Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | ישששששש!!! 1-0 הירואי שמשאיר אותנו כפסע מהאליפות!

Recommended Posts

לפני3 שעות , MTA For Ever said:

אחרי צפיה במשחק המלא סופסוף, זו לא הייתה הצלה מהקו

הוא פשוט בלם את הנגיעה של זהבי ברחבת ה 5.

כן, ראיתי, מהיציע זה היה נראה שהכדור עוד שניה ברשת.

מאכזב משהו, אבל עדיין עצר גול בטוח, 2:0 דקה 40 היה יכול להרגיע קצת, ממש רק קצת.

לפני10 שעות , robertod said:

אין לי בעיה להוסיף כל שנה אליפות לא "מרגשת" לחגורה:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה מביכים הם

39 דקות לפני, robertod said:

מכבי חיפא כמו פלשתין

קבוצה שהומצאה בזמן האחרון ובנתה מורשת כאילו היתה פה לפני.

מכבי ת"א קיימת 120 שנה, חיפה אולי 40.

לפני7 שעות , robertod said:

זה מה שנקרא projecting, מביך ועצוב.

לפני10 שעות , robertod said:

חחחחחחחחח מי זה האפ אפס הזה????

נותן הקדמה של 30 שניות למה הוא לא רוצה להשמע לוזר ופתטי ואז דופק את הנאום הכי פתטי, לוזר, קנאי וממורמר על סטרואידים שבנאדם יכול לתת. 

אגב, מילסון אחד (וגם גלוך) יותר "מלהיב" מכל השחקנים שעברו במועדון העלוב שהוא אוהד בעשור האחרון.

השחקן הכי "מלהיב" ששיחק אצלם בעשור האחרון הגיע אחרי שנזרק מכאן כי התעסק עם קטינות. 

ד"ש מהמספרת של יצחקי

משדרים עכשיו בספורט 1 את הדאבל שלנו - משחק הירידה של הפועל ומיד אחריו את המשחק שלנו נגד חיפה. למי שרוצה להתענג שוב.

On 16.5.2024 at 09:25, robertod said:

הויכוחים שהיו לי עם חברים על כדורגל בכיתה ט׳ היו ברמה יותר גבוהה מזו. 

איזה חסרי קלאס הם. 

12 דקות לפני, daniel1 said:

הויכוחים שהיו לי עם חברים על כדורגל בכיתה ט׳ היו ברמה יותר גבוהה מזו. 

איזה חסרי קלאס הם. 

אף פעם לא הפריע לי לפרגן מקצועית לקבוצה שהייתה יותר טובה ממנו, זה בעיקר מראה על הרגשי נחיתות שלהם ואובססיה ברמת טיפול במכות חשמל. מכבי הם לעולם לא יהיו ואף פעם לא יבינו מה המהות של להיות מכביסט גם אם יקחו פה עשר אליפויות רצוף (בשביל הנפגעי בזן האלה זאת נחשבת קללה). 

13 דקות לפני, הנדון said:

אף פעם לא הפריע לי לפרגן מקצועית לקבוצה שהייתה יותר טובה ממנו, זה בעיקר מראה על הרגשי נחיתות שלהם ואובססיה ברמת טיפול במכות חשמל. מכבי הם לעולם לא יהיו ואף פעם לא יבינו מה המהות של להיות מכביסט גם אם יקחו פה עשר אליפויות רצוף (בשביל הנפגעי בזן האלה זאת נחשבת קללה). 

אני יודע שזה מפגר מצידי לנסות להבין את הראש שלהם אבל איך הם אומרים על עצמם שהם מכבי כשהם סולדים עד מתעבים את כל עולם המונחים המכביסטי?

On 14.5.2024 at 21:27, המכבייה said:

ראיתי את המשחק עכשיו רגוע(חחח, היה מתח גם כאן).

כמה אנקדוטות:

*לא זכרתי שתורג'מן סחט שני צהובים בדקה האחרונה רק על הכח המתפרץ שלו והמיקום. זה היה שווה זהב בזמן אמת. אני חושב שהוא ילד מאד מיוחד כדי להיות שותף לאליפות בגיל כזה ועם התרומה שהוא יכול היה לתת בהינתן זהבי בקבוצה. 

זה אמנם סיטואציות שונות אבל הוא ורביבו עושים את פעולות הוובוס במשחק עונה זה כזה אנטיתזה לעונות קודמות בהן שמנו את מבטחנו "במנוסים" שיצאו לפנסייה ולא הודיעו, סטייל גלזר עושה עבירות על סף הרחבה בסוף משחק או טיבי גומר לנו מאבק אליפות באדום.

1 hour ago, אקיטה said:

זה אמנם סיטואציות שונות אבל הוא ורביבו עושים את פעולות הוובוס במשחק עונה זה כזה אנטיתזה לעונות קודמות בהן שמנו את מבטחנו "במנוסים" שיצאו לפנסייה ולא הודיעו, סטייל גלזר עושה עבירות על סף הרחבה בסוף משחק או טיבי גומר לנו מאבק אליפות באדום.

נכון. 

ומשום מה, רביבו ודור לא מקבלים פה את הערכה שהם ראויים לה. הציפיה לתוצר מוגמר כבר בעונתם הראשונה באמת במכבי היא תמוהה ולא ריאלית. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. 

