום מה.

יום של חגיגות בלתי פוסקות החל משעות הצהריים המוקדמות בפלורנטין שנצבעה צהוב באופן קיצוני, לפני תוך כדי ואחרי המשחק בתוך ומחוץ לבלומפילד. כ"כ הרבה רגעי אושר.

אמנם זה בקטנה וכמובן שאין לי מושג מה היה מאחורי הקלעים אבל הדבר היחיד שאיכזב אותי זו התפאורה, בעיקר אחרי שהנבלות צבעו את בלומפילד רק לפני שבוע, חייב להגיד שציפיתי לקצת יותר. מה שכן הבאנרים עם העקיצות להפועל שהגיעו אחד אחרי השני 10/10.

53 דקות לפני, just saying said:

הכי מרגש, בלי מוזיקה מפוצצת אוזניים וחפירות של ההתאחדות 

בשולי הדברים, בש קיבלו איזה 10 אדומים העונה. נכון, 10 שחקנים מדקה ראשונה זה קשה אבל בואנה, הם באו להיות תפאורה.

באמת שאי אפשר לסכם את העונה המטורפת הזאת כמה עליות וירידות, אי וודאות ולחץ פשוט טירוף.

אתמול הכל התפוצץ.

עונה ראשונה של מאמן בישראל, אליפות, שמינית גמר עם פספוס ענק לעשות גם באירופה הסטוריה.

זה הזמן לחגוג! 

זה שלנו! 

עונה מטורפת שלא הוסיפה הרבה בריאות בדרך. 

מטרות לסוף העונה: 

1. 2 נצחונות על האפס 

2. חמישיה לזהבי שיקח את התואר האישי שכ"כ מגיע לו

3. חגיגות ראויות

4. מנספורד יש לך יומיים לחגוג וקדימה לעבודה, ואו או כמה עבודה יש לך חביבי 

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

אוהדי טוטנהאם חוגגים" קין החזיר את מכבי לכס המלכות.." גם שם לא סופרים את חיפה חחח

איפה ראית?

לפני2 שעות , car.garsia said:

בואנה איזה מזל שויטור גלש לרגל של דן ביטון ולא נתן לו לרוץ עד השוער להחמיץ את זה.

נודר, דביטון באחד על אחד מול שוער זה גג 40 אחוז לכבוש

הכל כבר נאמר היה ערב מרגש מאוד, חייב לציין את האנשים האחראים (לא יודע מי הם אבל שאפו) שתלו ביציעים לפחות בשערים 7-8 קטעי עיתונות עם משחקי הדרבי הגדולים לאורך השנים , היה תענוג רצוף לקרוא אותם, תודה לכם ריגשתם.

וואו איזה כיף היה!!! מהאליפויות הכי מרגשות אם לא ה..!

30 דקות לפני, Double said:

כמה אהבה מילסון

מת על המבטא שלו, אפילו בדיבור הבנאדם שמח.

ואוו, אחד המשחקים הכי מהנים שהיו. מדהים בעיניי שבעונה כזו לקחנו אליפות, זה לא פחות מנס גלוי. כיף גדול!

המשחק בסמי עופר עשה את ההבדל עבורנו, ואני לא רוצה לחשוב על מה שהיה קורה אם לא היינו מנצחים שם. 

-תורג׳מן בעיניי היה פשוט מזעזע אתמול, ולמעט הגול (היפה בפני עצמו) לא הצליח להשתלט אפילו על כדור אחד מול חצי בלם של באר שבע. כל הניסיונות לעקבים פשוט מיותרים, ומרגיש לי שהוא בעיקר הולך אחורה במקום קדימה. בכנף, באמצע, הוא פשוט לא טוב במשחק השוטף. לזכותו יאמר שאת המספרים שלו אי אפשר לקחת ממנו והוא מביא קבלות יחסית נחמדות, אבל לא אפול מהכיסא אם במכבי יחפשו למכור אותו החוצה, ואני חושב שזה צעד נכון. מדמון צריך ויכול לקחת את התפקיד שלו. 

-סבוריט במשחק שמרגיש כמו האחרון שלו. הוא אוטוטו עובר מהליכה עם הכדור לזחילה איתו. הבלם הבא שלנו חייב להיות בלם שיודע להניע ולחלק כדורים, ושבעיקר דוחף קדימה ולא זז בעצלתיים מאחורה.

