Jump to content

Recommended Posts

לפי המנהלת 25, לפני ההתאחדות 24 בושה וחרפה.
יש לי תחושה שהולכת להיות מריבה על הכוכב החמישי עכשיו כשזה מוסדר לפי קריטריון של ההתאחדות.

אליפות קריטית.

עצרנו רצף של חיפה, מחזירים את כוח ההרתעה. 

מקווה מאוד שנראה המשכיות עונה הבאה.

מרגש שבסוף ידענו לקחת את זה.

לפני3 שעות , sick_irony said:

פתאום אני קולט שזכינו באליפות ה-24/25 בעונת 23/24, זה כמעט היה מושלם. מה שכן, בשנה הבאה נוכל לזכות בגמר גביע המדינה בשנת 25, שיהיה הגביע ה-25 שלנו.

1 hour ago, Matanbiton said:

לפי המנהלת 25, לפני ההתאחדות 24 בושה וחרפה.
יש לי תחושה שהולכת להיות מריבה על הכוכב החמישי עכשיו כשזה מוסדר לפי קריטריון של ההתאחדות.

ממה שאני מוצא מחיפוש קצר בגוגל הקריטריון הוא של המנהלת, לא של ההתאחדות, מה שאומר שצריך להיות כוכב חמישי.

5 דקות לפני, Omer said:

ממה שאני מוצא מחיפוש קצר בגוגל הקריטריון הוא של המנהלת, לא של ההתאחדות, מה שאומר שצריך להיות כוכב חמישי.

לא משהו שבדקתי לעומק, פשוט היה נראה לי יותר הגיוני שזה קשור להתאחדות ולא למנהלת שיותר מתעסקת בניהול הליגות

ולא בדברים הקוסמטיים. ככה או ככה מקווה שזה יוסדר באופן רשמי בכל הפלטפורמות לקראת העונה הבאה. 25 !

מכבי צריכה לתבוע מהתתאחדות אחת ולתמיד שתיישר קו לגבי הספירה, חוצפנים.

מתחיל להיות לי הסמל עמוס עם הכוכבים האלה, אנחנו צריכים לחשוב אסטרטגית וקדימה כשיהיו לנו 30 אליפיות יהיו 6 כוכבים? אולי נעשה כוכב בתוך כוכב, קונספט חדש. מישהו עם כישורי עיצוב שירים את הכפפה.

עכשיו ברצינות, אחת האליפיות הקשות והמתוקות מאז ומעולם, אם קין יעזוב שוב נהיה באי וודאות לגבי עמדת המאמן, לפחות עם קין יש לנו כיוון ויש לנו בסיס לעבוד איתו ועם תיקונים בסגל זה יהיה ויראה הרבה יותר טוב, בטוח שגם הוא למד הרבה.

44 דקות לפני, DanMTA said:

מתחיל להיות לי הסמל עמוס עם הכוכבים האלה, אנחנו צריכים לחשוב אסטרטגית וקדימה כשיהיו לנו 30 אליפיות יהיו 6 כוכבים? אולי נעשה כוכב בתוך כוכב, קונספט חדש. מישהו עם כישורי עיצוב שירים את הכפפה.

אני בעד כוכב על כל 10 אליפויות, כמו באירופה. צריך לחשוב לטווח הרחוק של עוד 60 שנה

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני בעד כוכב על כל 10 אליפויות, כמו באירופה. צריך לחשוב לטווח הרחוק של עוד 60 שנה

זה לא מדויק, יש מקומות של 10 ויש מקומות של 5.

ככה או ככה, כרגע זה אחלה, דיה לצרה בשעתה

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

נשים פלאפל כמו בצבא שלא יהיה יותר מקום.

בדרום ומרכז אמריקה יש מקומות שמבדילים בין סוגי כוכבים - גדלים וצבעים שונים, והאמת שזה נחמד.

תחשבו על כוכב כחול כאלופה מכהנת, מגניב.

22 דקות לפני, סלבה said:

בדרום ומרכז אמריקה יש מקומות שמבדילים בין סוגי כוכבים - גדלים וצבעים שונים, והאמת שזה נחמד.