ומשום מה, רביבו ודור לא מקבלים פה את הערכה שהם ראויים לה. הציפיה לתוצר מוגמר כבר בעונתם הראשונה באמת במכבי היא תמוהה ולא ריאלית. 

נכון. רביבו עוד מקבל פרגון פה ושם על היתרונות שלו, אבל על תורג'מן כבר ראיתי לא מעט הודעות שיורדות עליו שהוא חסר מושג (יש לו מושג והוא יכול להתפתח למפלצת)

1 hour ago, judymaccabi said:

נכון. רביבו עוד מקבל פרגון פה ושם על היתרונות שלו, אבל על תורג'מן כבר ראיתי לא מעט הודעות שיורדות עליו שהוא חסר מושג (יש לו מושג והוא יכול להתפתח למפלצת)

הוא עוד ילד ויכול להתפתח, כרגע הוא לא מממש את הפוטנציאל.

לא ירדתי עליו ולא קיללתי אותו (כמו שאני לא מקלל לעולם שחקני מכבי), אבל הוא חייב להתחיל לקחת את ההזדמנויות (תרצי משמע) שהוא מקבל.

On 16.5.2024 at 09:25, robertod said:

קבוצה מעיר פריפרייה תמיד תקנא באלו מהמרכז. גם בשנים השחורות שלנו הם התעסקו בעיקר בנו. בשנים השחורות שלהם, לא זוכר שהם העסיקו אותנו.

חיפה וב"ש זה אותה הגברת. המועדונים עם האופי וההיסטוריה בישראל הם מכבי, בית"ר, הפועל. 

לפני1 שעה , duduha said:

הוא עוד ילד ויכול להתפתח, כרגע הוא לא מממש את הפוטנציאל.

לא ירדתי עליו ולא קיללתי אותו (כמו שאני לא מקלל לעולם שחקני מכבי), אבל הוא חייב להתחיל לקחת את ההזדמנויות (תרצי משמע) שהוא מקבל.

איזה הזדמנויות הוא מקבל? באמת שואלת. רבע שעה בסיום משחקים זה לא בדיוק נקרא הזדמנות ובמשחק האחרון שהוא פתח הוא היה טוב וגם כבש. הוא לא פחות מוכשר מחלאיילי ובחצי מהדקות סיפק מספרים לא פחות טובים ממנו

לפני4 שעות , judymaccabi said:

איזה הזדמנויות הוא מקבל? באמת שואלת. רבע שעה בסיום משחקים זה לא בדיוק נקרא הזדמנות ובמשחק האחרון שהוא פתח הוא היה טוב וגם כבש. הוא לא פחות מוכשר מחלאיילי ובחצי מהדקות סיפק מספרים לא פחות טובים ממנו

8 שערים ובישול ב-1400 דקות. לא יודע על מה מקטרים פה. הוא נותן את שלו כחלוץ מחליף.

אני אישית חושב שהוא לא השתפר העונה ועדיין זה מספיק כחלוץ מחליף.

התחושה שכרגע אצל הרבה אנשים היא שתורג'מן שחקן שיש לו את כל החבילה חוץ מהדבר הכי חשוב לחלוץ, היכולת לשים גול ממצבים סבירים באחוזים יחסית טובים. 

הוא מגיע להמון מצבים ולא מוציא מהם כלום, זה יכול וחייב להשתנות אם הוא רוצה לממש את הפוטנציאל שלו, כי יש פוטנציאל לעונה של 20 שערים בקלות.

1 hour ago, nirnir20 said:

התחושה שכרגע אצל הרבה אנשים היא שתורג'מן שחקן שיש לו את כל החבילה חוץ מהדבר הכי חשוב לחלוץ, היכולת לשים גול ממצבים סבירים באחוזים יחסית טובים. 

הוא מגיע להמון מצבים ולא מוציא מהם כלום, זה יכול וחייב להשתנות אם הוא רוצה לממש את הפוטנציאל שלו, כי יש פוטנציאל לעונה של 20 שערים בקלות.

אני גם זוכרת החמצה או שתיים של שער בטוח שלו (יותר נכון מול שוער) אבל בכל זאת לא הייתי רגועה והלכתי לבדוק את הנתונים שלו בליגה. הxg שלו הוא 7.37 (לפי 365) והוא הבקיע 8 שערים. לצורך העניין הxg של ערן הוא 21.87 והוא הבקיע 17. 

1 hour ago, nirnir20 said:

שחקן בגילו צריך לקבל יותר דקות כדי להיות חד מול השער.

רובי לא נתן לו מספיק הזדמנויות כחלוץ, בקושי פתח איתו בהרכב, אי אפשר לצפות שיהפוך לסופר סאב שמביא דו ספרתי ככה.

הרוטציה הייתה צריכה להיות יותר בריאה בינו לבין ערן.

לפני19 שעות , snufkin said:

חיפה וב"ש זה אותה הגברת. המועדונים עם האופי וההיסטוריה בישראל הם מכבי, בית"ר, הפועל. 

מה ההבדל הגדול בין בית"ר לחיפה? עשור? בית"ר גם בילו איזה עשור בליגה א' בשנות ה-50 וה-60 כשחיפה היה בליגה הראשונה וגם לקחו גביע בתקופה ההיא