-דן ביטון מפתיע במשחק טוב. קארצב ממשיך לשמור על יציבות במשחק רע. חילק כמה כדורים נחמדים, אבל מעולם לא ראיתי שחקן אמצע כל כך מבולבל שלא יודע באמת איפה לעמוד. לעיתים נראה שהוא רץ על עיוור ולא בדיוק יודע לאן. איזה הבדל כשואן אובריים עלה...

-עידו שחר. לא מבין על מה ולמה הוא נמחק, אבל הבן אדם בכל מקום. חייב לרוץ איתו בעונה הבאה, לפחות כשחקן 13-14. 

ומה לעזאזל קרה אתמול עם השיפוט? אחד הגרועים ששפטו אותנו. 80% מהשריקות נבעו מרחמים על באר שבע. תוספת זמן של דקה למחצית הראשונה, פאקינג אפס למחצית השנייה, על מה ולמה? ממתי שיקולים של ״גם ככה המשחק גמור״ משחקים תפקיד באיזשהו משחק בעולם? מזעזע. 

קדימה לעונה הבאה :wubyellow3:

לפני4 שעות , דקסטר said:

יום של חגיגות בלי פוסקות החל משעות הצהריים המוקדמות בפלורנטין שנצבעה צהוב באופן קיצוני, לפני תוך כדי ואחרי המשחק בתוך ומחוץ לבלומפילד. כ"כ הרבה רגעי אושר.

אמנם זה בקטנה וכמובן שאין לי מושג מה היה מאחורי הקלעים אבל הדבר היחיד שאיכזב אותי זו התפאורה, בעיקר אחרי שהנבלות צבעו את בלומפילד רק לפני שבוע, חייב להגיד שציפיתי לקצת יותר. מה שכן הבאנרים עם העקיצות להפועל שהגיעו אחד אחרי השני 10/10.

ממש מסכים איתך. הרגיש קצת אפרורי מבחינת צבע יחסית למעמד. 

8 דקות לפני, Wade said:

-תורג׳מן בעיניי היה פשוט מזעזע אתמול, ולמעט הגול (היפה בפני עצמו) לא הצליח להשתלט אפילו על כדור אחד מול חצי בלם של באר שבע. כל הניסיונות לעקבים פשוט מיותרים, ומרגיש לי שהוא בעיקר הולך אחורה במקום קדימה. בכנף, באמצע, הוא פשוט לא טוב במשחק השוטף. לזכותו יאמר שאת המספרים שלו אי אפשר לקחת ממנו והוא מביא קבלות יחסית נחמדות, אבל לא אפול מהכיסא אם במכבי יחפשו למכור אותו החוצה, ואני חושב שזה צעד נכון. מדמון צריך ויכול לקחת את התפקיד שלו. 

-דן ביטון מפתיע במשחק טוב.

אני חושב שבמהלך השנה הזאת תורג׳מן שיפר משמעותית את התנועות שלו בלי כדור והוא מעבר למספרים גם מצליח לשפר את ההשפעה שלו על המשחק השוטף. גם אתמול וגם בסמי, הוא כל הזמן מושך עליו שני שחקנים ומתפנה המון שטחים בזכותו. 

אני לא יודע כמה קל יהיה לצאת בעקבות המצב אבל אם אתה נותן לו את המפתחות להיות הסטרטר הוא יעשה חיל.

דן ביטון כהרגלו משפיע בערך 2-3 דקות במשחק ואז הוא חוזר להרגלו כשחקן קטרגל (מחפש תמיד להיות ליד הכדור ועוזב את העמדה שלו, ראש למטה ויותר מדי נגיעות בכדור) 

43 דקות לפני, Wade said:

ו

ומה לעזאזל קרה אתמול עם השיפוט? אחד הגרועים ששפטו אותנו. 80% מהשריקות נבעו מרחמים על באר שבע. תוספת זמן של דקה למחצית הראשונה, פאקינג אפס למחצית השנייה, על מה ולמה? ממתי שיקולים של ״גם ככה המשחק גמור״ משחקים תפקיד באיזשהו משחק בעולם? מזעזע. 

קדימה לעונה הבאה :wubyellow3:

כשזה כבר גמור על הזין כמה השופט יוסיף להפך שישחררו אותנו ויתנו לחגוג, יותר מפריע לי בארץ שאם קבוצה מקבלת אדום או פנדל מוקדם אז יש אישור לפרק את השחקנים של היריבה במשך שאר המשחק ולשוער לבזבז את הזמן.