תחשבו על כוכב כחול כאלופה מכהנת, מגניב.

באופ"א יש פאצ'ים כאלה לאלופה מכהנת

לדעתי גם מעל 4 זכיות באלופות כתוב את מספר הזכיות

הדיון הזה מתעורר משום מה כל כמה אליפויות

הנה סיכום מעולה שלו מהנושא של אחרי אליפות 21. יש פאקינג פרוטוקול רשמי של ההתאחדות מאותה שנה (1939), שימצצו.

Screenshot_20240519-225803.png

לפני9 שעות , BuSa said:

הדיון הזה מתעורר משום מה כל כמה אליפויות

הנה סיכום מעולה שלו מהנושא של אחרי אליפות 21. יש פאקינג פרוטוקול רשמי של ההתאחדות מאותה שנה (1939), שימצצו.

Screenshot_20240519-225803.png

צריך להעביר את זה לצנציפר האפס ולערוץ הספורט.

10 דקות לפני, רן יעקובי said:

צריך להעביר את זה לצנציפר האפס ולערוץ הספורט.

שמכבי או אחים לסמל ילכו עם זה לבית משפט בשביל הקטע, כנראה שנזכה ואז יהיה אפשרי לתבוע כל פעם שיוריד לנו אליפות. 

מישהו בבקשה יכול להסביר לי למה הכוכב החמישי נמצא באמצע למעלה מעל הכוכב השני והשלישי ולא ליד הכוכב הרביעי בצד ימין כמו בסמל של באיירן

אני בעד ומקווה שיעשו טקס יפה לכבוד הכוכב החמישי במשחק הבית הראשון בליגה בעונה הבאה, נגיד שרן ייני מביא את הכוכב בתור האחד שהיה בכל חמשת האליפויות האחרונות ( אם אני לא טועה) והוא מצרף את הכוכב החמישי לסמל הגדול של מכבי שיהיה במרכז המגרש .

בקיצור טקס מרגש ויצירתי.

בכל זאת זה רגע שלא קורה כל שנה.

לפני2 שעות , liron1006 said:

אני בעד ומקווה שיעשו טקס יפה לכבוד הכוכב החמישי במשחק הבית הראשון בליגה בעונה הבאה, נגיד שרן ייני מביא את הכוכב בתור האחד שהיה בכל חמשת האליפויות האחרונות ( אם אני לא טועה) והוא מצרף את הכוכב החמישי לסמל הגדול של מכבי שיהיה במרכז המגרש .

בקיצור טקס מרגש ויצירתי.

פעם בעשור 

.

.

.

.

.

הכוכב כן!?! 

לפני2 שעות , Meron's said:

פעם בעשור 

.

.

.

.

.

הכוכב כן!?! 

לכוכב הראשון לקחו לנו 41 שנים משנת 1906 ועד 1947

לשני 11 שנים, מ47 עד 58

לשלישי 21 שנים, מ58 עד 79

לרביעי 34 שנים, מ79 ועד 2013

ולחמישי שוב רק 11 שנים, מ2013 ועד השנה

כמה שנים יעברו עד שנשיג את השישי? :D

On 21.5.2024 at 12:28, liron1006 said:

בקיצור טקס מרגש ויצירתי.

מעולה!

הייתי שולח את ההצעה למכבי במייל, לא בטוח שיעשו אבל בטוח שזה יגיע לגורמים המחליטים וזה ישקל ברצינות.

On 19.5.2024 at 06:49, DanMTA said:

עכשיו ברצינות, אחת האליפיות הקשות והמתוקות מאז ומעולם, אם קין יעזוב שוב נהיה באי וודאות לגבי עמדת המאמן, לפחות עם קין יש לנו כיוון ויש לנו בסיס לעבוד איתו ועם תיקונים בסגל זה יהיה ויראה הרבה יותר טוב, בטוח שגם הוא למד הרבה.

מה הבעיה מבחינתי שכל החולצה תהיה כוכבים... להפך כמה שיותר יותר טוב שמי שמשחק מולך יראה את כל הכוכבים ויבין את העצמה וההיסטוריה של המועדון שמשחק מולו.